Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Για να δούμε πόσο συντηρητικοί είμαστε σε αυτό το θέμα...
Θελετε ΠΑΡΘΕΝΑ,να έχει πάει με λίγους πχ2-3 η δεν σας νοιάζει ακόμα και με 100 να έχει πάει?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πάντως άμα την έχουν πάρει 100+  μπορεί να την έχει πάρει κι ο savalas, εργαζόμενο κορίτσι
 

Επισκέπτης
σαβαλα τελεια και παυλα εισαι καυλα!!!!!1 δειδαξε μασ μεγαλε χιστι!!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ρε μην ακουω μαλακιες. Θα το μαθετε ποτε?
Εκτος και αν ειναι ηλιθια και σας το πει.
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
δε με απασχολει
αρκει οσο ειναι μαζι μου
να μη κανει μαλακιες
γιατι θα τη πάρει και θα τη σηκώσει :tickedoff:

Τί να πώ Σαβάλας. Άναυδος απο τη μεγαλοψυχία!!
:2funny:
Ακόμα κι αν την έχουν πάρει πριν απο σένα ολάκεροι στόλοι;;;;;;;

*( Πλάκα κάνω )
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Σιγουρα δεν θα σου πει και με ποσους εχει παει αλλα καταλαβαινεις αλλοστε γι'αυτο την νυμφεβεσαι,αλλιος αμα απο την αγελαδα παιρνει ολο το χωριο γαλα δεν εχει νοημα να την αγωρασεις
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Ναι προσοχή μόνο

Μην μπερδεύετε το πόσες σχέσεις έχει κάνει, με το πόσους άντρες έχει πάει

- Είχα μόνο 3 σχέσεις στη ζωή μου (και άλλους 300 γαμιάδες one night stand)

Προσωπικά ούτε παρθένα θα ήθελα να είναι ούτε να την έχει πάρει η μισή Ελλάδα. Μία κοπέλα συνειδητοποιημένη που ξέρει τι κάνει και γιατί το κάνει και δεν θα είχα κανένα πρόβλημα...Ζητάω πολλά ε; Σίγουρα. Φτάσαμε σε σημείο να έχουμε χάσει τα αυτονόητα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Μακάρι να έχει πάει με πολλούς...εννοείται πριν
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ναι με πειραζει....γιατι για να παει με πολους κακα τα ψεματα σημαινει οτι θα στην κανει και στο μελλον...πιθανοτατα....βεβαια αμα τις ρωτησεις τις καριολες το πολυ να σου πουνε με 5...καριολες..πουτανες...τις πουτανες βριζω...πουτανες...καμια σωστη ρεεεεεεεε...καμια δεν εχει μπεσα!!!
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
δηλαδη αν σας έλεγε ΓΛΕΝΤΗΣΑ,ΧΟΡΤΑΣΑ,ΕΦΑΓΑ ΚΑΛΑ στην ζωή μου ΑΛΛΑ τώρα που βρήκα ΕΣΕΝΑ τον Θεό που θα μου τα παρέχεις όλα(συναισθηματικοοικονομική ασφάλεια,σπίτι κλπ) θα είμαι σωστή..Επιτέλους βρήκα οτι έψαχνα μετά απο 87 αντρες που με 'κοπάνησαν'...Θα την πιστέυατε?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
λολ
μα ποια σοβαρη γκομενα θα πει κατι τετοιο?
εγω δεν θα τη πιστευα αν ημουν στη θεση σας
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jenos

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
δηλαδη αν σας έλεγε ΓΛΕΝΤΗΣΑ,ΧΟΡΤΑΣΑ,ΕΦΑΓΑ ΚΑΛΑ στην ζωή μου ΑΛΛΑ τώρα που βρήκα ΕΣΕΝΑ τον Θεό που θα μου τα παρέχεις όλα(συναισθηματικοοικονομική ασφάλεια,σπίτι κλπ) θα είμαι σωστή..Επιτέλους βρήκα οτι έψαχνα μετά απο 87 αντρες που με 'κοπάνησαν'...Θα την πιστέυατε?
Ωραία τα λές! Ανοίγεις ένα θρεντάκι και θέλεις την α΄ποψη των άλλων ενώ για σένα δε λές τίποτα. Πές πρώτα τί θα έκανες, αν μάθαινες οτι την είχαν  πάρει στόλοι απ'όπου έχει τρύπα και σου πουλούσε τη παραμύθα περί έρωτος και δε συμμαζεύεται;;;;;;;; :grin:

Εγώ πάντως αν δεν είναι παρθένα, δεν.......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Jenos

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ: Σημασία δεν έχει να είσαι ο πρώτος άντρας ή ένας από τους άντρες που γνώρισε μια γυναίκα! Σημασία έχει να είσαι ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ άντρας μιας γυναίκας!



Mία γυναίκα ΜΠΟΡΕΙ (αντίθετα με εμάς) να αποφασίσει να μείνει με έναν και μόνο άντρα, όταν κάποιος της κάνει "κλικ" και πεισθεί πως είναι ο κατάλληλος για αυτήν. Βιολογικά αν το δει κανείς, η γυναίκα είναι πλασμένη έτσι ώστε να δοκιμάζει πολλούς αρσενικούς ώστε να επιλέξει στο τέλος (βάσει κριτηρίων γονιδιακής ανωτερώτητας), με ποιόν από όλους θα κάνει δυνατά και υγειή παιδιά και θα δημιουργήσει οικογένεια. Το προηγούμενο ισχύει στη φύση! Αν το προσαρμόσει κανείς στα μέτρα της ανθρώπινης κοινωνίας, μπορεί να εξάγει χρήσιμα συμπεράσματα.



ΕΡΩΤΗΣΗ προς όλους: Yπάρχει κανείς που στ' αλήθεια πιστεύει πως μια όμορφη κοπέλα σήμερα (ας πούμε μια ηλικία γύρω στα 25), έχει κάνει sex με λιγότερους από 30 άντρες?
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
trixotos kavliaris με τπτ δεν θα παντρευόμουν μια τέτοια...
ακόμα και σε σχέση τις αποφέυγω τις παρτόλες...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ΕΡΩΤΗΣΗ προς όλους: Yπάρχει κανείς που στ' αλήθεια πιστεύει πως μια όμορφη κοπέλα σήμερα (ας πούμε μια ηλικία γύρω στα 25), έχει κάνει sex με λιγότερους από 30 άντρες?


ενδιαφερον... για πειτε μας κ μας  :2funny: να ξερουμε που βαδιζουμε :cheesy:
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
PATHFINDER δηλ το νινί της ,της το έδωσε ο θεούλης για 'δοκιμές επιλογής πατέρα'  η για τεκνοποίηση?και τι σου εγγυάται οτι αυτη που εχει πάει στα 25 της με 30 στα 40 της δεν θα έχει παει με 60 χωρίς να το ξέρεις απλα επειδη ειναι 'βιολογική αναγκη' κατα αυτην?
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
PATHFINDER δηλ το νινί της ,της το έδωσε ο θεούλης για 'δοκιμές επιλογής πατέρα'  η για τεκνοποίηση?και τι σου εγγυάται οτι αυτη που εχει πάει στα 25 της με 30 στα 40 της δεν θα έχει παει με 60 χωρίς να το ξέρεις απλα επειδη ειναι 'βιολογική αναγκη' κατα αυτην?

Το " νινί " είναι για πολλές χρήσεις για μια γυναίκα. Πραγματικά αναρωτιέται κανείς ορισμένες φορές αν το γυναικείο κορμί είναι οτι πιο φθηνό κρέας υπάρχει...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom