Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
Δηλαδή δε μπορεί μια μέση ελλεινιδα να έχει για τη πλάκα 2 πενταμηνες σχέσεις σε ένα χρόνο και στο δίμηνο που είναι ελεύθερη να ξεσκιζεται με άλλους 10,απλα για το πηδημα??
Η ΜΕΣΗ ελληνιδα με τίποτα.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.248
Like
10.748
Πόντοι
2.256
Οτι θα εχει παει με 17 ντουζινες ειναι σιγουρο. Το θεμα ειναι να μην εχει γυρισει και τσόντες οπως το κοριτσι του Σταθη
Θα εκπλαγείς αν σου πω ότι μιλφαρες υπεράνω υποψίας γυρίζουν τσόντες με τους γαμιαδες τους; Καυλώνει αρκετές αυτό τύπε. Περισσότερες από όσες ίσως νομίζεις.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Πως να χει δύο το χρόνο ρε φίλε αν έχει σχέσεις; Πέρα από τον γκόμενο της θα γαμιεται κάθε χρόνο με άλλους 2; Μιλάμε για γυναίκα κάτω από τα 30 χωρίς καμία δέσμευση.

Δεν είναι Χ+ψ για να βγάλεις μια εξίσωση.

2 το χρόνο μπορεί να χει σε κάποια φάση που δεν έχει σχέση. Σε περίπτωση που μια γυναίκα έχει σχέση, σε ηλικία κάτω των 30, αν πηδηχτει με τον άλλον θα πηδηχτει ώστε να τον πιάσει εκείνον γκόμενο και όχι για να ξεκαβλωσει όπως εμεις.

Σε αυτό διαφέρουμε.@john100 γλυτώνω την πυρά η μπα;
και ομως ειναι μια εξισωση….
σε μια προσπαθεια να απαντησω στο αγωνιωδες ερωτημα των μελων του νηματος με ποσους εχει παει η γυναικα ενος εκαστου, επιστρατευω την θεωρια πιθανοτητων των Μαθηματικων αφου το φαινομενο ειναι πιθανοκρατικο βεβαιως βεβαιως…
τι μας λεει η στατιστικη?
οτι η απαντηση στο ερωτημα «ποια η πιθανοτητα να εχει παει η γυναικα σου με κ ανδρες σε χρονικο διαστημα t πριν απο εσενα« δινεται απο τον τυπο
B3867CF1-8C90-4EFB-8D01-BAB5BC5BECEF.png

δηλ. τον τυπο της πασίγνωστης κατανομής Poisson.
Η κρισιμες παραμετροι ειναι ο χρονος t πριν απο εσενα και ο ρυθμος r επιλογης νεου εραστη απο μεριας της, πριν απο εσας.
τον χρονο t τον ξερετε απο την σεξουαλικα ενεργή της ηλικια .
η κρισιμη παραμετρος ειναι ο ρυθμος κοινως ποσοι νεοι εραστές κατα μεσο ορο τον χρόνο.
Την πληροφορια αυτη θα την αποσπασετε με εξυπνο τροπο (φιλες, γνωστες κλπ) ή θα την συμπεράνετε απο εμμεσες πληροφοριες που θα σας δωσει σε στιγμες χαλαροτητας. Αλλωστε δεν την ρωτατε με ποσους πηγε αλλα περιπου ποσους ειχε το χρονο.
παραδειγμα
εστω οτι τα φτιαχνω με μια κοπελα τριαντα ετων και αποσπω την πληροφορια οτι εκανε ερωτα πρωτη φορα στα 16 της και οτι ειχε περιπου 1 νεο εραστη τον χρονο εως τωρα κατα μέσο ορο .
ο παραγων rt ειναι στη περιπτωση μας (30-16)x1= 14
Τοτε η πιθανοτητα η κοπελα μου να ειχε μια ντουζινα ( 12) ανδρες πριν απο εμενα οταν τη γνωρισα δινεται απο τον τυπο επανω και ειναι 0,098 δηλ. Χαμηλότερη του 10%.
οταν λοιπόν σας πει
«δώδεκα? !!! Εσσαι τρελος?!»
ξερετε οτι ψευδεται με πιθανοτητα ανω του 90 %.
βλεπετε οτι παραγοντες οπως η εμφανιση ή η π**τανια στο κρεββατι δεν συμμετέχουν στου τυπο διοτι η επιστημη ειναι πουρα και δεν επιτρεπει τετοιους συναισθηματισμούς.:confused:
Η Επιστημη στην υπηρεσια της παρανοιας!:confused:
Με τις υγειες σας.
 

neFelina

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
223
Like
152
Πόντοι
1
ρε φίλε γιατι σε κόφτει τόσο πολύ τι θα κάνει η ελληνίδα, η γερμανίδα κοκ...?
ας κάνουν ότι θέλουν, σιγά μη σου ζητήσουν και την άδεια.

κι ας έχουν ότι παρελθόν θέλουν, το οποίο ΑΝ γουστάρουν σου λένε, αν όχι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν θα σου πουν.
κι εσύ κάνε ότι θες, σχετίσου μαζί τους (αν σε θέλουν) ή όχι, πήδα τες (αν γουστάρουν) μια φορά ή χίλιες και μετά φύγε ή μείνε, γίνε ο πυρφόρος τους ή ο γαμιάς τους, παίξε το παιχνίδι σου τέλος πάντων ΚΙ ΑΣΕ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΠΩΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ (ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ) ΜΕΤΡΑΕΙ.

αφορισμοί του τύπου "έχει πάει με 30 ή 50" ΔΕΝ σημαίνουν τίποτα για το πως θα είναι η δική σας σχέση αν κάνετε. μπορεί να σου φερθεί σκάρτα, μπορεί να είναι γαμώ τα παιδιά.
από τη μια θέλουμε γυναίκες έτοιμες για όλα, από την άλλη αυτές που είναι τις λέμε πουτάνες...
ΡΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ

για να μην αρχίσω κι εγώ τα "ήξερα κάποτε μια κοπέλα που..." και τα "ο μπάρμπα μήτσος ο γανωτής είχε μια γυναίκα που..." (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΘΩς - ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ - ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΙΚΑΝΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑ), θα πω μόνο
κάντε το κέφι σας, βγέστε για καμάκι καθώς οι γυναίκες σήμερα διψάνε κυριολεκτικά, γαμήστε, φλερτάρετε, απολαύστε τη ζωή, κι αν ποτέ σας κάνει κέφι και νιώθετε έτοιμοι σχετιστείτε/παντρευτείτε κρίνοντας αυτό που βλέπετε δίπλα σας κι όχι φήμες, το παρελθόν ή νούμερα..
.

κάτι τελευταίο
οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι, αλλάζουν με το χρόνο άλλοτε προς το καλύτερο, άλλοτε προς το χειρότερο ή και μένουν "στα ίδια επίπεδα".
επίσης δεν συμπεριφέρονται σε όλους το ίδιο. κάποιος που εγώ θεωρώ και ίσως μου έχει φερθεί σκάρτα, απέναντι σε σένα και στους άλλους μπορεί να έχει υπάρξει το καλύτερο παιδί.
οι άνθρωποι δεν είναι νούμερα, ούτε σε κιλά, ούτε σε ύψος, ούτε σε χρήμα, ούτε σε αριθμό γυναικών/αντρών, ούτε ούτε ούτε...
προσεγγίστε τον κόσμο, και στη συγκεκριμένη περίπτωση τις γυναίκες, με σεβασμό και με βάση την δική σας εμπειρία μαζί τους.
ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΕΙ
υγ
σεβασμός ή όχι υπάρχει στα πάντα, από το γάμο και τη σχέση ως την ξεπέτα στο μπαράκι. ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ
Συγχαρητήρια. 1000 Μπράβο!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.507
Κριτικές
8
Like
11.441
Πόντοι
3.786
Και κατανομή Poisson - ανέβηκε πολύ το επίπεδο.

Μόνο που ξεχνάτε ένα βασικό δεδομένο: Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες.

1. Θα έλεγα ότι ένα μεγάλο μέρος (ίσως το μεγαλύτερο) είναι υπέρ των σταθερών σχέσεων. Δε θα σου πουν ποτέ με ειλικρίνεια πόσες ήταν αυτές αλλά ας πούμε μέση διάρκεια 1 χρόνος για κάθε μία.

2. Αν γνωρίσεις μια γυναίκα στα 40 της αλλά στα νιάτα της ήταν εναλλακτική ή δούλευε νύχτα ή θα σου πει ότι ακόμη κάνει καθημερινή παρέα με τους άντρες φίλους από το σχολείο: Έχει πάρει τα δέντρα και τα φύλλα.

3. Αν μία γυναικα είναι μπάζο και ήταν πάντα μπάζο, υπάρχουν δύο περιπτώσεις: Ή είναι συναισθηματική και έχει ελάχιστες εμπειρίες ή είναι παρτόλα και έχει πάρει μια μεραρχία.

Για μένα όμως όλα αυτά είναι αδιάφορα. Είχα σχέση με παντρεμένη 2 χρόνια που μου έλεγε ότι με τον άντρα της δεν κοιμόταν καν στο ίδιο δωμάτιο και στα 18 χρόνια γάμου ήμουν η τρίτη της εξωσυζυγική σχέση. Ήταν μια γυναίκα που ήθελε σχέση και όχι ξεπέτες αλλά παντρεύτηκε πριν τα 25. Άρα μπορεί να είχε γράψει σχετικά λίγα χιλιόμετρα αλλά όταν ο σύζυγος άρχισε να αδιαφορεί τον έκανε να χωράει μόνο σε κάμπριο.

Μια γυναίκα μπορεί να είναι σε σταθερή σχέση και να κάνει βίτσια που δε φαντάζεσαι. Είναι μύθος ότι όσες κάνουν σταθερές σχέσεις, είναι συντηρητικές στο σεξ.

Για αυτό παίκτες όταν έχετε μία σχέση, φροντίστε να περνάτε καλά και μην προβληματίζεστε για πολλά.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Και κατανομή Poisson - ανέβηκε πολύ το επίπεδο.

Για αυτό παίκτες όταν έχετε μία σχέση, φροντίστε να περνάτε καλά και μην προβληματίζεστε για πολλά.
Εννοειται φιλε μου, συμφωνούμε απόλυτα !
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
και ομως ειναι μια εξισωση….
σε μια προσπαθεια να απαντησω στο αγωνιωδες ερωτημα των μελων του νηματος με ποσους εχει παει η γυναικα ενος εκαστου, επιστρατευω την θεωρια πιθανοτητων των Μαθηματικων αφου το φαινομενο ειναι πιθανοκρατικο βεβαιως βεβαιως…
τι μας λεει η στατιστικη?
οτι η απαντηση στο ερωτημα «ποια η πιθανοτητα να εχει παει η γυναικα σου με κ ανδρες σε χρονικο διαστημα t πριν απο εσενα« δινεται απο τον τυπο
B3867CF1-8C90-4EFB-8D01-BAB5BC5BECEF.png

δηλ. τον τυπο της πασίγνωστης κατανομής Poisson.
Η κρισιμες παραμετροι ειναι ο χρονος t πριν απο εσενα και ο ρυθμος r επιλογης νεου εραστη απο μεριας της, πριν απο εσας.
τον χρονο t τον ξερετε απο την σεξουαλικα ενεργή της ηλικια .
η κρισιμη παραμετρος ειναι ο ρυθμος κοινως ποσοι νεοι εραστές κατα μεσο ορο τον χρόνο.
Την πληροφορια αυτη θα την αποσπασετε με εξυπνο τροπο (φιλες, γνωστες κλπ) ή θα την συμπεράνετε απο εμμεσες πληροφοριες που θα σας δωσει σε στιγμες χαλαροτητας. Αλλωστε δεν την ρωτατε με ποσους πηγε αλλα περιπου ποσους ειχε το χρονο.
παραδειγμα
εστω οτι τα φτιαχνω με μια κοπελα τριαντα ετων και αποσπω την πληροφορια οτι εκανε ερωτα πρωτη φορα στα 16 της και οτι ειχε περιπου 1 νεο εραστη τον χρονο εως τωρα κατα μέσο ορο .
ο παραγων rt ειναι στη περιπτωση μας (30-16)x1= 14
Τοτε η πιθανοτητα η κοπελα μου να ειχε μια ντουζινα ( 12) ανδρες πριν απο εμενα οταν τη γνωρισα δινεται απο τον τυπο επανω και ειναι 0,098 δηλ. Χαμηλότερη του 10%.
οταν λοιπόν σας πει
«δώδεκα? !!! Εσσαι τρελος?!»
ξερετε οτι ψευδεται με πιθανοτητα ανω του 90 %.
βλεπετε οτι παραγοντες οπως η εμφανιση ή η π**τανια στο κρεββατι δεν συμμετέχουν στου τυπο διοτι η επιστημη ειναι πουρα και δεν επιτρεπει τετοιους συναισθηματισμούς.:confused:
Η Επιστημη στην υπηρεσια της παρανοιας!:confused:
Με τις υγει
Πες μου πως υπάρχει μέσος όρος έναν τον χρόνο, σε μια γυναίκα που κάνει σχέσεις μεγαλύτερες του ενός έτους.

Ένας γκόμενος τον χρόνο είναι αυθαίρετο συμπέρασμα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Πες μου πως υπάρχει μέσος όρος έναν τον χρόνο, σε μια γυναίκα που κάνει σχέσεις μεγαλύτερες του ενός έτους.

Ένας γκόμενος τον χρόνο είναι αυθαίρετο συμπέρασμα.
Πρωτον το ενας τον χρονο ειναι χαριν παραδειγματος.
Δευτερον ολο το μηνυμα μου ειναι μια ξεδιαντροπη προσπαθεια εντυπωσιασμου μπας και με προσεξει η Διοικηση και με παρει στην επιλεκτη επιστημονικη ομαδα του σαη. :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Και κατανομή Poisson - ανέβηκε πολύ το επίπεδο.

Μόνο που ξεχνάτε ένα βασικό δεδομένο: Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες.

1. Θα έλεγα ότι ένα μεγάλο μέρος (ίσως το μεγαλύτερο) είναι υπέρ των σταθερών σχέσεων. Δε θα σου πουν ποτέ με ειλικρίνεια πόσες ήταν αυτές αλλά ας πούμε μέση διάρκεια 1 χρόνος για κάθε μία.

2. Αν γνωρίσεις μια γυναίκα στα 40 της αλλά στα νιάτα της ήταν εναλλακτική ή δούλευε νύχτα ή θα σου πει ότι ακόμη κάνει καθημερινή παρέα με τους άντρες φίλους από το σχολείο: Έχει πάρει τα δέντρα και τα φύλλα.

3. Αν μία γυναικα είναι μπάζο και ήταν πάντα μπάζο, υπάρχουν δύο περιπτώσεις: Ή είναι συναισθηματική και έχει ελάχιστες εμπειρίες ή είναι παρτόλα και έχει πάρει μια μεραρχία.

Για μένα όμως όλα αυτά είναι αδιάφορα. Είχα σχέση με παντρεμένη 2 χρόνια που μου έλεγε ότι με τον άντρα της δεν κοιμόταν καν στο ίδιο δωμάτιο και στα 18 χρόνια γάμου ήμουν η τρίτη της εξωσυζυγική σχέση. Ήταν μια γυναίκα που ήθελε σχέση και όχι ξεπέτες αλλά παντρεύτηκε πριν τα 25. Άρα μπορεί να είχε γράψει σχετικά λίγα χιλιόμετρα αλλά όταν ο σύζυγος άρχισε να αδιαφορεί τον έκανε να χωράει μόνο σε κάμπριο.

Μια γυναίκα μπορεί να είναι σε σταθερή σχέση και να κάνει βίτσια που δε φαντάζεσαι. Είναι μύθος ότι όσες κάνουν σταθερές σχέσεις, είναι συντηρητικές στο σεξ.

Για αυτό παίκτες όταν έχετε μία σχέση, φροντίστε να περνάτε καλά και μην προβληματίζεστε για πολλά.
για σχέση μιλάμε τωρα η για γάμο? για σχέση ας εχει πάει και με 500...αλλα για οικογένεια?
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
ρε φίλε γιατι σε κόφτει τόσο πολύ τι θα κάνει η ελληνίδα, η γερμανίδα κοκ...?
ας κάνουν ότι θέλουν, σιγά μη σου ζητήσουν και την άδεια.

κι ας έχουν ότι παρελθόν θέλουν, το οποίο ΑΝ γουστάρουν σου λένε, αν όχι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν θα σου πουν.
κι εσύ κάνε ότι θες, σχετίσου μαζί τους (αν σε θέλουν) ή όχι, πήδα τες (αν γουστάρουν) μια φορά ή χίλιες και μετά φύγε ή μείνε, γίνε ο πυρφόρος τους ή ο γαμιάς τους, παίξε το παιχνίδι σου τέλος πάντων ΚΙ ΑΣΕ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΠΩΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ (ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ) ΜΕΤΡΑΕΙ.

αφορισμοί του τύπου "έχει πάει με 30 ή 50" ΔΕΝ σημαίνουν τίποτα για το πως θα είναι η δική σας σχέση αν κάνετε. μπορεί να σου φερθεί σκάρτα, μπορεί να είναι γαμώ τα παιδιά.
από τη μια θέλουμε γυναίκες έτοιμες για όλα, από την άλλη αυτές που είναι τις λέμε πουτάνες...
ΡΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ

για να μην αρχίσω κι εγώ τα "ήξερα κάποτε μια κοπέλα που..." και τα "ο μπάρμπα μήτσος ο γανωτής είχε μια γυναίκα που..." (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΘΩς - ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ - ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΙΚΑΝΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑ), θα πω μόνο
κάντε το κέφι σας, βγέστε για καμάκι καθώς οι γυναίκες σήμερα διψάνε κυριολεκτικά, γαμήστε, φλερτάρετε, απολαύστε τη ζωή, κι αν ποτέ σας κάνει κέφι και νιώθετε έτοιμοι σχετιστείτε/παντρευτείτε κρίνοντας αυτό που βλέπετε δίπλα σας κι όχι φήμες, το παρελθόν ή νούμερα..
.

κάτι τελευταίο
οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι, αλλάζουν με το χρόνο άλλοτε προς το καλύτερο, άλλοτε προς το χειρότερο ή και μένουν "στα ίδια επίπεδα".
επίσης δεν συμπεριφέρονται σε όλους το ίδιο. κάποιος που εγώ θεωρώ και ίσως μου έχει φερθεί σκάρτα, απέναντι σε σένα και στους άλλους μπορεί να έχει υπάρξει το καλύτερο παιδί.
οι άνθρωποι δεν είναι νούμερα, ούτε σε κιλά, ούτε σε ύψος, ούτε σε χρήμα, ούτε σε αριθμό γυναικών/αντρών, ούτε ούτε ούτε...
προσεγγίστε τον κόσμο, και στη συγκεκριμένη περίπτωση τις γυναίκες, με σεβασμό και με βάση την δική σας εμπειρία μαζί τους.
ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΕΙ
υγ
σεβασμός ή όχι υπάρχει στα πάντα, από το γάμο και τη σχέση ως την ξεπέτα στο μπαράκι. ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ
Όταν μιλάμε για τόσο μεγάλο αριθμό ερωτικών συντρόφων υπάρχει διαφορά στην προσέγγιση.

Ένας βασικός παράγοντας που μας εξιταρει στο σεξ είναι το καινούριο.
Για αυτό όταν βρίσκεσαι με κάποια για πρώτη φορά έχεις άλλη ένταση, άλλο πάθος, και άλλο όταν βρίσκεστε την 100η φορά.
Για αυτό οφείλεται η έκρηξη ντοπαμίνης που μας δίνει το νέο. Το νιώθουμε ακόμη και με μια νέα και διαφορετικη τσόντα

Όταν ένας άνθρωπος φτάνει να έχει πάει με 30 η 50 σύντροφους, τότε κάθε νέος σύντροφος του θα του δίνει μια νέα έκρηξη ντοπαμίνης ώσπου φτάνει στο σημείο να είναι εθισμένος στην αισθηση που του δίνει η ντοπαμίνη, και με έναν σύντροφο είναι πρακτικά αδύνατο να έχεις αυτά τα αποτελέσματα.

Αλλά σίγουρα η ΜΕΣΗ 30αρα δεν έχει πάει με πάνω από 10 άντρες όπως νομίζει το γκρουπ.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
Πρωτον το ενας τον χρονο ειναι χαριν παραδειγματος.
Δευτερον ολο το μηνυμα μου ειναι μια ξεδιαντροπη προσπαθεια εντυπωσιασμου μπας και με προσεξει η Διοικηση και με παρει στην επιλεκτη επιστημονικη ομαδα του σαη. :confused:
Λυπάμαι αλλά αμφιβάλλω. Δεν νομίζω πως η μικρή κατανομή poisson θα μπορέσει να κοντραρει τα ιερά τέρατα της φαντα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Λυπάμαι αλλά αμφιβάλλω. Δεν νομίζω πως η μικρή κατανομή poisson θα μπορέσει να κοντραρει τα ιερά τέρατα της φαντα.
εδω εχουν περασει picker, δημητρακης και αλλοι συναφεις γιγσντες της σκεψης, που παω και γω…:think:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
ρε φίλε γιατι σε κόφτει τόσο πολύ τι θα κάνει η ελληνίδα, η γερμανίδα κοκ...?
ας κάνουν ότι θέλουν, σιγά μη σου ζητήσουν και την άδεια.

κι ας έχουν ότι παρελθόν θέλουν, το οποίο ΑΝ γουστάρουν σου λένε, αν όχι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν θα σου πουν.
κι εσύ κάνε ότι θες, σχετίσου μαζί τους (αν σε θέλουν) ή όχι, πήδα τες (αν γουστάρουν) μια φορά ή χίλιες και μετά φύγε ή μείνε, γίνε ο πυρφόρος τους ή ο γαμιάς τους, παίξε το παιχνίδι σου τέλος πάντων ΚΙ ΑΣΕ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΠΩΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ (ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ) ΜΕΤΡΑΕΙ.

αφορισμοί του τύπου "έχει πάει με 30 ή 50" ΔΕΝ σημαίνουν τίποτα για το πως θα είναι η δική σας σχέση αν κάνετε. μπορεί να σου φερθεί σκάρτα, μπορεί να είναι γαμώ τα παιδιά.
από τη μια θέλουμε γυναίκες έτοιμες για όλα, από την άλλη αυτές που είναι τις λέμε πουτάνες...
ΡΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ

για να μην αρχίσω κι εγώ τα "ήξερα κάποτε μια κοπέλα που..." και τα "ο μπάρμπα μήτσος ο γανωτής είχε μια γυναίκα που..." (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΘΩς - ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ - ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΙΚΑΝΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑ), θα πω μόνο
κάντε το κέφι σας, βγέστε για καμάκι καθώς οι γυναίκες σήμερα διψάνε κυριολεκτικά, γαμήστε, φλερτάρετε, απολαύστε τη ζωή, κι αν ποτέ σας κάνει κέφι και νιώθετε έτοιμοι σχετιστείτε/παντρευτείτε κρίνοντας αυτό που βλέπετε δίπλα σας κι όχι φήμες, το παρελθόν ή νούμερα..
.

κάτι τελευταίο
οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι, αλλάζουν με το χρόνο άλλοτε προς το καλύτερο, άλλοτε προς το χειρότερο ή και μένουν "στα ίδια επίπεδα".
επίσης δεν συμπεριφέρονται σε όλους το ίδιο. κάποιος που εγώ θεωρώ και ίσως μου έχει φερθεί σκάρτα, απέναντι σε σένα και στους άλλους μπορεί να έχει υπάρξει το καλύτερο παιδί.
οι άνθρωποι δεν είναι νούμερα, ούτε σε κιλά, ούτε σε ύψος, ούτε σε χρήμα, ούτε σε αριθμό γυναικών/αντρών, ούτε ούτε ούτε...
προσεγγίστε τον κόσμο, και στη συγκεκριμένη περίπτωση τις γυναίκες, με σεβασμό και με βάση την δική σας εμπειρία μαζί τους.
ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΕΙ
υγ
σεβασμός ή όχι υπάρχει στα πάντα, από το γάμο και τη σχέση ως την ξεπέτα στο μπαράκι. ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ
Η πουτανα είναι σαν το ορεζακι, δεν αλλάζει, η σαν τη χοντρή που λέει από Δευτέρα δίαιτα.. Δηλαδή η άλλη για τη πλάκα, αλλά επειδή γνώρισε εσένα και τα έφτιαξε μαζί, θα αλλάξει μυαλά και θα γίνει η καλή νοικυρα???
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Το γουλιαζει στα βράχια και επί τόπου το πετάει στα καρβουνα.. Αυτό είναι κάτι που κάθε γυναίκα πρεπει να ξέρει για έναν άντρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.605
Like
46.454
Πόντοι
6.256
Το γουλιαζει στα βράχια και επί τόπου το πετάει στα καρβουνα.. Αυτό είναι κάτι που κάθε γυναίκα πρεπει να ξέρει για έναν άντρα
επισης ξερω οτι εμεις οι εργατες κουραζομαστε οι γυναικες στο μουνι τους :sad2:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
επισης ξερω οτι εμεις οι εργατες κουραζομαστε οι γυναικες στο μουνι τους :sad2:
Εννοείς σαν δουλειά η να ικανοποιήσουμε τη γυναίκα στο κρεβάτι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί εγώ αν δεν την κάνω να παραμιλάει δε θα έχω μουτρα να κοιταχτω στο καθρεφτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom