Νέα

Σε μπουρδελο για πρωτη φορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rythmodamasths90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Δηλαδή να, μια εμπειρία που είχε ένας φίλος μου, μετά από τη οποία αποφάσισε να μην ξαναπάει
σε μπουρδέλο.

Λοιπόν, βρήκε κάτι που όταν πήγε δεν ήταν ακριβώς μπουρδέλο, ήταν κανονικό σπίτι.
Μία κρεβατοκάμαρα είχε λέει και μια γυναίκα μόνο με μιαν άλλη που έμοιαζε να είναι
εκεί απλώς για να την προσέχει.

Όταν πήγε, αφού του είπαν την τιμή ( 15.000 σε δραχμές τότε ), ρώτησε αν μπορεί
πριν να κάνει ένα μπάνιο.
Η κοπέλα του απάντησε "Ότι θέλεις" αλλά με έναν τρόπο που έδειχνε πως θα τον δεχόταν
και δίχως μπάνιο.

Η κοπέλα από ότι μου είπε, μύριζαν λίγο ιδρώτα οι μασχάλες της
και όταν έφτασε να την φιλήσει στο αιδοίο της, διαπίστωσε πως μόλις είχε
πάει τουαλέτα και μετά δεν πλύθηκε !

Λοιπόν, αφού έκανε λίγα προκαταρκτικά και προχώρησε σε διείσδυση, εκείνη σε λίγο άρχισε να του λέει
να τελειώνει γρήγορα γιατί έπρεπε να φύγει να παρουσιαστεί στην αστυνομία "επειδή την κυνηγάνε".

Δεν ρώτησε λεπτομέρειες αλλά ξενέρωσε αρκετά, και δεν ολοκλήρωσε κιόλας, ντύθηκε κι έφυγε.
Έψαχνε μέρος να πλυθεί μετά γιατί το χέρι του μύριζε ούρα που την άγγιξε χαμηλά.

Είναι συχνά τέτοια φαινόμενα στα μέρη που επισκέπτεστε εσείς ;
σκεψου να ειχε παει για γλυφοκωλι τυπε :S :S :S
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Δηλαδή να, μια εμπειρία που είχε ένας φίλος μου, μετά από τη οποία αποφάσισε να μην ξαναπάει
σε μπουρδέλο.

Λοιπόν, βρήκε κάτι που όταν πήγε δεν ήταν ακριβώς μπουρδέλο, ήταν κανονικό σπίτι.
Μία κρεβατοκάμαρα είχε λέει και μια γυναίκα μόνο με μιαν άλλη που έμοιαζε να είναι
εκεί απλώς για να την προσέχει.

Όταν πήγε, αφού του είπαν την τιμή ( 15.000 σε δραχμές τότε ), ρώτησε αν μπορεί
πριν να κάνει ένα μπάνιο.
Η κοπέλα του απάντησε "Ότι θέλεις" αλλά με έναν τρόπο που έδειχνε πως θα τον δεχόταν
και δίχως μπάνιο.

Η κοπέλα από ότι μου είπε, μύριζαν λίγο ιδρώτα οι μασχάλες της
και όταν έφτασε να την φιλήσει στο αιδοίο της, διαπίστωσε πως μόλις είχε
πάει τουαλέτα και μετά δεν πλύθηκε !

Λοιπόν, αφού έκανε λίγα προκαταρκτικά και προχώρησε σε διείσδυση, εκείνη σε λίγο άρχισε να του λέει
να τελειώνει γρήγορα γιατί έπρεπε να φύγει να παρουσιαστεί στην αστυνομία "επειδή την κυνηγάνε".

Δεν ρώτησε λεπτομέρειες αλλά ξενέρωσε αρκετά, και δεν ολοκλήρωσε κιόλας, ντύθηκε κι έφυγε.
Έψαχνε μέρος να πλυθεί μετά γιατί το χέρι του μύριζε ούρα που την άγγιξε χαμηλά.

Είναι συχνά τέτοια φαινόμενα στα μέρη που επισκέπτεστε εσείς ;
ο φιλος σου έχει να πάει με γυναίκα απο εποχή δραχμής;
Εσύ μήπως δεν είσαι για τέτοια αθλήματα;Μήπως να βρεις γκόμενα καλύτερα;Ακούγεσαι για αγαθοβιόλης .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom