Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λένε πως η σοκολάτα είναι υποκατάστατο για το σεξ. Δεν μπορώ να καταλάβω πως στο καλό βγήκε αυτό το συμπέρασμα! Προσωπικά οι σοκολάτες [size=18pt]ΔΕΝ[/size] με βοήθησαν ποτέ σ' αυτό τον τομέα  :'( :'( :'(

Τι να κλασουν οι σοκολατες μπροστα στην Πενυ  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:


;)
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Τι να κλασουν οι σοκολατες μπροστα στην Πενυ  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:


;)



Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχ (πάρα πολύ βαρύς αναστεναγμός...)

Και το υποκατάστατο για την Πέννυ ποιο να είναι άραγε...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Την Τριτη κλεινω 2 μηνες χωρις τσιγαρο.!! Βεβαια τα αντιτιμα ηταν τα 5-6 κιλα παραπανω που με δειχνει η ζυγαρια.!! Το εχω ριξει στις Lacta.!! :2funny: :2funny:

Τωρα οσο αφορα τις επιδοσεις??? Σαν ταυρος γαμουσα ( που λεει ο λογος.!!  :2funny:)...σαν ταυρος γαμαω.!! :2funny:
Καμια διαφορα προς το καλυτερο... :'( :'( :'(

Λεφτα στην τσεπη??? απο αυτα που θα μου περησευανε απο τα τσιγαρα??? Εβαλα και ρεφινε και τα εκανα ταξιδααακι στην Αθηνααα.!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Ωραίοοοοοοος,  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:εγώ την Τετάρτη κλείνω 1 χρόνο, πήρα και εγώ καμιά 10αρια κιλάκια αλλά μετά τον πρώτο χρόνο με μια μικρή προσπάθεια λένε πως τα χάνεις όλα. Ίδωμεν..

Και προσοχή...ούτε τζούρα :rockon: :rockon: :rockon:


 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1


Καλά, όλοι οι συναγωνιστές εκ Σαλόνικας είναι (ή ήταν) φουγάρα;;; Καλά που φυσάει ο Βαρδάρης και δε γίνεται ντουμάνι  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μαλλον λαθος μαγαζι ....

απ οτι θυμαμαι δε μπορει να τις μετακινησει ο αδμιν , πρεπει να ποσταριστει εκ νεου στο σωστο μαγαζι και να σβηστει η < λαθος >
αν ακουει ο συναγωνιστης ας μεριμνησει
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Αναλυτική και πολύ περιεκτική η κριτική του συναθλητή apollo παραθέτω και σχολιάζω μια παράγραφο της......
............Το δωμάτιο παρεμπιπτόντως αντενδείκνυται ξεκάθαρα για τετοιες φάσεις, 3μχ3μ κελί με μονό κρεβάτι με κάγκελα και ψηλή ανοικονόμητη κοπέλα, όχι το κατάλληλο σκηνικό για γούστα κατά τη γνώμη μου. .....................

Επειδή το συγκεκριμένο ίδρυμα είναι από τα πλέον must του Βαρδάρη και λίγο πολύ όλοι μας περνάμε από κει, έχω να αναφέρω ότι το έξω αριστρερά δωμάτιο το φάτσα κάρτα από το σαλόνι είναι με διαφορά το καλύτερο, το πιο άνετο  και καθαρότερο από τα υπόλοιπα δύο. Οι μαντάμ το κρατούν κλειστό αν δεν έχει πολύ δουλειά, αλλά εκβιάζοντας τις ότι δεν θα περάσεις σου το ανοίγουν διάπλατα. :grin:

Όταν δε έχει πολυκοσμία αξίζει τον κόπο να περιμένεις μέχρι να αδειάσει. :sunglasses:


 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Ώπα μαλακία, στην Προμηθέους 11 την πήρα την Μιρέλλα, όχι στην Σαπφούς 5. Την πάτησα σαν τον thiseas/zorba.

Το δωμάτιο που προτιμώ στην Σαπφούς 5 GAMEOVER είναι το κεντρικό που είναι το πιο ευρύχωρο, τα άλλα δυο δεν με πολυαρέσουν.

EDIT: Ευχαριστώ για τα καλά λόγια αν και τη μαλακία την έκανα :tickedoff:!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ώπα μαλακία, στην Προμηθέους 11 την πήρα την Μιρέλλα, όχι στην Σαπφούς 5. Την πάτησα σαν τον thiseas/zorba.

Το δωμάτιο που προτιμώ στην Σαπφούς 5 GAMEOVER είναι το κεντρικό που είναι το πιο ευρύχωρο, τα άλλα δυο δεν με πολυαρέσουν.

EDIT: Ευχαριστώ για τα καλά λόγια αν και τη μαλακία την έκανα :tickedoff:!
καλα εσυ.....ο ζορμπας το κιτρινο παπαγαλι με κοτζαμ σωμον χρωμα πως τα μπερδεψε; :think: :think: :think:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ώπα μαλακία, στην Προμηθέους 11 την πήρα την Μιρέλλα, όχι στην Σαπφούς 5. Την πάτησα σαν τον thiseas/zorba.

Το δωμάτιο που προτιμώ στην Σαπφούς 5 GAMEOVER είναι το κεντρικό που είναι το πιο ευρύχωρο, τα άλλα δυο δεν με πολυαρέσουν.

EDIT: Ευχαριστώ για τα καλά λόγια αν και τη μαλακία την έκανα :tickedoff:!

μολις 5 ποστ παραπανω ειναι η λυση που ζητας  :cool2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Πάρα πολύ καλή και ζωντανή η κριτική του συναθλητή johnsimp...

.....μου την θύμησε.. όπως ακριβώς την πήδηξα και εγώ διό φορές την Ρεμπεκα και χωρίς περιττές φλυαρίες περιέγραψε την ουσία του θέματος.

Πράγματι η πίπα της Ρεμπέκα ίσως είναι η καλύτερη αυτή τη στιγμή στη Θεσσαλονίκη και η διάθεση της πιάνει τα επίπεδα της Σιμόνας (θεωρητικά βέβαια μιας και είναι δύο τελείως διαφορετικού στυλ κοπέλες).

Επίσης στο πέρασμα της καπότας με το στόμα έχει κάνει διδακτορικό  :2funny: :2funny: και αν δεν με απάτά η μνήμη μου μόνο αυτή και η Εβελίνα το κάνουν αυτή τη στιγμη από τις κοπέλες της Θεσσαλονίκης. :pipa1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906


μακαρι να μεινει καιρο και πρωινη να παω και γω.....το μαγαζι αυτο και το λαφαμ νομιζω καναν τις κινησεις της χρονιας που διανυουμε απο μεταγραφες....η κωλετη πηρε ευτυχως αγαπη γιατι με τοσες απουσιες εφη και αφρο παει περιπατο ο τιτλος.... :grin:  αντε να δουμε και την βιλα.....εκτος απο μαντυ θα κανει καμια εκπληξη αθηναικη επιτελους; :tickedoff:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647

και εγω μπερδευτικα.!! ποια Λαουρα πηρε ο συναθλητης???
Η Λαουρα ειναι 20αρα, χωρις μυτερο βυζι, μεσαιο βυζακι εχει και μεσα στο δωματιο πααααρα πολυ καλη...μηπως καμια καινουρια ειναι αυτη??? :think:

΄΄Μετά απο κανα 5λεπτο σκάει μύτη η Λάουρα... Μαυρομάλλα, περίπου 1.60-1.65, μέτρια φάτσα, αδύνατη, σχετικα μικρό βυζί και αρκετά μυτερό σε σημείο να βγάζει μάτι, περίπου 28-30 ετών΄΄
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

και εγω μπερδευτικα.!! ποια Λαουρα πηρε ο συναθλητης???
Η Λαουρα ειναι 20αρα, χωρις μυτερο βυζι, μεσαιο βυζακι εχει και μεσα στο δωματιο πααααρα πολυ καλη...μηπως καμια καινουρια ειναι αυτη??? :think:

΄΄Μετά απο κανα 5λεπτο σκάει μύτη η Λάουρα... Μαυρομάλλα, περίπου 1.60-1.65, μέτρια φάτσα, αδύνατη, σχετικα μικρό βυζί και αρκετά μυτερό σε σημείο να βγάζει μάτι, περίπου 28-30 ετών΄΄

αμα σε γαμησουν και σενα δυο γυφτοι κατα σειρα να δεις πως θα γινεις
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
αμα σε γαμησουν και σενα δυο γυφτοι κατα σειρα να δεις πως θα γινεις
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλο
Karaman αυτη ειναι...πραγματι εχει μυτερο βυζι.Το 30 βεβαια ειναι καπως υπερβολη αλλα και ουτε και 20 ειναι ακομα
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καραμαν αυτη ειναι , εχω παρει και ρωτησα αν ειναι η παλια Λαουρα και ειναι αυτη
τωρα ολα τα ματια δεν εναι ιδια , ουτε ολες οι μυτες , ουτε ολες οι πουτσες  :cheesy:
σωστη η παρατηρηση σου αλλα ( μαλλλον ) ειναι η ιδια

Παραθετω εδω και την κριτικη του γυφτου που απ οτι ειδα αρεσε για να μην χαθει μεσα στο χαος της μπουρδελοκαταστασης


Οσοι δεν ξερουν την φαση ας δουν εδω (και κανα δυο ποστ παραπανω ...)

Για να ανατρεψουμε λιγο το αρνητικο κλιμα , σας παραθετω την κριτκη του φιλου μας του γυφτου  :cheesy:

Ιπισκιψη προυχτε στου τσιρκου μι ενα φιλαρακι ,  τι φιλαρακι ..Αντερφο πες καλυτερα
για τουν Χρησταρα που πουλαει τα πηλινα σε μιλαω , παιντι τζιμανι
Παμι εκει και ηταν μια Λαουρα απο μια ξενη χωρα μπηκαμε και οι ντυο
εγκω απιντις ειμαι μαγκας και ξερω τα κολπα μπηκα σε ενα μεγκαλο ντοματιο ενω ου Χρησταρας στο μικρο
Ευτηχος του μουρο ηρτε πρωτα σε μενα , τα χαλιωμουν αμα πηγαινε στουν Χρησταρα
γιατι , ειπαμε καλο παιντι αλλα εχει να κανει μπανιο απο το καλοκαιρι που πηγε στην ταλασσα ... ε ειπαμε ρε Χρησταρα , οχι κι ετσι
Εγγω ειμι τυπηκος σ αυτα ,εκανα τα Χριστρουγεννα
Τελως παντων να μη τα πολυλογαμε ηρτε του μουρο και το πηντηξα
.............................................................
Οταν βγηκα εξω ηταν δυο φλουφληδες και κρατουσαν την μυτη τους
πρεπει να εκλασε η τσατσα μαλλον
εμενα παντως ντε μου ηρτε η μυρουντια
μετα βγηκε και η Χρησταρας και φυγαμε με του ντατσουν σπινιαροντας με τα καινουρια
ζαντολαστηχα απο BΜW που κλεψαμε προυχτες απ την Καλαμαρια ...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καραμαν αυτη ειναι , εχω παρει και ρωτησα αν ειναι η παλια Λαουρα και ειναι αυτη
τωρα ολα τα ματια δεν εναι ιδια , ουτε ολες οι μυτες , ουτε ολες οι πουτσες  :cheesy:
σωστη η παρατηρηση σου αλλα ( μαλλλον ) ειναι η ιδια

Παραθετω εδω και την κριτικη του γυφτου που απ οτι ειδα αρεσε για να μην χαθει μεσα στο χαος της μπουρδελοκαταστασης


Οσοι δεν ξερουν την φαση ας δουν εδω (και κανα δυο ποστ παραπανω ...)
κατσε να δεις τι θα σου κανω.......αν ειναι ονλαιν ο αντι..... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom