Νέα

Σας καυλώνουν οι μεγάλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 356
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φίλε giorgospapa,

Το έχω ακούσει σε (υποκειμενικά) καλύτερη έκδοση:

"Η γριά κότα έχει το ζουμί
Αλλά η νέα κάνει τον κόκκορα και λαλεί"

σωστος συντεχνε, αλλα καμια φορα τον κανει κι γρια...
ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ....???? :grin: :grin:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Σωστά!

όπου, όπως και όταν  σου κάτσει, πρέπει να ΛΑΛΗΣΕΙΣ!
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
μαγκες όταν ημουν πιτσιρικος, τώρα ειμαι 30 μου άρεσαν πολυ οι μεγάλες. τώρα όμως βλέπω πιτσιρίκες και τρελένομαι. όσο πιο μικρές γίνεται!!! γουστάρω μικρούλα και άπειρη με τελείως αψεγάδιαστο σωματάκι να είναι πρόστιχη!!
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Με καυλωνουν τρελα μουναρες των ετων 35 - 45 !
Εχω γαμησει 3 συναδελφισσες των 40 - 45 !
Γουσταρω εμπειρες μουναρες στο κρεβατι μου :dancing:
 

Επισκέπτης
Οι μπάνικες μεγάλες είναι η αλήθεια σπανίζουν. Αν μιλάμε όμως για 48άρες σαν τη Σάρον Στόουν ή 63άρες σαν την Κατρίν Ντενέβ, τότε γουστάρω τρελλά, αλλά μιλάμε σε θεωρητικό επίπεδο βέβαια.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
υπάρχουν κάτι γκομενάκια :boobies: γύρω στα 40 με 45 μες στην @αύλα :o για πολλά  :knockinb: :knockinb:

( η γριά κότα έχει το ζουμί... ;) ;) )
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ναι, μόνο που οι περισσότερες από τα 30 και μετά είναι ήδη ξεζουμισμένες!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
μαγκες όταν ημουν πιτσιρικος, τώρα ειμαι 30 μου άρεσαν πολυ οι μεγάλες. τώρα όμως βλέπω πιτσιρίκες και τρελένομαι. όσο πιο μικρές γίνεται!!! γουστάρω μικρούλα και άπειρη με τελείως αψεγάδιαστο σωματάκι να είναι πρόστιχη!!

Μαζί σου συναγωνιστή. Πηδάς καμμιά μικρή ψωλίτσα;
 

adiaforos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα σε όλους , είμαι νέος χρήστης του Site. Για το συγκεκριμένο θέμα θα ήθελα να πω ότι δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από μια γυναίκα ώριμη και χωρισμένη. Είναι μέσα στην αναζήτηση της καλοπεράσεις. Σε δεύτερη μοίρα έρχονται αυτές με τους πλουσίους άντρες όπου τις βρίσκεις στο Κολονάκι ( Da Capo ) και Κηφισιά απέναντι από τα Everest η στο Παλαιό Φάληρο στο Skipers. Μιλάμε για τις γυναίκες όπου προσέχουν τον εαυτό τους και ξέρουν και να φερθούν ανάλογα των περιστάσεων. Όπως είπε και ένας συναγωνιστής ?Η γριά η κότα έχει το ζουμί? και όπως λένε και οι Γάλλοι ? Στη παλιά μαρμίτα κάνεις την καλή τη σούπα? :cheesy:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
ναι και οποιος πηδάει πολλα παλούκια κάποιο θα του μπει και στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα....
το ρίξαμε στις παροιμίες
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
Προ μερικων χρονων ηθελα να νοικιασω σπιτι και μπηκα στο παιχνιδι αγγελιες κλπ κλπ. Καποια στιγμη εμπλεξα και με μεσιτικα γραφεια και τραβηξα την πιπα μιας και ειδα αποθηκες πυρηνικων, προβλητες και 2-3 αεροδρομια.
Ο Μ Ω Σ μεσω καποιου τετοιου γραφειου εγινε η εξης φαση: Ραντευου με την μεσιτρια μεσημερακι Ιουλιος στα Βορεια Προαστεια για να δουμε το διαμερισμα. Φυσικα μιας και δεν γνωριζομαστε συναντηθηκαμε σε καποιο δρομο για να με παει στο σπιτι. Εγω μες την τρελη καψα λογω καλοκαιριου και βριζοντας για το κωλοραντευου. Και σκαει ρε παιδια η μεσιτρια... 50αρα, ξανθια (λογω ηλικιας), με top ετσι ωστε να δροσιζεται το XXL στηθος της γνησιας Ελληνιδας και φουστιτσα με σκισιμο εξαερισμου στην μπαντα. Ψιλοφουντωσα. Παμε στο σπιτι και ειχαμε αρχισει τα μπλα μπλα  'και εσεις και το γραφειο σας ποσο αξιολογο ειναι' κλπ κλπ για να σπασει ο παγος και μου το σκαει το παραμυθακι οτι ειναι χωρισμενη και για να γεμισει τον χρονο της δουλευει ως συναιτερος στο μεσιτικο. Χωνομαστε στο ασανσερ και ανεβηκαμε ολοι μαζι (εγω αυτη και το πουλι μου) στο διαμερισματακι. Περιξ των του σπιτιου (ευαερο, ευηλιο κλπ) πεφτανε και τα σχετικα 'και μενετε μονη σας' 'εσεις το θελετε μονος σας το σπιτι ή με την παρεα σας' και ελιωνε ο παγος ελιωνα και εγω μαζι του. Της πεταω το παραμυθακι μολλις χωρισα και κανω νεα αρχη, και ειμαι τοσο πληγωμενος και ευαλωτος (σνιφ σνιφ) αλλα τελειωσα με τις μικρες και ανωριμες . Ξυπναει το μητρικο της ενστικτο, μου πεταει μια διαλεξη περι νεοτητος και σιγα σιγα περναμε στην κουζινα 2 Χ 3 μετρα.. Εκει μεσα για να περασει αυτη να μπω κ'εγω γινηκαμε μυλος. Ειμουνα ετοιμος να την βιασω, σας μιλαω ειλικρινα. Αυτη ειχε καταλαβει οτι ειμαι στα τελειωματα μου, αλλα συνεχιζε την περιηγηση. Η κουζινα λογω μεγεθους ειχε ενα συρομενο τραπεζι. Και τι κανει η καυλα..το τραβαει εξω και πεφτει πανω μου με το κ@λο της.. Και καλα πανω στην εκπληξη με κοιταει μου λεει 'συγνωμη' και στο καπακι 'ΠΟΣΟ σκληρος εισαι.. με θελεις ε?' Την εριξα και εγω στο τραπεζι και οπως ηταν με τα ρουχα της ριχνω ενα καυλετο (without condom) και αφου τη χυνω μου τον παιρνει στο στομα για ξεπλυμα. Την πρωτη φορα σχεδον την βιασα αλλα μετα με γα#$@σε στην κυριολεξια.

Πηδηχτηκαμε 3 φορες σε 1 ωρα. Στο πατωμα μεσα στο ξενοικιαστο.

Οταν φυγαμε καταλαβα οτι ΟΛΕΣ τις οι κινησεις μεχρι το τραπεζι ηταν εσκεμμενες. Μεσα στο ασανσερ, το πως ανοιγε τις μπαλκονοπορτες και παραλληλα ανοιγε η φουστα της (τοσο ωστε να παρω λιγο ματι), το πως εσκυβε το τι μου ελεγε ολα ηταν ολα en-route για το πηδημα.
Ομολογω ομως οτι ηταν ενα απο τα καλυτερα ξεσκισματα της ζωης μου.

Κατοπιν βρεθηκαμε καποιες φορες με την ιδια ενταση.

p.s. το σπιτι δεν το πηρα, μου φανηκε ακριβο... με μικρη κουζινα...
 

Επισκέπτης
Μάγκες πιστεύω ότι γενικά με την ηλικία λίγα αλλάζουν.Εξηγώ:

-Η μουνάρα στα 20 θα είναι μουνάρα και στα 40 και στα 60 (σχεδόν πάντα).
-Το καράμπαζο στα 20 θα είναι καράμπαζο και στα 40 και στα 60.
-Η μαγκιόρα γυναίκα στα 20 θα είναι και στα 60 μαγκιόρα όπως και η μαλακισμένη στα 20 θα είναι μαλακισμένη και στα 60.

Ο ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ ΣΤΑ 15 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ... 33 !! ΓΙ'ΑΥΤΌ ΕΧΩ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LAKIS33 . _
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Εχεις την φωτογραφια της για να καυλωσουμε ρε ;

:grin:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Μάγκες πιστεύω ότι γενικά με την ηλικία λίγα αλλάζουν.Εξηγώ:

-Η μουνάρα στα 20 θα είναι μουνάρα και στα 40 και στα 60 (σχεδόν πάντα).
-Το καράμπαζο στα 20 θα είναι καράμπαζο και στα 40 και στα 60.
-Η μαγκιόρα γυναίκα στα 20 θα είναι και στα 60 μαγκιόρα όπως και η μαλακισμένη στα 20 θα είναι μαλακισμένη και στα 60.

Ο ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ ΣΤΑ 15 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ... 33 !! ΓΙ'ΑΥΤΌ ΕΧΩ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LAKIS33 . _
Ας ξεσκονίσουμε τα μαθηματικά μας:

Εφ' οσον :
1)οι κυρίες διατηρούν τις ιδιότητες τους για 20x3=60 χρόνια

2) ο φίλος Lakis33 απέδειξε με ατράνταχτα (θεωρώ) επιχειρήματα ότι αν είσαι στα 15, παραμένεις και στα 33 πουτανιάρης

3)ανήκουμε με τις γυναίκες στο ίδιο είδος (άρα ισχύουν οι ίδιοι ή παρόμοιοι βιολογικοί νόμοι)

4)η κατάλληλη για έναν 33άρη είναι η 20άρα (δική μου θεώρηση, αφού θεωρώ ότι για όλους ιδανική είναι η 20άρα)

Καταλήγουμε:

Είμαστε πουτανιάρηδες μέχρι τα

33x3=99, ή κατά προσέγγιση 100.

Να περάσουμε καλά!
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
νεαρες νεαρες ειναι καλυτερες. πολυ λιγες μεγαλες ειναι καλες.γιατι το μικρο εχει αλλη γλυκα.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Αμα η γυναικα ειναι ωραια σε καυλωνει...τι να λεμε τωρα για ηλικιες!!!Φυσικα εγω προσωπικα ειχα παει με μια 50 και εχω κανει ενα απο τ ακαλυτερα γαμησια της ζωης μου!Οι μικρες μπορει να ειναι πιο στενες κτλ αλλα οι 30-40-50αρες μεχρι εκει γιατι μετα παραπαει το πραγμα εχουν αλλες χαρες!
Κανω λαθος συναγωνιστες?
 

astro72

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2005
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Δηλαδή εμείς που είμαστε 40 ποιες πρέπει να θεωρούμε μεγάλες;
Και όπως θα διαπιστώσετε, οι νεότεροι, η γυναίκα κάνει τα καλύτερα της στο κρεβάτι στις ηλικίες 35-40, αρκεί, φυσικά, να μην είναι η γυναίκα σου...

Εσυ να συνεννοηθεις με τον αλλο το φαρμακοτριφτη τον Excalibur, εμαθα οτι το Β' Κ.Α.Π.Η. Χαλανδριου οργανωνει υπεροχες εκδρομες και προσφερει και τσαι-κουλουρακι στο πουλμαν....

(Πως χαθηκαμε παλι ετσι ρε κωστα γμτ....)
Φιλακια
 

riderer

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
178
Like
6
Πόντοι
1
Williams ψάχνω να νοικιάσω σπίτι.;Μήπως ξέρεις κανένα καλό γραφείο μου προτείνεις; 0:)
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
θα'χει γινει 60... τωρα φιλε riderer... και από σπίτια χαλια το γραφειο..μη σε παρω στο λαιμό μου και μεινεις αστεγος :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom