Νέα

Σας πιάνουν τύψεις-ενοχές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis81
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
τυπε η μονη ενοχη που με πιανει ειναι που πληρωνω την πουτανα και μετα δεν θα εχω να πληρωσω φως νερο τηλεφωνο    :S :S :S

μη ξεχνάς και τη φάντα τύπε. Είναι είδος πρώτης ανάγκης για το σπίτι :S
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
Υστερα από εκτενη σκεψη, κατεληξα πως προσωπικα δεν νιώθω τιποτα απ' όλα αυτά!
Σχετικα με το μονο σοβαρο εκ των 5, που για εμενα είναι το 4, φροντιζω να προσεχω οσο μπορω.

Προσωπικα πλεον, εχω μετανιωσει πολύ περισσοτερο για σχεσεις με ζωα που εκανα, η για σκαρτες γκομενες που μου αναλωσαν χρονο και κοπο χωρις να αξιζαν.

Οποτε, καταληγω στο ότι η σχεση μου με τον αγοραιο ερωτα, είναι για μενα ένα 'φιλτρο' που θα με αποτρεψει απτο να αναλωθώ με κατι που δεν πολυθελω και δεν μου κανει.
Αντι να πεφτω στο λουκι να γαμω κ ν ασχολούμαι με κάθε ζωον, παω μια βολτα απ τα 'κοριτσια' μας, ξελασκάρω, και ΜΟΝΟ τοτε μπορω να σκεφτω σοβαρα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εμενα με πιανουν τυψεις όταν εχω καιρο να παω με πουτανες επειδή εχω σχεση ή παντρευτηκα.
σκέφτομαι τι θα γινουν ολες αυτές χωρις τυπους σαν εμενα να τις πληρωνουν?
στο δρομο να βγουν? πουτανες να γινουν?
οποτε το ιδανικο είναι να μοιραζεις το χρονο σου μισο στις πουτανες μισο στις υπολοιπες για να μη εχεις τυψεις ότι αδικεις καποια κατηγορια.
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
395
Πόντοι
21
εμενα με πιανουν τυψεις όταν εχω καιρο να παω με πουτανες επειδή εχω σχεση ή παντρευτηκα.
σκέφτομαι τι θα γινουν ολες αυτές χωρις τυπους σαν εμενα να τις πληρωνουν?
στο δρομο να βγουν? πουτανες να γινουν?
οποτε το ιδανικο είναι να μοιραζεις το χρονο σου μισο στις πουτανες μισο στις υπολοιπες για να μη εχεις τυψεις ότι αδικεις καποια κατηγορια.
το δικαιολογησες μια χαρα παντως
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Οταν επιδιδεστε σε οποιοδηποτε ειδος αγοραιου ερωτα(ρδελα,studio,call girls,πεζοδρομιο κτλ) σας ποιανει μετα οποιαδηποτε τυψη-ενοχη κ πως το αντιμετωπιζετε?
Π.χ
1)Παλι χαλασα λεφτα?
2)Παλι με πουτανα?που θα οδηγησει αυτο?
3)Μηπως εκανα μαλακια(για οσους εχουν συζυγο ή μονιμη σχεση)?
4)Λες να κολλησα κατι?
5)Δλδ η ζωη μου ετσι θα ναι μεχρι να πεθανω?ειμαι εξαρτημενος?
Οποιαδηποτε αλλη σκεψη καλοδεχουμενη
..
η ζωη ενός μπουρδελιαρη δεν είναι ευκολη.εχει πολλα ρισκο το αθλημα αλλα μπροστα την απολαυση ολοι λιγο πολλοι ρισκάρουμε.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Ήμουν έτοιμος να δώσω συγχαρητήρια, "επιτέλους ένα σωστό θέμα για ημέρα Κυριακή", βλέπω όμως πως πολλοί απάντησαν στα σοβαρά.

Εγώ λοιπόν νιώθω καποιες τύψεις που δίνω λεφτά στα κυκλώματα σωματεμποριας, αλλά μετά από λίγο μου περνάει. Εκείνο που δεν περνάει είναι οι τύψεις για το ότι με το να πάω με πόρνη, συνεισφέρω ποικιλοτρόπως στη διαιώνιση της καταπίεσης και χειραγώγησης των γυναικών. Επιστρέφω σπίτι κλαίγοντας, δε μπορώ να συγκρατηθω.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Αυτη η λαχτάρα απ τη στιγμή που αποφασίζεις να πας με εκδιδόμενη, και κάνεις τη ψακτική σου, κ σε οδηγεί το πορνοένστικτο που δύσκολα λανθάνει απο ένα σημείο κ έπειτα.. και βρίσκεις το τέλειο μωρό που ξέρεις για να σου καθόταν έξω στη γύρα θα πρεπε η συγκυρία να ταν τόσο υπέρ σου οσο να σου κάτσει το τζόκερ.. κλεινεις το ραντεβού κ περιμένεις σαν το ναρκωμανή... Μετά ξενερώνεις κ λές, ποοοσα λεφτά θα χαλάσω στη πορνοκαρίερα μου??? Η λες αντι να μεγαλώνω κανα παιδί στην ηλικία που μαι, ταίζω εκδιδόμενες.. χαχα
 

patroklos43

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
16
Like
714
Πόντοι
990
:happy: :happy:
Αυτη η λαχτάρα απ τη στιγμή που αποφασίζεις να πας με εκδιδόμενη, και κάνεις τη ψακτική σου, κ σε οδηγεί το πορνοένστικτο που δύσκολα λανθάνει απο ένα σημείο κ έπειτα.. και βρίσκεις το τέλειο μωρό που ξέρεις για να σου καθόταν έξω στη γύρα θα πρεπε η συγκυρία να ταν τόσο υπέρ σου οσο να σου κάτσει το τζόκερ.. κλεινεις το ραντεβού κ περιμένεις σαν το ναρκωμανή... Μετά ξενερώνεις κ λές, ποοοσα λεφτά θα χαλάσω στη πορνοκαρίερα μου??? Η λες αντι να μεγαλώνω κανα παιδί στην ηλικία που μαι, ταίζω εκδιδόμενες.. χαχα
Ρε μυστη δε θα μπορουσες να περιγραψεις καλυτερα τον τροπο σκεψης μου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ήμουν έτοιμος να δώσω συγχαρητήρια, "επιτέλους ένα σωστό θέμα για ημέρα Κυριακή", βλέπω όμως πως πολλοί απάντησαν στα σοβαρά.

Εγώ λοιπόν νιώθω καποιες τύψεις που δίνω λεφτά στα κυκλώματα σωματεμποριας, αλλά μετά από λίγο μου περνάει. Εκείνο που δεν περνάει είναι οι τύψεις για το ότι με το να πάω με πόρνη, συνεισφέρω ποικιλοτρόπως στη διαιώνιση της καταπίεσης και χειραγώγησης των γυναικών. Επιστρέφω σπίτι κλαίγοντας, δε μπορώ να συγκρατηθω.
όταν χωριζεις με μια μη πουτανα δεν σε πιανουν τυψεις που χαραμισες τοσο χρημα και χρονο για να κανεις σεξ με την ιδια πολλες φορες????
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
Οταν επιδιδεστε σε οποιοδηποτε ειδος αγοραιου ερωτα(ρδελα,studio,call girls,πεζοδρομιο κτλ)
σας πιανει μετα οποιαδηποτε τυψη-ενοχη κ πως το αντιμετωπιζετε?
Π.χ1)Παλι χαλασα λεφτα? 2)Παλι με πουτανα?που θα οδηγησει αυτο? 3)Μηπως εκανα μαλακια
(για οσους εχουν συζυγο ή μονιμη σχεση)? 4)Λες να κολλησα κατι?5)Δλδ η ζωη μου ετσι
θα ναι μεχρι να πεθανω?ειμαι εξαρτημενος? Οποιαδηποτε αλλη σκεψη καλοδεχουμενη ..
Aυτες οι σκεψεις ειναι στα πρωιμα σταδια της αναζητησης.
Μετα γινεται ρουτινα και δεν σκεφτεσαι τιποτα, παρα μονο το καλο σκορ.
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
Τύπε να βρει άλλον να την γεμίσει σπέρμα. Εγώ μόνο αγάπη και τρυφερότητα θα προσφέρω.
και που θα βρεθει τοσο υλικο να γεμισει την επιφανεια της τυπε?μιλαμε για τετραγωνικα οχι αστεια :happy: ξερω την ανιδιοτελη αγαπη που τρεφεις για την εν λογω κορασιδα  :S :S :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
:happy: :happy:Ρε μυστη δε θα μπορουσες να περιγραψεις καλυτερα τον τροπο σκεψης μου

Εχω φύγει απ τη δουλειά μου με δικαιολογία οτι να ναι, για να παω ραντεβού με call girl η οποια μπορούσε μονο την ώρα που μου είπε.. μετά το αναλογιζόμουν οτι αρχίζω κ ξεφεύγω εντελώς.. αλλά ντάξει δύσκολος οδηγός οι καύλες.. άλλοι παντρεύονται μόνο κ μόνο για να χουν ένα μουνί να τον χώνουν.. κ ο μποναμάς τους βγαίνει μεγάλος κιόλας κ γαμάνε κ την ίδια μια ζωή..


 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Αυτη η λαχτάρα απ τη στιγμή που αποφασίζεις να πας με εκδιδόμενη, και κάνεις τη ψακτική σου, κ σε οδηγεί το πορνοένστικτο που δύσκολα λανθάνει απο ένα σημείο κ έπειτα.. και βρίσκεις το τέλειο μωρό που ξέρεις για να σου καθόταν έξω στη γύρα θα πρεπε η συγκυρία να ταν τόσο υπέρ σου οσο να σου κάτσει το τζόκερ.. κλεινεις το ραντεβού κ περιμένεις σαν το ναρκωμανή... Μετά ξενερώνεις κ λές, ποοοσα λεφτά θα χαλάσω στη πορνοκαρίερα μου??? Η λες αντι να μεγαλώνω κανα παιδί στην ηλικία που μαι, ταίζω εκδιδόμενες.. χαχα
Τύπε όντως. Και η αδρεναλίνη που νιώθεις να χύνεται μέσα σου όταν ακούς τα πορνοτάκουνα να πλησιάζουν, είναι όλα τα λεφτά...
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
και που θα βρεθει τοσο υλικο να γεμισει την επιφανεια της τυπε?μιλαμε για τετραγωνικα οχι αστεια :happy: ξερω την ανιδιοτελη αγαπη που τρεφεις για την εν λογω κορασιδα  :S :S :S
Τύπε για να δεις πόσο την αγαπάω, έσβησα αυτό που έγραψα στη στιγμή. Στο τσακ έκανες παράθεση.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
και που θα βρεθει τοσο υλικο να γεμισει την επιφανεια της τυπε?μιλαμε για τετραγωνικα οχι αστεια :happy: ξερω την ανιδιοτελη αγαπη που τρεφεις για την εν λογω κορασιδα  :S :S :S
θα της στειλουμε τον παρθενο τυπε.....οσο ναναι ενα 5λιτρο σπερμα θα το χει μαζεψει.... :S
 

patroklos43

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
16
Like
714
Πόντοι
990
Τύπε όντως. Και η αδρεναλίνη που νιώθεις να χύνεται μέσα σου όταν ακούς τα πορνοτάκουνα να πλησιάζουν, είναι όλα τα λεφτά...
ναι αλλα να μην ερθει και καμια φολα...γιατι εκει ειναι η απολυτη ξενερα :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom