Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Στην Νικόλ κόλλησες;; Εδώ έχουμε ιστορική μεταγραφή με τη Σιμόνα! Μου κάνει εντύπωση το ότι πολύς κόσμος το ήξερε απ΄ότι κατάλαβα και κανείς δεν έκανε τον κόπο να το ποστάρει, ενώ ο κόσμος ενδιαφερόταν να μάθει, έπρεπε ο jo που δεν μένει καν Θεσσαλονίκη να πάρει τηλέφωνο και να αρχίσει την ιστορία, αλλιώς..
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Βασικά έχω μπερδευτεί ΚΑΙ με τις Σιμόνες! Μια η καλή και η άλλη η "μαϊμου"!

Μπορείτε να με βοηθήσετε σχετικα με κριτικές για την καλη την Σιμόνα ???

Σιμόνα η καλή Σιμόνα.im (imitation)
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Προμηθεως 25: Η Λίνα. Μελαχροινο πολύ αδυνατο κορίτσι, με μετριο σε υψος μαλλι. Βυζάκι μικρο (μετα βίας 2αρι). Καλούτσισκο σωματακι, χωρις καμπύλες. Γενικα, πολύ κοντά σε αυτό που λέμε το κορίτσι της διπλανής πόρτας. Δεν μου κανει το κλικ για να περασω (και γενικα το ένστικτο μου, ελάχιστες φορές με εχει προδώσει). Η τσατσα ελεγε μπλα μπλα οτι θα μεινεις ικανοποιημενος κλπ.

Tο ένστικτό σου είναι σωστό..

Τανταλου 14: Η ψηλη αλογα σε στυλ Μερτσυς. Τελικα, λεω οτι ειναι μαλλον η Μερτσυ. Σημερα βγηκε πιο περιποιημενη, πιο σιφικτη θα ελεγα. Οσο για το αν ειναι αλογο, ε ναι ρε παιδια, αν δεν ειναι αυτη αλογο (1.80+) [/font]


Η Μαριάννα από Σαπφούς 8 είναι, όχι η Μέρσυ.

Τανταλου 8: Το ιδιο πολυ ομορφο μωρο, κοντο ξανθο καρε μαλλι, πολυ ωραια παρουσια, ξεσηκωτικο περπάτημα, σεξουαλικη κίνηση, πανω σε πανήψυλες γοβες. Δεν την ειχα ξαναδει. Ωραιο και σφικτο σωμα. Δεν βγηκε βαριεστημενη, κατι που εκτιμω δεόντως. Ξερουμε ποια ειναι?

Η Ουκρανή Βίκυ μάλλον.

Προμηθεως 11: Η γλυκια ψηλη, μελαχροινη Μιρελλα. Καποιος αναφερθηκε οτι εχει μικρομεσσαια βυζια. Ελεος ρε παιδια, τι μικρομεσσαία. Πολυ μικρο βυζι εχει η συγκεκριμενη, 1,5 και πολυ βαζω. Καλες κριτικες συνήθως.

Ήμουν ευγενικός :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Η Μαριάννα από Σαπφούς 8 είναι, όχι η Μέρσυ.

Στο Ταντάλου 14 η Μέρτσι είναι στα σίγουρα την έιδα χθες στην τσάρκα μου από κοντά, μάλιστα ήμουν καθιστός και κάθησε μπροστά μου ψήνοντας με να περάσω, ντάξυ πολύ ωραία γκόμενα με σφιχτό και τουρλωτό κολαράκι, αλλά και όχι πολύ καλές κριτικές.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.732
Κριτικές
28
Like
2.524
Πόντοι
6.265
Πρωτοδοκίμασα σημερα την Αλίσια στο πράσινο (Σαπφούς με Ταντάλου)

ΜΑΓΕΥΤΗΚΑ από την έξοχη πίπα της (λάτρης του είδους) καθώς και από την υπέροχη κορμάρα της! Δεσπώζει η ρουμανοκωλάθρα της καθώς και τα πολύ ωραία, στητά και ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΑ βυζάκια της! Εχει και πολύ όμορφο μουτράκι και ξανθά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, αλλά ποιός τα κοιτάει όταν σε πιπώνει τόσο καλά!!!

Θα γίνω πελάτης ΣΤΑΝΤΑΡ!!!

Δουλεύει μια μέρα πρωί (μέχρι τις 16:00) και την επόμενη από τις 16:00 μέχρι τις 22:00.

Ορμάτε άφοβα

τι μεγαλη επιστροφη ειναι αυτη :dancing:

παντως τοσους μηνες πως δεν την ειχες "ανακαλυψει" συνεχεια βαρδαρη "τριγυρνα"


υ.γ επειδη το  ειδα παλι εντιτ ειπαμε η μιρελλα ουτε γλυκια ειναι και εχει και βυζι-πλακα ετσι κραζω παλι :cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.536
Πόντοι
12.525
εχει γινει μπουρδελο εδω μεσα :jerking: :jerking: :jerking: με τις κοπελες.
οσοι εξυπνακηδες δεν γνωριζετε τις κοπελες μην πετατε ετσι ονοματα στον αερα γιατι μπερδευονται οι υπολοιποι....

Απο κει και περα το ΛαΦαμ αν χτυπησε και Σιμονα και Νικολ θα κανει το καλυτερο διδυμο ΑΛΛΑ....περιμεντε να δουμε και τις τιμες.Και οι 2 κοπελες κανουν μεχρι τωρα πχ το γυμνο στα 50ε.Κοιταξτε μην πεταχτει στα 80ε στο Λαφαμ.Ας ειμαστε επιφυλακτικοι ακομα...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
εχει γινει μπουρδελο εδω μεσα :jerking: :jerking: :jerking: με τις κοπελες.
οσοι εξυπνακηδες δεν γνωριζετε τις κοπελες μην πετατε ετσι ονοματα στον αερα γιατι μπερδευονται οι υπολοιποι....
+100000000000  :thumbsup:
Απο κει και περα το ΛαΦαμ αν χτυπησε και Σιμονα και Νικολ θα κανει το καλυτερο διδυμο ΑΛΛΑ....περιμεντε να δουμε και τις τιμες.Και οι 2 κοπελες κανουν μεχρι τωρα πχ το γυμνο στα 50ε.Κοιταξτε μην πεταχτει στα 80ε στο Λαφαμ.Ας ειμαστε επιφυλακτικοι ακομα...
+1000000000 :thumbsup:
+100000000000000000 :thumbsup:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Πέρασα από ΛαΦαμ για ποδαρικό στη Σιμόνα προ ολίγου. Μου είπε ότι βρίσκει υπερβολικές τις στάνταρ τιμές του μαγαζιού για τα περισσότερα προγράμματα και μου ζήτησε να ενημερώσω από εδώ ότι θα συνεχίσει να έχει 50ε το ακάπωτο, τουλάχιστον για τους παλιούς πελάτες. EDIT: η τσατσά έξω ζητάει 60ε, το μεσημέρι που ήταν η Κορίνα ζητούσε 70ε.

 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
"Κατάθεση σήμερα το βράδυ στην Σιμόνα στο Λαφαμ . Τρελή μεταγραφή και γαμω τους συνδυασμούς !70 € μου ζήτησε ακαπωτο η τσατσα, αλλά με παζάρι στους παλιούς πελάτες πεφτεις στα 50€ όπως έχουμε μάθει .σούπερ σε αυτό το μαγαζί η Σιμόνα ! Άνεση και καλή ατμόσφαιρα,η μόνη που δουλεύει  και τον  χρειάζεται αυτόν τον χώρο !! Η απόδοση της όπως την ξέρετε !souper το κορίτσι με ροζ γοβα και ροζ μαθητικό καλτσακι ! Sexy και καυλιαρα σταθερά !!

                        :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
είναι οριστική μεταγραφή η Σιμόνα στο La Femme ή έχει πάει εκεί περιστασιακά όπως πχ είχε πάει τις προάλλες για λίγες μέρες η Εμμανουέλα στο Villa Erotica;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ειδα τα προηγουμενα ποστ .. δεν απανταω σε κανενα αν θελει κατι καποιος ας στειλει πμ
παμε μπροστα  :rockon:

Σααλ Η Αλισια ηταν μονο για μια νυχτα καληνυχτα καληνυχτα καποια ΛΙΖΑ βραδυνη σημερα , καινουριο , ομοφρη , καλη στο δωματιο κλτ κλτ κλτ ... ( καπου ειχε μια λιζα .. στο 25(?)
Φριξου  Κομοδινοπουλου και Αντριαννα
Τσιρκο η Λαουρα , Εβελινα και Εμμανουελλα σε αδεια ακομη ..
Ουρανου - ερημητη Δεν ξερω
Κωλετη η Νικολ για καποιον που την ζητησε ... εβγαλε και πινακιδες  Νικολ.ro/pipin
Μαντζαρου η Νατασσα

Λα φαμ ειπαμε Σιμονα , επιτελους ειδαμε και αναφορα live ...  :grouphug:
μαθευτικε το μεγαλο μυστικο , μερικοι φαινετε την ηθελαν για παρτυ τους  :2funny:


extramask .. κατι για τριετες συμβολαιοα ακουσα  :cheesy:
Η Σιμονα πηγε για να μεινει , τωρα αν υπαρξουν διατριβες ισως εχουμε αποχωρησεις   :-
μακαρι να μεινει...


Αυτα .. διά στόματος τσατσαδων ,δια χειρος εμου
Καλο βραδυ
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
είναι οριστική μεταγραφή η Σιμόνα στο La Femme ή έχει πάει εκεί περιστασιακά όπως πχ είχε πάει τις προάλλες για λίγες μέρες η Εμμανουέλα στο Villa Erotica;

Να απου απο αουταισντερ το Λα φαμ παιζει μπαλα ( επιτελους) απο βδομαδα επιστρεφει Μαρια και Σαμπρινα
κατι διαβασα οτι θα παει και η Νικολ.fr ( Της εβγαλα κι αυτηνης πινακιδες γιατι αρχησε να κυκλοφορει..  :cheesy: )
πραγματικα της πουτανας θα γινει εκει μεσα ... Ακομα η Λουνα να κανει πως επιστρεφει και μετα δεσαμε  :cheesy:
Δε ξερω ποιοες θα παραμεινουν ..λογικα οσες φερνουν ποιο πολλα φραγκα  ;)

Εγω ευχομαι να μεινει η Σιμονα εκει κανα μηνα τουλαχιστον παντως  :rolleyes:
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
εχει γινει μπουρδελο εδω μεσα :jerking: :jerking: :jerking: με τις κοπελες.
οσοι εξυπνακηδες δεν γνωριζετε τις κοπελες μην πετατε ετσι ονοματα στον αερα γιατι μπερδευονται οι υπολοιποι....

Απο κει και περα το ΛαΦαμ αν χτυπησε και Σιμονα και Νικολ θα κανει το καλυτερο διδυμο ΑΛΛΑ....περιμεντε να δουμε και τις τιμες.Και οι 2 κοπελες κανουν μεχρι τωρα πχ το γυμνο στα 50ε.Κοιταξτε μην πεταχτει στα 80ε στο Λαφαμ.Ας ειμαστε επιφυλακτικοι ακομα...
Φιλε,αν αναφερεσαι σε μενα,ετσι το ακουσα απο την τσατσα το ονομα,δεν το ειπε καθαρα κι οντως μπορει να παρακουσα
Μην αποδιδεις ετσι ευκολα χαρακτηρισμους,τουλ.μαθε να γνωριζεις ποιοι συνεισφερουν ουσιαστικα στο σαιτ κι εχουν κατι να πουν.Αν πηγαινε αλλου παω πασο
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Tο ένστικτό σου είναι σωστό..

Η Μαριάννα από Σαπφούς 8 είναι, όχι η Μέρσυ.

Η Ουκρανή Βίκυ μάλλον.

Ήμουν ευγενικός :)

Στο Τανταλου 14 ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΤΣΥ,την ξερω την Μαριαννα καλα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.536
Πόντοι
12.525
Φιλε,αν αναφερεσαι σε μενα,ετσι το ακουσα απο την τσατσα το ονομα,δεν το ειπε καθαρα κι οντως μπορει να παρακουσα
Μην αποδιδεις ετσι ευκολα χαρακτηρισμους,τουλ.μαθε να γνωριζεις ποιοι συνεισφερουν ουσιαστικα στο σαιτ κι εχουν κατι να πουν.Αν πηγαινε αλλου παω πασο
Γιατι τρωγεσαι τωρα??Ετσι σου ειπαν,ετσι ειπες...Γενικοτερο ηταν το σχολιο.Εσυ τουλαχιστον βολταρεις κιολας και το ξερουμε και φαινεται οτι ξερεις τις κοπελες.
Αλλωστε δεν εχω προβλημα να παραδεχτω οτι πριν καποιες μερες εγω σου εστειλα αιτημα φιλιας...αλλα μαλλον το απερριψες.Αλλα αυτο ειναι δικο σου θεμα...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πέρασα από ΛαΦαμ για ποδαρικό στη Σιμόνα προ ολίγου. Μου είπε ότι βρίσκει υπερβολικές τις στάνταρ τιμές του μαγαζιού για τα περισσότερα προγράμματα και μου ζήτησε να ενημερώσω από εδώ ότι θα συνεχίσει να έχει 50ε το ακάπωτο, τουλάχιστον για τους παλιούς πελάτες. EDIT: η τσατσά έξω ζητάει 60ε, το μεσημέρι που ήταν η Κορίνα ζητούσε 70ε.
"Κατάθεση σήμερα το βράδυ στην Σιμόνα στο Λαφαμ . Τρελή μεταγραφή και γαμω τους συνδυασμούς !70 € μου ζήτησε ακαπωτο η τσατσα, αλλά με παζάρι στους παλιούς πελάτες πεφτεις στα 50€ όπως έχουμε μάθει .σούπερ σε αυτό το μαγαζί η Σιμόνα ! Άνεση και καλή ατμόσφαιρα,η μόνη που δουλεύει  και τον  χρειάζεται αυτόν τον χώρο !! Η απόδοση της όπως την ξέρετε !souper το κορίτσι με ροζ γοβα και ροζ μαθητικό καλτσακι ! Sexy και καυλιαρα σταθερά !!

                        :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Άξιοι οι συναθλητές, αναμένουμε και τις κριτικές σας. :) :) :)
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
προχτες εγινε καταθεση στο τσιρκο στην λαουρα. μπαινω μεσα και η κοπελα ηταν στο δωματιο. ακουω το προγραμμα απο την τσατσα και της λεω πως την ξερω την κοπελα και δεν χρειαζεται να μου πει περισσοτερα. καποια στιγμη βγαινει απο το δωματιο νο3 και ερχεται και καθεται επανω μου και κωλοτριβεται. δεν ηθελα και πολυ να αναψουν τα αιματα και γι αυτο περιμενα πως και πως να αδειασει το δωματιο. η κοπελα συνεχισε και πηγε και στο αλλο το μικρο δωματιο. μετα απο 1 λεπτο βγαινει απο το νο 3 δωματιο ενας γυφτος. Επειδη με την συγκεκριμενη κοπελα γουσταρω φιλακια και χαδακια τρωω την πρωτη ξενερα. μετα απο μερικα δευτερα απτοητος παω βουρ στο δωματιο και εκει ερχεται η δευτερη ξενερα. Ενα δωματιο που ειναι τεραστιο αλλα λες και ειχε ψοφισει ενα αλογο μεσα. λεω στην τσατσα ρε συ μυριζει πολυ ασχημα και μ λεει ναι οντως τι να τον κανω τον αλλον. Ο γυφτος ηταν ακομα εξω και περιμενε το φιλαρακι του( 2 γυφτοι στη σειρα ειχαν παρει την λαουρα). εντωμεταξυ μπαινει ενα παλικαρι που ηθελε να δει την κοπελα και οπως καθομαστε μ ρωτουσε για την λαουρα. του λεω οτι ειναι αστερι και πολυ καλη μεσα. κι αυτος μ προτεινε την ανδριαννα απο βιλλα ερωτικα. σε μια φαση η τσατσα εκραζε τον γυφτο και το παλικαρι με ρωταει τι ειναι τουτος?? του λεω πελατης (ξινησε και αυτος). βγαινei απο το δωματιο η λαουρα φευγει ο συναγωνιστης και παω να κανω μια δευτερη προσπαθεια να μπω στο δωματιο, αλλα ματαια. Η τσατσα εντωμεταξυ ειχε αδειασει ενα ολοκληρο μπουκαλι αποσμητικο μεσα. Μου προτεινει να αλαξει και τα σεντονια. Τα αλαζει και αυτα αλλα και παλι. οταν εφυγαν οι γυφτοι της λεω
γιατι τους αφηνετε και μπαινουν τετοιοι τυποι μεσα??
εεεε μου λεει πελατες ειναι και αυτοι.
ναι αλλα για 2 γυφτους διωχνετε περισσοτερο κοσμο. εχετε τοσο ωραιο χωρο και μια τοσο ομορφη κοπελα και δυσφιμηζετε το μαγαζι.
τελικα η θα εμπαινα να γαμησω με την μποχα, η υα εφευγα. διαλεξα το πρωτο. (η μαλακο η τσατσα μ λεει μπες μεσα και μετα απο 1 λεπτο θα την συνηθησεις την μυρωδια)
μπαινει το μωρο μεσα με σηκωνει με αγκαλιαζει και αρχιζει τα χαδακια και τα φιλακια. (ευτυχως η τσικνα των γυφτων δεν κολλησε επανω της). πιπα οχι deepthroat αλλα καλη και με μεγααλη διαρκεια. κανει καλο καραμπαlicking και γενικα τρομερη περιοποιηση. στο κυριως πιατο πολυ καλη συμετοχη.
για μενα απο τις πρωτες επιλογες αλλα παιδες καλο θα ειναι και εσεις να κραζετε λιγο οταν βλεπετε τετοια. και να μην εχετε προθεση να περασετε, δειξτε πως λογο αυτου φευγετε.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
kklld   :rockon:
Προυσταμενος του VARDAR TV


Αλ αυτο που λες.. Μια φορα ειχα στειλε και δε το πηρε καποιος το αιτημα φιλιας
μαλακια ειναι γιατι μπορει να δημηουργηθουν παρεξηγησεις τζαμπα και βερεσε  :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
zironvenom

Οποιος εχει φραγγα γαμαει (συνηθος)  δεν ξερω αν ηθελε , ουτε αν μπορουσε να τους διωξει η τσατσα (χωρις φασαριες)
Θυμαμαι παντως στο Λουξ , ηταν η Λινα και η τσατσα ειπε σε δυο πακιστανογυφτους οτι θα κλεισουν σε λιγο ή κατι τετοιο

Καλα εκανες και το ανεφερες , πραγματι ειναι ξενρωτικο
εγω θα ειχα φυγει μαλλον , πιθαννον γιαυτο να εφυγε και ο συναγωνιστης .
Αμα ξεραμε ποσοι τετοιοι εχουν περασαει χωρις να τους δουμε....
αλλο να τους βλεπειςς παντως , αλλο να τους νοιωθεις κιολας στα ρουθουνια σου
:S :S :S


Για να ανατρεψουμε λιγο το αρνητικο κλιμα , σας παραθετω την κριτκη του φιλου μας του γυφτου  :cheesy:

Ιπισκιψη προυχτε στου τσιρκου μι ενα φιλαρακι ,  τι φιλαρακι ..Αντερφο πες καλυτερα
για τουν Χρησταρα που πουλαει τα πηλινα σε μιλαω , παιντι τζιμανι
Παμι εκει και ηταν μια Λαουρα απο μια ξενη χωρα μπηκαμε και οι ντυο
εγκω απιντις ειμαι μαγκας και ξερω τα κολπα μπηκα σε ενα μεγκαλο ντοματιο ενω ου Χρησταρας στο μικρο
Ευτηχος του μουρο ηρτε πρωτα σε μενα , τα χαλιωμουν αμα πηγαινε στουν Χρησταρα
γιατι , ειπαμε καλο παιντι αλλα εχει να κανει μπανιο απο το καλοκαιρι που πηγε στην ταλασσα ... ε ειπαμε ρε Χρησταρα , οχι κι ετσι
Εγγω ειμι τυπηκος σ αυτα ,εκανα τα Χριστρουγεννα
Τελως παντων να μη τα πολυλογαμε ηρτε του μουρο και το πηντηξα
.............................................................
Οταν βγηκα εξω ηταν δυο φλουφληδες και κρατουσαν την μυτη τους
πρεπει να εκλασε η τσατσα μαλλον
εμενα παντως ντε μου ηρτε η μυρουντια
μετα βγηκε και η Χρησταρας και φυγαμε με του ντατσουν σπινιαροντας με τα καινουρια
ζαντολαστηχα απο BΜW που κλεψαμε προυχτες απ την Καλαμαρια ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom