Νέα

Σας καυλώνουν οι μεγάλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 356
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Σας καυλώνουν οι μεγάλες σε ηλικία γυναίκες; Αν ναι, ποιας ηλικίας κυρίως; Και εσείς πόσων χρόνων είστε;
 

HAROKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Μέχρι 40-45 το πολύ.....(εξαρτάται απο την τσαχπινιά της)
Μετά αρχίζω και γίνομαι γεροντολάγνος......
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
απολυτως - ειμαι 34, μ'αρεσουν απο (18 βασικα) 40 εως 50 !!χωρις να γινομαι γεροντολαγνος ή να μου βγαινει κανα τρελο οιδιποδειο... (ελπιζω)
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Και όμως, εγώ σήμερα στη NovaBank στην Πατριάρχου Ιωακείμ, είδα μία 50-55άρα, η οποία ήταν φωτιά και λάβρα. Κάπου 1,70, πολύ λεπτή, πολύ γυμνασμένη. Φορούσε μαύρη φόρμα γυμναστικής, κόκκινα αθλητικά παπούτσια και είχε ένα (_v_)ράκι που δε βλέπεις ούτε σε 20άρα. Πρόσωπο επίσης απίστευτο, πανέμορφο. Το είχε κάνει σίγουρα το τραβηγματάκι της σε κάνα Φουστάνο. Ξανθό μαλλί, τραβηγμένο πίσω σε αλογοουρά. Διακριτικό, αλλά άψογο make-up. Γενικό στυλ, τέλειο, και μεγάλη γοητεία.

Είχε σπάσει το χέρι της καιτο είχε σε γύψο, οπότε, φεύγοντας ξέχασε πίσω της μία τσάντα με μπότες που είχε μόλις αγοράσει. Την φώναξα να της το θυμήσω, και επιστρέφοντας να πάρει την τσάντα που χάρισε το πιο φωτεινό χαμόγελο του κόσμου. Εγώ κόμπλαρα, όπως κάνω πάντα σετέτοιες περιπτώσεις ο μαλάκας :-(
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Συμφωνώ με τον συνάδελφο-συνχάνουμο-συναεκτζή-αδερφό Williams και είμαι 30.Μου χε συμβεί φάση στη δουλειά με την προισταμένη μου-λογίστρια 44 ετών τότε,τρελό μουνί.Είχε κορμί που το ζήλευε 20άρα.
 

leonardo

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Θα πρότεινα να μπει μια κατηγορία ώριμες ή MILF αν δεν υπάρχει ήδη για όσους είμαστε fun των ώριμων γυναικών.Προσωπικά γουστάρω με τρέλα γυναίκες από 40-εως και 50+ με την προυπόθεση να με καλύπτουν στο θέμα έλξης και όχι τόσο από εμφάνιση.Είναι μια διαφορετική εμπειρία την εχω ζήσει μόνο σε μπουρδέλο αλλά γουστάρω καθημερινή milf σαν και αυτές που βλέπω έξω.Γουστάρω πιασίματα-κωλάρα-βυζάρες και ας κρέμονται.Αλλά πιστεύω ότι στην Ελλάδα οι συγκεκριμένες πιο δύσκολα εκδηλώνονται.Συνήθως πρέπει να παίζει φάση μέσω στενού οικογενειακού συνήθως κύκλου.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδιά από μικρός μου άρεσαν οι 40άρες. τώρα που είμαι εγώ 42 ακόμα μου αρέσουν. Μάλλον δεν μεγάλωσα στα γούστα!! :) ;)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.230
Like
400
Πόντοι
36
Aυτο που είχε πει η Μπριζίτ Μπαρντό όταν της την είπαν γιατι στα 60+ πήγαινε με τεκνά είναι:

"Εγώ γέρασα, δεν γέρασαν τα γούστα μου"

Αυτό ισχύει για μένα με τις 16-20, για σένα με τις 40+. :sunglasses: :sunglasses:

ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!! :) :)
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
Συμφωνώ με τον συνάδελφο-συνχάνουμο-συναεκτζή-αδερφό Williams και είμαι 30.Μου χε συμβεί φάση στη δουλειά με την προισταμένη μου-λογίστρια 44 ετών τότε,τρελό μουνί.Είχε κορμί που το ζήλευε 20άρα.

γελαω φιλε με το συνάδελφο-συνχάνουμο-συναεκτζή-αδερφό Williams
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
κατα την δικη μου αποψη λιγες μεγαλες 40+ ειναι γοητευτικες. αλλά δεν θα ελεγα οτι μου αρεσουν πραγματικα, χωρις να αποκλειω οτι ισως καποια στιγμη στην ζωη μου κανω μια "φαση" με καποια.  μπορει κάποια σε αυτη την ηλικια να ειναι γοητευτικη αλλά εαν την δείς καλά σου φαινετε πολυ μεγαλη, ειδικα αυτες που ειναι απο 45-48 και πανω. προτιμω τις νεαρες κοπελες. οι μεγαλες που ειναι ωραιες ακόμη ειναι στην ηλικια 30-35, ειδικα αυτες που προσεχουν τον ευατο τους.
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Δηλαδή εμείς που είμαστε 40 ποιες πρέπει να θεωρούμε μεγάλες;
Και όπως θα διαπιστώσετε, οι νεότεροι, η γυναίκα κάνει τα καλύτερα της στο κρεβάτι στις ηλικίες 35-40, αρκεί, φυσικά, να μην είναι η γυναίκα σου...
 

Επισκέπτης
Και όμως, εγώ σήμερα στη NovaBank στην Πατριάρχου Ιωακείμ, είδα μία 50-55άρα, η οποία ήταν φωτιά και λάβρα. Κάπου 1,70, πολύ λεπτή, πολύ γυμνασμένη. Φορούσε μαύρη φόρμα γυμναστικής, κόκκινα αθλητικά παπούτσια και είχε ένα (_v_)ράκι που δε βλέπεις ούτε σε 20άρα. Πρόσωπο επίσης απίστευτο, πανέμορφο. Το είχε κάνει σίγουρα το τραβηγματάκι της σε κάνα Φουστάνο. Ξανθό μαλλί, τραβηγμένο πίσω σε αλογοουρά. Διακριτικό, αλλά άψογο make-up. Γενικό στυλ, τέλειο, και μεγάλη γοητεία.

Είχε σπάσει το χέρι της καιτο είχε σε γύψο, οπότε, φεύγοντας ξέχασε πίσω της μία τσάντα με μπότες που είχε μόλις αγοράσει. Την φώναξα να της το θυμήσω, και επιστρέφοντας να πάρει την τσάντα που χάρισε το πιο φωτεινό χαμόγελο του κόσμου. Εγώ κόμπλαρα, όπως κάνω πάντα σετέτοιες περιπτώσεις ο μαλάκας :-(

Ειχα μια παρομοια εμπειρια εξω απο μια τραπεζα Κυπρου που ειχα παει  να πληρωσω την καρτα. 7-8 χρονια πριν, ημουν τοτε 32. Αυτη +45 αλλα με σωμα σαν αυτη που περιεγραψες. Βγηκε απο ενα καμπριο MG. Μου ηρθε φλας και εγραψα το κινητο μου σε ενα κομματι χαρτι και το αφησα στους υαλοκαθαριστηρες. Με πηρε τηλ, μιλησαμε αρκετες φορες, πηγαμε για καφε και τελικα (μετα απο 2 περιπου μηνες) την πηδηξα. Παντρεμενη, σαφως, με μεγαλα παιδια. Ηταν η πρωτη της απατη και κολλησε. Κρατησε 2 χροια η ιστορια.
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Βρε RavenM, έβαλα τα χρόνια κάτω και υπολόγισα: 45 η δικιά σου τότε, συν 7-8 που έχουν μεσολαβήσει, ίσον 52-53. Όσων χρόνων, δηλαδή, ήταν αυτή που είδα σήμερα κι έπαθα.

Λές να ήταν η ίδια; Και δεν της έδωσα την κάρτα μου, μαζί μετην τσάντα με τα ψώνια της ο μαλάκας!
 

Επισκέπτης
Βρε RavenM, έβαλα τα χρόνια κάτω και υπολόγισα: 45 η δικιά σου τότε, συν 7-8 που έχουν μεσολαβήσει, ίσον 52-53. Όσων χρόνων, δηλαδή, ήταν αυτή που είδα σήμερα κι έπαθα.

Λές να ήταν η ίδια; Και δεν της έδωσα την κάρτα μου, μαζί μετην τσάντα με τα ψώνια της ο μαλάκας!

Κακως! Να εισαι παντα ετοιμος....για να καταλαβεις, εχω ενα φιλο που εχει δωσει καρτα σε γκομενα-εισπρακτορα στα διοδια της Αττικής Οδού τήν οποία μαλιστα και γαμησε κάργα!
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καντε ενα γκαλοπ να δουμε ποσος ειναι ο μεσος ορος ηλικιας των μελων  του σαιτ
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
Θα πρότεινα να μπει μια κατηγορία ώριμες ή MILF αν δεν υπάρχει ήδη για όσους είμαστε fun των ώριμων γυναικών.Προσωπικά γουστάρω με τρέλα γυναίκες από 40-εως και 50+ με την προυπόθεση να με καλύπτουν στο θέμα έλξης και όχι τόσο από εμφάνιση.Είναι μια διαφορετική εμπειρία την εχω ζήσει μόνο σε μπουρδέλο αλλά γουστάρω καθημερινή milf σαν και αυτές που βλέπω έξω.Γουστάρω πιασίματα-κωλάρα-βυζάρες και ας κρέμονται.Αλλά πιστεύω ότι στην Ελλάδα οι συγκεκριμένες πιο δύσκολα εκδηλώνονται.Συνήθως πρέπει να παίζει φάση μέσω στενού οικογενειακού συνήθως κύκλου.
ειμαι μαζι σου 100%.σε οσα λες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η γρια κοτα εχει το ζουμι......
....και η νεα το ψαχνο..... ;) ;) ;) ;)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ήμουν στο τρένο και έρχεται και κάθεται μία 45αρα δίπλα μου, και αρχίζει να τρίβεται πάνω μου! Βάζει και το πόδι της κολλητά σε μένα και έβλεπα ότι της άρεσε η σωματική επαφή. Βλέπω το σώμα της ήταν έτσι κι έτσι αλλά τρωγόταν. Κοιτάζω τα χέρια της, μάλλον γερασμένα. Κοιτάζω και τη μάπα της, και μου πέφτει τελείως! Ήταν σα γερασμένη μπαρόβια! Την έκανα στα γρήγορα!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μου αρέσουν πολύ απο 35-45. Υστέρα. δέν ξέρω ανάλογα την περίπτωση...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.230
Like
400
Πόντοι
36
η γρια κοτα εχει το ζουμι......
....και η νεα το ψαχνο..... ;) ;) ;) ;)

Φίλε giorgospapa,

Το έχω ακούσει σε (υποκειμενικά) καλύτερη έκδοση:

"Η γριά κότα έχει το ζουμί
Αλλά η νέα κάνει τον κόκκορα και λαλεί"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom