Νέα

Σχεση με πρωην γινεται ?Μετα απο χρονια και με παιδι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα qertq
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
τυπε τον συμφερον της θα κοιταξει.ισως και καποιοι απο εμας να αναζητησαμε το καλο κοριτσι που παρατησαμε για καποια καριολα.το θεμα ειναι αν μπορεσεις να συγχωρεσεις.αν πιστευεις οτι ειναι η γυναικα της ζωης σου(λεμε τωρα),ξερω γω,βαζεις μια ζυγαρια και ισως,ξερω γω :- :S :S :S
σωστο κ αυτο
πολλοι παραγοντες
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
τυπε τον συμφερον της θα κοιταξει.ισως και καποιοι απο εμας να αναζητησαμε το καλο κοριτσι που παρατησαμε για καποια καριολα.το θεμα ειναι αν μπορεσεις να συγχωρεσεις.αν πιστευεις οτι ειναι η γυναικα της ζωης σου(λεμε τωρα),ξερω γω,βαζεις μια ζυγαρια και ισως,ξερω γω :- :S :S :S

πραγματικά, θέλω να ακούσω μια αληθινή ιστορία στην οποία: γκόμενα σε παρατάει, εμφανίζεται μετά από χρόνια μετανιωμένη (αφού έχει φάει όλες τις ψωλές του κόσμου), και σου λέει να είστε μαζί και είστε για πάντα μαζί ευτυχισμένοι.

LOL?!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
πραγματικά, θέλω να ακούσω μια αληθινή ιστορία στην οποία: γκόμενα σε παρατάει, εμφανίζεται μετά από χρόνια μετανιωμένη (αφού έχει φάει όλες τις ψωλές του κόσμου), και σου λέει να είστε μαζί και είστε για πάντα μαζί ευτυχισμένοι.

LOL?!

πολλοι θα υπαρχουν αλλα μαλλον ντρεπονται
οπως ειπες η μοναξια σε κανει μαλθακο

τωρα η καριολα τα γνωστα θα πει

μονο με σενα ενιωθα ετσι
ποτε δεν σε ξεχασα :vomit:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.768
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
πραγματικά, θέλω να ακούσω μια αληθινή ιστορία στην οποία: γκόμενα σε παρατάει, εμφανίζεται μετά από χρόνια μετανιωμένη (αφού έχει φάει όλες τις ψωλές του κόσμου), και σου λέει να είστε μαζί και είστε για πάντα μαζί ευτυχισμένοι.

LOL?!
Ολα σχετικα ειναι βρε ανθρωπε, δηλαδη οσοι παντρευονται καποια που δεν εφαγε ολες τις ψωλες του κοσμου ούτε σε παρατησε ποτέ, εξασφαλισαν καμια ευτυχια?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.124
Πόντοι
24.596
πραγματικά, θέλω να ακούσω μια αληθινή ιστορία στην οποία: γκόμενα σε παρατάει, εμφανίζεται μετά από χρόνια μετανιωμένη (αφού έχει φάει όλες τις ψωλές του κόσμου), και σου λέει να είστε μαζί και είστε για πάντα μαζί ευτυχισμένοι.

LOL?!
εχει ο ντοπας να σου πει μερικες τετοιες :S :S :S
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
λαος παντως στο νημα :sunglasses:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Ολα σχετικα ειναι βρε ανθρωπε, δηλαδη οσοι παντρευονται καποια που δεν εφαγε ολες τις ψωλες του κοσμου ούτε σε παρατησε ποτέ, εξασφαλισαν καμια ευτυχια?

μεγαλες αληθειες
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Το παιδι ειναι ενα αλλο θεμα. Εγω ως δικαιωση ανεφερα την επιστροφη.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση υπάρχει και παιδί στη μέση άρα μόνο δικαίωση δεν το βλέπω. Η τύπισσα ψάχνει μαλάκα για να μην μεγαλώσει μόνη της το παιδί.
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
Ολα σχετικα ειναι βρε ανθρωπε, δηλαδη οσοι παντρευονται καποια που δεν εφαγε ολες τις ψωλες του κοσμου ούτε σε παρατησε ποτέ, εξασφαλισαν καμια ευτυχια?

προφανώς όχι, αλλά οι πιθανότητες να έχει "happy ending" το όλο ζήτημα είναι αρκετά μικρότερες στην περίπτωση του τύπου που άνοιξε το thread.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Στη συγκεκριμένη περίπτωση υπάρχει και παιδί στη μέση άρα μόνο δικαίωση δεν το βλέπω. Η τύπισσα ψάχνει μαλάκα για να μην μεγαλώσει μόνη της το παιδί.

ε καλα εισαι :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.768
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Στη συγκεκριμένη περίπτωση υπάρχει και παιδί στη μέση άρα μόνο δικαίωση δεν το βλέπω. Η τύπισσα ψάχνει μαλάκα για να μην μεγαλώσει μόνη της το παιδί.
Κατα βαση ψαχνει καποιον να μην μεγαλωσει η ιδια μονη της. Κακο δεν ειναι. Ο καθενας ό,τι ψαχνει. Και ο φιλος κατι παρομοιο λεει, ειμαι 40 και ειμαι μονος, βαρεθηκα κλπ. Εγω παντως την ολη περιπτωση δεν την απορριπτω χωρις περαιτερω συζητηση.
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1

Έχεις 2 καταστάσεις:

[1]. Είσαι με μια κοπέλα που δε σε παράτησε ποτέ και μπορεί να καταλήξει σε Happy Ending.
[2]. Είσαι με μια κοπέλα που σε παράτησε χρόνια πριν, επιστρέφει με παιδί και μπορεί να καταλήξει σε Happy Ending.

Η κοινή λογική ποιο από τα 2 σε κάνει να πιστεύεις πως έχει μεγαλύτερη πιθανότητα να έχει happy ending?!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.124
Πόντοι
24.596
Στη συγκεκριμένη περίπτωση υπάρχει και παιδί στη μέση άρα μόνο δικαίωση δεν το βλέπω. Η τύπισσα ψάχνει μαλάκα για να μην μεγαλώσει μόνη της το παιδί.
τυπε να συγχωνευτει το νημα με του αμπελαλε :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom