Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Ενα φραπε με κερασαν παντως στο osmose
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Η αγγελία υπάρχει απλά δεν έχεις μάθει τα κόλπα του σάιτ. Κάνε αντιγραφή του λινκ μαζί με τα μαύρα γράμματα και επικόλληση σε μια νέα καρτέλα. Αλλά μέχρι εκεί φίλε μου γιατί το κορίτσι είναι μάπα και δεν αξίζει να πας ακόμα και να σε πληρώσει. Είναι και βρωμιαρα ούτε χαρτί να σκουπιστεις δεν έχει

ωχ... για πες καμιά λεπτομέρεια παραπάνω...
περιοχή?
χώρος?
ηλικία?
σώμα?
γενικά τι φάση?
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
ωχ... για πες καμιά λεπτομέρεια παραπάνω...
περιοχή?
χώρος?
ηλικία?
σώμα?
γενικά τι φάση?
αμα διαβασεις την αγγελια θα δεις τη περιοχη. Λεπτομέρεις στο ''μάπα'' και ''βρωμιάρα'' δεν υπάρχουν. Εγώ πήγα και έφυγα τρέχοντας οπότε αν θες περισσότερες λεπτομέρειες πας, μενεις και μετα λες και σε εμας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
αμα διαβασεις την αγγελια θα δεις τη περιοχη. Λεπτομέρεις στο ''μάπα'' και ''βρωμιάρα'' δεν υπάρχουν. Εγώ πήγα και έφυγα τρέχοντας οπότε αν θες περισσότερες λεπτομέρειες πας, μενεις και μετα λες και σε εμας.

οκ!
απλά υπέθεσα πως πέρασες... αφού λες πως ούτε χαρτί να σκουπιστείς δεν υπήρχε...
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
οκ!
απλά υπέθεσα πως πέρασες... αφού λες πως ούτε χαρτί να σκουπιστείς δεν υπήρχε...
γενικά από τη τηλεφωνική επικοινωνια μου βρώμαγε πολύ η υπόθεση και οταν πηγα στο χωρο ημουν πολύ επιφυλακτικος οποτε το εψαξα λιγο το χωρο. Επιπλεον λογω χειμωνα ο χωρος ηταν κρυος και οταν την ρωτησα για μπανιο μου ειπε δεν εχει ζεστο νερο. Ζήτησα να πάω τουαλετα και εκει διαπιστωσα πως δεν υπάρχουν ουτε τα βασικα. Αν ηθελα να κανω το χοντρο μου θα σκουπιζομουν με το δακτυλο...χαχαχαχα
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
γενικά από τη τηλεφωνική επικοινωνια μου βρώμαγε πολύ η υπόθεση και οταν πηγα στο χωρο ημουν πολύ επιφυλακτικος οποτε το εψαξα λιγο το χωρο. Επιπλεον λογω χειμωνα ο χωρος ηταν κρυος και οταν την ρωτησα για μπανιο μου ειπε δεν εχει ζεστο νερο. Ζήτησα να πάω τουαλετα και εκει διαπιστωσα πως δεν υπάρχουν ουτε τα βασικα. Αν ηθελα να κανω το χοντρο μου θα σκουπιζομουν με το δακτυλο...χαχαχαχα

δηλαδή έσκασες μέσα, έκανες ερωτήσεις, πήγες και μια τουαλέτα... και τελικά δεν πέρασες?????
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
δηλαδή έσκασες μέσα, έκανες ερωτήσεις, πήγες και μια τουαλέτα... και τελικά δεν πέρασες?????
Ακριβώς
Όταν είδα το χάλι που επικρατεί ζήτησα συγνώμη και έφυγα. Τόσο απλά. Εσύ δηλαδή θα έμενες από ντροπή
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.938
Like
4.833
Πόντοι
1.706
Ακριβώς
Όταν είδα το χάλι που επικρατεί ζήτησα συγνώμη και έφυγα. Τόσο απλά. Εσύ δηλαδή θα έμενες από ντροπή
Της μιλησα μεσω viber
Σεξ δεν κανει μονο εκτονωση κ ισπανικη
50 μου ειπε δεν εκανα παζαρι
Μου εστειλε κ φωτο
Καλουτσικη, νορμαλ με κοντα μαλλια, νεα φαινεται κ ευγενικη πολη, ολο στον πληθυντικο
Περιστερι ειναι ο χωρος της
Αυτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom