Νέα

Σελίδες γνωριμιών;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ναι ε? Σωστό κι αυτό, δεν το είχα σκεφτεί!

Αν και να σου πω και κάτι κουλό? Έχω γνωρίσει πρόσφατα 2 παντρεμένες. Με κανονικές φωτογραφίες στο tinder, φαίνονται καθαρά. Την μία την συνάντησα στην πλατεία Ν. Σμύρνης πριν καμιά εβδομάδα. 48άρα αλλά δεν μου έκανε και πολύ κλικ όταν την είδα από κοντά. Τελικά, δεν...!

Η άλλη είναι μια 45άρα επίσης παντρεμένη που απλά δεν κάνει τίποτα με τον σύζυγο και θέλει πούτσο, θα συναντηθούμε την άλλη εβδομάδα. Κι αυτή με φωτογραφίες κανονικά. Σε ερώτησή μου αν έχουν την ευχαίρεια να λείπουν από το σπίτι 2-3 ώρες μου είπαν κι οι δυο "φυσικά!". Δεν ξέρω τι φάση... :S
νταξει παντρεμενες με τιντερ ειναι ρισκο

εγω εδω πεφτω πανω σε γνωστες μου και σε πρωην κολλητων μου και λεω κοιτα να δεις
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
νταξει παντρεμενες με τιντερ ειναι ρισκο

εγω εδω πεφτω πανω σε γνωστες μου και σε πρωην κολλητων μου και λεω κοιτα να δεις
Xαχαχαχαχαχα αυτό πρέπει να έχει πολύ ενδιαφέρον!!! :tooth:

Δεν έχω πέσει πάνω σε γνωστή μέχρι τώρα πάντως.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Xαχαχαχαχαχα αυτό πρέπει να έχει πολύ ενδιαφέρον!!! :tooth:

Δεν έχω πέσει πάνω σε γνωστή μέχρι τώρα πάντως.
εχω πεσει στην πρωην του κολλητου μου , βεβαια πολλα χρονια πρωην


του την εδειξα και του λεω κοιτα μαλακα το κοριτσι ανοιξε λογαριασμο για να σε ξεπερασει
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
οχι αυτος δεν εχει αλλα του εστειλα screen photo να την δει


του λεω κοιτα πια βρηκα χαααχ
Παίζει πολύ το tinder στις μέρες μας. Αλλά δεν έχει πολύ καλό επίπεδο...

Μπαζάκια οι περισσότερες....
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Πολλές ερασιτέχνες, ψωνίζονται από Badoo. Πολύ λίγες από αυτές, αν μπανίσουν ομοϊδεάτη ή/και παίδαρο, κάνουν φάση και χωρίς "εισητήριο", αλλά σπάνια. Tο Badoo χάλασε πριν λίγο καιρό, με τις νέες ρυθμίσεις απορρήτου (δεν εμφανίζονται προφίλ σε δημόσια προβολή, εάν δεν το επιθυμούν) και με κάτι επιπλοκές στο τσατ (σπανίως μπορείς να μιλάς σε κάποιο άτομο κι ας έχεις υπερδυνάμεις, παλιά ήταν πολύ πιο εύκολο αυτό). Έκανες νέο προφίλ με καινούριο email, ζητούσες διαγραφή, σε δωροδοκούσε με 3 μέρες υπερδυνάμεις για να παραμείνεις κτλ. Waplog μέσα είχε επίσης πράμα, από τη Σία και τη Σόνια (τα γνωστά μιλφ), ως την αναρχικιά κομμώτρια βιζιτού (βασ.) που τώρα έχει γκαλερί στην Αθήνα και κάτι δασκάλες που ζητάνε καρτούλα για να δείξουν γυμνό στην κάμερα. Okcupid κάτι ψιλά, δεν αξίζει τον κόπο και δεν προβάλει μπόλικα αποτελέσματα. Από Tinder ποτέ δεν κατάφερα να κάνω κάτι. Αν κάποιος ξέρει τσάμπα εφαρμογή που πλοηγείται κι από υπολογιστή, με ελεύθερο τσατ, το λέει (όχι για να κάνω κάτι γιατί δύσκολα βγαίνει άκρη από αυτά, αλλά για να σκοτώσω την ώρα μου σε τσατ).
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
1
Like
2.801
Πόντοι
456
εχω πεσει στην πρωην του κολλητου μου , βεβαια πολλα χρονια πρωην


του την εδειξα και του λεω κοιτα μαλακα το κοριτσι ανοιξε λογαριασμο για να σε ξεπερασει
Ομολογώ ότι αυτή η εξήγηση ούτε που είχε περάσει από το μυαλό μου.
Άβυσσος η ψυχή (και το μυαλό) της γυναίκας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Πολλές ερασιτέχνες, ψωνίζονται από Badoo. Πολύ λίγες από αυτές, αν μπανίσουν ομοϊδεάτη ή/και παίδαρο, κάνουν φάση και χωρίς "εισητήριο", αλλά σπάνια. Tο Badoo χάλασε πριν λίγο καιρό, με τις νέες ρυθμίσεις απορρήτου (δεν εμφανίζονται προφίλ σε δημόσια προβολή, εάν δεν το επιθυμούν) και με κάτι επιπλοκές στο τσατ (σπανίως μπορείς να μιλάς σε κάποιο άτομο κι ας έχεις υπερδυνάμεις, παλιά ήταν πολύ πιο εύκολο αυτό). Έκανες νέο προφίλ με καινούριο email, ζητούσες διαγραφή, σε δωροδοκούσε με 3 μέρες υπερδυνάμεις για να παραμείνεις κτλ. Waplog μέσα είχε επίσης πράμα, από τη Σία και τη Σόνια (τα γνωστά μιλφ), ως την αναρχικιά κομμώτρια βιζιτού (βασ.) που τώρα έχει γκαλερί στην Αθήνα και κάτι δασκάλες που ζητάνε καρτούλα για να δείξουν γυμνό στην κάμερα. Okcupid κάτι ψιλά, δεν αξίζει τον κόπο και δεν προβάλει μπόλικα αποτελέσματα. Από Tinder ποτέ δεν κατάφερα να κάνω κάτι. Αν κάποιος ξέρει τσάμπα εφαρμογή που πλοηγείται κι από υπολογιστή, με ελεύθερο τσατ, το λέει (όχι για να κάνω κάτι γιατί δύσκολα βγαίνει άκρη από αυτά, αλλά για να σκοτώσω την ώρα μου σε τσατ).
Για τα υπόλοιπα που γράφεις δεν ξέρω. Μόνο το τιντερ χρησιμοποιώ, χωρίς να πληρώνω. Απλά βάλε real φωτογραφίες σου.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
1
Like
4.901
Πόντοι
1.756
αμα εισαι εμφανισιμος δε χρειαζεται να τα ακουμπησεις πουθενα...
αν εισαι Β οσα και να ακουμπησεις θα βγεις με κανα μπαζο η καμια ερασιτεχνη gold digger.

το παιχνιδι γινεται στο insta και εκει πλεον ηδη ξεφουσκωνει αφου ο οχετος απειρων μηνυματων απο πεφτουλες δεν αφηνει περιθωριο να παρεις "σειρα" διαλογου με "νορμαλ" κοριτσια. για αυτο καποιες εφαρμογες επι πληρωμη αρχικα ειχα επιτυχια ωστε οι τσαμπατζηδες λιγουρηδες να μην πρηζουν ασκοπα και να μπορεις να μιλας εσυ με την ησυχια σου αλλα τελικα απο τη στιγμη που πλεον στα μισα σαητ οι "γυναικες" πληρωνονται απο τα κερδη που ξοδευει ο αντρας που τους μιλα μπηκαν μεσα ΒΟΤ και ανδρες υποκρινομενοι γυναικες με σκοπο το κερδος (βλεπε lunona)
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
1
Like
4.901
Πόντοι
1.756
το δευτερο που εχω να προσθεσω ειναι οτι η γιναικα δε χρειαζεται dating site και αυτο διοτι πολυ ευκολα σε φβ και ινστα την ακολουθουν και την ζαλιζουν αγνωστοι! ποιος ο λογος λοιπον?

το dating του facebook το χρησιμοποιει κανεις??????? (ειναι κρυφο μεσα στην εφαρμογη και βγαζει μη φιλους σου σε στυλ τιντερ)
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
13
Like
1.919
Πόντοι
3.425
εγώ στο zoo.gr , μιλάμε για 2009-2012 , είχα 100% επιτυχία σε όσες συνάντησα.

3 συνάντησα / 2 γάμησα και την 3η που δεν γάμησα την έδιωξα γιατί δεν προλάβαινα ν ασχοληθώ μαζί της εκείνη την αποχή.

Τώρα δεν ξέρω τί παίζει...γενικότερα.
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
αμα εισαι εμφανισιμος δε χρειαζεται να τα ακουμπησεις πουθενα...
αν εισαι Β οσα και να ακουμπησεις θα βγεις με κανα μπαζο η καμια ερασιτεχνη gold digger.

το παιχνιδι γινεται στο insta και εκει πλεον ηδη ξεφουσκωνει αφου ο οχετος απειρων μηνυματων απο πεφτουλες δεν αφηνει περιθωριο να παρεις "σειρα" διαλογου με "νορμαλ" κοριτσια. για αυτο καποιες εφαρμογες επι πληρωμη αρχικα ειχα επιτυχια ωστε οι τσαμπατζηδες λιγουρηδες να μην πρηζουν ασκοπα και να μπορεις να μιλας εσυ με την ησυχια σου αλλα τελικα απο τη στιγμη που πλεον στα μισα σαητ οι "γυναικες" πληρωνονται απο τα κερδη που ξοδευει ο αντρας που τους μιλα μπηκαν μεσα ΒΟΤ και ανδρες υποκρινομενοι γυναικες με σκοπο το κερδος (βλεπε lunona)
Εμένα δεν θα με πείραζε το μπάζο, γιατί έχω άλλες προτεραιότητες, δεν κρίνω τα πάντα από εμφάνιση και κιλά (σε λογικά πλαίσια πάντα)... Όμως όταν βγήκα με μπάζα, ήταν κωλοχαρακτήρες και ψάχνονταν μόνο για να κάτσουν μαλακία στον τύπο που θα ενδιαφερόταν (μια χοντρή με έκανε ρεζίλι στο μαγαζί που σύχναζα και την έβγαλα, άλλη έκανε τρολλιές και ηλίθια/προσβλητικά "αστεία" κτλ). Τα μπάζα πιο ξιπασμένα κι απ' τις καλές είναι, στις μέρες μας και στα μέρη μας. Instagram όντως δουλεύει πολύ, αλλά εκτός περιβάλλοντος εφαρμογής, δεν έχεις ολοκληρωμένη πρόσβαση σε όλα τα χαρακτηριστικά του δυστυχώς!
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Xαχαχαχαχαχα αυτό πρέπει να έχει πολύ ενδιαφέρον!!! :tooth:

Δεν έχω πέσει πάνω σε γνωστή μέχρι τώρα πάντως.
έχω πέσει σε γνωστή μου ...και ήταν αδερφή παιδικής μου φίλης που ήθελε σχέση...με γυναίκες....Τόλμησα και τις μίλησα..Πριν κανα χρόνο...Από τις καλύτερες στιγμές μου σεξουαλικά...Η τύπισσα απλά ήθελα την ηδονή με κάθε τρόπο....Σουπερ περάσαμε
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Oπως ειπε και ο φιλος παραπανω, παλια ειχαμε τα badoo, zoo, datingclub, parea και γινοταν καλο παιχνιδι, ειχα γνωρισει πολλες παντρεμενες (και εγω τα ιδια!) με μεγαλο ποσοστο καλης καταληξης (μη ρωτησει κανενας τι εννοω!).
Τωρα πια εκτος απο tinder (που δεν θελω να ασχοληθω) τι παιζει ? Υπαρχουν sites η και σε σελιδες στο fb για γνωριμιες ?
Γα δωστε τα φωτα σας νεοι μου.
Φίλε μου όντως. Ειδικά στο parea.gr είχα πολύ καλές εμπειρίες. Κρίμα που έκλεισε. Όσες έμπαιναν εκεί ήξεραν πολύ καλά τι ήθελαν.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
έχω πέσει σε γνωστή μου ...και ήταν αδερφή παιδικής μου φίλης που ήθελε σχέση...με γυναίκες....Τόλμησα και τις μίλησα..Πριν κανα χρόνο...Από τις καλύτερες στιγμές μου σεξουαλικά...Η τύπισσα απλά ήθελα την ηδονή με κάθε τρόπο....Σουπερ περάσαμε
Εγώ δεν έχω πέσει, αλλά εάν πέσω και μου αρέσει τότε ΣΙΓΟΥΡΑ θα της το πω, χωρίς καμία αναστολή. Εξάλλου που είναι το κακό? Μισή ντροπή δική σου και μισή δική της, αφού κι οι δυο δεν είστε στο Tinder? :wink:

Και να, είδες ότι τελικά σου βγήκε σε πολύ καλό που της μίλησες!
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
το δευτερο που εχω να προσθεσω ειναι οτι η γιναικα δε χρειαζεται dating site και αυτο διοτι πολυ ευκολα σε φβ και ινστα την ακολουθουν και την ζαλιζουν αγνωστοι! ποιος ο λογος λοιπον?

το dating του facebook το χρησιμοποιει κανεις??????? (ειναι κρυφο μεσα στην εφαρμογη και βγαζει μη φιλους σου σε στυλ τιντερ)

Την εχω δοκιμασει αρκετες φορες.Μια μαλακια και μιση ειναι.Ενω μου εχει βγαλει 4-5 που και καλα μου εκαναν like και εκανα και εγω,δεν ειδα να γινει κατι.Στο Tinder οντως πριν 1-2 χρονια κατι γινοταν αλλα για να βγεις με μια πολυ μετρια κοπελα,επρεπε να εισαι ο Μπραντ Πιτ.Ενω ειμαι σχετικα εμφανισημος και 35αρης,ακομα και κοπελες που δεν ηταν καθολου ομορφες,το επαιζαν δυσκολες.Μιλαμε τωρα για χοντρες ή μερικες που απο φατσα ηταν λες και τις πατησε τρενο.Το badoo πριν τον ανωμαλο στην Κυπρο δουλευε καλα.Μετα εβαλαν να πληρωνεις και το γαμησαν.Απο εφαρμογες οποιος περιμενει να βρει να πηδηξει σημερα,χανει τον χρονο του.Παλια οντως γινοταν παιχνιδι καλο,τωρα τιποτα.Το πολυ πολυ να βρεις καμια να σου δειχνει τον κωλο της με καρτα paysafe.Στο kanesex αν εχεις υπομονη κατι κινειται,απλα ειναι η μαλακια με την απαγορευση κυκλοφοριας και κανει τα πραγματα λιγο δυσκολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom