Νέα

σχεση αλβανου με ελεηνιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
το κενο το δημιουργησαν μονες τους τυπε.αν δε γνωριζουν τι θελουν,γιατι να σπασει ο καθενας τα αρχιδια του;


Διαφωνώ τύπε..... Το κενό υπάρχει και το διαπιστώνεις σε κάθε σιχαμένο γλιτσο-σχόλιο που κάνει ο πυρφόρος λιγούρης, σε κάθε μπαζόλα που δε θα την πηδούσε ούτε τυφλός!!! Μια ματιά σε σχόλια που κάνουν μερικοί σε μπαζογκόμενες σε φβ κλπ.... θα καταλάβεις τι παίζει....

Νομίζω ποτέ δεν ήξεραν τι θέλουν..... Το πρόβλημα ξεκινάει τώρα που υποτίθεται έχουν "μάθει" τι θέλουν αλλά δεν φταίνε μόνο αυτές!!!
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
τυπε τους κοιταγα επιτηδες προκλητικα και τους δυο.αν λεγανε κατι θα ανοιγε ο ασκος του Αιολου.κανανε τον μαλακα ομως.καλα ρε πουστη μου,πατερα,αδελφο δεν εχουνε :think: :S :S :S


:2funny: :2funny: :2funny:

Μου έχει τύχει κι εμένα αντίστοιχο σκηνικό, καμάκι γυφτοπάκη σε γκομενάκι πιτσιρίκι ελλεινίδα 16 χρονών μέσα στο λεωφορείο......

Το λυπηρό είναι πώς η μικρή τσίμπαγε κι όλο γελάκια ήταν με τον σκατόγυφτα!!!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Διαφωνώ τύπε..... Το κενό υπάρχει και το διαπιστώνεις σε κάθε σιχαμένο γλιτσο-σχόλιο που κάνει ο πυρφόρος λιγούρης, σε κάθε μπαζόλα που δε θα την πηδούσε ούτε τυφλός!!! Μια ματιά σε σχόλια που κάνουν μερικοί σε μπαζογκόμενες σε φβ κλπ.... θα καταλάβεις τι παίζει....

Νομίζω ποτέ δεν ήξεραν τι θέλουν..... Το πρόβλημα ξεκινάει τώρα που υποτίθεται έχουν "μάθει" τι θέλουν αλλά δεν φταίνε μόνο αυτές!!!
δεν ξερω ρε τυπε.αν εχουν εξαπλωθει τοσο πολυ οι πιρφοροι,εχεις δικιο.ελπιζω παντως να εχεις αδικο.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: :2funny:

Μου έχει τύχει κι εμένα αντίστοιχο σκηνικό, καμάκι γυφτοπάκη σε γκομενάκι πιτσιρίκι ελλεινίδα 16 χρονών μέσα στο λεωφορείο......

Το λυπηρό είναι πώς η μικρή τσίμπαγε κι όλο γελάκια ήταν με τον σκατόγυφτα!!!
στην ισπανια που ειμαι βλεπω χειροτερα πραγματα παντως.ισπανιδα σε σχεση συμβιωσης με μαυριτανο ας απουμε...οικογενειακες φωτογραφιες με την ευτυχισμενη πεθερουλα στο φβ και τετοια  :S :S :S
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
δεν ξερω ρε τυπε.αν εχουν εξαπλωθει τοσο πολυ οι πιρφοροι,εχεις δικιο.ελπιζω παντως να εχεις αδικο.

Μακάρι τύπε να έχω άδικο...... :tickedoff:

στην ισπανια που ειμαι βλεπω χειροτερα πραγματα παντως.ισπανιδα σε σχεση συμβιωσης με μαυριτανο ας απουμε...οικογενειακες φωτογραφιες με την ευτυχισμενη πεθερουλα στο φβ και τετοια  :S :S :S

:vomit: :vomit: :vomit:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Eιναι πάντως κορυφαιο το να βλέπεις κάτι τυπους να έχουν ερθει στη χωρα να τρωνε να πινουν να τους καλοπιάνουν οι οργανώσεις για δικους τους σκοπους η καθεμια (γαμω την αλληλεγγυη τους και τις μαλακιες τους αυτές) να μην πληρώνουν τιποτα και να γαμάνε και τις ελληνιδες ενώ υπάρχουν ελληνες μοναχοι που γαμιούνται στη δουλειά στους φορους και τους μενει και κανα σκαρτο 20αρικο να πανε σε κανα μπουρδελο και αν θα πέσουν και σε φολα εκει.

Είναι ο ορισμος του είμαι μαλακας μεσα στην ιδια μου την χώρα, συμφωνω με τους προλαλήσαντες θέλει δυναμικη από πλευράς αντρων και να πάρουν την κατασταση στα χέρια τους εν αναγκη ας πέσουν και μερικές φαπες μπας και συνέλθουν μερικές δεν πειράζει.
:thumbsup:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
προχτες στο μετρο Ελλεηνιδα χαμουρευοταν με Συριο-γυφτοπακι,δεν ξερω τι στον πουτσο ηταν,αυτος με αθλια φορμα,βρωμιαρης,αυτη λεσι αλλα ωραια.Στο τσακ δεν επενεβη,πραγματικα,δεν ξεω τι θα γινοταν αν ηταν η αδελφη μου η στο περιβαλλον μου. :vomit: :vomit: :vomit: :S :S :S

Tυπε  πρεπει να δεις τη ταινια του Παπακαλιατη ''Ενας αλλος κοσμος''  :S :S :S

pL5dpuf.jpg
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Eιναι πάντως κορυφαιο το να βλέπεις κάτι τυπους να έχουν ερθει στη χωρα να τρωνε να πινουν να τους καλοπιάνουν οι οργανώσεις για δικους τους σκοπους η καθεμια (γαμω την αλληλεγγυη τους και τις μαλακιες τους αυτές) να μην πληρώνουν τιποτα και να γαμάνε και τις ελληνιδες ενώ υπάρχουν ελληνες μοναχοι που γαμιούνται στη δουλειά στους φορους και τους μενει και κανα σκαρτο 20αρικο να πανε σε κανα μπουρδελο και αν θα πέσουν και σε φολα εκει.

Είναι ο ορισμος του είμαι μαλακας μεσα στην ιδια μου την χώρα, συμφωνω με τους προλαλήσαντες θέλει δυναμικη από πλευράς αντρων και να πάρουν την κατασταση στα χέρια τους εν αναγκη ας πέσουν και μερικές φαπες μπας και συνέλθουν μερικές δεν πειράζει.

Τυπε το καλυτερο ειναι οτι γαμανε κατι σκανδιναβες και αγγλοολλανδες που εχουν ερθει για ''κοινωνικη προσφορα'' οι οποιες απαξιωνουν τους Ελληνες οπου τους πετυχουν.
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Τυπε το καλυτερο ειναι οτι γαμανε κατι σκανδιναβες και αγγλοολλανδες που εχουν ερθει για ''κοινωνικη προσφορα'' οι οποιες απαξιωνουν τους Ελληνες οπου τους πετυχουν.
Πώς γίνεται ρε εσείς οι Ελλεηνίδες και άλλες τέτοιες γκόμενες να γαμιούνται μ' αυτούς τους βρωμιάριδες που δεν έχουν ούτε μια καθαρή φόρμα και από εμάς τους Έλληνες να ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα (αυτοκίνητα, σπίτια, εξωτερική εμφάνιση, χαρακτήρα κτλ)? Τι γαμημένο εγκέφαλο (εκτός από το σώμα) έχουν ρε πούστη μου? Μπορώ να το εξηγήσω αυτό ότι στον αρρωστημένο τους εγκέφαλο εμείς, τα Ελληνόπουλα, είμαστε συνηθισμένοι και βαρετοί, ενώ οι αλλοδαποί βρωμιάριδες είναι κάτι το ξεχωριστό, αυτοί στους οποίους η κοινωνία δείχνει την περιφρόνησή της και έρχονται αυτές να άρουν την αδικία! Γι αυτό θα μείνουν άκληρες και στα 40 τους θα εκλιπαρούν να βρεθεί κανένας τελειωμένος να τις γαμήσει, αλλά τότε θα είναι αργά!  
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Ρε τύπε τι σιχαμένη ταινία..... Εντελώς για τον πούτσο όμως.... :vomit: :vomit: :vomit: :shit: :fart-in-bed: :shit: :shit: :shit: :shit:

Γιατι το λες αυτο ρε τυπε, επειδη γαμαει ο Συριος κι ο Γερμανος, αντιστοιχα τη κορη και τη γυναικα του Ελληνα ο οποιος τυχαινει να ειναι και κακος χρυσαυγιτης?  :S :S :S
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ συχνό φαινόμενο τα τελευταία χρόνια. Ειδικά όποιοι κυκλοφορούν πολύ έξω θα το έχουν παρατηρήσει. Ελληνίδες να έχουν τον Αλβανό κορώνα στο κεφάλι τους, μην τυχόν χάσουν το κελεπούρι. Ελληνίδες να χαμουρεύονται έξω στον δρόμο/στα μπαρ με μαύρους και πακι/συριοι κλπ. Και εμείς οι μαλάκες, τα καλά παιδιά, να μας έχουν γαμήσει τη ζωή, την ψυχολογία (μεταφορικά και κυριολεκτικά) και να μας έχουν δημιουργήσει ένα σωρό κόμπλεξ.

Για αυτό όπως είπε ένας φίλος πιο πάνω, πρέπει να πάρουμε την κατάσταση στα χέρια μας. Μην μασάτε στις γκόμενες. Μην αφήσετε καμία να σας το παίξει ιστορία. Τσαμπουκά, αρχίδια και τρέλα θέλει η φάση.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:orchestra: :orchestra: :orchestra:



 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Και μουφα να ειναι το αρθρο η πραγματικοτητα
ειναι πως αρκετες ελλεηνιδες γαμιουνται με αλβανα
και αφροασιατες
Θα επρεπε να μαρκαρονται με πυρωμενο μεταλλο
ωστε να ξεχωριζουν
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Πολύ συχνό φαινόμενο τα τελευταία χρόνια. Ειδικά όποιοι κυκλοφορούν πολύ έξω θα το έχουν παρατηρήσει. Ελληνίδες να έχουν τον Αλβανό κορώνα στο κεφάλι τους, μην τυχόν χάσουν το κελεπούρι. Ελληνίδες να χαμουρεύονται έξω στον δρόμο/στα μπαρ με μαύρους και πακι/συριοι κλπ. Και εμείς οι μαλάκες, τα καλά παιδιά, να μας έχουν γαμήσει τη ζωή, την ψυχολογία (μεταφορικά και κυριολεκτικά) και να μας έχουν δημιουργήσει ένα σωρό κόμπλεξ.

Για αυτό όπως είπε ένας φίλος πιο πάνω, πρέπει να πάρουμε την κατάσταση στα χέρια μας. Μην μασάτε στις γκόμενες. Μην αφήσετε καμία να σας το παίξει ιστορία. Τσαμπουκά, αρχίδια και τρέλα θέλει η φάση.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:orchestra: :orchestra: :orchestra:
Aριστοκράτη, αρχικά πρέπει να κάνουμε προπαγάνδα κατά των ηλιθίων που κάνουν εμετικά διαδικτυακά κοπλιμέντα στο κάθε μπάζο επειδή ποστάρει στο fb την κάθε μαλακία. Δεν καταλαβαίνουν ότι στρέφεται εναντίον τους.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Γιατι το λες αυτο ρε τυπε, επειδη γαμαει ο Συριος κι ο Γερμανος, αντιστοιχα τη κορη και τη γυναικα του Ελληνα ο οποιος τυχαινει να ειναι και κακος χρυσαυγιτης?  :S :S :S

:2funny:

Εχεις δίκιο φίλε δεν πρέπει να τα βλέπω έτσι ..... Όλως τυχαίως πάντα οι γυναίκες είναι ελλεινίδες κι οι γαμιάδες ΠΑΝΤΑ οι ξένοι..... :think: :think: :think:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Aριστοκράτη, αρχικά πρέπει να κάνουμε προπαγάνδα κατά των ηλιθίων που κάνουν εμετικά διαδικτυακά κοπλιμέντα στο κάθε μπάζο επειδή ποστάρει στο fb την κάθε μαλακία. Δεν καταλαβαίνουν ότι στρέφεται εναντίον τους.

:thumbsup:
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
Aριστοκράτη, αρχικά πρέπει να κάνουμε προπαγάνδα κατά των ηλιθίων που κάνουν εμετικά διαδικτυακά κοπλιμέντα στο κάθε μπάζο επειδή ποστάρει στο fb την κάθε μαλακία. Δεν καταλαβαίνουν ότι στρέφεται εναντίον τους.
προχτές μέρα της γυναίκας ήταν και η μέρα τους τυπε.....Μέρα ιντερνετικών γλειφτροπιρφορων πρέπει να μετονομαστεί αυτή η μέρα
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Όπου τις βρίσκουμε δημόσιο ξεφτιλίκι,αλλιώς δεν θα αλλάξει τίποτα.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Πολύ συχνό φαινόμενο τα τελευταία χρόνια. Ειδικά όποιοι κυκλοφορούν πολύ έξω θα το έχουν παρατηρήσει. Ελληνίδες να έχουν τον Αλβανό κορώνα στο κεφάλι τους, μην τυχόν χάσουν το κελεπούρι. Ελληνίδες να χαμουρεύονται έξω στον δρόμο/στα μπαρ με μαύρους και πακι/συριοι κλπ. Και εμείς οι μαλάκες, τα καλά παιδιά, να μας έχουν γαμήσει τη ζωή, την ψυχολογία (μεταφορικά και κυριολεκτικά) και να μας έχουν δημιουργήσει ένα σωρό κόμπλεξ.
Ετσι ειναι... Απο την αλλη' ξοδευουμε τα καλυτερα μας χρονια,πηγαινοντας στρατο,για να φυλαμε κ' να προστατευουμε τις συγκεκριμενες,απο τα μπαχαλια'(κ' καλα).. Ενω αυτες με την σειρα τους,δεν το'χουν σε τιποτε να φλερταρουν με αυτους,σε καθε ευκαιρια..-Θα τριζουν τα κοκκαλα των Σουλιωτισσων,με τα χαλια τους..
-Ενω απο τους Νεοελληνες εχουν απαιτηση να εχει phd,με αερα Ωναση. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom