Νέα

Seriana/Electra

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Υπουργός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
εγω την εχω παρει αδελφια,και ηταν ολα οκ,βεβαια δεν αξιζει για πανω απο μια φορα η γκομενιτσα..
 

Ride or Die

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Κριτικές
12
Like
70
Πόντοι
10
Να και η δικαιολογία της παίδες:
(Από: velkof seriana
Θέμα: Re: day and time first....
Προς:
Ημερομηνία: Πέμπτη, 24 Ιούλιος 2008, 8:13

yes i don t have any excuse ..i know...i did not sens you any e mail to say sorry because i felt too bad of this..i was working till late that night before till 4.30 in the morning and i forgot my phone on silent mode and i did not heard the phone ringing ....i could say sorry 100 times but in can not change what happened...
i felt to bad after i saw your calls!
100 times sorrrrrrrryyyyyyyy
seriana)
 

κομάντο_2

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Άκυρο.Δεν πιάσανε την Σεριάνα.Κάποιο λάθος θα έγινε
 

Ride or Die

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Κριτικές
12
Like
70
Πόντοι
10
Δεν ήταν η Seriana σε αυτές που έπιασαν. ;) ;)
 

κομάντο_2

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Είχα γράψει κάτι στο γενικότερο μέρος του φόρουμ για την κοπέλα αλλά οι άντμιν μου είπαν να γράψω εδώ. Tρίτη μου συνάντηση με την εν λόγω κοπέλα (πρώην seriana,νυν electra) μετά από αρκετό καιρό και μπορώ να πω ότι πέρασα ακόμη καλύτερα και από τις δύο προηγούμενες φορές.Η κοπέλα είναι πιο όμορφη από τις φωτο που την κάνουν να δείχνει λίγο σοβαρή.Είναι ακόμη πιο γλυκιά (ίσως η πιο γλυκιά κοπέλα που κυκλοφορεί αυτήν την στιγμή στην αγορά), με μελί μαλλί και υπέροχα γαλαζοπράσινα μάτια.Οι φαν των πετιτ, μινι κορασίδων, gfe σίγουρα δεν θα χάσουν και δεν θα κλάψουν τα ευρουδάκια τους.
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Πολύ σωστός ο κομάντο  :rockon:
Όλα όσα περιγράφει ισχύουν 100%
 

mat2121

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια 3ερετε που μπορω να βρω την σεριανα/ηλεκτρα?
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
παιδια 3ερετε που μπορω να βρω την σεριανα/ηλεκτρα?
Κατ' αρχήν στο σπίτι της, άλλο αν δεν ξέρω που είναι. :2funny: Αλλά αν η ερώτηση είναι, αν γνωρίζει κανείς πότε θα έρθει ξανά στην Ελλάδα,  :think: σου απαντώ ότι η εν λόγω κορασίδα έρχεται συνήθως "πακέτο" μαζί με την συμπατριώτισά της Crytal/Roxana, και επειδή η τελευταία, όταν τη είχα συναντήσει στα μέσα του Δεκέμβρη, μου είχε πει ότι πιθανόν να μας ξαναεπισκεφθεί μέσα στον Φεβρουάριο, συμπεραίνω λοιπόν ότι και η Seriana θάρθει τότε περίπου. Αν μάθω κάτι νεώτερο, θα ενημερώσω. :rockon:
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχ. Σεριανα. Ποτε δεν ξεχνας την πρωτη σου φορα. Για να μην βιαστητε εννοω με εσκορτ. Ηταν ευγενικη μαζι μου και δεν μου αφησε ψυχικα τραυματα...
Τερμα οι μαλακιες, ειναι ακριβως οπως τα λεει ο κομαντο μονο να τονισω οτι εχει ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΣΦΙΧΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχ. Σεριανα. Ποτε δεν ξεχνας την πρωτη σου φορα. Για να μην βιαστητε εννοω με εσκορτ. Ηταν ευγενικη μαζι μου και δεν μου αφησε ψυχικα τραυματα...
Τερμα οι μαλακιες, ειναι ακριβως οπως τα λεει ο κομαντο μονο να τονισω οτι εχει ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΣΦΙΧΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ.

Όπως σου υποσχέθηκα να σ'ενημερώσω, η Seriana/Electra καταφθάνει στην Αθήνα την 1/2/2010 (), αν δεν αλλάξει κάτι. Καλό βόλι! Ίσως επιδιώξω να την συναντήσω κι εγώ.
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Επιτρέψτε μου να διαφωνίσω με τους φίλους που λένε ότι είναι για μια φορά. Στην συγκεκριμένη περίπτωση και ίσως σε παρομοιες φάσεις GFE τα καλύτερα τα παίρνεις τη δεύτερη ή τρίτη, αφού γνωριστείς και βέβαια έχεις αποδείξει τα λεφτα σου αισθηματα. Τα καλύτερα = εκτός τιμοκαταλόγου υπηρεσίες  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom