Νέα

Σας τον έχει πιάσει γνωστή σας καταλάθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

scoufaman

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
Γεια πείτε παληκάρια πιστεύω σε όλους πρέπει να έχει τύχει.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Πόσο χρονών είσαι ρε φίλε; Πραγματικά.
μαλλον 13 χρονων χαχα,εχει μεινει ακομα στο γυμνασιο που πηγαινες στο κυλικειο και στο επιανε καταλαθος η ξενερωτη συμμαθητρια σου χωρις καν να το καταλαβει και η ιδια γιατι αν το καταλαβαινε θα αρχιζε τα ξενερωτα ιου κλπ κλπ.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
μαλλον 13 χρονων χαχα,εχει μεινει ακομα στο γυμνασιο που πηγαινες στο κυλικειο και στο επιανε καταλαθος η ξενερωτη συμμαθητρια σου χωρις καν να το καταλαβει και η ιδια γιατι αν το καταλαβαινε θα αρχιζε τα ξενερωτα ιου κλπ κλπ.
Ε μάλλον...
 
OP
OP
S

scoufaman

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
30+ είμαι, απλώς θυμήθηκα ένα σκηνικό που είχε γίνει,πέτυχα μια γνωστή μου στο δρόμο και έτσι όπως κούναγε τα χέρια της από το περπάτημα καταλάβατε.
Έχει τύχει ώμος και εγώ να πιάσω καταλάθος σε άλλες περιπτώσεις.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
30+ είμαι, απλώς θυμήθηκα ένα σκηνικό που είχε γίνει,πέτυχα μια γνωστή μου στο δρόμο και έτσι όπως κούναγε τα χέρια της από το περπάτημα καταλάβατε.
Έχει τύχει ώμος και εγώ να πιάσω καταλάθος σε άλλες περιπτώσεις.
Ε οκ. Και τι έγινε; Τα καταλάθος δεν μετράνε. Το θέμα είναι να γίνεται παιχνίδι. Τι νομίζεις, ότι επειδή καταλάθος ακούμπησε θα της μπήκε η σκέψη; Κι αν της μπήκε η σκέψη μήπως υπάρχει ελπίδα για κάτι περισσότερο; Πιασ'τ'αυγό και κούρευ'το...
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
1
Like
6.293
Πόντοι
2.306
εμενα μου τον εχει πιασει γνωστος μου καταλαθος, εγώ ήμουν συνοδηγός, και ενω οδηγούσε, αντι να πιασει τον λεβιε ταχυτήτων έπιασε τον πούτσο μου
Ε, συμβαινουν αυτα μεταξύ φιλων στο αυτοκινητο…
Πατουσε τουλαχιστον συμπλεκτη ή την καρφωσε?:confused:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.741
Πόντοι
2.306
Εγώ την προηγούμενη Κυριακή στην θάλασσα όπως έβγαινα από το νερό και καθώς είχα παγώσει, ο Περικλής μου ειχε αυρικνωθει και είχε βγει πλάγια από το μαγιό, και έλεγα τι με κοιτάζουν τι με κοιτάζουν έτσι κάτι mature του ελέους.... H μισή ντροπή του Περικλή και η άλλη μισή των mature.....
Χειμερινός κολυμβητής τον Ιούνιο κατάντησα....
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
1
Like
6.293
Πόντοι
2.306
Εγώ την προηγούμενη Κυριακή στην θάλασσα όπως έβγαινα από το νερό και καθώς είχα παγώσει, ο Περικλής μου ειχε αυρικνωθει και είχε βγει πλάγια από το μαγιό, και έλεγα τι με κοιτάζουν τι με κοιτάζουν έτσι κάτι mature του ελέους.... H μισή ντροπή του Περικλή και η άλλη μισή των mature.....
Χειμερινός κολυμβητής τον Ιούνιο κατάντησα....
Αν συρρικνωμενος σου βγαινει απο το μαγιο τυπε, εχεις φυγει σφαιρα για καρριερα στις τσοντες .
εμενα μετα απο μπάνιο στη θάλασσα βγαινει για καμμια βδομαδα amber alert για εξαφανιση
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
εμενα μου τον εχει πιασει γνωστος μου καταλαθος, εγώ ήμουν συνοδηγός, και ενω οδηγούσε, αντι να πιασει τον λεβιε ταχυτήτων έπιασε τον πούτσο μου
Τύπε μήπως γύρισε να σου πει κιόλας "ο λεβιές ήταν ή χάρηκες που με είδες"; Να τα προσέχεις αυτά
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Εγώ την προηγούμενη Κυριακή στην θάλασσα όπως έβγαινα από το νερό και καθώς είχα παγώσει, ο Περικλής μου ειχε αυρικνωθει και είχε βγει πλάγια από το μαγιό, και έλεγα τι με κοιτάζουν τι με κοιτάζουν έτσι κάτι mature του ελέους.... H μισή ντροπή του Περικλή και η άλλη μισή των mature.....
Χειμερινός κολυμβητής τον Ιούνιο κατάντησα....
Πρόσεχε ρε φίλε που πας, παραλίγο να σου την πατήσω!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.986
Κριτικές
14
Like
3.972
Πόντοι
2.777
30+ είμαι, απλώς θυμήθηκα ένα σκηνικό που είχε γίνει,πέτυχα μια γνωστή μου στο δρόμο και έτσι όπως κούναγε τα χέρια της από το περπάτημα καταλάβατε.
Έχει τύχει ώμος και εγώ να πιάσω καταλάθος σε άλλες περιπτώσεις.
στα αρχίδια μας
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
21
Like
6.138
Πόντοι
2.846
Oυτε που θυμάμαι. Και για να μην θυμάμαι , μάλλον οχι..Και εδώ άτυχος γαμώτο..:buck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom