Νέα

Σελίδες γνωριμιών;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα.
Έχοντας χάσει επεισόδια στο θέμα σελίδες γνωριμιών (για αματέουρ τεμάχια), τί γίνεται πλέον;
Κάποτε γινόταν παιχνίδι σε zoo,το badoo άρχισε καλά και μετά χρέωνε μέχρι και τις ανάσες των χρηστών, στο okcupid δε βλέπω ιδιαίτερη ανταπόκριση. Υπάρχει κανένα σαϊτ της προκοπής ή όλα γίνονται μέσω apps;
 

Kostisbam

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Απο badoo χωρις συνδρομη αν εχεις ελευθερο χρονο πιστευω μπορεις.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα στην ομάδα.
Έχοντας χάσει επεισόδια στο θέμα σελίδες γνωριμιών (για αματέουρ τεμάχια), τί γίνεται πλέον;
Κάποτε γινόταν παιχνίδι σε zoo,το badoo άρχισε καλά και μετά χρέωνε μέχρι και τις ανάσες των χρηστών, στο okcupid δε βλέπω ιδιαίτερη ανταπόκριση. Υπάρχει κανένα σαϊτ της προκοπής ή όλα γίνονται μέσω apps;
έχουν τελειώσει αυτά πει πολλού ...δεν υπαρχη κανένα αξιόλογο σάιτ για γνωριμίες ...και όσα υπάρχουν είναι βυζυτες και φόλες .....
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
205
Κριτικές
27
Like
1.285
Πόντοι
2.391
για το perfectdate.gr τι γνωμη εχετε??
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
για γυναικες δεν ξερω αλλα αν ψαχνεις αλλοδαπους το hi5 ειναι πολυ καλο θα βρεις πολλους εκει να πιπωσεις
οπως και το κανε σεξ εχει πολλους που θελουν να τον δωσουν σε αντρες
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Ολες ειναι παπαριες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Την περίοδο 2000-2002 , είχα βγει κάπου 500 blind dates με γκόμενες από cosmopolitan ....


Το 90% ήταν πάνω από 7/10 .
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.195
Like
5.440
Πόντοι
1.056
Από την στιγμή που υπάρχει το tinder, όλα τα υπόλοιπα έχουν "σβήσει".
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
274
Κριτικές
19
Like
465
Πόντοι
4.440
απο μια πρωτη ματια που εριξα μου φανηκε εντελως απατη ,εχει κανεις αποψη ?
 

dahoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
4
Like
121
Πόντοι
1

Oπως ειπε και ο φιλος παραπανω, παλια ειχαμε τα badoo, zoo, datingclub, parea και γινοταν καλο παιχνιδι, ειχα γνωρισει πολλες παντρεμενες (και εγω τα ιδια!) με μεγαλο ποσοστο καλης καταληξης (μη ρωτησει κανενας τι εννοω!).
Τωρα πια εκτος απο tinder (που δεν θελω να ασχοληθω) τι παιζει ? Υπαρχουν sites η και σε σελιδες στο fb για γνωριμιες ?
Γα δωστε τα φωτα σας νεοι μου.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.188
Like
10.546
Πόντοι
2.256
Την περίοδο 2000-2002 , είχα βγει κάπου 500 blind dates με γκόμενες από cosmopolitan ....


Το 90% ήταν πάνω από 7/10 .

Και 'γω... Είχα γραφτεί μέλος στο forum, καραδοκούσα στα threads για να εντοπίσω ποιές με ενδιέφεραν, πέταγα πάντα κάτι πνευματώδες που πήγαινε με τα νερά τους και χτύπαγα αβέρτα. Παράδεισος εκείνη η εποχή. Δυστυχώς το έκλεισαν εκείνο το forum.
 

manch84

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
40
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο forum και χρόνια πολλά,

Τελευταία έχω παρατηρήσει πως κλασικά sites γνωριμιών έχουν κλείσει και πως το άθλημα καταρρέει.
Υπάρχει άραγε κανένα app, site για καυλαντα ;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Καλησπέρα στο forum και χρόνια πολλά,

Τελευταία έχω παρατηρήσει πως κλασικά sites γνωριμιών έχουν κλείσει και πως το άθλημα καταρρέει.
Υπάρχει άραγε κανένα app, site για καυλαντα ;
Μόνο στο εξωτερικό και αν...:(
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Νομίζω ότι οι σελίδες είναι πια old fashion. Κι επειδή οι γκόμενες συνήθως πάνε με την μόδα, δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πολλές που ασχολούνται με το PC. Πιο πολύ με το κινητό τους παίζουν (ή το tablet) κι έτσι μάλλον θα χρησιμοποιούν περισσότερο apps όπως το Tinder και τέτοια.
 

manch84

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
40
Like
8
Πόντοι
0
Νομίζω ότι οι σελίδες είναι πια old fashion. Κι επειδή οι γκόμενες συνήθως πάνε με την μόδα, δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πολλές που ασχολούνται με το PC. Πιο πολύ με το κινητό τους παίζουν (ή το tablet) κι έτσι μάλλον θα χρησιμοποιούν περισσότερο apps όπως το Tinder και τέτοια.
επειδή εχω μείνει παρα πολυ πισω σε αυτα, πλεον ποιες εφαρμογές εχουν τον πιο πολυ κοσμο?

ευχαριστώ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
επειδή εχω μείνει παρα πολυ πισω σε αυτα, πλεον ποιες εφαρμογές εχουν τον πιο πολυ κοσμο?

ευχαριστώ.
Το Tinder παίζει πολύ.

Αν θες να δεις κι άλλα πήγαινε στο Play Store (ή AppStore αν έχεις iPhone) και ψάξε για "dating apps"
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Το Tinder παίζει πολύ.

Αν θες να δεις κι άλλα πήγαινε στο Play Store (ή AppStore αν έχεις iPhone) και ψάξε για "dating apps"
τιντερ αθηνα οντως παιζει αρκει να μην εχεις φεικ φωτο η τοπια, πολλες εχουν τοπια επειδη ειναι σε σχεση
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
τιντερ αθηνα οντως παιζει αρκει να μην εχεις φεικ φωτο η τοπια, πολλες εχουν τοπια επειδη ειναι σε σχεση
Ναι ε? Σωστό κι αυτό, δεν το είχα σκεφτεί!

Αν και να σου πω και κάτι κουλό? Έχω γνωρίσει πρόσφατα 2 παντρεμένες. Με κανονικές φωτογραφίες στο tinder, φαίνονται καθαρά. Την μία την συνάντησα στην πλατεία Ν. Σμύρνης πριν καμιά εβδομάδα. 48άρα αλλά δεν μου έκανε και πολύ κλικ όταν την είδα από κοντά. Τελικά, δεν...!

Η άλλη είναι μια 45άρα επίσης παντρεμένη που απλά δεν κάνει τίποτα με τον σύζυγο και θέλει πούτσο, θα συναντηθούμε την άλλη εβδομάδα. Κι αυτή με φωτογραφίες κανονικά. Σε ερώτησή μου αν έχουν την ευχαίρεια να λείπουν από το σπίτι 2-3 ώρες μου είπαν κι οι δυο "φυσικά!". Δεν ξέρω τι φάση... :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom