Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Όπως τα λέει ο fafoutis είναι. Την είχα επισκεφτεί κι εγώ μερικούς μήνες πριν. Τότε έπαιρνε 40€ για απλό μασάζ και 60€ αν ήθελες εκτόνωση. Δεν μου είχε αναφέρει τίποτα για ισπανική.
Ο χώρος ψυχρός σαν ατμόσφαιρα και παγωμένος. Ούτε ένα χαλάκι δεν έχει κάτω να πατήσεις.Ξυπόλητος πάνω στα παγωμένα πλακάκια. Μπάνιο ούτε κατά διάνοια. Ούτε καν μωρομάντηλο για να καθαριστείς μετά την "κατάθεση". Έμεινα από ντροπή που λέει και ο συναγωνιστής αλλά και επειδή ίσως σκεφτόμουν υπεραισιόδοξα ότι μπορεί να προκύψει κάτι καλό από εκεί που δεν το περιμένεις.

Μικρούλα σε ηλικία, 24 ετών. Καλό βυζί αλλά με πλαδαρότητα από την μέση και κάτω. Καμία σχέση με τα περισσότερα κορίτσια της ηλικίας της. Αγοροκόριτσο θα τη χαρακτήριζα.

Η απειρία της στο χώρο του μασάζ είναι εμφανής πάντως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.912
Like
4.787
Πόντοι
1.706
Όπως τα λέει ο fafoutis είναι. Την είχα επισκεφτεί κι εγώ μερικούς μήνες πριν. Τότε έπαιρνε 40€ για απλό μασάζ και 60€ αν ήθελες εκτόνωση. Δεν μου είχε αναφέρει τίποτα για ισπανική.
Ο χώρος ψυχρός σαν ατμόσφαιρα και παγωμένος. Ούτε ένα χαλάκι δεν έχει κάτω να πατήσεις.Ξυπόλητος πάνω στα παγωμένα πλακάκια. Μπάνιο ούτε κατά διάνοια. Ούτε καν μωρομάντηλο για να καθαριστείς μετά την "κατάθεση". Έμεινα από ντροπή που λέει και ο συναγωνιστής αλλά και επειδή ίσως σκεφτόμουν υπεραισιόδοξα ότι μπορεί να προκύψει κάτι καλό από εκεί που δεν το περιμένεις.

Μικρούλα σε ηλικία, 24 ετών. Καλό βυζί αλλά με πλαδαρότητα από την μέση και κάτω. Καμία σχέση με τα περισσότερα κορίτσια της ηλικίας της. Αγοροκόριτσο θα τη χαρακτήριζα.

Η απειρία της στο χώρο του μασάζ είναι εμφανής πάντως.
Παμε γι αλλα τοτε, μετα τη μαρτυρια 2 συναγωνιστων δεν υπαρχει λογος να ασχολουμαστε
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
601
Πόντοι
3.230
Όπως τα λέει ο fafoutis είναι. Την είχα επισκεφτεί κι εγώ μερικούς μήνες πριν. Τότε έπαιρνε 40€ για απλό μασάζ και 60€ αν ήθελες εκτόνωση. Δεν μου είχε αναφέρει τίποτα για ισπανική.
Ο χώρος ψυχρός σαν ατμόσφαιρα και παγωμένος. Ούτε ένα χαλάκι δεν έχει κάτω να πατήσεις.Ξυπόλητος πάνω στα παγωμένα πλακάκια. Μπάνιο ούτε κατά διάνοια. Ούτε καν μωρομάντηλο για να καθαριστείς μετά την "κατάθεση". Έμεινα από ντροπή που λέει και ο συναγωνιστής αλλά και επειδή ίσως σκεφτόμουν υπεραισιόδοξα ότι μπορεί να προκύψει κάτι καλό από εκεί που δεν το περιμένεις.

Μικρούλα σε ηλικία, 24 ετών. Καλό βυζί αλλά με πλαδαρότητα από την μέση και κάτω. Καμία σχέση με τα περισσότερα κορίτσια της ηλικίας της. Αγοροκόριτσο θα τη χαρακτήριζα.

Η απειρία της στο χώρο του μασάζ είναι εμφανής πάντως.
Μου αρεσει που ο συναγωνιστηϛ λεει οτι ειναι βρωμιαρα και θελει 50 χωριϛ σεξ και καποιοι θελουν περισοτερεϛ πληροφοριεϛ
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
601
Πόντοι
3.230

Μακρια, ειναι μια που ηταν στο παλαιο φαληρο, σε νέο χώρο. Τσαμπα η βόλτα
καταρχάς νέα Σμύρνη η Φάληρο?και το νέο καταφύγιο η ερώτικη  φωλιά που είναι?οκ φωτό ψεύτικες δώστε καμία πληροφορία σχετικά με εμφάνιση.. υπηρεσίες..τιμή..το 35 που γράφει τι περιλαμβάνει? Όταν γράφεις μακριά τι εννοείς?από το σπίτι σού?η  μένουμε μακριά γιατί η κυρία είναι φόλα..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Ακριβώς
Όταν είδα το χάλι που επικρατεί ζήτησα συγνώμη και έφυγα. Τόσο απλά. Εσύ δηλαδή θα έμενες από ντροπή

όχι... αλλά δεν βρίσκω το λόγο από την στιγμή που ΔΕΝ σου άρεσε να.... κάνεις και έξτρα ψαχτική... Δηλαδή, αν είχε γαμώ τις τουαλέτες και όλες τις ανέσεις... θα περνούσες για συνεδρία???
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Μου αρεσει που ο συναγωνιστηϛ λεει οτι ειναι βρωμιαρα και θελει 50 χωριϛ σεξ και καποιοι θελουν περισοτερεϛ πληροφοριεϛ

ναι θέλω περισσότερες πληροφορίες ποιο το κακό?

ο τύπος πέταξε ένα ξερό είναι βρωμιάρα... να μην ρωτήσουμε δηλαδή τι εννοεί??
βρωμιάρα σαν άτομο? πήγε μαζί της και... βρομούσε?
βρωμιάρα σαν... χώρος σπιτιού??
κλπ κλπ...

το μόνο που έγραψε είναι πως είναι βρωμιάρα χωρίς να χαρτί να σκουπιστείς ενώ δεν πέρασε καν μαζί της...

για το οικονομικό... άλλοι δίνουν 80αρια και 100αρια για φραπέ... εμείς σε πειράξαμε που ρωτήσαμε?

anyway... περι ορέξεως κολοκυθόπιτα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
όχι... αλλά δεν βρίσκω το λόγο από την στιγμή που ΔΕΝ σου άρεσε να.... κάνεις και έξτρα ψαχτική... Δηλαδή, αν είχε γαμώ τις τουαλέτες και όλες τις ανέσεις... θα περνούσες για συνεδρία???
Φίλε μου νομίζω πως θες με ξένα κόλλυβα να κάνεις μνημόσυνο. Αν θες παραπάνω πληροφορίες πήγαινε μόνος σου να δεις και να δοκιμάσεις και άσε εμάς να κοιτάμε τις τουαλέτες. Καλή ανάσταση
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Φίλε μου νομίζω πως θες με ξένα κόλλυβα να κάνεις μνημόσυνο. Αν θες παραπάνω πληροφορίες πήγαινε μόνος σου να δεις και να δοκιμάσεις και άσε εμάς να κοιτάμε τις τουαλέτες. Καλή ανάσταση

:coffee:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ανοιχτόμυαλε... βρωμιάρα με την έννοια ότι δεν κάνει μπάνιο και βρωμάει σωματικά, δεν είναι. Μια χαρά είναι η κοπέλα από προσωπική υγιεινή.

Απλά ο χώρος της είναι ανοργάνωτος και πιστεύω ότι έχει να κάνει με την απειρία της ή την αδιαθεσία της να ασχοληθεί όπως θα έπρεπε. Να φροντίζει να υπάρχουν καθαρά σεντόνια, πετσέτες, παντόφλες, ζεστό νερό κλπ.

Ή δεν ξέρει ή βαριέται να ασχοληθεί και αυτό περνάει στον επισκέπτη σαν "βρώμικος" χώρος και κατ'επέκταση "βρωμιάρα" οικοδέσποινα.
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
601
Πόντοι
3.230
ναι θέλω περισσότερες πληροφορίες ποιο το κακό?

ο τύπος πέταξε ένα ξερό είναι βρωμιάρα... να μην ρωτήσουμε δηλαδή τι εννοεί??
βρωμιάρα σαν άτομο? πήγε μαζί της και... βρομούσε?
βρωμιάρα σαν... χώρος σπιτιού??
κλπ κλπ...

το μόνο που έγραψε είναι πως είναι βρωμιάρα χωρίς να χαρτί να σκουπιστείς ενώ δεν πέρασε καν μαζί της...

για το οικονομικό... άλλοι δίνουν 80αρια και 100αρια για φραπέ... εμείς σε πειράξαμε που ρωτήσαμε?

anyway... περι ορέξεως κολοκυθόπιτα...
έχεις δίκιο σε αυτό απλώς πιο πίσω καί άλλως συναγωνιστής γράφει κάποια κακά σχόλια..οκ τώρα άμα ψήνεσαι για 50αρια μόνο με φραπέ οκ δικά σου χρήματα τα κάνεις ότι θέλεις...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
καταρχάς νέα Σμύρνη η Φάληρο?και το νέο καταφύγιο η ερώτικη  φωλιά που είναι?οκ φωτό ψεύτικες δώστε καμία πληροφορία σχετικά με εμφάνιση.. υπηρεσίες..τιμή..το 35 που γράφει τι περιλαμβάνει? Όταν γράφεις μακριά τι εννοείς?από το σπίτι σού?η  μένουμε μακριά γιατί η κυρία είναι φόλα..

Στα σύνορα. Παλαιό φάληρο ήταν. Μασάζ του κόλου και φραπεδιά. Έχω διάφορα αρνητικά να αναφέρω αλλά χάσιμο χρόνου, καλύτερα να προσπεράσεις φίλε.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.400
Πόντοι
34.612
παιδια εχω μαθει κατι απο το πρωι και εχω στεναχωρηθει... δεν ξερω ποσοι ειχαν κανει απο osmosemassage με την μαγια.... σκοτωθηκε σε τροχαιο προχθες... εχω στεναχωρηθει πολυ... ηταν γυρω στα 30... κριμα να φευγουν νεοι ανθρωποι!!!

Μαστιγα τα τροχαια γαμα τα
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
παιδια εχω μαθει κατι απο το πρωι και εχω στεναχωρηθει... δεν ξερω ποσοι ειχαν κανει απο osmosemassage με την μαγια.... σκοτωθηκε σε τροχαιο προχθες... εχω στεναχωρηθει πολυ... ηταν γυρω στα 30... κριμα να φευγουν νεοι ανθρωποι!!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
παιδια εχω μαθει κατι απο το πρωι και εχω στεναχωρηθει... δεν ξερω ποσοι ειχαν κανει απο osmosemassage με την μαγια.... σκοτωθηκε σε τροχαιο προχθες... εχω στεναχωρηθει πολυ... ηταν γυρω στα 30... κριμα να φευγουν νεοι ανθρωποι!!!
:( :( :( κριμα να συμβαινουν τετοια δυστυχως..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλησπέρα στην ομάδα και χρόνια πολλά δεν διάβασα αν έχει αναφερθεί παρά πίσω αλλά το osmose massage μάλλον έκλεισε γιατί έμαθα η κοπέλα Μαγιά η ιδιοκτήτρια από ότι ξέρω σκοτώθηκε σε τροχαίο κρίμα νέα κοπέλα
το ανεφερε αλλο μελος,παιχτη...
Υ.Γ.πολυ κριμα!!!....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom