Νέα

Sex και 5ήμερη 3ης Λυκείου - Αναμνήσεις - Εμπειρίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vwpolo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vwpolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Like
18
Πόντοι
0
Με αφορμή την 5ήμερη του γιού μου, πιάσαμε μια κουβέντα με φίλους και μου λέγανε διάφορες ιστορίες και αναμνήσεις πικάντικες απο την δική τους πενταήμερη όταν ήταν πιτσιρικάδες!

Τι απο αυτά ισχύει δεν ξέρω, αλλά λέγανε πως ειδικά οι μεγαλύτερες λίγο γενιές που πήγαν 5 ημερη το 1990-1995 είχαν πολλά παιχνίδια και one night stand μεταξύ τους απο άλλα σχολεία και πολλές γυρνάγανε πηδηγμένες.

Εγώ πάντως που πήγα το 2001 δεν είχαμε τπτ τέτοια, όχι μονο απο πλευρας μου αλλα γενικά! Πολύ ήσυχα τα πράγματα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
5
Like
11.828
Πόντοι
3.786
Με αφορμή την 5ήμερη του γιού μου, πιάσαμε μια κουβέντα με φίλους και μου λέγανε διάφορες ιστορίες και αναμνήσεις πικάντικες απο την δική τους πενταήμερη όταν ήταν πιτσιρικάδες!

Τι απο αυτά ισχύει δεν ξέρω, αλλά λέγανε πως ειδικά οι μεγαλύτερες λίγο γενιές που πήγαν 5 ημερη το 1990-1995 είχαν πολλά παιχνίδια και one night stand μεταξύ τους απο άλλα σχολεία και πολλές γυρνάγανε πηδηγμένες.

Εγώ πάντως που πήγα το 2001 δεν είχαμε τπτ τέτοια, όχι μονο απο πλευρας μου αλλα γενικά! Πολύ ήσυχα τα πράγματα!
Πολύ μικρός παντρεύτηκες πάντως,κάπου στα 21-22,για να πάει αυτήν τη σεζόν ο γιος σου πενταήμερη.Και τότε έκανες κιόλας account στο forum,είσαι από τα ιδρυτικά μέλη το 2005.Κάπου σε εκείνα τα χρόνια με εσένα πήγα και εγώ πενταήμερη.Είδα κάποια φασώματα,αλλά για πηδήματα δεν έμαθα.Ίσως να τα έκαναν στα μουλωχτά κάποια
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
125
Like
21.691
Πόντοι
28.900
Εγώ πήγα 5ημερη το 1999 και ήμασταν περίπου μισοί μισοί, δηλαδή μισό λεωφορείο αγόρια μισό κορίτσια.
Από όλα τα κορίτσια τρία κάνανε κάποια φάση. Οι δύο γαμηθηκαν και μετά το έμαθε όλο το σχολείο, άρα καταλαβαίνετε τι ακολούθησε και η τελευταία έκανε μόνο φασωμα, που εν'τελη έκανε και σχέση με τον παρτενέρ της.
Εγώ δεν έκανα τίποτα, έμεινα με τον πουτσο στο χέρι :cheesy::cheesy::cheesy:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Με αφορμή την 5ήμερη του γιού μου, πιάσαμε μια κουβέντα με φίλους και μου λέγανε διάφορες ιστορίες και αναμνήσεις πικάντικες απο την δική τους πενταήμερη όταν ήταν πιτσιρικάδες!

Τι απο αυτά ισχύει δεν ξέρω, αλλά λέγανε πως ειδικά οι μεγαλύτερες λίγο γενιές που πήγαν 5 ημερη το 1990-1995 είχαν πολλά παιχνίδια και one night stand μεταξύ τους απο άλλα σχολεία και πολλές γυρνάγανε πηδηγμένες.

Εγώ πάντως που πήγα το 2001 δεν είχαμε τπτ τέτοια, όχι μονο απο πλευρας μου αλλα γενικά! Πολύ ήσυχα τα πράγματα!
εγω το 99 τριτη λυκειου γυρισα απο 5ημερη στη κρητη και αγάμητος,αλλα και με κερατο απο μια γκομενα που ειχα τοτε.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.460
Κριτικές
8
Like
11.334
Πόντοι
3.786
πήγα 5μερη το 1996. Έσπασαν κάποιοι υμένες και κάποια αγόρια έχασαν την παρθενιά τους, αλλά όλα μέσα σε σχέση. Την εποχή εκείνη για να κάνει κάποιος σεξ έπρεπε πρώτα να λέει ότι έχει σχέση ακόμα και αν η σχέση ήταν για ένα μήνα. Λίγοι και λίγες γαμήθηκαν εκτός σχέσης και ήταν ζευγάρια που τουλάχιστον το ένα μέλος είχε ήδη εμπειρίες.

Εγώ πάντα είχαν την εντύπωση ότι στις νεότερες γενιές έχει ξεφύγει το θέμα με τα γαμήσια, τόσο λάθος είμαι τελικά;
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.604
Κριτικές
57
Like
16.363
Πόντοι
16.555
Πηγα πενθημερη εκδρομη το μακρυνο 1993 στη Ροδο και ημουν μαρτυρας τετοιου γεγονοτος.

Ο κολλήτος μου ψαρεψε γκομενακι απο Πετρουπολη μεσα στο καραβι στο ταξίδι της επιστροφης.

Την εφερε στην καμπίνα οπου αλλοι 2 κοιμόντουσαν στις απανω κουκεκτες και εγω εκανα οτι κοιμόμουν στην κατω. Η γκόμενα δεν εβγαλε κιχ απο ότι θυμαμαι.

Ακόμα μετανιώνω που δεν ήμουν τολμηρος αρκετα για παιξω και εγω μπάλα.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.927
Like
3.767
Πόντοι
456
Πήγα σχολείο με γυναίκες νεάτερνταλ. Απεριποιήτες, σκατόφατσες, μουστάκια, μην είχαν και κανένα αρχίδι. Και από χαρακτήρες παπαδιά από το Καφέ της χαράς. Κάθε μια που έβλεπες ένιωθες το πουλί σου να μικραίνει. Οπότε δεν υπήρχε ούτε για σκέψη η διείσδυση με θηλυκό.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
660
Like
1.369
Πόντοι
206
εχω μόνο μία και μόνη ανάμνηση από την 5ημερη που μας επρηζαν από την πρώτη λυκείου κιόλας. Ετσι ως αντιδραση ΔΕΝ πηγα. με πρήξαν φίλοι ακόμα και οι γονείς μου να παω. δεν το μετάνοιωσα καμία φορα.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.227
Like
1.888
Πόντοι
216
Πήγα το '89 στη Ρόδο.
Εκτός από καμάκι σε κορίτσια άλλων λυκείων που δεν κατέληξε πουθενά, δεν υπήρξε κάτι άλλο...Ένας μόνο κατάφερε να πηδήξει.
Ήπιαμε τα άντερά μας όμως...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.778
Like
2.823
Πόντοι
456
Ένας γαμαει στις πενταημερες, αυτός που εχει τον κύκλο με τα μούνια, και οι άλλοι 9 πίνουν μπαφους και παίζουν ο ενας το πουλάκι του αλλου
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.295
Κριτικές
8
Like
25.314
Πόντοι
6.336
Ένας γαμαει στις πενταημερες, αυτός που εχει τον κύκλο με τα μούνια, και οι άλλοι 9 πίνουν μπαφους και παίζουν ο ενας το πουλάκι του αλλου
Εσύ φυσικά έχεις το ρόλο της ατμομηχανής....

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom