Νέα

Σε μπουρδελο για πρωτη φορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rythmodamasths90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Oχι ουδεμια σχεση δεν εχει να κανει με τις συμβουλες εδω περα,απλα σκευτομαι αν κατι παει στραβα μετα θα μου κοπουν οι φτερουγες για την μελλοντικη πορεια στα μπουρδελα,ειναι ενα πληγμα οπως και να το δεις.
Παρολαυτα θα παω απο αυριο κιολας να δω(αφου πρωτα εχω φαι σουβλακια με τζατζικι  :P )
Σιγουρο πραγμα ειναι οτι θα παω πρωι για να εχουν λιγοτερο φορτο εργασιας τα κοριτσια αρα να ειναι ξεκουραστα και ορεξατα.
Καληνυχτα και ευχαριστω ξανα,με σκλαβωσατε  :cheesy:
Καληνυχτα τυπε μου,περιμενουμε κριτικη..
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
η αλλιως ρε φιλε πηγαινε σε κανενα στουντιακι περισσοτερος χρονος ποιο καθαρα και ποιο ωραιες γκομενες
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Γεια χαρα μαγκες καλες γιορτες και τα συναφη.
Λοιπον εχω επισκευτει μερικες φορες τη Φυλης στο πλαισιο της μπουρδελοτσαρκας και εχω ψηθει.Εμπειριες πανω στο σεξ δεν εχω πολλες αλλα θα ηθελα να δω πως ειναι και να γαμας σε μπουρδελο.
Ξερω οτι Φυλης ειναι καθαρη ξεπετα και τις περισσοτερες φορες το κλαις το 20euro,αυτο που ζηταω απο καποιον ωραιο τυπο ειναι να μου πει αν υπαρχει κανενα που να ξεφευγει του μετριου.Τα λεφτα που θα διαθεσω φτανουν μεχρι 30 euro οχι παραπανω...
Θα ειμαι υποχρεος και οχι δεν θελω να μου προτεινεται studio η κανα cg μονο μπουρδελο  ;)
αχου το μωρε  :cheesy: :-*
φιλαρακι δεν υπαρχουν συνταγες για να περασεις καλα
μπορει να περασεις ασχημα με ενα ct που εκλεισες σαβατοκυριακο και να περασεις τελεια σε ενα βρωμικο δελο του 10ευρου στο μεταξι
βλεποντας και κανοντας,αρχισε το ταξιδι σου στο μπουρδελοκοσμο και να σαι σιγουρος οτι θα βρεις πολλες φωλες αλλα και πολλες καλες ,αλλα το ισοζυγιο ειναι θετικο
καλη αρχη  ;)
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
να ρωτησω κατι?
ο πιτσιρικας που ειπε οτι θα χεσει στην πορτα,πως θα το κανει δηλαδη αυτο? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
πιστευω πως μεγαλο ρολο παιζει
και το τι γουσταρεις? να γαμησεις σε κεντρικο σημειο η σε απομερο?
να γαμησεις σε καθαρο μερος η σε οπως να ναι δεν σε απασχολει?
οσο για τις ξεπετες... εεε νταξ παρε 2 20αρικα... οπως σου ειπα
να κανεις την δουλεια σου.... αν την δεις και βιαζεται
πες της ακου... θα σου δωσω αλλο ενα αλλα θα ξαναρθεις πιο ενταξει.
αρκει να πεσεις σε ιεροδουλη που εχει και λιγο φιλοτιμο
μικρε μας καυλιαρη



Για στάσου λίγο ρε φίλε....τι είναι το 20αρικο και το δίνεις έτσι απλα; :headbang:


Λες...πάρε 2 20αρικα για ένα πήδημα των 8 λεπτών....ΕΛΕΟΣ!!!! :uglystupid:


Για να συνέλθουμε λίγ οκαι να κάνουμε οικονομία.....εκτός αν για σένα τα 20αρικα,είναι σαν κωλόχαρτα και τα έχεις για την πλάκα σου...... :think:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Για στάσου λίγο ρε φίλε....τι είναι το 20αρικο και το δίνεις έτσι απλα; :headbang:


Λες...πάρε 2 20αρικα για ένα πήδημα των 8 λεπτών....ΕΛΕΟΣ!!!! :uglystupid:


Για να συνέλθουμε λίγ οκαι να κάνουμε οικονομία.....εκτός αν για σένα τα 20αρικα,είναι σαν κωλόχαρτα και τα έχεις για την πλάκα σου...... :think:
δεν το βλεπουν ολοι το 20αρικο ολοι με τον ιδιο τροπο,για αλλους ειναι σεβαστο ποσο και για αλλους μηδαμινο,λογικο δεν ειναι;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Για στάσου λίγο ρε φίλε....τι είναι το 20αρικο και το δίνεις έτσι απλα; :headbang:


Λες...πάρε 2 20αρικα για ένα πήδημα των 8 λεπτών....ΕΛΕΟΣ!!!! :uglystupid:


Για να συνέλθουμε λίγ οκαι να κάνουμε οικονομία.....εκτός αν για σένα τα 20αρικα,είναι σαν κωλόχαρτα και τα έχεις για την πλάκα σου...... :think:

σωστα... αραξε σπιτι
να βαρας μαλακια με τον χαραλαμπιδη εσυ
:jerking: :jerking: :jerking:
περιπτωση εισαι ρε μορτη μου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

likos7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΜΟΥΝΑΚΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΙΔΩΝ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ

ΦΙΛΕ....ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΙ......ΑΠΛΑ ΠΕΡΠΑΤΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΥΛΗΣ...ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ
ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ GPS ΟΥΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ ΠΕΡΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΝΩΣΤΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝ
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΙ...ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ
 

maxxl

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
τζατζίκι..??  και θες να περάσεις και καλά..???
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Για στάσου λίγο ρε φίλε....τι είναι το 20αρικο και το δίνεις έτσι απλα; :headbang:


Λες...πάρε 2 20αρικα για ένα πήδημα των 8 λεπτών....ΕΛΕΟΣ!!!! :uglystupid:


Για να συνέλθουμε λίγ οκαι να κάνουμε οικονομία.....εκτός αν για σένα τα 20αρικα,είναι σαν κωλόχαρτα και τα έχεις για την πλάκα σου...... :think:
ρε φιλε πλακα μας κανεις τωρα?
εσυ δεν ειχες ανοιξεις ενα ολοκληρο thread που ζητουσες να αυξηθουν οι τιμες στα δελα γιατι τις εβρισκες παμφτηνες?
sorry που μιλαω ετσι ,αλλα μαλλον εχεις καποια βλαβη φιλε μου  ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ρε φιλε πλακα μας κανεις τωρα?
εσυ δεν ειχες ανοιξεις ενα ολοκληρο thread που ζητουσες να αυξηθουν οι τιμες στα δελα γιατι τις εβρισκες παμφτηνες?
sorry που μιλαω ετσι ,αλλα μαλλον εχεις καποια βλαβη φιλε μου  ;)
δεν εχει τον θεο του ο τυπος :2funny:
 
OP
OP
rythmodamasths90

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες μου μολις γυρισα.
Δεν ακουσα τελικα τις σοφες συμβουλες των μελων εδω περα και πηγα σε μια που μου αρεσε εμφανισιακα χωρις να ξερω περαιτερω για αυτη.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Παιδες μου μολις γυρισα.
Δεν ακουσα τελικα τις σοφες συμβουλες των μελων εδω περα και πηγα σε μια που μου αρεσε εμφανισιακα χωρις να ξερω περαιτερω για αυτη.

μορτη σημερα ηταν ολωνων η μερα μας...
και εμενα και του σταμ και εσενα
μονο ο απολυτος μας την εσκασε και δεν μπηκε
ειχε πολλα γνωστα νικνεημ σημερα κατω η πιατσα  :2funny: :2funny:
τελικα τι εγινε? επαιξες μπαλα?
 
OP
OP
rythmodamasths90

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον πηγα σε ενα υπογειο που ηταν το φυλης 71γ,τη κοπελα την λεγανε Ροξανυ (ετσι μου ειπε) και οτι ειναι απο τη Ρωσσια.
Skinny γκομενα αλλα εμενα μαρεσει αυτο το ειδος,τη προτιμησα διοτι φανηκε πολυ ενεργητικη στο σαλονι και μεσα που περασα ηταν σε γενικες γραμμες αρκετα ικανοποιητικα τα πραγματα.
 

Chack3r

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Η πρώτη εμπειρία μου είχε ελεύθερο στοματικό και σεξ με προφύλαξη...το μονο συναίσθημα που εμεινέ είναι αυτο του μήπως έχω κολλήσει κατι
 

Newbie45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Οπότε αν καταλαβαίνω καλά παιδιά με τα 20 ευρώ είναι δύσκολο να αξίζει ;

Να υποθέσω για κοπέλες σαν αυτές τις ωραίες στις διαφημίσεις δίπλα
πάει παραπάνω ; Κι αν ναι τι πρέπει να περιμένω ;
( μην με βρουν άσχετο και με υπερχρεώσουν κιόλας... )
 

Newbie45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή να, μια εμπειρία που είχε ένας φίλος μου, μετά από τη οποία αποφάσισε να μην ξαναπάει
σε μπουρδέλο.

Λοιπόν, βρήκε κάτι που όταν πήγε δεν ήταν ακριβώς μπουρδέλο, ήταν κανονικό σπίτι.
Μία κρεβατοκάμαρα είχε λέει και μια γυναίκα μόνο με μιαν άλλη που έμοιαζε να είναι
εκεί απλώς για να την προσέχει.

Όταν πήγε, αφού του είπαν την τιμή ( 15.000 σε δραχμές τότε ), ρώτησε αν μπορεί
πριν να κάνει ένα μπάνιο.
Η κοπέλα του απάντησε "Ότι θέλεις" αλλά με έναν τρόπο που έδειχνε πως θα τον δεχόταν
και δίχως μπάνιο.

Η κοπέλα από ότι μου είπε, μύριζαν λίγο ιδρώτα οι μασχάλες της
και όταν έφτασε να την φιλήσει στο αιδοίο της, διαπίστωσε πως μόλις είχε
πάει τουαλέτα και μετά δεν πλύθηκε !

Λοιπόν, αφού έκανε λίγα προκαταρκτικά και προχώρησε σε διείσδυση, εκείνη σε λίγο άρχισε να του λέει
να τελειώνει γρήγορα γιατί έπρεπε να φύγει να παρουσιαστεί στην αστυνομία "επειδή την κυνηγάνε".

Δεν ρώτησε λεπτομέρειες αλλά ξενέρωσε αρκετά, και δεν ολοκλήρωσε κιόλας, ντύθηκε κι έφυγε.
Έψαχνε μέρος να πλυθεί μετά γιατί το χέρι του μύριζε ούρα που την άγγιξε χαμηλά.

Είναι συχνά τέτοια φαινόμενα στα μέρη που επισκέπτεστε εσείς ;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom