Νέα

Σας έτυχε να μην σας σηκωθεί σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
ΝΑΙΙΙ εννοειται...και το χειροτερο ειναι πως οταν γινεται αυτο δεν φτανει που πληρωσες και δεν θα γαμησεις αισθανεσαι και ασχημα απο πανω χειροτερευοντας τα πραγματα...γενικα απο ενα σημειο και μετα (με τα 35) διαλεγω παρα παρα παρα πολυ προσεκτικα. Εμενα μου αρεσουν οι λεπτες να ειναι φετες θελω να εχουν πολυ γυμνασμενο κωλο και λιγο βυζι δεν με νοιαζει εαν δεν ειναι μεγαλο να μην ειναι σαν αντρικο ομως.

και θελω πολυ εξυπηρετηση γι αυτο και απο εκεινο το σημειο και μετα πληρωνω αδρα για τις υπηρεσιες. Δλδ με 40 ευρω πλεον δεν πηγαινω δεν μπορω στο μπαμ μπαμ θελω το χρονο μου τα ντουζακια μου θελω να τη φιλησω να την χουφτωσω....
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
809
Κριτικές
10
Like
1.295
Πόντοι
376
Μου έχει βάλει πουτανα τζελ πριν να βάλει καποτα νευρίασα και έφυγα.
Μου έχει τύχει παρόμοια περίπτωση ξανά να μην μιλάει αγγλικά τίποτα και να πάει να κάνει το ίδιο και ζήτησα τα λεφτά.
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
119
Like
232
Πόντοι
21
To μυστηριο για εμενα ειναι πως δεκαετια 90 σηκωνοταν στους ανδρες, χωρις γυμνο τσιμπουκι, με μπουρδελα ερειπια και γυναικες μπαζοτρελες. Πρεπει καποιος να ηταν πλυμενος, πολυ αποφασισμενος-γκαυλωμενος για να πηδηξει. Βεβαια και σημερα πρεπει να εισαι αποφασισμενος... αλλιως παλι δυσκολα. Εγω τοτε αμικρος Βαρδαρη... εβλεπα τα μπαζα και τα ερειπια... και ελεγα: Εδω θα πηδηξω? Βεβαια δεν ηξερα και τιποτα και ολες οι πρωτες προσπαθειες ηταν παντελως αποτυχια.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
321
Κριτικές
42
Like
1.633
Πόντοι
1.011
Φυσικα συμβαινει..κσι σε εμενα και σε αλλους..λογοι απο ξενερωτη συμπεριφορα κοπελας..μεχρι και μευρια διαθεση δικη μου αν δεν εφταιγε η κοπελα..αγχος κακο timing ημερας..η απλα αυτο που λενε " δεν ειναι η μερα μου" χωρις να το πολυφιλοδοφει κανεις...γιατι απλα δεν εινσι ολες οι μερες κσι οι στιγμες ιδιες...
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Nα μην μου σηκωθει οχι ..
Αλλα εχω φυγει 3 αχυστος..
2 γιατι ημουν απο πολλα ξυδια και δεν θα εχυνα ποτε..
1 γιατι ξενερωσα με την πουτανα...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
774
Like
1.283
Πόντοι
206
Ναι.
Αρχές Ιούνη πριν φύγω σεζόν. Μάλλον από το άγχος επειδή πήγα πρώτη φορά.

Έχει τύχει ακόμα να μου σηκωθεί να πηδάω και εκεί που πηδάω να σκεφτώ " Μαλάκα καταλαβαίνεις πως αυτή χωρίς να πληρώσεις ούτε το όνομα σου θα ήξερε ". Η τύπισσα όντως δεκαράκι.

Εκεί που έπεσε και έφαγα την υπόλοιπη ώρα πιάνονταν στη κουβέντα τη κοπέλα.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
923
Like
2.932
Πόντοι
446
Ίσως λίγο άστοχο σχόλιο, μιας και το μέσο μέλος του μπου είναι μόνιμα καυλομενο και σε στύση, λες και έχει πάρει ένα κουτί σιαλις, αλλά ρωτάω μήπως κατά τύχη έχει συμβεί σε κάποιον εδώ να μην του σηκωθεί σε μπουρδελο λόγο άγχους, αμηχανίας, ή ξενερας. Εάν το σκεφτεί κάποιος βαθυτερα, στην κυριολεξία δίνουμε ένα χαρτάκι για να κάνουμε μια πολύ προσωπική πράξη με μια άγνωστη που δεν ξέρουμε τίποτα για αυτή, και αυτή για εμάς, και πολύ πιθανό αυτή να μην μας γουστάρει καν. Το βρίσκω πολύ λογικό σε κάποια στιγμή να νικήσει η λογική την καυλα μας, και να πούμε "τι κάνω εδώ μέσα;" την στιγμή που περιμένουμε την κοπέλα να μπει στο δωμάτιο, με αποτέλεμα να μην μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε

Εάν σας έχει συμβεί, πως το διαχειριστήκατε; Τι είπε η κοπέλα; Φύγετε απλά με σκυμμένο (και πεσμένο) το κεφάλι ως ηττημένος;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
521
Πόντοι
21
Εδώ μπορεί όλοι οι "μεγάλοι μαχητές "να γράφουν ότι δεν τους έχει συμβεί ποτέ εγώ λοιπόν θα παραδεχτώ ότι μου έχει συμβεί δύο φορές μια φορά το 2020 ήταν μια γνωστή φόλα που μου την έσπασε και κάπου στο 3λεπτο μου έπεσε και τελικά δεν ολοκλήρωσα και η δεύτερη φορά δεν έφταιγε η κοπέλα αλλά εμένα δεν μου ερχόταν δεν μου βγήκε το πιο πιθανό λόγω κούρασης και τις δύο φορές δεν κάθησα να ασχοληθώ περισσότερο βγήκα από το δωμάτιο κανονικά χαιρέτησα και έφυγα στην δεύτερη ξαναπήγα κιόλας και όλα εντάξει ούτε που θυμόταν ούτε ανέφερα κάτι εγώ, δεν τρέχει τίποτα και να ξέρεις ότι στους πιο πολλούς έχει συμβεί και οι κοπέλες το βλέπουν καθημερινά δεν σημαίνει τίποτα
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
224
Κριτικές
19
Like
942
Πόντοι
371
Ίσως λίγο άστοχο σχόλιο, μιας και το μέσο μέλος του μπου είναι μόνιμα καυλομενο και σε στύση, λες και έχει πάρει ένα κουτί σιαλις, αλλά ρωτάω μήπως κατά τύχη έχει συμβεί σε κάποιον εδώ να μην του σηκωθεί σε μπουρδελο λόγο άγχους, αμηχανίας, ή ξενερας. Εάν το σκεφτεί κάποιος βαθυτερα, στην κυριολεξία δίνουμε ένα χαρτάκι για να κάνουμε μια πολύ προσωπική πράξη με μια άγνωστη που δεν ξέρουμε τίποτα για αυτή, και αυτή για εμάς, και πολύ πιθανό αυτή να μην μας γουστάρει καν. Το βρίσκω πολύ λογικό σε κάποια στιγμή να νικήσει η λογική την καυλα μας, και να πούμε "τι κάνω εδώ μέσα;" την στιγμή που περιμένουμε την κοπέλα να μπει στο δωμάτιο, με αποτέλεμα να μην μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε

Εάν σας έχει συμβεί, πως το διαχειριστήκατε; Τι είπε η κοπέλα; Φύγετε απλά με σκυμμένο (και πεσμένο) το κεφάλι ως ηττημένος;
Θα συμβεί σε μπουρδέλο, θα συμβεί και με μη επαγγελματία.
Μπορεί να αγχωθείς, να είσαι κουρασμένος, να ήπιες και να είσαι βαρύς, να σε χαλάσει κάτι στη γυναίκα.
Αν δεν υπάρχει οργανικό πρόβλημα θα επανέλθεις, no big drama, stay cool n think positive.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
3
Like
524
Πόντοι
301
Εμενα με πουτανες δεν μου συμβαινει τοσο γιατι με τις πουτανες δεν εχω αγχος δν θα σε κρινει για τις επιδοσεις σου οπως μια κανονικη κοπελα οποτε δεν με νοιαζει κι ολας βεβαια αυτο που μου εχει συμβει ειναι να παω στριπ να κανω δυο τελειωματα και μετα ο μαλακασ να παω καπακια μπουρδελο επειδη ειχε εκει κοντα σε συντομο χρονικο διαστημα ολα αυτα εντως 1:30 ωρας και οπως ηταν λογικο δν καταφερα να τελιωσω ποτε και μετα το εικοσαλεπτο με αποχαιρετησε και η στυση μου και σταματησα φυσικα και ειχα πιει και απανωτους γυρους νταξει δν με πειραξε συνεχισα σαν να μην συμβαινει τιποτα αυτο
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
321
Κριτικές
42
Like
1.633
Πόντοι
1.011
Ίσως λίγο άστοχο σχόλιο, μιας και το μέσο μέλος του μπου είναι μόνιμα καυλομενο και σε στύση, λες και έχει πάρει ένα κουτί σιαλις, αλλά ρωτάω μήπως κατά τύχη έχει συμβεί σε κάποιον εδώ να μην του σηκωθεί σε μπουρδελο λόγο άγχους, αμηχανίας, ή ξενερας. Εάν το σκεφτεί κάποιος βαθυτερα, στην κυριολεξία δίνουμε ένα χαρτάκι για να κάνουμε μια πολύ προσωπική πράξη με μια άγνωστη που δεν ξέρουμε τίποτα για αυτή, και αυτή για εμάς, και πολύ πιθανό αυτή να μην μας γουστάρει καν. Το βρίσκω πολύ λογικό σε κάποια στιγμή να νικήσει η λογική την καυλα μας, και να πούμε "τι κάνω εδώ μέσα;" την στιγμή που περιμένουμε την κοπέλα να μπει στο δωμάτιο, με αποτέλεμα να μην μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε

Εάν σας έχει συμβεί, πως το διαχειριστήκατε; Τι είπε η κοπέλα; Φύγετε απλά με σκυμμένο (και πεσμένο) το κεφάλι ως ηττημένος;
Ηττημενος λιγο ναι..( αντιδραση κοπελας καποια απλως οτι δεν εχουμε αλλο χρονο, ελα αλλη φορα με καλυτερη διαθεση, μια αλλη μου ειχε πει μηπως κατι δε μου εκανε καλα..καπως ετσι..η αν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα..)αλλα προς στιγμην διχως να δωσω και τοση σημασια..εχει τυχει την ιδια ημερα λιγες ωρες κιολας μετα να περασω με αλλη η την επομενη..και η νικη..ηρθε!
 

Cheetah_G

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
242
Πόντοι
0
Ναι από τη μποχα και τη βρώμα και τη περιοχή!!!
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
εγω ειχα παει σε μια κοπελα που ειχε ωραιο σωμα κτλπ και με το που μου αρχιζει την πιπα καταλαβα οτι δεν μου σηκωνεται, και ολο αυτο γιατι πριν βγαλουμε τα ρουχα πιασαμε κουβεντα χαχαχαχαχ α ρε μεταξυ :headbang: και ξενερωσα και εκλαψα τα 10 ευρω.
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
393
Κριτικές
143
Like
7.709
Πόντοι
11.971
Όταν μπαίνεις στο δοματιο ενός μπουρδέλου με μια άγνωστη κοπέλα είσαι γυμνός στοματικά και ψυχικά.
Δεν υπάρχει τίποτα ποιο ηλικρηνες από δυο κορμιά που κάνουν κάτι προτογονο πέρα από κάθε σύμβαση της κοινωνίας
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.145
Like
1.812
Πόντοι
216
Ναι έχει τύχει.
Όπως έτυχε και με νορμάλ γκόμενα, αλλά υπό λάθος συνθήκες.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Παιδια οταν ειχα κολλησει κορονοιο μετα στην ανάρρωση πηγα μπουρδελο τζιφος,εντονη ταχυκαρδια και καθολου στυση.
Πηγα μετα απο 1 εβδομάδα το ιδιο.
Πηγα σε ουρολόγο εξετάσεις κλπ ολα νορμαλ,μου λεει μαλλον ο κορονοιος σε πειραξε στη στύση.
Μου λεει κανε υπομονή θα επανελθει με το καιρό,αν σε 3 μηνες εισαι το ιδιο έλα.
Στους 2 μηνες επανηλθε η στύση και πηγα στα μπουρδέλα περισσότερο για δοκιμαστικό και ολα κομπλέ.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.145
Like
1.812
Πόντοι
216
Όταν μπαίνεις στο δοματιο ενός μπουρδέλου με μια άγνωστη κοπέλα είσαι γυμνός στοματικά και ψυχικά.
Δεν υπάρχει τίποτα ποιο ηλικρηνες από δυο κορμιά που κάνουν κάτι προτογονο πέρα από κάθε σύμβαση της κοινωνίας
Τρομερή φράση και εύγε αδερφέ.
Να συμπληρώσω ότι η πιο κατάλληλη λέξη δεν είναι "πρωτόγονο", αλλά "αρχέτυπο". Ή πρωτότυπο, αν θες πιο απλά.
Κάτι που είναι το πρώτο που εμφανίστηκε, δεν είναι κόπια ούτε μαθαίνεται, ζει στο dna μας και θα υπάρχει στον αιώνα τον άπαντα.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
4.388
Πόντοι
731
Να μην μπορώ να γαμήσω όχι, αλλά να μην είναι 100αρα η να χαλαρώσει κατά την διάρκεια γιατί ξενέρωσα με κάτι (μυρωδιά, χτύπημα πόρτας, πολύ gel, "finish baby" κλπ.) ναι, παίζουν ρόλο τόσα πολλά πράγματα οργανικά, ψυχοσωματικά κλπ. μοναδικά στον καθένα, δεν υπάρχει μία πανάκεια για όλους :S αλλά σίγουρα συμβαίνει σε όλους μας για τον χ-ψ λόγο σε κάποιον βαθμό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom