Νέα

Sex και 5ήμερη 3ης Λυκείου - Αναμνήσεις - Εμπειρίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vwpolo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.407
Κριτικές
8
Like
11.216
Πόντοι
3.786
Στην Κρήτη λέμε πολυήμερη και ξεμπερδεύουμε.

Και μην ξεχνάμε:
Μπουγάτσα με λεφτά = πορτοφόλι
Μπουγάτσα με φοιτητές = πανεπιστήμιο
Μπουγάτσα με λουλούδια = ανθοδέσμη
Μπουγάτσα με στουπί = μολότοφ
Μπουγάτσα με ναύτες = πλοίο

η ελληνική γλώσσα στα καλύτερά της
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Ροδο κλασικα...
αλλα πιτσιρικαδες τοτε... που μυαλο....
Έρχεται μια στο καραβι..στην ντσικο... οταν πηγαιναμε... ολο νοημα... με ενα τσιγαρο στο στομα... 3-4 η ωρα το βραδυ... κ μ λεει..
''Εχεις φωτια...να με αναψεις...?''
κ τις απαναταω.. απαθέστατος.... 'Δεν καπνιζω':headbang::headbang:
Ααααχχχ..... στερνη μ γνωση να σ'ειχα πρωτα....

Ευτυχώς παίχτηκε φασωματακι με συμμαθητρια μετα... που ενω ειμασταν 3 χρονια στο λυκειο ..στην ιδια ταξη... Ξαφνικα στην 5ημερη.. θυμήθηκε να εκδηλώσει τα τρυφερά της αισθήματα προς εμενα....!!!:jerking: :jerking:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.629
Πόντοι
3.346
Καπου στα μεσα του 2000 πηγα 5ημερη! πηδηξα την κοπελα που καναμε και σχεση αργοτερα και μια φιλη της.
Γενικα το 60% απο τα κοριτσια που ειχαμε τον εφαγε..τωρα ποσες απο αυτες ηταν πρωτη φορα δεν ξερω, παντως η δυο που εφαγα οχι. Θυμαμαι μια ομορφη την τριγυριζαν τρεις που ηταν παρεα..ακουστηκε οτι την παρτουζωσαν, αλλα μπορει να ηταν ψεμα..την πετυχαινω αρκετα συχνα εξω και μιλαμε λιγο..παντρευτηκε και εχει και παιδια τωρα,αλλα ψιλο εγινε μπαζο.
 

Vas(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
251
Πόντοι
20
Τι μου θύμησες τώρα 2010 5 ήμερη 3η λυκείου.. γενικό λύκειο κυψέλης και τα αγόρια όλοι καφροι και κάγκουρες είχαμε 5,6 θεό γκόμενες για τα δεδομενα τις εποχής που κλασικά τα είχαν με μεγαλύτερους και είχαν κλείσει δωμάτια στο ξενοδοχείο όπου έγινε του ξεσκίσματος.. Εγω τότε κολλημένος θυμάμαι με μια Κέλλυ παρθενοπουτανιτσα που δεν μου έκατσε τοτε γιατί φοβόταν ότι θα μαθευτεί και θα γίνει ρεζίλι όπου ξενέρωσα μαζί της και την έστειλα μόλις γυρίσαμε
 

the_saint

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
4
Κριτικές
5
Like
310
Πόντοι
20
Εμείς Ρόδο. 7ημερη επειδή είμασταν από βόρεια Ελλάδα.

Εγώ θυμάμαι, ήπια αρκετά, ξενύχτησα αρκετά, αλλά από γκομενικά τίποτα. Μας είχαν πει, ότι θέλει προσπάθεια να μην γαμησεις. Πήγα να κάνω κινηση με συμμαθήτρια, αλλά ντράπηκα και επειδή μιλούσε με έναν άλλο τυπά, με πήρε από κάτω.

Γενικά 2-3 που είχαν σχέση, βρήκαν την ευκαιρία και τον παραπάνω χρόνο, 2-3 φασωματα τα υπόλοιπα παιδιά. Από πηδήματα, τα κουτσομπολιά λέγανε 4 σύνολο, τα 2 βγήκανε άκυρα στην πορεία. (Ο ένας φοιτητής αργότερα, μας εξομολογήθηκε ότι απλά αραξανε στο δωμάτιο και κομπλάρε)

Τέλος θυμάμαι σαν σήμερα, αστείο σκηνικό λίγο μετά που φτάσαμε στο αεροδρόμιο, ένας τυπάς, αγόρασε 2 κουτιά(ένα δεν έφτανε) προφυλακτικά εκεί που περιμένανε όλοι μαζί «Θα χρειαστούν», είχε πει. Το highlight της εκδρομής του, είναι που μάλωναν για τη Ριζούπολη και μια τυπισα είπε «μην είστε καθυστερημένοι και μιλάτε για μπάλα»
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
56
Like
18.177
Πόντοι
13.636
Στην Κρήτη λέμε πολυήμερη και ξεμπερδεύουμε.

Και μην ξεχνάμε:
Μπουγάτσα με λεφτά = πορτοφόλι
Μπουγάτσα με φοιτητές = πανεπιστήμιο
Μπουγάτσα με λουλούδια = ανθοδέσμη
Μπουγάτσα με στουπί = μολότοφ
Μπουγάτσα με ναύτες = πλοίο

η ελληνική γλώσσα στα καλύτερά της
Ξέχασες το κυριότερο τύπε :coffee:

Μπουγάτσα με φλουρί = βασιλόπιτα :confused:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
797
Like
1.316
Πόντοι
206
Είμαι μικρότερος ηλικιακά από εσάς.
2013 πήγαν οι δικοί μου. Εγώ δε πήγα. Δεν ήμουν καλό παιδί. Με απέκλεισαν.
Μεγαλύτερο παράσημο από το διαγωγή κόσμια στο απολυτήριο.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.808
Πόντοι
6.186
Πήγαμε το 2009 Αίγινα, προεδρος στο 15μελες εγώ και είχαμε κανονίσει με κάτι γκομενακια από το hi5 νομίζω τότε. Φτάσαμε με το καράβι κ με το που έπεσε ο καταπέλτης μας περίμεναν καμία 15αρια μηχανάκια για ξύλο που είχαμε κανονίσει με τις γκόμενες τους!
Βγαίνουμε εμείς καμία 200αρια άτομα ακόμα τρέχουν οι κότες! Γενικά εγώ είχα την καβάτζα μου από το σχολείο κ πέρασα καλά, οι παρέα μου τα έφαγε τα γκομενακια από το νησί, μια ξεκοίλιαρα 5 μέρες στο μισή δεν έκανε τίποτα κ πλάκωσε τις πίπες στην επιστροφή στα Siriοs στις τουαλέτες, ακούστηκαν κ κάτι άλλες κάποια πράγματα αλλά αυτοί που θα διέδιδαν δεν ήταν κ εμπιστοσύνης.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Πήγαμε το 2009 Αίγινα, προεδρος στο 15μελες εγώ και είχαμε κανονίσει με κάτι γκομενακια από το hi5 νομίζω τότε. Φτάσαμε με το καράβι κ με το που έπεσε ο καταπέλτης μας περίμεναν καμία 15αρια μηχανάκια για ξύλο που είχαμε κανονίσει με τις γκόμενες τους!
Βγαίνουμε εμείς καμία 200αρια άτομα ακόμα τρέχουν οι κότες! Γενικά εγώ είχα την καβάτζα μου από το σχολείο κ πέρασα καλά, οι παρέα μου τα έφαγε τα γκομενακια από το νησί, μια ξεκοίλιαρα 5 μέρες στο μισή δεν έκανε τίποτα κ πλάκωσε τις πίπες στην επιστροφή στα Siriοs στις τουαλέτες, ακούστηκαν κ κάτι άλλες κάποια πράγματα αλλά αυτοί που θα διέδιδαν δεν ήταν κ εμπιστοσύνης.
και δέχτηκαν να παιχτεί φάση 15 δεσμευμένες γκόμενες;τόσο πουτανονησι η αίγινα;
 

tsitsigos

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
32
Κριτικές
25
Like
1.124
Πόντοι
2.390
Εγώ τον έριξα στην πενταήμερη αλλά την ίδια μέρα χώρισα με την γκόμενα μου και αυτή που γάμησα στην πενταήμερη δεν μου ξανακάθησε... Πικρή ιστορία, ακόμα την σκέφτομαι καμία φορά....
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.783
Πόντοι
3.786
Όποιοι το κάνανε εξαφανιστήκανε μετά.
Φάγανε,αγόρια-κοπέλες πολύ ξύλο.
Ήταν στο κόλπο ένας από το τουριστικό γραφείο,αυτός το πλήρωσε αλλιώς....
Ελλάς,Ελλάς,η χώρα της λαμογιάς
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.714
Like
6.605
Πόντοι
1.056
2002 γυμνασιο, πηγαμε αθηνα. το μονο γαμησι που παιχτηκε ηταν μετα το ξενυχτι που καναμε τη πρωτη βραδια παιζοντας μπαλα στο ps1, και την επομενη μερα νυσταγμενοι γυρνουσαμε απο δω κ απο κει και δε βλεπαμε την ωρα να βραδιασει να παμε ξενοδοχειο για υπνο. γιατι απο το αλλο το γαμησι,.... ουτε για αστειο..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.921
Κριτικές
8
Like
24.612
Πόντοι
6.336
Πήγαμε το 2009 Αίγινα, προεδρος στο 15μελες εγώ και είχαμε κανονίσει με κάτι γκομενακια από το hi5 νομίζω τότε. Φτάσαμε με το καράβι κ με το που έπεσε ο καταπέλτης μας περίμεναν καμία 15αρια μηχανάκια για ξύλο που είχαμε κανονίσει με τις γκόμενες τους!
Βγαίνουμε εμείς καμία 200αρια άτομα ακόμα τρέχουν οι κότες! Γενικά εγώ είχα την καβάτζα μου από το σχολείο κ πέρασα καλά, οι παρέα μου τα έφαγε τα γκομενακια από το νησί, μια ξεκοίλιαρα 5 μέρες στο μισή δεν έκανε τίποτα κ πλάκωσε τις πίπες στην επιστροφή στα Siriοs στις τουαλέτες, ακούστηκαν κ κάτι άλλες κάποια πράγματα αλλά αυτοί που θα διέδιδαν δεν ήταν κ εμπιστοσύνης.
5μερη στην Αίγινα?
:confused:
Σε λίγο θα λένε για 5μερη Παλούκια Σαλαμίνα και στην Κινέττα παραλία μπούστηδων.....

:confused::confused::confused::confused:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.614
Πόντοι
4.546
Το μόνο που έχω να θυμάμαι από την πενταήμερη στην Σύρο που πήγαμε στο λύκειο ήταν τα κλωτσομπουνίδια που παίξαμε με αντίστοιχο σχολείο από την Ερέτρια επειδή τους κλέψαμε το πανό {ΔΕΝ ξέρω εάν φτιάχνατε κι εσείς ανάλογα με την εποχή που πήγε ο καθένας βέβαια.. διαφορετικά κάποιοι γνωρίζουν}.
Με αποτέλεσμα να περάσω μαζί με άλλους 4 την μισή εκδρομή υπό περιορισμό στο ξενοδοχείο μέχρι την επιστροφή στην Αθήνα και την 10ημερη αποβολή μετέπειτα από τον λυκειάρχη...
Τί ωραίες εποχές...
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Γύρω στο 1995 που πήγα εγώ όντως πιο πολύ καυλαντισματα και από κοκο τίποτα. Μόνο ένας καθηγητής που υπήρχε φήμη ότι πηδουσε μια μαθήτρια και μάλλον την ξεπατώθηκα στην πενταημερη γιατί όπου πηγαίναμε ήταν κολλημένη πάνω του
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.089
Κριτικές
37
Like
20.096
Πόντοι
12.896
εμας το σχολειο μας ειχε κοψει την 5ημερη. βέβαια 90% άντρες ήμασταν στην τάξη (και οι γκόμενες μπάζα εντελώς), οπότε δεν χάσαμε και τίποτα :2funny:
στο ιδιο σχολειο θα πηγαιναμε μου φαινεται !
ειχα την εντυπωση πως ειμασταν η μοναδικη ταξη στο πανελληνιο που δεν πηγε 5ημερη επειδη ειχαμε αρκετα κωλοπαιδα στην ταξη κ οι καθηγητες δεν δεχονταν να μας συνοδευσουνε,παροτι ειμασταν σε καλη περιοχη,δεν ειμασταν στη γκραβα δηλαδη.
κ το αλλο κοινο που ειχαμε ειναι οτι κ στη δικη μου ταξη ειμασταν 90% αγορια,αυτο ποτε δεν το καταλαβα κιολας σε εναν πλανητη που τα θηλυκα ειναι παντα περισσοτερα πως βρεθηκα σε μια ταξη που ειχαμε μονο 5-6 κοριτσια χαχΑχα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.503
Like
65.319
Πόντοι
11.956
Ωραία νήμα βλέπουμε και τις ηλικίες από τους μύστες ....εγώ πήγα πολύ πολύ παλιά με δραχμή και πεντοχιλιαρο...!!!!!!!!
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.600
Like
7.729
Πόντοι
1.056
Ωραία νήμα βλέπουμε και τις ηλικίες από τους μύστες ....εγώ πήγα πολύ πολύ παλιά με δραχμή και πεντοχιλιαρο...!!!!!!!!
Ποιο πεντοχίλιαρο; Όταν πήγα εγώ φορούσαν ακόμα ποδιές οι κοπέλες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom