Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τελικα υπαρχει καποιος να δωσει μια συγκεκριμενη πληροφορια για το θεμα? ολες αυτες οι τυπισσες στη ΧΕ απο ποιον συντηρουνται?

....υπαρχουν καλες περιπτωσεις, λιγες αλλα θελει ψαξιμο..
..τις αλλες τις συντηρουν κατι μαλακες που ειτε δινουν 80αρια-100αρια για το τιποτα, ειτε πηδανε πατσαβουριτσες...
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
ότι πληρώνεις σπέρνεις
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ότι πληρώνεις σπέρνεις

..εννοειται, το εχουν πει και πολλα παληκαρια εδω..
οταν υπαρχει κοσμος που για παραδειγμα παει σε μασατζιδικο και δινει μπουρμπούρια για φραπε, (ουτε καν για πιπα), ή και καμια φορα για ΤΙΠΟΤΑ, τοτε κι αυτες κακομαθαινουνε και τη βλεπουν καπως....
 

Επισκέπτης
ψαχνω για σουβλατζου που κανει και μασαζ....ξερει κανεις τιποτα?????? μου ειπανε να ρωτησω καποιον σεξοχοτατο!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
ρε παιδια πηρα τηλεφωνο απο τη ΧΕ στη στηλη φυσιοθεραπευτες και μου βγηκε σουβλατζιδικο!!! εκανα κατι λαθος;;; (αντι για πηδημα κατεληξα σε κοντοσουβλια, αλλα δεν βαριεσαι!) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συναγωνιστή στην σωστή στήλη ήταν το τηλέφωνο του σουβλατζίδικου... αφού τελικά γύμνασες τους κοιλιακούς σου !!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ψαχνω για σουβλατζου που κανει και μασαζ....ξερει κανεις τιποτα?????? μου ειπανε να ρωτησω καποιον σεξοχοτατο!

..δεν μπορει να σου απαντησει τωρα, τρωει πιτόγυρα....
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μην γραφετε μαλακιες γιατι μπαινω τσαμπα εδω :P
 

Επισκέπτης
το θεμα αυτο εχει γινει για πεταμα ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μήπως τελικά δεν έχει πληροφορίες το συγκεκριμένο θέμα;
Ή μήπως υπάρχουν μυστικά;

... υπαρξιακές αναζητήσεις ... χαχαχαχα
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
τι ωραια που ειναι τα σουβλακια
τι  γραφει  ο καθενας

χαχα

τσι  τσι

χου  χου
 

Επισκέπτης
Τι πληροφοριες περιμενατε δηλαδη?Ο αλλος ξεκιναει το ολα θεμα με εναν πολυ ωραιο μυθο!Αντε μην πω και τιποτα χοντρο!
 

ger99gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν ακολουθώντας τις συμβουλές των πιο advance user στο άθλημα βρήκα τηλέφωνο στην ΧΕ για μασάζ κατ? οίκον και πιο συγκεκριμένα για ξενοδοχείο. Μίλησα στο τηλέφωνο μαζί της και μου είπε ότι επειδή είμαι και μακριά (Μαρούσι) κοστίζει 150? πλήρες πρόγραμμα. Όταν την ρώτησα τι ακριβώς περιλαμβάνει το πλήρες πρόγραμμα μου είπε, όλα τα φυσιολογικά. Επίσης μου είπε ότι είναι 25 χρονών 1,70 ξανθιά. Τώρα όσον αφορά την εθνικότητα?.ή Ελληνίδα βλάχα ήταν ?.  ή ξένη που μιλάει καλά Ελληνικά. Επειδή σήμερα δεν μπόρεσα να προχωρήσω μάλλον θα κάνω κίνηση αύριο. 
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Με όλο το σεβασμό φίλε...όχι και 150 ? για 1 ώρα....καλύτερα cg σπίτι σου που θα γίνουν όλα στα σίγουρα...φυσικά εσύ πληρώνεις...εγώ έχω δώσει 1 φορά 110 ? σε μασατζίδικο όμως...αν κανένας άλλος έχει κανένα τηλ με κάποια που κάνει μασάζ κατ'οίκον με φούλ σέρβις ας το στείλει....με νορμάλ ποσό....
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Δεν νομίζω ότι παίζει κάτι αξιόλογο σε επαγγελματικό επίπεδο. Γιατί μιά γκόμενα εμφανίσημη που μπορεί να εισπράξει 100 με 150 ? να θέλει μόνο 30 ή 40 κλπ. Ηλίθια δεν είναι καμία. Αν ψάχνουμε δήθεν το μασαζ που ακολουθεί από κάποιο είδος σεξ, αυτό το προσφέρουν τέως πουτάνες που δεν περνάει πιά η μπογιά τους.
Η προσωπική μου εμπειρία, κάποτε πού κάλεσα για μασάζ, μετά απ΄ αυτό είχα κλείσει ραντεβού για 3ωρο cg, μου ήρθε ένα σχεδόν μπάζο. Επειδή όμως ενδιαφερόμουν μόνο γιά μασαζ δεν έδωσα σημασία. Τελειώνοντας το τρίψιμο, μετά από τρία τέταρτα, την βλέπω σκύβει την πιάνει και με ρωτάει με (σκούφο) ή χωρίς; συνολική αμοιβή 40 ?. Μετά είδα κι΄έπαθα να την ξεκολήσω, όλο μηνύματα, καλό μήνα, επέστρεψα που έλειπα και άλλες μαλακίες. Φυσικά δεν ξαναπήρα.
Ποιός φυσικά δεν θέλει καλό και φθηνό αλλά που; άσε που μετά την ιστορία του sexoxotatos έκοψα και τα σουβλάκια γιατί μου έγινε έμμονη ιδέα ότι θα βρώ μέσα τρίχες κατσαρές.
 

ZAPATA

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Εχει δικηο ο φιλος. Παιζει καλη φαση απο την ΧΕ και την κατηγορια "φυσιοθεραπευτριες". Το 90% τα κανουν ολα με 50-60 euro.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
Aν έχεις βρει κάποια αξιόλογη στην κατηγορία των 50-60 ευρώ επειδή δεν επιτρέπεται να δώσει τηλέφωνο εδώ κάνε ένα copy paste το κείμενο της αγγελίας της και οι ενδιαφερόμενοι θα το βρούμε το τηλ μέσα στη ΧΕ
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Aν έχεις βρει κάποια αξιόλογη στην κατηγορία των 50-60 ευρώ επειδή δεν επιτρέπεται να δώσει τηλέφωνο εδώ κάνε ένα copy paste το κείμενο της αγγελίας της και οι ενδιαφερόμενοι θα το βρούμε το τηλ μέσα στη ΧΕ

Καλή ιδέα !
 

MINOAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Εχει δικηο ο φιλος. Παιζει καλη φαση απο την ΧΕ και την κατηγορια "φυσιοθεραπευτριες". Το 90% τα κανουν ολα με 50-60 euro.
και πως ξερετε οτι θα ερθει η σωστη για φουλ-προγραμμα συναγωνιστε ς(πρωτη φορα στο forum)
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
..δεν μπορει να σου απαντησει τωρα, τρωει πιτόγυρα....

άσε καλλίτερα μην ξαναμπλέξουμε με τον εξυπνάκια και βριζόμαστε, ο σεξοχότατος πέρα από το σουβλατζίδικο που έλεγε ότι με 20 ευρώ παίρνει τα μπάζα στη λαδόκολλα, θα οργάνωνε και παρτούζα με καμμιά εκατοστή από δω μέσα και με βιντεοσκόπηση...ε, ρε τι παρτάλια παίζουν στον κόσμο, τελικά δε νομίζω ότι καρποφόρησε, μάλλον πήγανε όλοι μαζί για σουβλάκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom