Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
987
Κριτικές
4
Like
3.353
Πόντοι
446
100€ φουλ έδινα στην Λίνα +20€ το δεύτερο μπαλάκι. Την είδανε μεγαλείο τώρα και βαράνε.

150€ για φουλ μου ζήταγε πρόσφατα η Τζένιφερ από το ίδιο μαγαζί. Έχουν ΞΕΦΥΓΕΙ τελείως.
Νομίζω ότι το 120αρι για full παίζει με τις περισσότερες εκει
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Σαν μασαζοαρρωστάκι που είμαι (εχω κόψει μπουρδέλα, strip, πιάτσες, call girl κλπ κλπ βαράω κανά κωλόμπαρο μόνο μια φορα/6μηνο) στο μασάζ μου αρέσει περισσότερο το απρόβλεπτο της υπόθεσης.....

Δλδ αν θέλω απλά να χύσω 100% καλώ ενα call girl.....εμένα μαρέσει το παιχνίδι.....το ότι καλώ ένα κορίτσι της διπλάνης πόρτας με βλέπει καυλωμένο, καθαρό περιποιημένο, ευγενικό και το σκέφτεται.....δίνω και ένα tip παραπάνω και κάνει και αυτή το κάτι παραπάνω....

ΑΥΤΟ ακριβώς το έκανε με τρομερή επιτυχία η Alice queen σε μένα...

δεν την έχω τιμήσει τώρα που δουλεύει για πάρτυ της...την πήρα όσο ήταν σε γραφείο.....αλλα εμένα με καύλωσε αφάνταστα....

Δεν είμαι προμότορας....απλά γράφω τι μου αρέσει ΕΜΕΝΑ....

τα γραφεία που εχουν κανει εσκορτ την φάση το εχουν χαλάσει.....

ντάξει αντιλαμβάνομαι οτι δεν γίνεται στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε να δίνουμε και 80 ευρώ (60 ευρώ/ώρα + χοτελ) και να μην παίρνουμε ούτε μια χειρομάλαξη και να φεύγουμε με blue balls

αλλά η κοπέλα είναι ξεκάθαρη δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα....σε όσους αρεσει η παραπάνω φάση που περιγράφω θα μείνουν ευχαριστημένοι....

τωρα μαλακίες οτι είνα παχουλή μην ακούω.....εχει καμπύλες εκεί που πρέπει.....
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Νομίζω ότι το 120αρι για full παίζει με τις περισσότερες εκει
Και καλό είναι να μείνει εκεί γιατί ούτως ή άλλως είναι πολλά για αυτά που προσφέρουν (εμφάνιση - υπηρεσίες).
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.077
Like
2.998
Πόντοι
456
Η αναφορά συναγωνιστή στην Ελισάβετ του Hermes μου άνοιξε την όρεξη για συνάντηση, κάπου ανάμεσα στα 35-40 με απίστευτο σώμα 9/10 για την ηλικια της και αρκετά καλό πρόσωπο 7/10 -πειραγμένο μάλλον- πολύ καλό μασάζ 8/10 αλλά στο σόσιαλ όχι κάτι ιδιαίτερο είναι μιά καλή πρόταση ,αν και αφήνει ελαφρό χεράκι την πρώτη φορά αρνήθηκε φραπεδάκι όχι και τόσο κάθετα η αλήθεια είναι ,ίσως το σερβίρει με την δεύτερη φορά αφού ήδη προσφέρει αισθησιακό άγγιγμα στην πέριξ περιοχή! πάντως μιά ωραιοπάθεια την έχει αν και δεν την βγάζει ενοχλητικά.
 

Kastano676

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
44
Πόντοι
0
Συνάντηση τίμια με Αντριαννα από massagejoy. Στην ώρα της, καθαρή και μυρωδάτη, χωρίς τιμοκατάλογο. Καλή στο social. Μου τα έσπασε λιγάκι, αλλά χαλάλι της αφού μου τα άδειασε κι όλας. Είναι ανοιχτή σε εμπειρίες, εγώ πήρα μόνο καλαμάκι ΑΚΑ, αλλά το πάει όπου πάει, όσο πάει.

Το μασάζ μέτριο, αλλά για κοπέλα που προφανώς δεν είναι "σπουδαγμενη" στο άθλημα και προσφέρει απλόχερα εξτραδακια, πολύ value for money θα έλεγα.

Δεν θυμάμαι τι tip έδωσα, αλλά όπως είπα δεν έχει τιμοκατάλογο. Εγώ κατάλαβα ότι το κάνει επειδή γουστάρει και ότι παραπάνω καλοδεχουμενο.

Αυτά συναγωνιστές και καλό βόλι.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.094
Κριτικές
8
Like
2.919
Πόντοι
736
πως ειναι η Αντριαννα εμφανησιακα φιλε? λεει τιποτα? ηλικια?
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Την Αγγελική από massagejoy την έχει δοκιμάσει κανεις πρόσφατα; Ωραίο το μαλλί όπως το έχει
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
987
Κριτικές
4
Like
3.353
Πόντοι
446
Σαν μασαζοαρρωστάκι που είμαι (εχω κόψει μπουρδέλα, strip, πιάτσες, call girl κλπ κλπ βαράω κανά κωλόμπαρο μόνο μια φορα/6μηνο) στο μασάζ μου αρέσει περισσότερο το απρόβλεπτο της υπόθεσης.....

Δλδ αν θέλω απλά να χύσω 100% καλώ ενα call girl.....εμένα μαρέσει το παιχνίδι.....το ότι καλώ ένα κορίτσι της διπλάνης πόρτας με βλέπει καυλωμένο, καθαρό περιποιημένο, ευγενικό και το σκέφτεται.....δίνω και ένα tip παραπάνω και κάνει και αυτή το κάτι παραπάνω....

ΑΥΤΟ ακριβώς το έκανε με τρομερή επιτυχία η Alice queen σε μένα...

δεν την έχω τιμήσει τώρα που δουλεύει για πάρτυ της...την πήρα όσο ήταν σε γραφείο.....αλλα εμένα με καύλωσε αφάνταστα....

Δεν είμαι προμότορας....απλά γράφω τι μου αρέσει ΕΜΕΝΑ....

τα γραφεία που εχουν κανει εσκορτ την φάση το εχουν χαλάσει.....

ντάξει αντιλαμβάνομαι οτι δεν γίνεται στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε να δίνουμε και 80 ευρώ (60 ευρώ/ώρα + χοτελ) και να μην παίρνουμε ούτε μια χειρομάλαξη και να φεύγουμε με blue balls

αλλά η κοπέλα είναι ξεκάθαρη δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα....σε όσους αρεσει η παραπάνω φάση που περιγράφω θα μείνουν ευχαριστημένοι....

τωρα μαλακίες οτι είνα παχουλή μην ακούω.....εχει καμπύλες εκεί που πρέπει.....
Δηλαδή εσένα σε αρέσει το άγνωστο, το κορίτσι της διπλανης πορτας που θες να το εξερευνήσεις-ξεδιπλωσεις ...αλλά κατά τα άλλα πηγές στο σίγουρο ξεδίπλωμα την Alice queen που έχει δηλώσει ότι προχωράει και τι κάνει.. ???
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Δηλαδή εσένα σε αρέσει το άγνωστο, το κορίτσι της διπλανης πορτας που θες να το εξερευνήσεις-ξεδιπλωσεις ...αλλά κατά τα άλλα πηγές στο σίγουρο ξεδίπλωμα την Alice queen που έχει δηλώσει ότι προχωράει και τι κάνει.. ???
πήγα όσο ήταν σε γραφειο....

δεν την γνωριζα ούτε ήξερα αν προσφέρει κάτι παραπάνω....

την διαλεξα επειδή μου άρεσε εμφανισιακά....

δεν ξέρω τι είναι ασαφές....δεν εγραφε τοτε στο forum
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Σαν μασαζοαρρωστάκι που είμαι (εχω κόψει μπουρδέλα, strip, πιάτσες, call girl κλπ κλπ βαράω κανά κωλόμπαρο μόνο μια φορα/6μηνο) στο μασάζ μου αρέσει περισσότερο το απρόβλεπτο της υπόθεσης.....

Δλδ αν θέλω απλά να χύσω 100% καλώ ενα call girl.....εμένα μαρέσει το παιχνίδι.....το ότι καλώ ένα κορίτσι της διπλάνης πόρτας με βλέπει καυλωμένο, καθαρό περιποιημένο, ευγενικό και το σκέφτεται.....δίνω και ένα tip παραπάνω και κάνει και αυτή το κάτι παραπάνω....

ΑΥΤΟ ακριβώς το έκανε με τρομερή επιτυχία η Alice queen σε μένα...

δεν την έχω τιμήσει τώρα που δουλεύει για πάρτυ της...την πήρα όσο ήταν σε γραφείο.....αλλα εμένα με καύλωσε αφάνταστα....

Δεν είμαι προμότορας....απλά γράφω τι μου αρέσει ΕΜΕΝΑ....

τα γραφεία που εχουν κανει εσκορτ την φάση το εχουν χαλάσει.....

ντάξει αντιλαμβάνομαι οτι δεν γίνεται στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε να δίνουμε και 80 ευρώ (60 ευρώ/ώρα + χοτελ) και να μην παίρνουμε ούτε μια χειρομάλαξη και να φεύγουμε με blue balls

αλλά η κοπέλα είναι ξεκάθαρη δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα....σε όσους αρεσει η παραπάνω φάση που περιγράφω θα μείνουν ευχαριστημένοι....

τωρα μαλακίες οτι είνα παχουλή μην ακούω.....εχει καμπύλες εκεί που πρέπει.....
της ανοίξαμε δικό της thread για να μην υπάρχουν αναφορές εδώ. διότι δεν ενδιαφερόμαστε!
Γράψε εκεί την κριτική σου!
 

Kastano676

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
44
Πόντοι
0
πως ειναι η Αντριαννα εμφανησιακα φιλε? λεει τιποτα? ηλικια?
Τι να σου πω... Αυτά είναι και υποκοιμενικα πράγματα. Αν ρωτήσεις από Viber φαντάζομαι θα πάρεις φώτο και θα κρίνεις. Για μένα, κοντουλα, καμπυλωτή, ωραίο προσωπάκι, ξανθό, ζουμερό.

Νομίζω γενικά ότι είναι λίγο σιγουρακι. Δεν θα δεις κανένα μοντέλο, αλλά ένα πιπίνι για όλα τα γούστα - και για να βγάλεις γούστα.

Ελπίζω να βοήθησα.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
της ανοίξαμε δικό της thread για να μην υπάρχουν αναφορές εδώ. διότι δεν ενδιαφερόμαστε!
Γράψε εκεί την κριτική σου!
νταξει φίλε μου...ολα καλα...

ειχα δει να συζητιέται εδώ και δεν είχα δει το θρεντ....

γι αυτο και απάντησα εδώ....
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Αν είναι η παλιά που μετά πήγε Deluxe με άλλο όνομα, θα πω μία μόνο λέξη: ΟΞΩ !!!!!!
όοοοχι γίνονται τέτοιες μεταγραφές απο το osmose στην γραφειάρα που λέγεται deluxe??
Ε δεν το πιστέυω.....
 

nickbro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Γνωρίζει κανείς για Δήμητρα από massage your senses; εμπειρία και τιμούλες. Θα το εκτιμούσα!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.263
Πόντοι
8.645

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.790
Like
9.036
Πόντοι
1.056
Συνάδελφε μας δουλεύεις; Απάντησέ μας πρώτα εσύ που βρήκες αυτές τις φωτογραφίες .
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
976
Κριτικές
29
Like
2.006
Πόντοι
1.416
Συνάδελφε μας δουλεύεις; Απάντησέ μας πρώτα εσύ που βρήκες αυτές τις φωτογραφίες .
+1

Καλό θα ήταν να μην βάζουμε έτσι φάτσα φόρα τις φωτογραφίες των κοριτσιών.

Παρακαλώ να διαγραφεί το ποστ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom