Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
sexoπαπάρα πώς σκατά σε λένε να ξέρεις οτι τις εξυπνάδες πολλοί τις συμπάθησαν, τους εξυπνάκιδες ουδείς.

Αν λοιπόν έχεις να πείς κάτι ουσιαστικό πες το. Απο εδώ μέσα έχεις πάρει ένα σκασμό πληροφορίες. Ονόματα, διευθύνσεις, ωράρια κτλ.

Μπαίνεις λοιπόν στο site, κάνεις το πρώτο σου post και κράζεις αυτούς που πηγαίνουν στα μασαζτσίδικα οτι άδικα πετάνε τα λεφτά τους, αλλά δεν δίνεις σαφή στοιχεία (πρόσεχε μιλάω για ΣΑΦΗ στοιχεία, όχι πάρτε τηλέφωνο και άν σας πεί το ένα ίσως κάνει το άλλο και τέτοιες μαλακίες) αντίστοιχα με αυτά που έχεις πάρει εσύ απο εδώ μέσα.
Αν έχεις λοιπόν κάτι ουσιαστικό να πείς, πέστο. Αν όχι κράτα τα σουβλάκια, τις μαλακίες, τις παρτούζες και τα άλλα φίδια για την πάρτη σου και βούλωστο.
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
120
Πόντοι
0
sexoπαπάρα πώς σκατά σε λένε να ξέρεις οτι τις εξυπνάδες πολύ τις συμπάθησαν, τους εξυπνάκιδες ουδείς.

Αν λοιπόν έχεις να πείς κάτι ουσιαστικό πες το. Απο εδώ μέσα έχεις πάρει ένα σκασμό πληροφορίες. Ονόματα, διευθύνσεις, ωράρια κτλ.

Μπαίνεις λοιπόν στο site, κάνεις το πρώτο σου post και κράζεις αυτούς που πηγαίνουν στα μασαζτσίδικα οτι άδικα πετάνε τα λεφτά τους, αλλά δεν δίνεις σαφή στοιχεία (πρόσεχε μιλάω για ΣΑΦΗ στοιχεία, όχι πάρτε τηλέφωνο και άν σας πεί το ένα ίσως κάνει το άλλο και τέτοιες μαλακίες) αντίστοιχα με αυτά που έχεις πάρει εσύ απο εδώ μέσα.
Αν έχεις λοιπόν κάτι ουσιαστικό να πείς, πέστο. Αν όχι κράτα τα σουβλάκια, τις μαλακίες, τις παρτούζες και τα άλλα φίδια για την πάρτη σου και βούλωστο.

σπερμα....αρχιδια πληροφοριες καταρχην δινουν οι περισσοτεροι...κατα δευτερον δεν μπορω να δωσω ουτε διευθυνση ουτε ωραριο γιατι δεν ειναι μπουρδελα ή κατι αλλο ειναι ...μασεζ που δουλευουν μονο απο κινητο.......!!! και σιγα μη θυμαμαι και ονοματα...
υποσχεθηκα οτι το βραδυ θα δωσω τηλεφωνα σε ολους γιατι τωρα ειμαι γραφειο κ δε τα εχω μαζι μου...
εγω εχω ντοκουμεντα .....και τα δινω!!!
εσεις φοβαστε π.χ να δωσετε το τηλεφωνο της antzela82 μπας και τη χασετε αν της τηλεφωνησετε πολλοι!! βοδια!!! (το εχω κ αυτο οποιος θελει το δινω)
τα αλλα περι μασεζ βραδυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!
τελος ειπα αυτες τις βρηκα απο εφημεριδα χρυση ευκαιρια στη στηλη φυσιοθεραπευτες-προσφορα!!!
συνεχεια προστιθενται νεες γκομενες κτλ---
Το βραδυ που θα δωσω τηλεφωνα....θελω να βγεις στο φορουμ αυτο και να πεις οκ ο τυπος μιλησε κ πιο συγκεκριμενα και να γραψεις οτι εγω ο σπερμας το βουλωνω τωρα!!!

αυτα
 

Επισκέπτης
Δεν κατάλαβα καλά ...

ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 50ΑΡΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ;;;;;;;

Ούτε το σκυλί μου δεν θα άφηνα να τη γαμήσει, για να μην κολλήσει τίποτε και δεν μπορεί μετά να πιάνει πουλιά στο κυνήγι !!!

Αν είναι δυνατόν ....

Δεν μπορώ να φανταστώ βρώμα ...

50άρα Βουλγάρα ...

Μπλιαχχχχχχχχχ
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
120
Πόντοι
0
εσυ λακη...πληρωνεις 50 ευρω μονο για γκομενες που μενουν παππου προς παππου στο κολωνακι ή στην εκαλη?
 

Επισκέπτης
Όχι . Απλά δεν πληρώνω μία για 50άρα. Κι η ιστορία σου δεν μοιάζει αληθινή. Είναι τόσοι εδώ μέσα που είναι βαθιά χωμένοι στις πουτάνες και δεν έχει κανείς παρόμοια εμπειρία. Μόνο εσύ τις έχεις ανακαλύψει αυτές;
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
120
Πόντοι
0
εγω ειπα με 100 ευρω 3 γκομενες και μια απ αυτες ειναι 50 ετων-δες καλυτερα-

μονο εγω τις εχω ανακαλυψει απ οτι φαινεται ναι!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ρε ηλίθιε γιατί παρεξηγήθηκες ? Μόνο εγώ σε κράζω ? Δεν βλέπεις οτι με τις μαλακίες σου και το ύφος σου σε κράζουν όλοι ??

Κατάλαβε το, όσο το παίζεις εξυπνάκιας τόσο δούλεμα θα τρώς.
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
120
Πόντοι
0
εχω ηδη καμια 20ρια μηνυματα στη θυριδα απο ατομα που δε μου κανουν δουλεμα....και το βραδυ θα εχουν τα τηλεφωνα----

δε παρεξηγηθηκα ρε ολα οκ
 

dalton

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
sexoxotatos
Νέος

Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 21


   Απ: Μασάζ κατ' οίκον από άπειρες γυναίκες
« Απάντηση #18 στις: σήμερα στις 16:01 »  

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: SpermBob στις σήμερα στις 15:53
sexoπαπάρα πώς σκατά σε λένε να ξέρεις οτι τις εξυπνάδες πολύ τις συμπάθησαν, τους εξυπνάκιδες ουδείς.

Αν λοιπόν έχεις να πείς κάτι ουσιαστικό πες το. Απο εδώ μέσα έχεις πάρει ένα σκασμό πληροφορίες . Ονόματα, διευθύνσεις, ωράρια κτλ.

Μπαίνεις λοιπόν στο site, κάνεις το πρώτο σου post και κράζεις αυτούς που πηγαίνουν στα μασαζτσίδικ α οτι άδικα πετάνε τα λεφτά τους, αλλά δεν δίνεις σαφή στοιχεία (πρόσεχε μιλάω για ΣΑΦΗ στοιχεία, όχι πάρτε τηλέφωνο και άν σας πεί το ένα ίσως κάνει το άλλο και τέτοιες μαλακίες) αντίστοιχα με αυτά που έχεις πάρει εσύ απο εδώ μέσα.
Αν έχεις λοιπόν κάτι ουσιαστικό να πείς, πέστο. Αν όχι κράτα τα σουβλάκια, τις μαλακίες, τις παρτούζες και τα άλλα φίδια για την πάρτη σου και βούλωστο.


σπερμα....α ρχιδια πληροφοριες καταρχην δινουν οι περισσοτερο ι...κατα δευτερον δεν μπορω να δωσω ουτε διευθυνση ουτε ωραριο γιατι δεν ειναι μπουρδελα ή κατι αλλο ειναι ...μασεζ που δουλευουν μονο απο κινητο..... ..!!! και σιγα μη θυμαμαι και ονοματα...
υποσχεθηκα οτι το βραδυ θα δωσω τηλεφωνα σε ολους γιατι τωρα ειμαι γραφειο κ δε τα εχω μαζι μου...
εγω εχω ντοκουμεντα .....και τα δινω!!!
εσεις φοβαστε π.χ να δωσετε το τηλεφωνο της antzela82 μπας και τη χασετε αν της τηλεφωνησετ ε πολλοι!! βοδια!!! (το εχω κ αυτο οποιος θελει το δινω)
τα αλλα περι μασεζ βραδυυυυυυυ υυυυυυυυυυ!!!
τελος ειπα αυτες τις βρηκα απο εφημεριδα χρυση ευκαιρια στη στηλη φυσιοθεραπε υτες-προσφορα!!!


η χρυση ευκαιρια δεν εχει στηλη φυσιοθεραπε υτες-προσφορα!!!

ξυπνα  αρχηγε μουυυυυυυυυυυ
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
please send as well phone number to me by pm, thanks. :helpplea:
since i am a massage lover and i think as you described this is the best.

thanks
johnny b
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια πηρα τηλεφωνο απο τη ΧΕ στη στηλη φυσιοθεραπευτες και μου βγηκε σουβλατζιδικο!!! εκανα κατι λαθος;;; (αντι για πηδημα κατεληξα σε κοντοσουβλια, αλλα δεν βαριεσαι!) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

antpaklas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Εγω συμφωνω με τον σεξοχοτατο εχει και οραιο ψευδωνυμο αυτο που λεει γινεται δεν ειναι παραμυθι.
Τωρα οσον αφορα τα λεφτα ειναι πολλα. Ενας μεσος ανθρωπος δουλευει 8 ωρες για να παρει 30 ευρο. Η πουτανα ανοιγει τα ποδια 30 λεπτα και θελει 50 και βαλε. Δεν ειναι δικαιο αυτο. Παλίοτερα ειχα βρει ενα μπουρδελο χαλια με μια χαλια πουτανα και ηθελε 12 ευρο....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
Δεν κατάλαβα καλά ...

ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 50ΑΡΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ;;;;;;;

Μην το βλεπεις ετσι πήδας 2 25αρες Βουλγαρες στην τιμη της μιας. Την πηδας και μετα λες οτι εκανες παρτουζα με 2 γκομενες.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
προς "σεχοτατο" και μένα τηλ παρακαλώ
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
Ακομα τα περιμενουμε αυτα τα τηλεφωνα >:( >:( >:(
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
και θα περιμένετε....περιμένετε....περιμένετε...
ο σεξοχος τρώει σουβλάκια παρέα με τις βουλγαροπακιστανοφιλιππινεζορωσίδες τυλιχτριες...μην τον διακόπτετε βρε παιδιά.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παιδες...οσοσ αναφορα τα τηλεφωνα...αν ανοιξετε μια χ.ε στη στηλη με τις θεραπειες και τα τετοια...εχουν τηλεφωνα πολλες που κανουν μασαζ μονες τους...οι περισσοτερες βεβαια θελουν στο σπιτι...οχι ξενοδοχειο...εγω βρηκα μια που πηγαινε ξενοδοχειο τις εκλεισα ραντεβου αλλα μολις την ειδα την εστειλα κανονικα....μιλαμε ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΖΟ....!!!!!
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
τελικα υπαρχει καποιος να δωσει μια συγκεκριμενη πληροφορια για το θεμα? ολες αυτες οι τυπισσες στη ΧΕ απο ποιον συντηρουνται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom