Νέα

Σας πιάνουν τύψεις-ενοχές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis81
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
όταν χωριζεις με μια μη πουτανα δεν σε πιανουν τυψεις που χαραμισες τοσο χρημα και χρονο για να κανεις σεξ με την ιδια πολλες φορες????

Άλλο με τις μη πουτανες. Τότε νιώθω τύψεις που είχα το απύθμενο θράσος να παρασύρω στο βορβορο της ακολασίας τέτοιο καλό και ηθικό κορίτσι, εγώ το σωβινιστικο σκουλήκι, να πληγώσω μια τέτοια τρυφερή ύπαρξη - γιατί δεν ξέρω αν τα μαθες, αλλά οι Ελληνίδες είναι πολύ τρυφερά, γλυκά και ευαίσθητα πλάσματα.
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • 117.jpg
    117.jpg
    119,6 KB · Εμφανίσεις: 48

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Χαχα τέλειο θέμα και καλό αυτό με την αδρεναλίνη, ισχύει φουλ!
Εγώ το 4 και το 5. Το να τα χαλάσω τα λεφτά το έχω προαποφασισει από πριν οπότε όχι τύψεις. Τα επόμενα είναι που με αγχώνουν! (κόλλησα τίποτα; με είδε κάποιος; με σημάδεψε η γκομενα; μυρίζω; όλο πουτανακια θα ξενογαμαω;; χαχα ναι!)
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Τυψεις υπαρχουν...κριση υπαρχει..δυσκολιες υπαρχουν..μισθοι πεσαν και δυστυχως πρεπει να δωσεις κατι παραπανω αφου οι ελεινιδες ειναι στη κοσμαρα τους με αποτελεσμα να χαλαν ακομα και την ποιοτητα πολλων επαγγελματιων εκδιδομενων ;)

Απο κει και επειτα πρεπει να δουμε τα απωτερα θετικα πραγματα, που ειναι, αν εισαι σταθερος πελατης καπου και επικοινωνειτε η εχετε χτισει και μια "γνωριμια", η μερα δεν παει χαμενη..Ειναι σαν να πηγαινεις πχ σε εναν καλο γιατρο-δικηγορο-ψυχολογο, αποκτας θαρρος αυτοπεποιθηση γλιτωνοντας πολλα απο την σημερινη "σχεση".
Αν ομως εχεις παντρευτει χωρις να ξερεις γιατι το εκανες και ξαφνικα αγαπησεις τον "αγοραιο ερωτα" ..Τοτε πρεπει να υπαρχουν τυψεις και θεματα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.418
Πόντοι
8.006
Οταν επιδιδεστε σε οποιοδηποτε ειδος αγοραιου ερωτα(ρδελα,studio,call girls,πεζοδρομιο κτλ) σας ποιανει μετα οποιαδηποτε τυψη-ενοχη κ πως το αντιμετωπιζετε?
Π.χ
1)Παλι χαλασα λεφτα?
2)Παλι με πουτανα?που θα οδηγησει αυτο?
3)Μηπως εκανα μαλακια(για οσους εχουν συζυγο ή μονιμη σχεση)?
4)Λες να κολλησα κατι?
5)Δλδ η ζωη μου ετσι θα ναι μεχρι να πεθανω?ειμαι εξαρτημενος?
Οποιαδηποτε αλλη σκεψη καλοδεχουμενη
..
Με εκπληξη συνειδητοποιω οτι δεν εχω νιωσει ποτέ κανενα απο τα 5.
 
OP
OP
F

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Η χοντρη μαλακια ποια ειναι δλδ?να γαμησεις κωλο ακαποτα?γιατι το ελευθερο στοματικο ειναι πλεον στανταρακι για ολους..εξαλλου κ μια τυχαια να βρεις στις διακοπες κ να τη φασωσεις απλα ειναι το ιδιο με την πιπα..επαφη βλεννογονου με βλενογοννο..
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.522
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Οταν επιδιδεστε σε οποιοδηποτε ειδος αγοραιου ερωτα(ρδελα,studio,call girls,πεζοδρομιο κτλ) σας ποιανει μετα οποιαδηποτε τυψη-ενοχη κ πως το αντιμετωπιζετε?
Π.χ
1)Παλι χαλασα λεφτα?
2)Παλι με πουτανα?που θα οδηγησει αυτο?
3)Μηπως εκανα μαλακια(για οσους εχουν συζυγο ή μονιμη σχεση)?
4)Λες να κολλησα κατι?
5)Δλδ η ζωη μου ετσι θα ναι μεχρι να πεθανω?ειμαι εξαρτημενος?
Οποιαδηποτε αλλη σκεψη καλοδεχουμενη
..
το 1 μόνο αν είναι εντελώς μούφα το γαμησι.Τα άλλα ούτε καν.Και φαντα Ρούλς ρε νιαμου ειδικά για το 4
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Το 4,αν φανταστεί κανείς τι κολοβακτηρίδια e coli θα παίζουν πάνω στα σεντόνια και τι μικρόβια θα παίζουν γενικά ακόμα και πάνω στην πουτάνα και αφού παραμένουμε υγειείς είμαστε κολόφαρδοι νομίζω.
Σαφώς και ολα τα άλλα,αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό όπως το 4.
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
τυπε η μονη ενοχη που με πιανει ειναι που πληρωνω την πουτανα και μετα δεν θα εχω να πληρωσω φως νερο τηλεφωνο    :S :S :S


Ούτε κάν αυτό. Παίζει τα λεφτά του λογαριασμού να τα φάω σε βίζιτα και μετά αράζω και λέω πολύ καλύτερα έτσι!
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Η χοντρη μαλακια ποια ειναι δλδ?να γαμησεις κωλο ακαποτα?γιατι το ελευθερο στοματικο ειναι πλεον στανταρακι για ολους..εξαλλου κ μια τυχαια να βρεις στις διακοπες κ να τη φασωσεις απλα ειναι το ιδιο με την πιπα..επαφη βλεννογονου με βλενογοννο..


Παρεπιπτωντως εχω να πω τα εξης...σε κριτικες που διαβαζω ειναι ελαχιστα τα συμβαντα "ασθενειων" οπως για μια ελληνοαμερικανιδα μιγας οπου καποιος μετα απο στοματικο σπυρακια και κιτρινη γλωσσα.
Δυστυχως ομως σε ενα 60% "καθημερινων γυναικων" οι "ψαρογκομενες" και οι "τραγογκομενες" (μονο με συναχι πας) βριθουν λογω υποκρισιας και δηθενιας.. Επισης εχετε παει σε τραμ η μετρο και να καθησετε κοντα σε πολλα κορασια που ηλθαν απο παραλια?αστε...τυφλα ναχει ο αλβανος με την αμστελ
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Οταν επιδιδεστε σε οποιοδηποτε ειδος αγοραιου ερωτα(ρδελα,studio,call girls,πεζοδρομιο,μασαζ κτλ) σας ποιανει μετα οποιαδηποτε τυψη-ενοχη κ πως το αντιμετωπιζετε?Π.χ
1)Παλι χαλασα λεφτα? Γιατι να μην εχω και αλλα! Κακουργα εφορια!
2)Παλι με πουτανα?που θα οδηγησει αυτο? Ευτυχως που υπαρχουν πουτανες!
3)Μηπως εκανα μαλακια(για οσους εχουν συζυγο ή μονιμη σχεση)? Και αλλη Σαβουρα γαμησα!
4)Λες να κολλησα κατι? Η νεκροψια θα δειξει! Αποστειρωση τωρα! Γιατι να μην υπαρχει και το χαπι της επομενης μερας για μπουρδελιαρηδες!
5)Δλδ η ζωη μου ετσι θα ναι μεχρι να πεθανω?ειμαι Πουτανο εξαρτημενος? Πρεπει να κανω αποτοξινωση με πιπινοβιζιτουδες Η να Πορνομεταναστευσω?!
Οποιαδηποτε αλλη σκεψη καλοδεχουμενη..
6)Safe sex. Ποιος ξερει τι αρρωστιες κουβαλανε οι ελλεηνιδες?
Παρεπιπτωντως εχω να πω τα εξης σε κριτικες που διαβαζω ειναι ελαχιστα τα συμβαντα "ασθενειων"..Δυστυχως ομως σε ενα 60% "καθημερινων γυναικων" βριθουν λογω υποκρισιας και δηθενιας.. Επισης εχετε παει σε τραμ η μετρο και να καθησετε κοντα σε πολλα κορασια που ηλθαν απο παραλια?
Με τις γκομενες πρεπει να περνεις διπλες προφυλαξεις!
Δεν ξερεις ουτε ποιος την τσιμπουκωνε, ουτε ποιος την εχυσε χθες! Καλητερα ακαποτο φυσιολογικο με δηλωμενη πορνη παρα με γκομενα!(στο βοτανικο δεν πανε?οσες).
Οποιος θελει ας παιξει ρωσσικη ρουλετα με την γκομενα Του!
Λιγο αν προσεχανε τα κλινοσκεπασματα...και κανα καλο καθαρισμα, θα ηταν ερυθρος σταυρος οι οικοι. Πιο πολυ ρισκο ειναι τελικα το περιβαλλον, παρα η υγιης πορνη!
...Τι εχει η παραλια???
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Το 1 επί μονίμου βάσεως!!!  :2funny: :2funny:
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Αν φτάσεις σε κάποια ώριμη ηλικία και έχεις ακόμα τέτοιους προβληματισμούς
τότε εκτός από πουτάνες θα χρειάζεσαι και ψυχίατρο.
Οι πουτάνες είναι επιλογή μου, άσχημα ένιωσα όταν χρειάστηκε να πάω με γυναίκες
που μου πάσαρα ο οικογενειακός και επαγγελματικός κύκλος μου μόνο και μόνο για
να γίνω αποδεκτός από μέρος τους.
Άσχημα ένιωσα τη δεκαετία του 90 όταν είχαν γεμίσει τα μπουρδέλα με νεαρά κορίτσια
από το ανατολικό μπλοκ και τα έβλεπα να κλαίνε να υποφέρουν και να πονάνε και να
είναι αναγκασμένα να συνεχίζουν να δουλεύουν, τώρα που το σκέφτομαι αυτά τα γαμήσια τότε
ήταν κάτι σαν βιασμός.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Το να μην σου σπαει τα α.....ιδια,μεγαλη αξια ,εχει γραφτει πολλες φορες,και επειδη δεν μπορουμε στην ζωη να τα εχουμε ολα ,μονο αυτο ισοπεδωνει ολα τα αλλα.Εγω παντως δεν νοιωθω καμια ενοχη ουτε τυψεις,αλλωστε τα δινω εν γνωσει μου και με ευχαριστηση
 

Lucifer Morningstar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Οταν επιδιδεστε σε οποιοδηποτε ειδος αγοραιου ερωτα(ρδελα,studio,call girls,πεζοδρομιο κτλ) σας ποιανει μετα οποιαδηποτε τυψη-ενοχη κ πως το αντιμετωπιζετε?
Π.χ
1)Παλι χαλασα λεφτα?
2)Παλι με πουτανα?που θα οδηγησει αυτο?
3)Μηπως εκανα μαλακια(για οσους εχουν συζυγο ή μονιμη σχεση)?
4)Λες να κολλησα κατι?
5)Δλδ η ζωη μου ετσι θα ναι μεχρι να πεθανω?ειμαι εξαρτημενος?
Οποιαδηποτε αλλη σκεψη καλοδεχουμενη
..
1. Μόνο αν δεν έχω περάσει καλά.
2. Όχι
3. Όχι
4. Αν έχει σπάσει το προφυλακτικό, ναι.
5. Έχω αποδεχθεί εδώ και χρόνια ότι είμαι εξαρτημένος, οπότε όχι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.460
Πόντοι
3.656
Οταν επιδιδεστε σε οποιοδηποτε ειδος αγοραιου ερωτα(ρδελα,studio,call girls,πεζοδρομιο κτλ) σας ποιανει μετα οποιαδηποτε τυψη-ενοχη κ πως το αντιμετωπιζετε?
Π.χ
1)Παλι χαλασα λεφτα?
2)Παλι με πουτανα?που θα οδηγησει αυτο?
3)Μηπως εκανα μαλακια(για οσους εχουν συζυγο ή μονιμη σχεση)?
4)Λες να κολλησα κατι?
5)Δλδ η ζωη μου ετσι θα ναι μεχρι να πεθανω?ειμαι εξαρτημενος?
Οποιαδηποτε αλλη σκεψη καλοδεχουμενη
..

1)Παλι χαλασα λεφτα? Και πάλι φτηνότερα μου βγήκε. Δεν αναγκάστηκα να κεράσω τίποτα, δεν χάλασα χρόνο σε ψηστήρι, φλερτ, αναμονή κλπ σπαστικά, άρα συνυπολογίζοντας και το χρόνο (ο χρόνος είναι χρήμα) το τίμημα ήταν μικρό
2)Παλι με πουτανα?που θα οδηγησει αυτο? Στο να συνεχίσω να πηδάω νεότερες, πολύ καλύτερης εμφάνισης γυναίκες και με τεράστια σεξουαλική πείρα από αυτές που μπορώ να προσεγγίσω
3)Μηπως εκανα μαλακια(για οσους εχουν συζυγο ή μονιμη σχεση)? όχι, αφού δεν με ικανοποιούσε η σταθερή σχέση μου
4)Λες να κολλησα κατι? Συνδυασμός προφυλακτικού και Betadin ώστε να αποστειρώσεις τα χέρια σου. Μια φορά κόλλησα καβούρια του εφηβαίου, αυτά που ο κόσμος τα ονομάζει μουνόψειρες. Σαν μέτρο σύγκρισης αναφέρω ότι πήδηξα έξι από τις οροθετικές του 2012. Έκανα τις εξετάσεις και δεν μου έκατσε η μπίλια
5)Δλδ η ζωη μου ετσι θα ναι μεχρι να πεθανω?ειμαι εξαρτημενος? Ναι, όσο μου σηκώνεται θα συνεχίσω να γαμάω πουτάνες. Το τίμημα θα αντανακλά την πραγματική τους αξία και θα γλυτώνω τις υστερίες τους και το πρήξιμο των όρχεών μου από τις συνεχείς απαιτήσεις και τη γκρίνια τους
 
OP
OP
F

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Ποιες οροθετικες ιωαννη του 2012?αυτες που ηταν περιξ της ομονοιας?
Οκ με καποτα δεν κολλας τιποτα..σου χαν κανει κ ακαποτο τσιμπουκιον?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom