Νέα

σχεση αλβανου με ελεηνιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Tύποι παρατηρήστε απλά πόση χαρά έχουν για παράδειγμα, οι ελλεεινίδες που φωτογραφίζονται με τους κελεμπίες φορώντας μαντίλα κλπ....


Δεν υπάρχει σωτηρία!!! :S :S :S :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.978
Κριτικές
33
Like
7.013
Πόντοι
3.496
Tύποι παρατηρήστε απλά πόση χαρά έχουν για παράδειγμα, οι ελλεεινίδες που φωτογραφίζονται με τους κελεμπίες φορώντας μαντίλα κλπ....
Οσες το κανουν αυτο...Και το εχουν αναγκη πολυ..!!Ενα εισητηριο για Αφγανισταν στο χερι τους,
χωρις επιστροφη.Για να ζησουν το μπαχαλικο ονειρο εκει.Διχως τελος κ αυριο.Ισως ετσι ταρακουνηθει
λιγο το μυαλο τους(αν υπαρχει),κ να κατεβουν επιτελους απο το ροζ συννεφακι της tv πλυσης εγκεφαλου.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Οσες το κανουν αυτο...Και το εχουν αναγκη πολυ..!!Ενα εισητηριο για Αφγανισταν στο χερι τους,
χωρις επιστροφη.Για να ζησουν το μπαχαλικο ονειρο εκει.Διχως τελος κ αυριο.Ισως ετσι ταρακουνηθει
λιγο το μυαλο τους(αν υπαρχει),κ να κατεβουν επιτελους απο το ροζ συννεφακι της tv πλυσης εγκεφαλου.


Ετσι ακριβώς τυπε!!!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Πώς γίνεται ρε εσείς οι Ελλεηνίδες και άλλες τέτοιες γκόμενες να γαμιούνται μ' αυτούς τους βρωμιάριδες που δεν έχουν ούτε μια καθαρή φόρμα και από εμάς τους Έλληνες να ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα (αυτοκίνητα, σπίτια, εξωτερική εμφάνιση, χαρακτήρα κτλ)? Τι γαμημένο εγκέφαλο (εκτός από το σώμα) έχουν ρε πούστη μου? Μπορώ να το εξηγήσω αυτό ότι στον αρρωστημένο τους εγκέφαλο εμείς, τα Ελληνόπουλα, είμαστε συνηθισμένοι και βαρετοί, ενώ οι αλλοδαποί βρωμιάριδες είναι κάτι το ξεχωριστό, αυτοί στους οποίους η κοινωνία δείχνει την περιφρόνησή της και έρχονται αυτές να άρουν την αδικία! Γι αυτό θα μείνουν άκληρες και στα 40 τους θα εκλιπαρούν να βρεθεί κανένας τελειωμένος να τις γαμήσει, αλλά τότε θα είναι αργά!  
Τα έχουμε ξαναπεί δικέ μου σε άλλο thread.Στον γραικύλο βρίσκουν και τα κάνουν καθώς ο μέσος Ελληνόφωνος είναι πιρφορος,κερατάς,μουνόδουλος και beta.Ο μέσος αλβανιάρης πουλάει και καλά αλητεία και αντριλίκι,ασχετα με το γεγονός ότι όλοι είναι θρασύδειλοι και οι γυναίκες πέφτουν.Μπορούμε να προσθέσουμε την τάση της γυναίκας για ξεφτίλισμα,καθώς  κοινωνικά μια γυναίκα που έχει σχέση με αλλοδαπούς και μάλιστα υπανθρώπους θεωρείται ξεφτιλισμένη.Εν πάσει περιπτώσει,δικέ μου,δεν φταίνε ούτε τα αλβανοπακιστανοτέτοια,ούτε οι ελλεϊνίδες.Ο Έλληνας φταίει που δεν απαξιώνει την κάθε καριόλα.Εγώ είμαι πλέον πολύ μεγάλος για να ξανακάνω οικογένεια,άσε που δεν θέλω,αλλά αν είχα κάποια επίσημη ερωμένη και μάθαινα ότι πηδιόταν με αλλοδαπά θα την σχόλαγα χθές.Πλέον,κατόπιν πληροφόρησης εκ του υιού μου,οι περισσότερες ξεπαρθενιάζονται με κάτι ανθυγιεινούς αλβανούς.Και μετά πάνε τα παιδιά τα δικά μας και τις αντιμετωπίζουν σαν να αξίζουν τον κόπο και όχι σαν μιάσματα.Γιατί;Γιατί είναι οι μελλοντικοί πίρφοροι-κερατάδες-beta.Αν έβλεπαν την απαξίωση οι διαφορες καθημερινά,τότε θα φέρονταν καλύτερα.Το ίδιο ισχύει και για σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές.Βέβαια οι γυναίκες έχουν θέματα με το αν είχε κάποιος απο εμάς γκόμενα ξένη.Δεν είναι ηλίθιες σαν και εμας.Τώρα,αναφορικά με το ποιά θα μείνει άκληρη ή όχι,δυστυχώς ολοένα και περισσότερες μένουν και είναι κακό γιατί αυξάνεται το δημογραφικό πρόβλημμα της χώρας μας.Αλλά τα θέλουν και τα παθαίνουν.Πιστεύουν ότι είμαστε στα πάντα ίδιοι και ίσοι,ξεχνώντας ότι εκείνες είνια γόνιμες για περιορισμένο διάστημα της ζωής τους,ενω ο μέσος άνδρας όχι.Αν αρχίσουν να βαράνε τα καμπανάκια στα 39 και εκείνες ήδη έχουν ξεκωλιαστεί με ένα στρατόπεδο UCKάδων η καθεμία,προφανώς και δεν θα βρούν κάποιον να τις γκαστρώσει.Οι μαλάκες τέλειωσαν.Άσε που κανένας δεν μπορεί να πάρει στα σοβαρά μια τέτοια γυναίκα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Οσες το κανουν αυτο...Και το εχουν αναγκη πολυ..!!Ενα εισητηριο για Αφγανισταν στο χερι τους,
χωρις επιστροφη.Για να ζησουν το μπαχαλικο ονειρο εκει.Διχως τελος κ αυριο.Ισως ετσι ταρακουνηθει
λιγο το μυαλο τους(αν υπαρχει),κ να κατεβουν επιτελους απο το ροζ συννεφακι της tv πλυσης εγκεφαλου.
Δεν θα γίνει ποτέ αυτό δικέ μου.Όλες το παίζουν αγωνίστριες και εθελόντριες σε χώρες που δείχνουν ανοχή σε τέτοιες συμπεριφορές.Αν είχαν το σθένος θα πήγαιναν να κάνουν και να πούν αυτά που αραδιάζουν και εδώ.Αλλά δεν το έχουν και δεν θα πάνε.Εκείνοι καλά κάνουν και φέρονται έτσι στις γυναίκες.Εμάς εδώ μας έφαγε η πολλή ελευθερία,την οποία οι γυναίκες για ακόμα μια φορά φάνηκαν ανάξιες να διαχειριστούν.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
διαβαστε τι γραφει μια κοπελα στο cosmopolitan
Γεια σας. Ειμαι 22 και εχω 2 χρονια σχεση με ενα παιδι απο την Αλβανια. Δεν ημουν ρατσιστρια και δεν ειχα κανενα προβλημα να προχωρησω μαζι του. Ειναι 3 χρονια πιο μεγαλος απο μενα. Το μονο θεματακι που υπηρχε ειναι οτι ειναι πολυ φανατικος και εθνικιστής με τη χωρα του. Δεν εδωσα σημασια ουτε σε αυτο γιατι καταλαβαινω οτι ειναι μακρια απο την πατρίδα του. Βεβαια ο φανατισμός του βγαίνει και αλλου οπως στο κρεβατι αλλα στο κρεβατι ολα επιτρεπονται. Στη σχεση μας ιδιαιτερα προβλήματα δεν υπαρχουν. Εχω σκεφτει ακομα και πιο σοβαρη σχεση μαζι του και το εχουμε συζητησει. Το θεμα ειναι οτι ειδα "τυχαια" μια συνομιλια με εναν φιλο του που χωρισε με μια κοπελα ελληνιδα επισης. Αναμεσα σε αυτα που ειπε ο δικος μου ηταν ατακες του στυλ "οι ελληνιδες ειναι για κρεβατι, οι αλβανιδες για πιο σοβαρα" και του το έλεγε συνέχεια και επεμενε. Δεν καταλαβαινω γιατι εχει αυτη τη λογικη και γιατι ειναι τοσο φανατικος. Πως μπορω να κανω σχεδια μαζι του αν εχει τέτοιες αποψεις? :vomit: :vomit:
Όποιος έχει συναγελαστεί με δαύτους,ανεξαρτήτως ηλικίας,θα γνωριζει πως την ίδια άποψη έχουν και δεν τους αδικώ.Οι ελλεϊνίδες είναι πουτάνες και το ξέρουν και όχι μόνο το ξέρουν,αλλά φέρονται αναλόγως.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Να ντροπιαζετε τις ελλεηνιδες τσουλες οπου τις βλεπετε. Χρονια κατηχησης απο το κοσμοπολιταν τις εχει κανει να πιστευουν οτι δικαιουνται να γαμιουνται με οποιους και οσους θελουν και οτι ο Ελληνας μετα ειναι υποχρεωμενος να τους πει αγαπη μου δε με νοιαζει το παρελθον σου εγω θελω να σε φιλαω στο στομα και να σε κανω μητερα και κυρια.

Να ξερει η καθε μια βαθια στην ψυχη της οτι ολοι οι αξιοι αντρες θα την κοιτανε με σιχαμαρα και περιφρονηση αν ειναι τσουλα. Και οτι μονο ο αποπατος, οι φτωχοι, βρωμιαρηδες και ασχημοι θα καταδεχτουν ποτε να ειναι μαζι τους βριζοντας και ταπεινωνοντας τες φυσικα!

Να το ξερουν ιδιαιτερα οσες πηγαινουν στο εξωτερικο και οργιαζουν στα κρυφα.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Τα έχουμε ξαναπεί δικέ μου σε άλλο thread.Στον γραικύλο βρίσκουν και τα κάνουν καθώς ο μέσος Ελληνόφωνος είναι πιρφορος,κερατάς,μουνόδουλος και beta.Ο μέσος αλβανιάρης πουλάει και καλά αλητεία και αντριλίκι,ασχετα με το γεγονός ότι όλοι είναι θρασύδειλοι και οι γυναίκες πέφτουν.Μπορούμε να προσθέσουμε την τάση της γυναίκας για ξεφτίλισμα,καθώς  κοινωνικά μια γυναίκα που έχει σχέση με αλλοδαπούς και μάλιστα υπανθρώπους θεωρείται ξεφτιλισμένη.Εν πάσει περιπτώσει,δικέ μου,δεν φταίνε ούτε τα αλβανοπακιστανοτέτοια,ούτε οι ελλεϊνίδες.Ο Έλληνας φταίει που δεν απαξιώνει την κάθε καριόλα.Εγώ είμαι πλέον πολύ μεγάλος για να ξανακάνω οικογένεια,άσε που δεν θέλω,αλλά αν είχα κάποια επίσημη ερωμένη και μάθαινα ότι πηδιόταν με αλλοδαπά θα την σχόλαγα χθές.Πλέον,κατόπιν πληροφόρησης εκ του υιού μου,οι περισσότερες ξεπαρθενιάζονται με κάτι ανθυγιεινούς αλβανούς.Και μετά πάνε τα παιδιά τα δικά μας και τις αντιμετωπίζουν σαν να αξίζουν τον κόπο και όχι σαν μιάσματα.Γιατί;Γιατί είναι οι μελλοντικοί πίρφοροι-κερατάδες-beta.Αν έβλεπαν την απαξίωση οι διαφορες καθημερινά,τότε θα φέρονταν καλύτερα.Το ίδιο ισχύει και για σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές.Βέβαια οι γυναίκες έχουν θέματα με το αν είχε κάποιος απο εμάς γκόμενα ξένη.Δεν είναι ηλίθιες σαν και εμας.Τώρα,αναφορικά με το ποιά θα μείνει άκληρη ή όχι,δυστυχώς ολοένα και περισσότερες μένουν και είναι κακό γιατί αυξάνεται το δημογραφικό πρόβλημμα της χώρας μας.Αλλά τα θέλουν και τα παθαίνουν.Πιστεύουν ότι είμαστε στα πάντα ίδιοι και ίσοι,ξεχνώντας ότι εκείνες είνια γόνιμες για περιορισμένο διάστημα της ζωής τους,ενω ο μέσος άνδρας όχι.Αν αρχίσουν να βαράνε τα καμπανάκια στα 39 και εκείνες ήδη έχουν ξεκωλιαστεί με ένα στρατόπεδο UCKάδων η καθεμία,προφανώς και δεν θα βρούν κάποιον να τις γκαστρώσει.Οι μαλάκες τέλειωσαν.Άσε που κανένας δεν μπορεί να πάρει στα σοβαρά μια τέτοια γυναίκα.


:kneel: :kneel:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Να ντροπιαζετε τις ελλεηνιδες τσουλες οπου τις βλεπετε. Χρονια κατηχησης απο το κοσμοπολιταν τις εχει κανει να πιστευουν οτι δικαιουνται να γαμιουνται με οποιους και οσους θελουν και οτι ο Ελληνας μετα ειναι υποχρεωμενος να τους πει αγαπη μου δε με νοιαζει το παρελθον σου εγω θελω να σε φιλαω στο στομα και να σε κανω μητερα και κυρια.

Να ξερει η καθε μια βαθια στην ψυχη της οτι ολοι οι αξιοι αντρες θα την κοιτανε με σιχαμαρα και περιφρονηση αν ειναι τσουλα. Και οτι μονο ο αποπατος, οι φτωχοι, βρωμιαρηδες και ασχημοι θα καταδεχτουν ποτε να ειναι μαζι τους βριζοντας και ταπεινωνοντας τες φυσικα!

Να το ξερουν ιδιαιτερα οσες πηγαινουν στο εξωτερικο και οργιαζουν στα κρυφα.
Σε πάω.
Βέβαια κάποτε έτσι ήταν.Η πουτάνα που κοκορευόταν ότι πηδιέται με όποιον και όσους ήθελε κατέληγε με κανένα απολειφάδι ή καμμένο σκατό το βυθού.Δυστυχώς αν έμπλεκες,όμως,σαν οικογένεια με ένα τέτοιο άτομο,άναβε φωτιές στην δική σου οικογένεια.Αν είχες έναν σοβαρό κύκλο γύρω σου,την γλύτωνες και όλα καλά.Σήμερα βγαίνει η κάθε μια και λέει ότι γαμιέται με όλον τον κόσμο και ο σύντροφός της είναι δίπλα και αισθάνεται και περήφανος.Γιατί;Γιατί ο Έλληνας απο κύριος έγινε κατακάθι.Η εποχή που ήταν καλό να είσαι ένα άτομο μορφωμένο,με τρόπους και να προσπαθείς να βγάλεις το ψωμί σου τίμια και με σκληρή εργασία,έδωσε στην θέση της στην εποχή που το πρότυπο ήταν ο Μάνθος Φουστάνος και ο Ακάλυπτος.Τα κατακάθια έγιναν μόδα.Τότε ξεκίνησαν να παντρεύονται οι μπαρόβιες,οι κωλομπαρούδες,οι πουτάνες,οι κρυφορπουτάνες,οι στερημένες και στη συνέχεια ανάθρεψαν κόρες επίσης πουτάνες και τσουλια,ανοικοκύρευτες,ανίκανες,αμορφωτες,βρωμιάρες και εν πάσει περιπτώσει ακατάλληλες για οικογένεια και αναπαραγωγή.Άλλωστε αν δουν κάποιο κοριτσάκι σήμερα να είναι λόγο νοικοκυρά,να έχει κάποιον στόχο στη ζωή της και να μην καβαλάει ότι αγγουρι υπαρχει,την χαρακτηρίζουν οπισθοδρομικιά,βλάμμένη,καθυστερημένη,ανέραστη κτλ κτλ κτλ.Όχι μόνο οι γυναίκες,αλλά και άνδρες που ασιθάνονται ανεπαρκείς,καθώς είναι κατακάθια.Έτσι λοιπόν οι νορμάλ γυναίκες λιγοστεύουν,μέχρι να εξαλειφθούν.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Eιναι πάντως κορυφαιο το να βλέπεις κάτι τυπους να έχουν ερθει στη χωρα να τρωνε να πινουν να τους καλοπιάνουν οι οργανώσεις για δικους τους σκοπους η καθεμια (γαμω την αλληλεγγυη τους και τις μαλακιες τους αυτές) να μην πληρώνουν τιποτα και να γαμάνε και τις ελληνιδες ενώ υπάρχουν ελληνες μοναχοι που γαμιούνται στη δουλειά στους φορους και τους μενει και κανα σκαρτο 20αρικο να πανε σε κανα μπουρδελο και αν θα πέσουν και σε φολα εκει.

Είναι ο ορισμος του είμαι μαλακας μεσα στην ιδια μου την χώρα, συμφωνω με τους προλαλήσαντες θέλει δυναμικη από πλευράς αντρων και να πάρουν την κατασταση στα χέρια τους εν αναγκη ας πέσουν και μερικές φαπες μπας και συνέλθουν μερικές δεν πειράζει.

Πιστευεις οτι οι ελλεινιδες κανουν μπουλιινγκ στα καλα μοναχικα παιδια ειδικα αν τα βρουν καπως μποσικα χωρις δυναμικες αντιδρασεις;
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.646
Like
1.916
Πόντοι
216
Τα έχουμε ξαναπεί δικέ μου σε άλλο thread.Στον γραικύλο βρίσκουν και τα κάνουν καθώς ο μέσος Ελληνόφωνος είναι πιρφορος,κερατάς,μουνόδουλος και beta.Ο μέσος αλβανιάρης πουλάει και καλά αλητεία και αντριλίκι,ασχετα με το γεγονός ότι όλοι είναι θρασύδειλοι και οι γυναίκες πέφτουν.Μπορούμε να προσθέσουμε την τάση της γυναίκας για ξεφτίλισμα,καθώς  κοινωνικά μια γυναίκα που έχει σχέση με αλλοδαπούς και μάλιστα υπανθρώπους θεωρείται ξεφτιλισμένη.Εν πάσει περιπτώσει,δικέ μου,δεν φταίνε ούτε τα αλβανοπακιστανοτέτοια,ούτε οι ελλεϊνίδες.Ο Έλληνας φταίει που δεν απαξιώνει την κάθε καριόλα.Εγώ είμαι πλέον πολύ μεγάλος για να ξανακάνω οικογένεια,άσε που δεν θέλω,αλλά αν είχα κάποια επίσημη ερωμένη και μάθαινα ότι πηδιόταν με αλλοδαπά θα την σχόλαγα χθές.Πλέον,κατόπιν πληροφόρησης εκ του υιού μου,οι περισσότερες ξεπαρθενιάζονται με κάτι ανθυγιεινούς αλβανούς.Και μετά πάνε τα παιδιά τα δικά μας και τις αντιμετωπίζουν σαν να αξίζουν τον κόπο και όχι σαν μιάσματα.Γιατί;Γιατί είναι οι μελλοντικοί πίρφοροι-κερατάδες-beta.Αν έβλεπαν την απαξίωση οι διαφορες καθημερινά,τότε θα φέρονταν καλύτερα.Το ίδιο ισχύει και για σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές.Βέβαια οι γυναίκες έχουν θέματα με το αν είχε κάποιος απο εμάς γκόμενα ξένη.Δεν είναι ηλίθιες σαν και εμας.Τώρα,αναφορικά με το ποιά θα μείνει άκληρη ή όχι,δυστυχώς ολοένα και περισσότερες μένουν και είναι κακό γιατί αυξάνεται το δημογραφικό πρόβλημμα της χώρας μας.Αλλά τα θέλουν και τα παθαίνουν.Πιστεύουν ότι είμαστε στα πάντα ίδιοι και ίσοι,ξεχνώντας ότι εκείνες είνια γόνιμες για περιορισμένο διάστημα της ζωής τους,ενω ο μέσος άνδρας όχι.Αν αρχίσουν να βαράνε τα καμπανάκια στα 39 και εκείνες ήδη έχουν ξεκωλιαστεί με ένα στρατόπεδο UCKάδων η καθεμία,προφανώς και δεν θα βρούν κάποιον να τις γκαστρώσει.Οι μαλάκες τέλειωσαν.Άσε που κανένας δεν μπορεί να πάρει στα σοβαρά μια τέτοια γυναίκα.


Δεν βγαίνει αριθμητικά αυτό που λες. Βέβαια, όση ξεφτίλα και πάτος είναι μια ελληνίδα να έχει αλβανό, το ίδιο ξεφτίλα και πάτος είναι έλληνας να έχει αλβανίδα, να τα λέμε κι αυτά.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Δεν βγαίνει αριθμητικά αυτό που λες. Βέβαια, όση ξεφτίλα και πάτος είναι μια ελληνίδα να έχει αλβανό, το ίδιο ξεφτίλα και πάτος είναι έλληνας να έχει αλβανίδα, να τα λέμε κι αυτά.
Βγαίνει και παραβγαίνει.Και είπα ότι ισχύει και για σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπες.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Πιστευεις οτι οι ελλεινιδες κανουν μπουλιινγκ στα καλα μοναχικα παιδια ειδικα αν τα βρουν καπως μποσικα χωρις δυναμικες αντιδρασεις;
Έχω δεί bullying απο κοντά δικέ μου.Σε καφετέρια.Και ο άλλος άκουγε τον μπόγο-γκόμενα που είχε αφηνιάσει,δυο μέτρα μαντράχαλος και έσκυψε το κεφάλι και μόνο που δεν έκλαψε αντί να τα φέρει όλα τούμπα και να αρχίσει να την προσβάλλει επίσης με τίποτε χαρακτηρισμούς του τύπου "Δεν λές που έκανα το κατόρθωμα και σε πήδηξα μωρή κλασομπανιέρα;"...Αίσχος και ξεφτίλα.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Δεν βγαίνει αριθμητικά αυτό που λες. Βέβαια, όση ξεφτίλα και πάτος είναι μια ελληνίδα να έχει αλβανό, το ίδιο ξεφτίλα και πάτος είναι έλληνας να έχει αλβανίδα, να τα λέμε κι αυτά.

Nομίζω πώς δεν υπάρχει σύγκριση τύπε..... Οι Αλβανίδες είναι απείρως "καλύτερες" από τα κατακάθια ελλεεινίδες.... Δεν έχουν προλάβει να αλλοιωθούν όπως οι δικές μας...

Οι περισσότερες αλβανίδες που γνωρίζω στο σπίτι τους είναι νοικοκυρές και δεν δίνουν δικαίωμα έξω.... Αντιθέτως η ελλεεινίδες το παίζουν χειραφετημένες και τα @@ μας κουνιούνται!!!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Nομίζω πώς δεν υπάρχει σύγκριση τύπε..... Οι Αλβανίδες είναι απείρως "καλύτερες" από τα κατακάθια ελλεεινίδες.... Δεν έχουν προλάβει να αλλοιωθούν όπως οι δικές μας...

Οι περισσότερες αλβανίδες που γνωρίζω στο σπίτι τους είναι νοικοκυρές και δεν δίνουν δικαίωμα έξω.... Αντιθέτως η ελλεεινίδες το παίζουν χειραφετημένες και τα @@ μας κουνιούνται!!!
Αυτό που λές ισχύει.Αλλά όπως και να έχει είναι υποδεέστερες ημών.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.646
Like
1.916
Πόντοι
216
Nομίζω πώς δεν υπάρχει σύγκριση τύπε..... Οι Αλβανίδες είναι απείρως "καλύτερες" από τα κατακάθια ελλεεινίδες.... Δεν έχουν προλάβει να αλλοιωθούν όπως οι δικές μας...

Οι περισσότερες αλβανίδες που γνωρίζω στο σπίτι τους είναι νοικοκυρές και δεν δίνουν δικαίωμα έξω.... Αντιθέτως η ελλεεινίδες το παίζουν χειραφετημένες και τα @@ μας κουνιούνται!!!

Οι αλβανοί επειδή έιναι λαός βρώμικος χωρίς υγιεινή από παλιά, πλέον σε ποσοστό 60-70% φέρουν ηπατίτηδες, άντρες και γυναίκες, είναι πάτος και κατάντια να καταφεύγει κάποιος, είτε άντρας είτε γυναίκα, σεξουαλικά σ αυτή τη βρώμικη φάρα.
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.484
Like
51.815
Πόντοι
16.131
για αυτο δεν ασχολουμαι με ντοπιες συνομιλικες η' μικροτερες (36) κ στοχευω σε ωριμες μιλφαρες παντρεμενες ντοπιες.τα δινουν ολα στο κρεβατι ειδικα αν ειναι κ λιγο παραμελημενες.....
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Να πω και την δικη μου γνωμη..δεν εχω τοσο προβλημα στο οτι οι ελληνιδες πηδιουνται και με αλλες εθνικοτητες στην ελλαδα, τα ιδια γινονται παγκοσμιως, πχ και αγγλιδα θα πηδηχτει με πακι..το θεμα ειναι οτι οι δικες μας ειναι καριολες οχι απλα πουτανες..οι πουτανες πανε με ολους , οι καριολες πανε με ολους εκτος απο εμας..εμας μας θελουν για γαμπρους και τους μη ελληνες για να ξεκωλιαζονται..ειναι στο στυλ μουσλιμ αραβινας γυναικας που στα κρυφα θα παρει και καμμια πιπα απο τον ινδο οδηγο της, μονο που στην μεση ανατολη δεν εχουν τοσο ελευθερια κινησης,,εδω οργιαζουν μαγκες δυστυχως :vomit: :vomit:
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
''29 μέλη και 41 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.''

Συμπάσχουν πολλοί με εμάς...

:grouphug:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom