Νέα

Σας τον έχει πιάσει γνωστή σας καταλάθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636
Πολύ ενδιαφέρουσες ιστορίες :coffee:
not scared snake GIF by The Ed Bassmaster Show
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
Αληθινή ιστορία χωρίς φίδια ....στην δουλειά με κάποιο τρόπο χτυπάω το πόδι μου προσαγωγούς όταν δούλευα σε κάποιο πόστο στο 5αστερο χοτελ για να μην λέω πολλά με πάνε με το ζόρι για ακτίνες... Καλοκαίρι είναι ... έρχεται μια μουναρα ακτινολόγος με βάζει όρθιο μου λέει κατέβασε παντελόνι...μένω με το στριγκ εσώρουχο την βλέπω να κοίτα καλά καλά ..είμαι και κορμάρα με φτιάχνει πως να κάτσω μου έχει ακουμπήσει στην πουτσα πολλές φορές ...καυλωσα το βλέπει και μου τον πιάνει τώρα όχι κατά λάθος κανονικά μου κόβει το στριγκ και αρχίζει τον πεοθυλασμο...την χύνω και πριν τα καταπιεί κάνει και γαργαρες ....το αποκορύφωμα ήταν στις ακτινογραφίες ....που φυσικά τις έχω ...είχε βάλει τον αυτόματο και έβγαλε την πίπα σε ακτινογραφία....και υπάρχουν και στοιχεία όσοι λένε ότι λέω φίδια ...θα ανεβ;δω τις ακτινογραφίες αλλά όπως ξέρετε το πουλί που δεν έχει κόκαλα δεν φαίνεται Χάχαχα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.404
Like
69.113
Πόντοι
12.756
Αληθινή ιστορία χωρίς φίδια ....στην δουλειά με κάποιο τρόπο χτυπάω το πόδι μου προσαγωγούς όταν δούλευα σε κάποιο πόστο στο 5αστερο χοτελ για να μην λέω πολλά με πάνε με το ζόρι για ακτίνες... Καλοκαίρι είναι ... έρχεται μια μουναρα ακτινολόγος με βάζει όρθιο μου λέει κατέβασε παντελόνι...μένω με το στριγκ εσώρουχο την βλέπω να κοίτα καλά καλά ..είμαι και κορμάρα με φτιάχνει πως να κάτσω μου έχει ακουμπήσει στην πουτσα πολλές φορές ...καυλωσα το βλέπει και μου τον πιάνει τώρα όχι κατά λάθος κανονικά μου κόβει το στριγκ και αρχίζει τον πεοθυλασμο...την χύνω και πριν τα καταπιεί κάνει και γαργαρες ....το αποκορύφωμα ήταν στις ακτινογραφίες ....που φυσικά τις έχω ...είχε βάλει τον αυτόματο και έβγαλε την πίπα σε ακτινογραφία....και υπάρχουν και στοιχεία όσοι λένε ότι λέω φίδια ...θα ανεβ;δω τις ακτινογραφίες αλλά όπως ξέρετε το πουλί που δεν έχει κόκαλα δεν φαίνεται Χάχαχα
το σαητ ειναι γεματος γιατρους , ανεβασε την ακτινογραφία για μία δευτερη αποψη
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.015
Κριτικές
9
Like
3.369
Πόντοι
456
Αληθινή ιστορία χωρίς φίδια ....στην δουλειά με κάποιο τρόπο χτυπάω το πόδι μου προσαγωγούς όταν δούλευα σε κάποιο πόστο στο 5αστερο χοτελ για να μην λέω πολλά με πάνε με το ζόρι για ακτίνες... Καλοκαίρι είναι ... έρχεται μια μουναρα ακτινολόγος με βάζει όρθιο μου λέει κατέβασε παντελόνι...μένω με το στριγκ εσώρουχο την βλέπω να κοίτα καλά καλά ..είμαι και κορμάρα με φτιάχνει πως να κάτσω μου έχει ακουμπήσει στην πουτσα πολλές φορές ...καυλωσα το βλέπει και μου τον πιάνει τώρα όχι κατά λάθος κανονικά μου κόβει το στριγκ και αρχίζει τον πεοθυλασμο...την χύνω και πριν τα καταπιεί κάνει και γαργαρες ....το αποκορύφωμα ήταν στις ακτινογραφίες ....που φυσικά τις έχω ...είχε βάλει τον αυτόματο και έβγαλε την πίπα σε ακτινογραφία....και υπάρχουν και στοιχεία όσοι λένε ότι λέω φίδια ...θα ανεβ;δω τις ακτινογραφίες αλλά όπως ξέρετε το πουλί που δεν έχει κόκαλα δεν φαίνεται Χάχαχα
ανεβασε φωτο και την στρινγκαρα σου να δω κατι
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
11
Like
1.501
Πόντοι
496
Μπα, μόνο σκόπιμα..
 

t0nic

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
57
Like
52
Πόντοι
0
και γνωστη και αγνωστη, συμβαινουν τετοια ατυχηματα που και που
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.212
Like
4.125
Πόντοι
456
Συνήθως εγώ πιάνω πάντα. :confused:
Ειδικά μεθυσμένος :confused:
 

Nickthegeek

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ναι αλλα νομίζω ότι δεν το έκανε και τόσο κατά λαθος...
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.523
Πόντοι
2.816
Ρε τύποι μην είστε μαλάκες..

πείτε λεπτομέρειες
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.364
Κριτικές
18
Like
16.632
Πόντοι
4.546
Τύποι, πώς πάνε τα τεστ ντραιβ, βλέπω αρκετές δοκιμές νέων μοντέλων.
 

MindPlayer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
25
Like
43
Πόντοι
0
Αντιστρεφω την... απαντηση! Τον εχω παρκαρει στην παλαμη κολλητης που κοιμοταν (ευτυχως σαν βοδι) διπλα μου.
Απο τον φοβο μην με τσακωσει, η αδρεναλινη εκανε tilt και μερικα δευτερολεπτα μετα τραβηχτηκα για να μην τα βρει το πρωι στο χερι της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom