Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.516
Πόντοι
12.525

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
ΕΓΕΡΘΗΤΟ.!!! ...οχι ολοι.!!! ...μονο οσοι εκπεδευσαν  :knockinb: την Αλεξανδρα για να χτυπαει τωρα 200ευραααα.!!



[size=8pt]αν και η κριτικη ειναι υποπτη και υποεξερευνηση...

Όνομα: nikakhs kilod
Μηνύματα: 4 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 17:09
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 22:19[/size]
 

Επισκέπτης
ΕΓΕΡΘΗΤΟ.!!! ...οχι ολοι.!!! ...μονο οσοι πηγανε με την Αλεξανδρα και τωρα αυτη χτυπαει 200ευραααα.!!

:2funny: :2funny: :2funny:

Κ εγώ θα συμφωνήσω σ'αυτό που λες... να έχυσε 3 φορές η γκόμενα κ αυτός καμιά? Και την πλήρωσε κιόλας?!

Όποιος την γάμησε στα μπουρδέλα είναι σαν να πήρε ομόλογο κ τώρα να το εισπράτει!!!

:2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
:2funny: :2funny: :2funny:

Κ εγώ θα συμφωνήσω σ'αυτό που λες... να έχυσε 3 φορές η γκόμενα κ αυτός καμιά? Και την πλήρωσε κιόλας?!

Όποιος την γάμησε στα μπουρδέλα είναι σαν να πήρε ομόλογο κ τώρα να το εισπράτει!!!

:2funny: :2funny:

Αρε.!! ...εμεις γαμαμε τα city πριν γινουν city...!!  :2funny: :2funny: :2funny:

..βλεπε, Λουνα, Καρινα.!!???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΕΓΕΡΘΗΤΟ.!!! ...οχι ολοι.!!! ...μονο οσοι εκπεδευσαν  :knockinb: την Αλεξανδρα για να χτυπαει τωρα 200ευραααα.!!



[size=8pt]αν και η κριτικη ειναι υποπτη και υποεξερευνηση...

Όνομα: nikakhs kilod
Μηνύματα: 4 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 17:09
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 22:19[/size]

Δεν είναι αυτή βρε καραμάν , την φέρνει κάπως αλλά αυτή έχει πολύ μικρότερα βυζιά. :boobies:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Δεν είναι αυτή βρε καραμάν , την φέρνει κάπως αλλά αυτή έχει πολύ μικρότερα βυζιά. :boobies:

Δεν ειχε μεγαλα, ισα ισα χουφτα γεμιζε, και το τατουαζ γιατι το εκανε ετσι νωμιζεις.?? και εχει και σκουλαρικι στον αφαλο...αλλη δικαιολογια δεν βρισκω.!!  :grin:

index.php
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Δεν ειχε μεγαλα, ισα ισα χουφτα γεμιζε, και το τατουαζ γιατι το εκανε ετσι νωμιζεις.?? και εχει και σκουλαρικι στον αφαλο...αλλη δικαιολογια δεν βρισκω.!!  :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=279168;image[/img[/URL]]
[/quote]
Άκυρο είπαμε , εγώ δεν είχα την τιμή. :cool:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
2009;ερημιτου;κομπρεσερ; :think:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
αααααααααχαχαχαχαχα!
δασκαλε του ερωτα! :grin: :grin: :grin: :grin:
ΕΓΕΡΘΗΤΟ.!!! ...οχι ολοι.!!! ...μονο οσοι εκπεδευσαν  :knockinb: την Αλεξανδρα για να χτυπαει τωρα 200ευραααα.!!



[size=8pt]αν και η κριτικη ειναι υποπτη και υποεξερευνηση...

Όνομα: nikakhs kilod
Μηνύματα: 4 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 17:09
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 22:19[/size]
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ΕΓΕΡΘΗΤΟ.!!! ...οχι ολοι.!!! ...μονο οσοι εκπεδευσαν  :knockinb: την Αλεξανδρα για να χτυπαει τωρα 200ευραααα.!!



[size=8pt]αν και η κριτικη ειναι υποπτη και υποεξερευνηση...

Όνομα: nikakhs kilod
Μηνύματα: 4 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 17:09
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 22:19[/size]

Εγερθητω και προσοχη !  :boobies:
Εισαι Πουτανοληξιαρχος τελος .
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Kαι εκεί που είχαμε σταματήσει και οι δύο και απολαμβάναμε την ατμόσφαιρα ξαφνικά ακούγεται ένας δυνατός θόρυβος από πίσω μου. Δεν κατάλαβα, από το κεφαλάρι του κρεβατιού ήταν, από το διπλανό δωμάτιο, δεν είμαι σίγουρος  Εγώ δεν έδωσα σημασία, η Λούση όμως τρόμαξε και έβγαλε μια φωνή, και όταν ξεπέρασε την αρχική τρομάρα της και κατάλαβε τι έγινε άρχισε και αυτή να γελάει. Κρίμα γιατί χάλασε η πολύ ωραία ατμόσφαιρα της στιγμής, αλλά δεν πειράζει, έχουμε κάτι αστείο να θυμόμαστε (Jo, αν έχεις διάθεση επιβάλλεται σκιτσάκι! )
:think: :think: :think:

aaiIFaDV.gif

 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
:2funny: τέλειο.... το πέτυχες... ;) ααααα είσαι μεγάλος ζωγράφος και ο πρώτος......
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ωραίος ο Cavlactikos και ας μας ταρακούνησε ολόκληρη την πόλη βραδιάτικα….. :grin: :grin: :grin:


ωραίος και ο extramask, μας έφτιαξε  με τον αισθησιασμό του γράφοντας ίσως μία από τις πιο αισθησιακά λογοτεχνικές κριτικές που έχω διαβάσει έως τώρα…….


και να συμπληρώσω με την αφεντιά μου……


τα εξής. Μου έχει τύχει έως τώρα μερικές φορές ενώ βρισκόμουν σε αναμονή στο σαλόνι ενός οίκου ανοχής, ένας συναθλητής να παίρνει με την κοπέλα , δεύτερο καπάκι σερί γύρο. Πάντοτε αναρωτιόμουν τι μπορεί να είχε συμβεί σε αυτόν τον άνθρωπο, τι να του είχε κάνει η κοπέλα ή τι λειτούργησε μέσα στο μυαλό του, για να κάνει κάτι τέτοιο. Από προχθές δεν έχω πλέον αυτή την απορία. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:


Τρεις σαλονικιότικες κριτικές υπάρχουν στις τελευταίες 45  που έχουν δημοσιευτεί, και οι 3 είναι για την Λούση. Τυχαίο :huh: :huh: δεν νομίζω :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:  :cheesy: :cheesy:.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285

χαχα, τέλειο, το πέτυχες ακριβώς! να 'σαι καλά  :)


Ωραίος ο Cavlactikos και ας μας ταρακούνησε ολόκληρη την πόλη βραδιάτικα….. :grin: :grin: :grin:


ωραίος και ο extramask, μας έφτιαξε  με τον αισθησιασμό του γράφοντας ίσως μία από τις πιο αισθησιακά λογοτεχνικές κριτικές που έχω διαβάσει έως τώρα…….


και να συμπληρώσω με την αφεντιά μου……


τα εξής. Μου έχει τύχει έως τώρα μερικές φορές ενώ βρισκόμουν σε αναμονή στο σαλόνι ενός οίκου ανοχής, ένας συναθλητής να παίρνει με την κοπέλα , δεύτερο καπάκι σερί γύρο. Πάντοτε αναρωτιόμουν τι μπορεί να είχε συμβεί σε αυτόν τον άνθρωπο, τι να του είχε κάνει η κοπέλα ή τι λειτούργησε μέσα στο μυαλό του, για να κάνει κάτι τέτοιο. Από προχθές δεν έχω πλέον αυτή την απορία. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:


Τρεις σαλονικιότικες κριτικές υπάρχουν στις τελευταίες 45  που έχουν δημοσιευτεί, και οι 3 είναι για την Λούση. Τυχαίο :huh: :huh: δεν νομίζω :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:  :cheesy: :cheesy:.

ευχαριστώ πολύ φίλε Gameover
έχω μια υποψία ότι η κριτική μου ίσως σου έδωσε ένα μικρό έναυσμα να ξεκινήσεις για την Έδεσσα, κάνω λάθος;  :grin:
η Λούση είναι όντως πολύ καλή και οι κριτικές δε γράφονται τυχαία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom