Νέα

Σχεση με πρωην γινεται ?Μετα απο χρονια και με παιδι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα qertq
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Q

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Ζωντοχηρα ή παντρεμενη?

Παντωςς ολοι εχουμε τη ταση στα πισωγυρισματα..παρολα αυτα το ξαναζεσταμενο φαγητο δε λεει.

υ.γ Δες βιντεακια του φτιαξε καθε να στα πω...θα βρεις πολλες ιστοριες σαν τη δικη σ!

ζωντοχηρα η τουλαχιστον ετσι μου ειπε..

ποια βιντεα ποιανου ??? ΑΑ το βρηκα με το εργαλειο την καινουργιου  :takethis:  μια τετοια δεν μου πεφετι στον δρομο .

θυμαμαι που ελεγε παναγια μου να βρω ενα καλο παιδι !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 

παρονν ....  ελαν  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: 

να σου κανω 8κταδυμα 
αλλα που και αυτη με καποιον αλλο ....γκαντεμια τοσο ατυχος ειμαι  :think:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Γαματην!!! Σκιστην τη καριολα τη 38αρα! Και στο πουτσο σου το μουλικο! Μη κολλας...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Γαματην!!! Σκιστην τη καριολα τη 38αρα! Και στο πουτσο σου το μουλικο! Μη κολλας...
φίλε ξέρεις ότι δεν επιτρέπονται οι ανήλικοι στο site;Τι κάνεις εδώ;Γιατί πάνω απο 13ετών δεν είσαι,έστω και νοητικά.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Φιλε μου ανα είσαι σαραντα απ'οτι θυμαμαι πρεπει να ψαχνεις για τριανταρες  και οχι για συνομηλικες σου και μαλιστα με παιδι. Αυτη ψαχνει να καλυψει τα λαθη που εκανε στη ζωη της και να τα φορτωσει σε εσενα. Γεματο αδεσμευτες γυναικες ειναι εκει εξω,  νεος εισαι σχετικα ακομα, τι ψαχνεις να μπλεξεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom