Νέα

Σας έχει τύχει να μπορειτε να μπειτε στο fb της φίλης σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Έψαχνα αφορμή να την σουτάρω και επειδή έμπαινε στο fb από το δικό μου pc μπόρεσα και είδα τα μηνύματα που αντάλλαζε με έναν τυπά για αρκετό καιρό. Οπότε όλα έγιναν πανεύκολα...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.201
Κριτικές
35
Like
5.846
Πόντοι
6.796
Κατινιά ειναι αυτό, οπως δε αφήνουμε να αγγίζουν το κινητό μας έτσι δε πρέπει να μπαίνουμε στο προφίλ γκόμενας. Στη τελική τι να δείς τα πριν απο σένα δεν υπάρχει λογος. Αν τώρα τσατάρει κάποια ενω έχει σχέση πρέπει να ναι κάποιος πολύ μαλάκας για να εχει επιλέξει τέτοια γκόμενα.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
δεν ειναι και η καλυτερη εμπειρια τυπε να ανακαλυψεις οτι τα εχεις με δημοσια μητρα

Μαζί σου η γκόμενα σου κάνει πολλά και διάφορα καυλωτικά ας πούμε και το οτι μπορεί να τα έκανε και στο παρελθόν με προηγούμενους της γκόμενους σημαίνει ότι είναι δημόσια μήτρα;

εκτός και αν ζούμε στο 1960 ...ή πήρατε γκόμενες/γυναίκες απο χωρία με συνοικέσιο και στις διαφήμισαν ότι δεν είχαν βγει απο το σπίτι ποτέ.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Επειδή λες όλες τις γυναίκες πουτάνες, αντιλαμβάνομαι  πως είσαι μισογύνης, και επειδή όντος είσαι και σε έτσουξε που σε κατάλαβα και στο είπα στα μούτρα , με λες μαλακά και όταν σου αντίστρεψα τον χαρακτηρισμό χρησιμοποιείς όλες τις ηλίθιες τετριμμένες εκφράσεις που υπάρχουν για να πετάξεις τη μπάλα έξω από το γήπεδο μπας και κρύψεις το  μίσος σου για το γυναίκειο φίλο.
Προσπάθησε να αγαπήσεις μια γυναίκα πραγματικά στη ζωή σου και θα δεις πως όλα θα γίνουν ποιο όμορφα για εσένα.

Ναι εμενα με ετσουξε παρα πολυ που με ειπες μισογυνη και τον αλλον τον ετσουξε που του ειπες οτι εχει ανασφαλειες...

Ποσο πιστευεις οτι με νοιαζει η γνωμη ενος απροσωπου (οπως και εγω αλλωστε) ανθρωπου? Σε ειπα μαλακα γιατι αυτο μου εβγαλες εκεινη την στιγμη και... εξακολουθω να πιστευω το ιδιο για σενα. Φυσικα μπορεις να ισχυριστεις το ιδιο επιχειρημα για να μην κουραζεσαι.

Την μπαλα που πεταξα, μαλλον την πεταξα με δυναμη, καταλαθος κατω απο την μεση και πετυχα το ευαισθητο σημειο σου που ειναι το φυλο σου... Μονο μια φεμινιστρια, τις οποιες οντως μισω, παιρνει θεση καταυτον τον τροπο...

Προσπαθησα να αγαπησω καποιες γυναικες στην ζωη μου και ολα ηταν πιο ομορφα, πριν τις γνωρισω.


Πολλές και ταυτόχρονα... :cheesy: :grin:

Η παλαμη αποτελουμενη απο ιστους που σχηματιζουν το δερμα και τα δακτυλα αποτελουν το κατωτερο τμημα του ανω ακρου. Με την βοηθεια των νευρων πετυχαινουμε την αρτια κινηση αυτων. Το οτι και τα 2 χερια με το συνολο 10 δακτυλων μπορουν να βοηθησουν στην εκσπερματιση στον αντρα ή σε κλειτοριδικο ή κολπικο οργασμο μια γυναικα δεν μεταφραζονται ως συντροφοι αλλα ως βοηθημα αυτοικανοποιησης!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.012
Like
1.425
Πόντοι
216
Τα ίδια πιστεύω είχε και κολλητός μου μέχρι που η μνηστή του έμεινε έγκυος από έναν τύπο που γνώρισε στο fb.Ευτυχως που δεν του το φόρτωσε για δικό του!! :babycry:


:2funny: :2funny: :2funny:

Μήπως ήταν η Λίντα τύπε;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.109
Πόντοι
3.556
Μμμμμμ
Ενδιαφέρον θέμα.
Σε όσες έψαξα στις περισσότερες φρικαρα.
2 οι τρανταχτες περιπτώσεις. Κοπέλα που ήθελε να το πάμε σοβαρά μου είχε παρουσιάσει γαμια της για φίλο της(όταν την ειχα ρωτήσει απο τα like που της έκανε σε φώτο που ανέβαζε την περίοδο που ημαστα μαζί) και η δεύτερη και πολυ χειρότερη, αν και δεν το έπαιζε παρθένα ειχε φτάσει σε μια βδομάδα να πάρει 3 διαφορετικούς της έστελναν αλλοι μαλακές τα καβλια τους... Και ένα σωρό μαλακιες
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Ψαχνουμε οτιδήποτε μπορει να μας δωσει την αφορμη να τις σουταρουμε χωρις δραματα
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
το κανατε επιστημη γαμω την πυρφοριαση.
γυναικα+facebook/instagram=ψαχνεται.
υπερβαλεις τύπε,δηλαδη μια παντρεμενη που ανεβαζει ομορφες φώτο πα να πει οτι ψάχνεται?μην ειστε ρε τοσο ταλεμπαν
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
Ναι εμενα με ετσουξε παρα πολυ που με ειπες μισογυνη και τον αλλον τον ετσουξε που του ειπες οτι εχει ανασφαλειες...

Είπες πως ΟΛΕΣ οι γυναίκες είναι πουτάνες ξεφτιλίζεις σωρηδόν ΟΛΕΣ τις γυναίκες του κόσμου  και τις ξεφτιλίζεις προφανώς όχι από αγάπη…  αυτό είναι μισός φιλέ μου.
Δε μπορώ να καταλάβω γιατί θεωρείς πως δεν είσαι μισογύνης είναι αυταπόδεικτο εσύ το είπες πρώτος με άλλα λόγια.

Ποσο πιστευεις οτι με νοιαζει η γνωμη ενος απροσωπου (οπως και εγω αλλωστε) ανθρωπου? Σε ειπα μαλακα γιατι αυτο μου εβγαλες εκεινη την στιγμη και... εξακολουθω να πιστευω το ιδιο για σενα. Φυσικα μπορεις να ισχυριστεις το ιδιο επιχειρημα για να μην κουραζεσαι.

Δε το είπα πιστεύοντας πως σε νεάζει η γνώμη μου και δε θα κοιμηθείς καλά το βράδυ, το είπα επειδή είμαστε σε ένα δημόσιο φορουν και ανταλλάσουμε απόψεις.
Εάν δε σε ένοιαζε η γνώμη μου δε θα έμπαινες στον κόπο να μου απαντήσεις στο παραμικρό, από τη στιγμή που ασχολιέσαι με τα λεγόμενα μου αυτόματα σημαίνει πως σε νοιάζειν έστω στο ελάχιστο που θα μπορούσε να σε νοιάξει κάτι, και αυτό είναι αυταπόδεικτο.
Το ίδιο ισχύει και για εμένα φυσικά.
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
και τον αλλον τον ετσουξε που του ειπες οτι εχει ανασφαλειες...

Το ίδιο ισχύει και για τον άλλο το φίλο από τη στιγμή που λέει πως με τη παραμικρή ευκαιρία θα διαβάσει τα μηνύματα τις φίλης του, αυτό σημαίνει αυτομάτως πως δεν την εμπιστεύεται, άρα δε νιώθει ασφαλής  απέναντι  της.
Δε ξέρω γιατί θα πρέπει να με παρεξηγήσει που του είπα πως έχει ανασφάλεια.
Και εγώ έχω νιώσει ανασφαλής δίπλα σε κοπέλα αλλά δεν έκατσα να ψάχνω μηνύματα και να κάνω ιστορίες, το ότι δεν ένιωθα καλά μου έφτανε για να απομακρυνθώ.
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
557
Πόντοι
306
Μάγκες καλησπέρα σας,

σας έχει τυχει ποτε΄ το παραπάνω.Δηλαδη να ξεχάσει η κοπέλα σας το φβ ανοιχτο απο το pc σας και να μπορείτε να τσεκάρετε τα μηνυματα της?
Παιρνω αφορμη με αυτό που μου τυχε σήμερα, δηλαδή να ξεχάσει η κοπέλα μου ανοιχτο το λογαριασμό της στο Pc μου και ενω θα μπορουσα να μπω να δω μηνυματα και τα λοιπά κρατήθηκα στο ύψος μου και βγήκα,οπότε πάει η ευκαιρία και ο πειρασμός.

Γνωστός μου που χε μπει σε αντίστοιχη περίπτωση και δε κρατήθηκε είχε δει τα μυρια όσα.Βεβαια απ οτι μου χει πει ο ίδιος, ήταν παλια μηνυματα πριν το καιρό που είχαν τη σχέση.Απλά αν και πριν, είχε 2-3 διαλόγουςς που ήταν αρκετά hot με άλλους και  τον ξενέρωσε κάθε φορά που τα σκεφτόταν.
Εγώ φίλη, που να έχω πρόσβαση στον υπολογιστή της ή στο κινητό της, δεν έχω.
Σύζυγο όμως έχω. Τον υπολογιστή της και το κινητό της τ' αφήνει όπου βρει.
Τζίφος!
'Οποτε ρίχνω καμιά ματιά, όλο κάτι πανάκριβες τσάντες και παπούτσια βλέπω.
Μάλλον, τ' αφήνει επίτηδες, για να τα δω, να μου πιάσει κουβέντα και να βάλει στο χέρι την πιστωτική.
'Όταν τα βλέπω, πάω και κλείνω τις σελίδες. Χαμός στο σπίτι.
-Ποιος πείραξε τον υπολογιστή μου, και τέτοια.
Σφυρίζω αδιάφορα εγώ.
-Μωρό μου, της λέω, τι σου κάνανε?
-Είχα μπει στην σελίδα του Liberal και διάβαζα ένα άρθρο και τώρα το έχασα, μου λέει.

ΠΑΙΔΙΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΓΟΒΕΣ ΔΩΔΕΚΑΠΟΝΤΕΣ!
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.074
Like
2.871
Πόντοι
506
Εγώ φίλη, που να έχω πρόσβαση στον υπολογιστή της ή στο κινητό της, δεν έχω.
Σύζυγο όμως έχω. Τον υπολογιστή της και το κινητό της τ' αφήνει όπου βρει.
Τζίφος!
'Οποτε ρίχνω καμιά ματιά, όλο κάτι πανάκριβες τσάντες και παπούτσια βλέπω.
Μάλλον, τ' αφήνει επίτηδες, για να τα δω, να μου πιάσει κουβέντα και να βάλει στο χέρι την πιστωτική.
'Όταν τα βλέπω, πάω και κλείνω τις σελίδες. Χαμός στο σπίτι.
-Ποιος πείραξε τον υπολογιστή μου, και τέτοια.
Σφυρίζω αδιάφορα εγώ.
-Μωρό μου, της λέω, τι σου κάνανε?
-Είχα μπει στην σελίδα του Liberal και διάβαζα ένα άρθρο και τώρα το έχασα, μου λέει.

ΠΑΙΔΙΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΓΟΒΕΣ ΔΩΔΕΚΑΠΟΝΤΕΣ!
Τυπε αμα δε χτυπήσεις καμια louis vuitton σύντομα θα δεις αλλα πράγματα στο κινητό της.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Είπες πως ΟΛΕΣ οι γυναίκες είναι πουτάνες ξεφτιλίζεις σωρηδόν ΟΛΕΣ τις γυναίκες του κόσμου  και τις ξεφτιλίζεις προφανώς όχι από αγάπη…  αυτό είναι μισός φιλέ μου.
Δε μπορώ να καταλάβω γιατί θεωρείς πως δεν είσαι μισογύνης είναι αυταπόδεικτο εσύ το είπες πρώτος με άλλα λόγια.

Δε το είπα πιστεύοντας πως σε νεάζει η γνώμη μου και δε θα κοιμηθείς καλά το βράδυ, το είπα επειδή είμαστε σε ένα δημόσιο φορουν και ανταλλάσουμε απόψεις.
Εάν δε σε ένοιαζε η γνώμη μου δε θα έμπαινες στον κόπο να μου απαντήσεις στο παραμικρό, από τη στιγμή που ασχολιέσαι με τα λεγόμενα μου αυτόματα σημαίνει πως σε νοιάζειν έστω στο ελάχιστο που θα μπορούσε να σε νοιάξει κάτι, και αυτό είναι αυταπόδεικτο.
Το ίδιο ισχύει και για εμένα φυσικά.


Ειπα πως ολες ειναι πουτανες γιατι το αποδεικνυουν καθε μερα με τις πραξεις τους απεναντι σε εμας. Αντιστοιχα αυτες μας θεωρουν ολους μαλακες και χρησιμοποιουν την εκφραση "αντρες πεταμενα λεφτα" οταν εχουν την απαιτηση ο αντρας που θα της κυκλοφορισει να εχει πορτοφολι.... Αλλα εδω ειναι αντρικο foroum και αν σε πειραζει που τις λεμε πουτανες ή εαν σε ενοχλει το νημα τι τρεχει με τις Ελλεεινιδες μπορεις να πας στο Cosmopolitan. Εχει πολλα ωραια θεματα που θα σε ενδιαφερουν...

Το να με αποκαλεσεις μισογυνη, επειδη ειπα το αυτονοητο δυστυχως, χεστηκα. Τωρα μισος? Επειδη ειπα οτι ολες ειναι πουτανες... Μαλλον η αληθεια τσουζει πιο πολυ και οχι εμενα

Εγω απαντησα οταν με ειπες μισογυνη γιατι σταθηκες σε μια λεξη βλεποντας το δεντρο και χανοντας το δασος. Αλλα εσυ ξεκινησες τους επιθετικους προσδιοριστικους χαρακτηρισμους.

Απο εκει και περα καθε φορα που ανοιγει ενα θεμα ενα μελος και αποφασιζει καποιος να γραψει, ειναι σιγουρο οτι η αποψη του δεν θα γινει αποδεκτη απολους. Καποιοι θα του πανε κοντρα. Το να απαντησει σε αυτους που του πανε κοντρα στα πλαισια διαλογου δεν δειχνει οτι αυτα που του λενε το τσουζουν. Και εχει δικαιωμα να το κανει!

Και ξερεις ποιο ειναι το προβλημα ρε φιλε με τυπους σαν εσενα? [size=14pt]Γιατι πρεπει ενας μαλακας να υπαρχει παντου σε αυτο το τοπο που μολις πει καποιος κατι για τις γυναικες, τους ομοφυλοφιλους και να υπερασπιστει την χωρα του χωρις να επιτεθει σε κανεναν, αυτος ο μαλακας θα πρεπει να κολλησει στον αλλον ρετσινια και να ξεκινησει τους χαρακτηρισμους τυπου μισογυνης, ομοφοβικος, φασιστας.?.?.?.[/size]
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.109
Πόντοι
3.556
Ειπα πως ολες ειναι πουτανες γιατι το αποδεικνυουν καθε μερα με τις πραξεις τους απεναντι σε εμας. Αντιστοιχα αυτες μας θεωρουν ολους μαλακες και χρησιμοποιουν την εκφραση "αντρες πεταμενα λεφτα" οταν εχουν την απαιτηση ο αντρας που θα της κυκλοφορισει να εχει πορτοφολι.... Αλλα εδω ειναι αντρικο foroum και αν σε πειραζει που τις λεμε πουτανες ή εαν σε ενοχλει το νημα τι τρεχει με τις Ελλεεινιδες μπορεις να πας στο Cosmopolitan. Εχει πολλα ωραια θεματα που θα σε ενδιαφερουν...

Το να με αποκαλεσεις μισογυνη, επειδη ειπα το αυτονοητο δυστυχως, χεστηκα. Τωρα μισος? Επειδη ειπα οτι ολες ειναι πουτανες... Μαλλον η αληθεια τσουζει πιο πολυ και οχι εμενα

Εγω απαντησα οταν με ειπες μισογυνη γιατι σταθηκες σε μια λεξη βλεποντας το δεντρο και χανοντας το δασος. Αλλα εσυ ξεκινησες τους επιθετικους προσδιοριστικους χαρακτηρισμους.

Απο εκει και περα καθε φορα που ανοιγει ενα θεμα ενα μελος και αποφασιζει καποιος να γραψει, ειναι σιγουρο οτι η αποψη του δεν θα γινει αποδεκτη απολους. Καποιοι θα του πανε κοντρα. Το να απαντησει σε αυτους που του πανε κοντρα στα πλαισια διαλογου δεν δειχνει οτι αυτα που του λενε το τσουζουν.

Και ξερεις ποιο ειναι το προβλημα ρε φιλε με τυπους σαν εσενα? [size=14pt]Γιατι πρεπει ενας μαλακας να υπαρχει παντου σε αυτο το τοπο που μολις πει καποιος κατι για τις γυναικες, τους ομοφυλοφιλους και να υπερασπιστει την χωρα του χωρις να επιτεθει σε κανεναν, αυτος ο μαλακας θα πρεπει να κολλησει στον ρετσινια και να ξεκινησει τους χαρακτηρισμους.?.?.?.[/font][/size]
:grin: :grin: :grin:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.085
Πόντοι
3.187
Υπάρχει περίπτωση βέβαια να κάνει hot συζητήσεις στο fb αλλά στη σχέση μαζί σου να είναι κερί αναμμένο. μπορεί έτσι να είναι ένα βίτσιο των κοριτσιών, να θέλουν να συναντήσουν κάτι που θα τους εξάψει την φαντασία. Αυτό δεν είναι απαραίτητα απιστία. Εγώ είχα μια φίλη που μιλούσε με αγνώστους στο fb μόνο και μόνο για να γελάει. Αυτό της έφτιαχνε την διάθεση. ..  :respect:
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Ειπα πως ολες ειναι πουτανες γιατι το αποδεικνυουν καθε μερα με τις πραξεις τους απεναντι σε εμας. Αντιστοιχα αυτες μας θεωρουν ολους μαλακες και χρησιμοποιουν την εκφραση "αντρες πεταμενα λεφτα" οταν εχουν την απαιτηση ο αντρας που θα της κυκλοφορισει να εχει πορτοφολι.... Αλλα εδω ειναι αντρικο foroum και αν σε πειραζει που τις λεμε πουτανες ή εαν σε ενοχλει το νημα τι τρεχει με τις Ελλεεινιδες μπορεις να πας στο Cosmopolitan. Εχει πολλα ωραια θεματα που θα σε ενδιαφερουν...

Το να με αποκαλεσεις μισογυνη, επειδη ειπα το αυτονοητο δυστυχως, χεστηκα. Τωρα μισος? Επειδη ειπα οτι ολες ειναι πουτανες... Μαλλον η αληθεια τσουζει πιο πολυ και οχι εμενα

Εγω απαντησα οταν με ειπες μισογυνη γιατι σταθηκες σε μια λεξη βλεποντας το δεντρο και χανοντας το δασος. Αλλα εσυ ξεκινησες τους επιθετικους προσδιοριστικους χαρακτηρισμους.

Απο εκει και περα καθε φορα που ανοιγει ενα θεμα ενα μελος και αποφασιζει καποιος να γραψει, ειναι σιγουρο οτι η αποψη του δεν θα γινει αποδεκτη απολους. Καποιοι θα του πανε κοντρα. Το να απαντησει σε αυτους που του πανε κοντρα στα πλαισια διαλογου δεν δειχνει οτι αυτα που του λενε το τσουζουν. Και εχει δικαιωμα να το κανει!

Και ξερεις ποιο ειναι το προβλημα ρε φιλε με τυπους σαν εσενα? [size=14pt]Γιατι πρεπει ενας μαλακας να υπαρχει παντου σε αυτο το τοπο που μολις πει καποιος κατι για τις γυναικες, τους ομοφυλοφιλους και να υπερασπιστει την χωρα του χωρις να επιτεθει σε κανεναν, αυτος ο μαλακας θα πρεπει να κολλησει στον αλλον ρετσινια και να ξεκινησει τους χαρακτηρισμους τυπου μισογυνης, ομοφοβικος, φασιστας.?.?.?.[/size]

Γιατί παντού υπάρχει ένας Μύθος.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • Mythos.jpg
    Mythos.jpg
    69,2 KB · Εμφανίσεις: 17
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
Ειπα πως ολες ειναι πουτανες γιατι το αποδεικνυουν καθε μερα με τις πραξεις τους απεναντι σε εμας. Αντιστοιχα αυτες μας θεωρουν ολους μαλακες και χρησιμοποιουν την εκφραση "αντρες πεταμενα λεφτα" οταν εχουν την απαιτηση ο αντρας που θα της κυκλοφορισει να εχει πορτοφολι.... Αλλα εδω ειναι αντρικο foroum και αν σε πειραζει που τις λεμε πουτανες ή εαν σε ενοχλει το νημα τι τρεχει με τις Ελλεεινιδες μπορεις να πας στο Cosmopolitan. Εχει πολλα ωραια θεματα που θα σε ενδιαφερουν...

Το να με αποκαλεσεις μισογυνη, επειδη ειπα το αυτονοητο δυστυχως, χεστηκα. Τωρα μισος? Επειδη ειπα οτι ολες ειναι πουτανες... Μαλλον η αληθεια τσουζει πιο πολυ και οχι εμενα

Εγω απαντησα οταν με ειπες μισογυνη γιατι σταθηκες σε μια λεξη βλεποντας το δεντρο και χανοντας το δασος. Αλλα εσυ ξεκινησες τους επιθετικους προσδιοριστικους χαρακτηρισμους.

Απο εκει και περα καθε φορα που ανοιγει ενα θεμα ενα μελος και αποφασιζει καποιος να γραψει, ειναι σιγουρο οτι η αποψη του δεν θα γινει αποδεκτη απολους. Καποιοι θα του πανε κοντρα. Το να απαντησει σε αυτους που του πανε κοντρα στα πλαισια διαλογου δεν δειχνει οτι αυτα που του λενε το τσουζουν. Και εχει δικαιωμα να το κανει!

Και ξερεις ποιο ειναι το προβλημα ρε φιλε με τυπους σαν εσενα? [size=14pt]Γιατι πρεπει ενας μαλακας να υπαρχει παντου σε αυτο το τοπο που μολις πει καποιος κατι για τις γυναικες, τους ομοφυλοφιλους και να υπερασπιστει την χωρα του χωρις να επιτεθει σε κανεναν, αυτος ο μαλακας θα πρεπει να κολλησει στον αλλον ρετσινια και να ξεκινησει τους χαρακτηρισμους τυπου μισογυνης, ομοφοβικος, φασιστας.?.?.?.[/size]

Όλοι μαλάκες & όλες καργιόλες.

Δεν λέω, βολεύει. Ξεμπερδεύεις.

Μα, αν θέλεις να μιλήσουμε και λιγάκι σοβαρά, κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός κι ανεπανάληπτος· κι εσύ αναρμόδιος ν' αποφανθείς για όλη την ανθρωπότητα.

(Α, στην πλάκα τα έλεγες. Σόρρυ αλλά το “χούμορ” δεν είναι άλλοθι για να πετάς ανέξοδα τις μαλακίτσες σου.)

Αν υπάρχει “μαλακομαγνήτης”; Υπάρχει.

Αν είσαι μαλακισμένο άτομο, θα ελκύεις μαλακισμένα άτομα. Τα μη μαλακισμένα άτομα, ακόμα κι αν βρεθούν στο δρόμο σου -που, λίγο δύσκολο στα ξεφτιλάδικα που συχνάζεις- θα διαπιστώσουν απ' την πρώτη επαφή πως είν' αδύνατο να γίνει ουσιαστικός διάλογος μαζί σου και θα “κόψουν” λάσπη.

Ο όμοιος τον όμοιο αγαπά. Πώς αλλιώς;

Η μύγα πάει στα σκατά κι η μέλισσα στα άνθη.

Τώρα που είπα “σκατά” θυμήθηκα κι ένα άλλο σχετικό, που λέει ένας φίλος: αν όπου πας βρωμάει σκατά, μάλλον εσύ τά 'χεις πατήσει.

(Για εσάς που όλο “πέφτετε” σε μαλάκες και μαλακισμένες. Ψαχτείτε και μεταξύ σας καμιά φορά.)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom