Νέα

σχεση με παντρεμενη.σχεση η μονο για τον πουτσο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koyiot1312
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
koyiot1312

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
Αν το πάει το γράμμα, βάλε εσύ το γραμματόσημο! ;)

Για να δηλώνει διαθέσιμη, μάλλον θα χρειάζεται επιβεβαίωση λόγω παραμέλησης εκ του συζύγου. Καλό βόλι παίκτη και μη μασήσεις αν το παίξει συναισθηματική.
βρε αμα πηγαινει το γραμμα σαλιωνει και το φακελο τι να λεμε.. :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
γαμησι και τιποτα παραπανω
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
όλες οι παντρεμένες θέλανε σχέση, με πολύωρα τηλεφωνήματα, ήταν απαιτητικές, είχαν το κλάμα για πασατέμπο και μου σπάσανε τα αρχ*&^%^%. Άσε που κοιτούσα συνέχεια πίσω μου στο δρόμο. Ποτέ πιά . Δίνω 80 ευρω στα μασατζίδικα και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Πρεπει να εισαι γκασμας. Μεγαλος.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
για να απαντηθεί το ερώτημα, πρέπει να ορίσουμε πρώτα:

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ;

για μένα "σχέση" με μια γυναίκα ,είναι αν απασχολήσει το μυαλό σου έστω και ένα δευτερόλεπτο
πέραν της διάρκειας μιας σεξουαλικής παράτριψης μαζί της. 
 

zetaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2014
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
    ΑΝ κάνεις σχέση με παντρεμένη, τι την εμποδίζει όταν χωρίσει και ζήσει μαζί σου να κάνει και σε σένα τα ίδια που έκανε στον άντρα της???????


    Μόνο για τον πούτσο.....
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
10
Like
2.099
Πόντοι
3.187
Σχέση με παντρεμένη μπορεί να υπάρξει μόνο αν η παντρεμένη αξίζει τον κόπο. Και το λέω αυτό γιατί έχω δει κάτι παντρεμένες που ξενοκοιτάζουν που είναι για φτύσιμο οχι για πήδημα. Από την άλλη υπάρχουν αντικειμενικές δυσκολίες όταν μιλάμε για παντρεμένη. Δεν είναι πάντα διαθέσιμη, δεν μπορείς να τηλεφωνείς ή να στέλνεις μνμ, δεν μπορείς να την πάρεις σε γνωστά στέκια, μπορεί ν χει υποχρεώσεις με παιδιά συγγενείς, προτεραιότητα έχει ο σύζυγος σε ότι κάνει, και άλλα τέτοια ωραία κ ευχάριστα. Επομένως εκτός από σεξ και αυτό μια στις τόσες δεν μπορεί να ανταπκριθεί στις απαιτήσεις μιας σοβαρής σχέσης. Παράλληλα δεν μπορείς να της ζητήσεις να τα χαλάσει με τον δικό της γιατί αναλαμβάνεις εκτός από το σεξ και άλλες υποχρεώσεις και ενδεχομένως και κάποια αρνητικά τα οποία υπάρχουν σε κάθε άνθρωπο.

Επομένως κάνουμε σχεση με παντρεμένη μόνο για σεξ και μόνο αν αξίζει τον κόπο γιατί είναι μεγάλη ταλαιπωρία.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
το ρητο που λεει Βρισκομαστε πηδιομαστε και δεν παρεξηγιομαστε , πιστευω τα λεει ολλα !
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Ενας φίλος μου από το zoo είχε κάνει φάση με αρκετές.Ολες μπάζα όμως..
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.687
Κριτικές
47
Like
15.357
Πόντοι
5.885
Η καλύτερη φαση ever........................... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.072
Πόντοι
45.465
Σχέση με παντρεμένη μπορεί να υπάρξει μόνο αν η παντρεμένη αξίζει τον κόπο. Και το λέω αυτό γιατί έχω δει κάτι παντρεμένες που ξενοκοιτάζουν που είναι για φτύσιμο οχι για πήδημα. Από την άλλη υπάρχουν αντικειμενικές δυσκολίες όταν μιλάμε για παντρεμένη. Δεν είναι πάντα διαθέσιμη, δεν μπορείς να τηλεφωνείς ή να στέλνεις μνμ, δεν μπορείς να την πάρεις σε γνωστά στέκια, μπορεί ν χει υποχρεώσεις με παιδιά συγγενείς, προτεραιότητα έχει ο σύζυγος σε ότι κάνει, και άλλα τέτοια ωραία κ ευχάριστα. Επομένως εκτός από σεξ και αυτό μια στις τόσες δεν μπορεί να ανταπκριθεί στις απαιτήσεις μιας σοβαρής σχέσης. Παράλληλα δεν μπορείς να της ζητήσεις να τα χαλάσει με τον δικό της γιατί αναλαμβάνεις εκτός από το σεξ και άλλες υποχρεώσεις και ενδεχομένως και κάποια αρνητικά τα οποία υπάρχουν σε κάθε άνθρωπο.

Επομένως κάνουμε σχεση με παντρεμένη μόνο για σεξ και μόνο αν αξίζει τον κόπο γιατί είναι μεγάλη ταλαιπωρία.
πολύ σωστός , οι παντρεμένες είναι η καλύτερη φάση , αχαλίνωτο αχόρταγο σεξ κάποιες φορές , χωρίς υποχρεώσεις και πολλά πολλά.
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.072
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.072
Πόντοι
45.465
είδες που δεν ξέρεις...
μην ασχολείσαι άμα δεν ξέρεις.
 

filimoonas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
    ΑΝ κάνεις σχέση με παντρεμένη, τι την εμποδίζει όταν χωρίσει και ζήσει μαζί σου να κάνει και σε σένα τα ίδια που έκανε στον άντρα της???????


    Μόνο για τον πούτσο.....
Συμφωνώ σ αυτό! Υπάρχει κάποιος που έκανε σχέση με παντρεμένη να μας πει τι έγινε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom