Νέα

σχεση με παντρεμενη.σχεση η μονο για τον πουτσο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koyiot1312
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Συμφωνώ σ αυτό! Υπάρχει κάποιος που έκανε σχέση με παντρεμένη να μας πει τι έγινε;

Χωρίζεις ΠΡΙΝ χωρισει τον αντρα της!!
Αν καταλαβεις οτι το παει προς τα εκει και σου λεει πολλα γλυκολογα.. και αισθηματα ..φυγε οσο προλαβαινεις!!
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Επισης περιπλοκη κατασταση ειναι το ενδεχομενο μιλαω εξ ιδιας εμπειριας όπου ως παντρεμενος ειχα παραλληλη σχεση με παντρεμενη!!
παροτι εγω χωρις παιδια κι εκεινη με παιδια.. καποια στιγμη την επιανα κατι συναισθηματισμοι.. κατι κουφα σαγαπαω.. κατι δεν ειμαι μηχανη.. σε νοιαζομαι.. κοκ..
ηταν η αρχη να ξεκοψω, και παροτι της το ξεκαθαρισα...και ηταν ευτυχως συννενοησιμη.. μπορεσα και ξεκοψα!!
παρενθεση.. ηταν μεγαλυτερη μου και ειχε περισσοτερη ευελεξια λογω της δουλειας της να δικαιολογειται και να βρισκει χρονο.. με αποτελεσμα.. να αρχισει ενα παιχνιδι με μυνηματα και τηλεφωνα.. και ειδα και επαθα μεχρι να γλιτωσω!! κυριολεκτικα ομως.. καλο το γαμησι .. αλλα οταν αρχιζουν συναισθηματισμοι.. ΦΥΓΕ εκτος αν θελεις να την φορτωθεις ως σχεση!!
σκληρο αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα..
οπως ειπε και ενας φιλος ιο πανω..
ερωτικη σχεση με παντρεμενη ολα τα λεφτα!! αχαλινωτο γαμησι.. χωρις αναστολες.. ποιοτικο αρκετες φορες μιας και δεν χρειαζεται καθοδηγηση ουτε και πολυ ψησιμο!! δεν εχει κολληματα στην αρχη και αποβλεπει στην αμοιβαια ικανοποιηση.. ωστοσο αν διαρκεσει πολυ και αναπτυχθουν συναισθηματικοι δεσμοι ειναι επικινδυνο!! ειδικα αν ξεκινησες ως Μαγκαιβερ!!

Αυτο ειναι και ενας λογος που υπαρχουν και εχουν υψηλη διεισδυση σε ποιοτικες παντρεμενες τα ζιγκολο ;) .. σιγουρα.. πραγματα.. πληρωνουν.. περναν καλα και εχουν το κεφαλι τους ησυχο  :dancing: :dancing: :dancing:

 

ku_mi_te_

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ σ αυτό! Υπάρχει κάποιος που έκανε σχέση με παντρεμένη να μας πει τι έγινε;

εγω δεν εχω κάνει ποτε σχεση με παντρεμενη και ουτε προκειται.
Μικρότερος τα ειχα φτιαξει με μια αρραβωνιασμενη με ναυτικο και με ειχε μουρλανει στο πηδημα.
Εγω τοτε 20 κι αυτη 26.
Τωρα στα 45 μου, αναβιωσε ενα παρομοιο σκηνικο και σκέφτομαι να προχωρήσω σε κάτι.
Περιληπτικά να πω πως ειμαι χωρισμένος με ενα παιδι, συζω με χωρισμενη με δυο παιδια, περναμε πολύ καλά σεξουαλικα αλλά...
εγω ειμαι αχορταγος. Παρόλο που η δικια μου, αν και ωραια γυναικα (40αρα) μού καθεται παντα (μεσο ορο 3 φορες την εβδομαδα) και γουσταρει, οχι αγγαρεία, εγω εχω αναγκη να το μπηγω και αλλού. Αν και ειμαι 6 χρονια μαζι της, δεν την εχω βαρεθει, δεν εχω παει με αλλη, αλλα δεν μπορω να μην σκεφτομαι συνεχεια να πηδήξω και καμια άλλη.
Προχτες λοιπον, σε ενα παρτυ παιδικο, ερχεται μια μαμα, που ενω γενικα δεν μιλαει πολυ και ειδικα σε εμενα ουτε καλημερα που λεει ο λογος, και μου μιλησε.
Με δυο λογια, αρχισε απο το πουθενα να μου λεει πως ο αντρας της (ναυτικος) λειπει συνεχεια επι 8 μηνες, ερχεται για κανα 20ημερο και ξαναφευγει. Μιλησαμε για την απουσια του και ποσο την ενοχλει, πώς αυτο επηρρεαζει τα παιδια τους και άλλα σχετικα μην σας κουραζω με τα βαρετά. Στο τελος μου λεει "δεν ξερω αν πηγαινει με αλλες εκεινος και οσο δεν το ξερω δεν με νοιαζει, αλλα κι εγω αν ηθελα θα μπορουσα να βγαινω εξω και να περναω καλα, αλλα δεν το κανω...."
Ε, απο εκεινη την στιγμή μου εχει βαλθει η ιδέα πως όλα αυτα δεν τα ειπε τυχαία αλλά μάλλον ψάχνεται. Εχω σκοπό λοιπόν να της τα ριξω κι οτι κατσει.
Εμφανησιακα καλή ειναι. Οχι καλυτερη απο τη δικια μου αλλα για κανα "ξεματιασμα" καλή ειναι.
Οπότε εμπειρία ακόμη δεν εχω αλλα πιστευω οτι ειναι καλη περίπτωση.
Παντρεμενη, αντρας ναυτικος, 2 παιδια, μακρια απο την περιοχη που μενω, αγάμητη....
Εγω το καλό που εχω ειναι οτι δεν ειμαι αγαπουλας, δεν παω για ερωτες και δεν θα τις πουλησω αγαπες. Θα παω στα ισα και θα της πω να βγούμε και εκει θα ξεκαθαρισω πως θελω μονο πηδημα. Αν θελει εχει καλώς, θα βγαζουμε που και που τα ματια μας. Η μιση ντροπη δική της και η μιση δικη μου.
Αν βρω το θαρρος να κανω το βημα και μου κατσει κιολας θα ανεβασω μεχρι και βιντεο συναγωνιστες μου.Αν, λεω ε....;;;; Μην ελπίζετε....
Παντως, αν το εγραψα εδω ήταν για να ακουσω κυριως γνωμες και για να πω πως, αν καποιος εχει την δυνατοτητα να τα φτιαξει με παντρεμενη, να μην δει το θεμα ως σχεση αλλά ως πηδημα. Αν ειναι αγαπουλιτσας θεωρω την πατησε. Βουρ για πηδο λοιπον κι οτι κατσει.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
με παντρεμενη και αν γινεται μεγαλυτερη , το καλυτερο σεξ και με διαφορα.....Απλα πριν πηδηξεις ξεκαθαριστε το ειδος της σχεσης να μην μπλεξεις.... μετα απο αυτο γαμα αλυπητα.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
με παντρεμενη και αν γινεται μεγαλυτερη , το καλυτερο σεξ και με διαφορα.....Απλα πριν πηδηξεις ξεκαθαριστε το ειδος της σχεσης να μην μπλεξεις.... μετα απο αυτο γαμα αλυπητα.....
κ χωρισμενη να ειναι με μεγαλο σχετικα παιδι,παλι καλο ειναι το σεξ...τουλαχιστον απο προσωπικη εμπειρια αυτο εχω να θυμαμαι...πολυ ανεση στο κρεβατι .  :rockon: :rockon:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
σχεση ουτε με παντρεμενη αλλα ουτε και με ανυπαντρη,πηδα οσο θες και λακιξε μετα και αν δεν βρίσκεις υπαρχουν και τα ρδελα.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Έχεις δει πολλούς ταράνδους να εξασκούν σκοποβολή;;;  :2funny:

Είχα δει στις ειδήσεις κάποτε, έναν στη βόρεια ελλαδα
που έπιασε την κυρά του στο κρεβάτι του με έναν αλβανό εργάτη του.
Η κυρά που έφαγε την πρώτη από την καραμπίνα έμεινε σέκος,
τον αλβανό τον κυνηγούσε και του έριχνε μέχρι την αυλή ...

εκεί του έριξε τη χαριστική βολή στο κεφάλι ..........
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
καλή φάση μόνο για σεξ..... γεματα τα μπουρδελοξενοδοχεία
 

mikelantzeloka

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
8
Like
66
Πόντοι
0
Καλο είναι να ξερει τι θελει και αυτή, εγω ημουν με μια από Αυστραλια για λιγο καιρο,πηγενα  σπιτι πηδιόμασταν και εφευγα και όλα μελι γαλα,
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
Σχεσεις με παντρεμενες..Στην αρχη ολα καλα,το παιζουν ανετες κ απελευθερωμενες.. Στην συνεχεια διηγουνται οτι δεν περναν ομορφα,στον εγγαμο βιο τους.. Επειτα αρχιζει το ζετεμ,θελουν να χωρισουν κ να ξαναπαντρευτουν με την παρουσα παρανομη σχεση τους.Και η ιστορια επαναλαμβανεται.. Ειναι σπορ πολυ στρεσογονο, κ το εχω εγκαταλειψει..
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Σχεσεις με παντρεμενες..Στην αρχη ολα καλα,το παιζουν ανετες κ απελευθερωμενες.. Στην συνεχεια διηγουνται οτι δεν περναν ομορφα,στον εγγαμο βιο τους.. Επειτα αρχιζει το ζετεμ,θελουν να χωρισουν κ να ξαναπαντρευτουν με την παρουσα παρανομη σχεση τους.Και η ιστορια επαναλαμβανεται.. Ειναι σπορ πολυ στρεσογονο, κ το εχω εγκαταλειψει..

Δεν είναι όλες έτσι.
Υπάρχουν αυτές που τα παίρνουν χοντρά από τον άνδρα τους, ζούνε χλιδάτα και δεν θέλουν να τον χάσουν.

Απλά είναι πολύ μεγάλος, πιθανόν ξενογαμάει κι αυτός στη δουλειά του και θέλουν τις άπειρες ώρες που το ξύνουν να τρώνε κανέναν άγριο πούτσο.

Από εκεί τρώω 5 χρόνια τώρα και βάλε και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596
Σχεσεις με παντρεμενες..Στην αρχη ολα καλα,το παιζουν ανετες κ απελευθερωμενες.. Στην συνεχεια διηγουνται οτι δεν περναν ομορφα,στον εγγαμο βιο τους.. Επειτα αρχιζει το ζετεμ,θελουν να χωρισουν κ να ξαναπαντρευτουν με την παρουσα παρανομη σχεση τους.Και η ιστορια επαναλαμβανεται.. Ειναι σπορ πολυ στρεσογονο, κ το εχω εγκαταλειψει..
:thumbsup:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
Δεν είναι όλες έτσι.
Υπάρχουν αυτές που τα παίρνουν χοντρά από τον άνδρα τους, ζούνε χλιδάτα και δεν θέλουν να τον χάσουν.

Απλά είναι πολύ μεγάλος, πιθανόν ξενογαμάει κι αυτός στη δουλειά του και θέλουν τις άπειρες ώρες που το ξύνουν να τρώνε κανέναν άγριο πούτσο.

Από εκεί τρώω 5 χρόνια τώρα και βάλε και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Σιγουρα θα υπαρχουν κ μερικες εξαιρεσεις.. Αλλα αν καψουρευτουν,δεν το'χουν σε τιποτε να τα τιναξουν ολα στον αερα.. Να παρατησουν ακομη κ τεκνα στους πεντε δρομους. Δεν μασανε.. Το εχω δει το εργο.
 

Darklord_001

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Like
16
Πόντοι
0
Οι γκόμενες εχουν τη σχεση στο dna τους.
Πρέπει να βρεις πολυ συνειδητοποιημένη παντρεμένη, για να περασεις καλά.
Γαμουσα καποτε μια παντρεμενη, αλλα ημουν 25 και αυτή 35+. Δε τολμουσε να το παιξει συναίσθημα.
Προσφατως γαμουσα συνομήλικη, στα 40 πλεον και οι δυο. Ζορικα τα πράγματα. Επαιξε η γνωστή κασσετα του ερωτα. Εγινα λαγός. Με τρόπο, αλλά λαγός. Οι γκόμενες δε το χουν δυσκολο να την κάνουν, ιδίως αν ο νέος είναι και πιο οικονομικά ισχυρός απ τον παλιό.
Οι παντρεμένες ειναι δυσκολο σπορ.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.551
Πόντοι
17.336
το εχω κανει και οχι μια φορα...περασα υπεροχα....μονο και μονο οτι γαμας την γυναικα του αλλου η ιδεα αυτη σε κανει θεουλη....η να την βρεις εξω μαζι με τον αντρα της αυτες οι ματιες η περηπετια κτλ....μοναδικο συναισθημα....στο τελος ποναει....αλλα ....το κακο ειναι αμα εισαι και εσυ παντρεμενος.....χαχαχαχαχαχχα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom