Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Αφιερωμενο σε ολους τους μπλαμπλαδομαγκες του πληκτρολογιου που ξερουν μονο να ειρωνευονται και να βγαζουν κακια σε καποιον που δεν τους ενοχλησε.

...προφανώς...το ότι δεν μας ενόχλησες...σημαίνει ότι δεν έχουμε το δικαίωμα να σχολιάσουμε την κατάσταση σου...ότι πεις... :grin: :grin: :grin:...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
ρε φιλαρακο τι περιμενες ... μπαινει ενα νημα με μία ερώτηση ... εύλογη και κατ εμέ γιατι υπάρχουν παντρεμένοι, αλλοι με σχέση χρόνια κλπ που είναι μέλη εδω μέσα και στην ουσία ξενογαμούν η μπανουν εδω μέσα και καυλαντίζουν ... και πετάγεσαι εσύ σαν την τσουτσού και κατακρίνεις τους πάντες παραδεχόμενος ταυτόχρονα ότι δεν έχεις ούτε καν σχέση οπότε δεν σε ακουμπάει καν το θέμα του νήματος ... και τσαντίζεσαι κιόλας γιατι στην λένε .... ελα ρε φιλαράκι πες μας τουλάχισοτν ότι είσαι απο 18-20 ετων να σου δώσω ένα ελαφρυντικό ...  ελα ...

Δες τι γραφεις και ακου το τραγουδακι και εσυ.

Να εισαι σιγουρος οτι αν ειμασταν στο απο κοντα θα μιλαγες διαφορετικα.

Τωρα απο εδω μεσα ο καθενας λεει οτι θελει. Εγω εκανα πιο πανω τη προταση μου. Οποιος πληρει τις προυποθεσεις θα αφιερωσω χρονο στο να γνωρισω εναν ακομα αληθινο παιχτη.

Για μαγκιες κτλπ δεν αφιερωνω χρονο παρα μονο εδω που το γλενταω εως να βαρεθω και να περασει η ωρα να παω καμια βολτα.

Καταλαβες; Χαιρομαι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
...προφανώς...το ότι δεν μας ενόχλησες...σημαίνει ότι δεν έχουμε το δικαίωμα να σχολιάσουμε την κατάσταση σου...ότι πεις... :grin: :grin: :grin:...

Οι γυναικες συνηθως σχολιαζουν η μια την αλλη και βγαζουν κακια σε καποια που δεν τις ενοχλησε σε προσωπικο επιπεδο.

Τι δεν εχεις καταλαβει;

Ακου το τραγουδακι, κανει και για προπονησουλα, δινει ρυθμο.
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Δες τι γραφεις και ακου το τραγουδακι και εσυ.

Να εισαι σιγουρος οτι αν ειμασταν στο απο κοντα θα μιλαγες διαφορετικα.

Τωρα απο εδω μεσα ο καθενας λεει οτι θελει. Εγω εκανα πιο πανω τη προταση μου. Οποιος πληρει τις προυποθεσεις θα αφιερωσω χρονο στο να γνωρισω εναν ακομα αληθινο παιχτη.

Για μαγκιες κτλπ δεν αφιερωνω χρονο παρα μονο εδω που το γλενταω εως να βαρεθω και να περασει η ωρα να παω καμια βολτα.

Καταλαβες; Χαιρομαι.

έλα πες μας ποσο χρονων είσαι ? μην ντρέπεσαι ...
(και απο κοντα τα ίδια θα σου έλεγα να εισαι σιγουρος ) ...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
έλα πες μας ποσο χρονων είσαι ? μην ντρέπεσαι ...
(και απο κοντα τα ίδια θα σου έλεγα να εισαι σιγουρος ) ...

Αν πληρεις τις ανω προδιαγραφες, παμε να δουμε την αληθεια που υπαρχει πισω απο τα εδω λογια σου.
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Δες τι γραφεις και ακου το τραγουδακι και εσυ.

Να εισαι σιγουρος οτι αν ειμασταν στο απο κοντα θα μιλαγες διαφορετικα.

Τωρα απο εδω μεσα ο καθενας λεει οτι θελει. Εγω εκανα πιο πανω τη προταση μου. Οποιος πληρει τις προυποθεσεις θα αφιερωσω χρονο στο να γνωρισω εναν ακομα αληθινο παιχτη.

Για μαγκιες κτλπ δεν αφιερωνω χρονο παρα μονο εδω που το γλενταω εως να βαρεθω και να περασει η ωρα να παω καμια βολτα.

Καταλαβες; Χαιρομαι.
...ε...ανέλυσες την θεωρεία σου...έκανες την πρόταση σου...δες αν θα τσιμπήσει κανένας...και μετά ξανατράβα στην μοναξιά σου...ωπς...στην βόλτα σου ήθελα να πω...με τα κορίτσια...το αμάξι σου...και το σπίτι σου... :grin: :grin: :grin:...


 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
...ε...ανέλυσες την θεωρεία σου...έκανες την πρόταση σου...δες αν θα τσιμπήσει κανένας...και μετά ξανατράβα στην μοναξιά σου...ωπς...στην βόλτα σου ήθελα να πω...με τα κορίτσια...το αμάξι σου...και το σπίτι σου... :grin: :grin: :grin:...

 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
57
Like
2.813
Πόντοι
7.216
kayamaru igano βγες από το σώμα του christos savvidis! :priest:
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Οι γυναικες συνηθως σχολιαζουν η μια την αλλη και βγαζουν κακια σε καποια που δεν τις ενοχλησε σε προσωπικο επιπεδο.

Τι δεν εχεις καταλαβει;

Ακου το τραγουδακι, κανει και για προπονησουλα, δινει ρυθμο.
...καμία κακία...ούτε ειρωνεία...
...απλά σχολιασμός...σε δημόσιο forum...άμα σου αρέσει...και άμα τον αντέχεις...
...αν δεν τον αντέχεις...ξαναβάλε το τραγουδάκι...ξέρεις...
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Αν πληρεις τις ανω προδιαγραφες, παμε να δουμε την αληθεια που υπαρχει πισω απο τα εδω λογια σου.

ενταξει φίλος πηρα την απαντηση μου ... δυστυχως είσαι πανω των 20 ... αντε καλό απογευμα και μη είσαι τοσο αγριος με τις γυναίκες, παρτες και μία αγκαλια μετα το ξεκωλιασμα που τους ρίχνεις ... ειναι και η ημερα σήμερα τετοια ...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
ενταξει φίλος πηρα την απαντηση μου ... δυστυχως είσαι πανω των 20 ... αντε καλό απογευμα και μη είσαι τοσο αγριος με τις γυναίκες, παρτες και μία αγκαλια μετα το ξεκωλιασμα που τους ρίχνεις ... ειναι και η ημερα σήμερα τετοια ...

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Κατι τελευταιο και το σταματαω εδω γιατι καταντησε βαρετο το ολο θεμα.

Αν δεν ξερεις καποιον σε προσωπικο επιπεδο, δεν ειρωνευεσαι και δεν ενοχλεις. Ο καθενας εχει τη γνωμη του και τη καταθετει χωρις να αναφερεται σε καποιον σε προσωπικο επιπεδο.

Αν ηταν καποιος απο αυτους που γραφουν τα οσα γραφουν μαγκας και εξυπνος, θα μιλαγε ομορφα και ισως βρισκομασταν και καναμε και παρεα απο κοντα με οτι αυτο μπορει να ωφελησει δυο ανθρωπους στο επιπεδο διασκεδαση αλλα και επαγγελματικα αν κουμπωνε κατι.

Η συμπεριφορα τους εδειξε τη μικροψυχια τους, τη μιζερια τους, το κακια τους ως χαρακτηρες.

Καποια παιδια μου εχουν στειλει μηνυματα και μιλαμε σαν ανθρωποι και ισως βρεθω και μαζι τους καποια στιγμη.

Να ειστε σιγουροι οτι οχι εγω (εγω τη πλακα μου κανω και περναω ευχαριστα την ωρα μου στο φορουμ δεν τα παιρνω στα σοβαρα ουτε ψαχνομαι για μαγκιες) αλλα αυτοι μετα τη γνωριμια μας, θα σας κραξουν για την ανοησια σας.

Τοτε που θα υπαρχουν και ως μαρτυρες καποια μελη απο εδω μεσα να δω τι θα πειτε. Αυτο.

Καλη συνεχεια κυριοι και επειδη ειδα οτι το γουσταρατε τερμα, δικο σας για μια ακομα φορα.

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.619
Like
21.562
Πόντοι
5.506
Δες τι γραφεις και ακου το τραγουδακι και εσυ.

[size=20pt]Να εισαι σιγουρος οτι αν ειμασταν στο απο κοντα θα μιλαγες διαφορετικα. [/size]

Τωρα απο εδω μεσα ο καθενας λεει οτι θελει. Εγω εκανα πιο πανω τη προταση μου. Οποιος πληρει τις προυποθεσεις θα αφιερωσω χρονο στο να γνωρισω [size=20pt]εναν ακομα αληθινο παιχτη.[/size]

Για μαγκιες κτλπ δεν αφιερωνω χρονο παρα μονο εδω που το γλενταω εως να βαρεθω και να περασει η ωρα να παω καμια βολτα.

Καταλαβες; Χαιρομαι.



Πςςςςςςςςςςςς.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.619
Like
21.562
Πόντοι
5.506
Κατι τελευταιο και το σταματαω εδω γιατι καταντησε βαρετο το ολο θεμα.

Αν δεν ξερεις καποιον σε προσωπικο επιπεδο, δεν ειρωνευεσαι και δεν ενοχλεις. Ο καθενας εχει τη γνωμη του και τη καταθετει χωρις να αναφερεται σε καποιον σε προσωπικο επιπεδο.

Αν ηταν καποιος απο αυτους που γραφουν τα οσα γραφουν μαγκας και εξυπνος, θα μιλαγε ομορφα και ισως βρισκομασταν και καναμε και παρεα απο κοντα με οτι αυτο μπορει να ωφελησει δυο ανθρωπους στο επιπεδο διασκεδαση αλλα και επαγγελματικα αν κουμπωνε κατι.

Η συμπεριφορα τους εδειξε τη μικροψυχια τους, τη μιζερια τους, το κακια τους ως χαρακτηρες.

Καποια παιδια μου εχουν στειλει μηνυματα και μιλαμε σαν ανθρωποι και ισως βρεθω και μαζι τους καποια στιγμη.

Να ειστε σιγουροι οτι οχι εγω (εγω τη πλακα μου κανω και περναω ευχαριστα την ωρα μου στο φορουμ δεν τα παιρνω στα σοβαρα ουτε ψαχνομαι για μαγκιες) αλλα αυτοι μετα τη γνωριμια μας, θα σας κραξουν για την ανοησια σας.

Τοτε που θα υπαρχουν και ως μαρτυρες καποια μελη απο εδω μεσα να δω τι θα πειτε. Αυτο.

Καλη συνεχεια κυριοι και επειδη ειδα οτι το γουσταρατε τερμα, δικο σας για μια ακομα φορα.




Εκπληκτική κατάθεση ψυχής, δοκίμασε να το γράψεις και εδώ.

 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Κατι τελευταιο και το σταματαω εδω γιατι καταντησε βαρετο το ολο θεμα.

Αν δεν ξερεις καποιον σε προσωπικο επιπεδο, δεν ειρωνευεσαι και δεν ενοχλεις. Ο καθενας εχει τη γνωμη του και τη καταθετει χωρις να αναφερεται σε καποιον σε προσωπικο επιπεδο.

Αν ηταν καποιος απο αυτους που γραφουν τα οσα γραφουν μαγκας και εξυπνος, θα μιλαγε ομορφα και ισως βρισκομασταν και καναμε και παρεα απο κοντα με οτι αυτο μπορει να ωφελησει δυο ανθρωπους στο επιπεδο διασκεδαση αλλα και επαγγελματικα αν κουμπωνε κατι.

Η συμπεριφορα τους εδειξε τη μικροψυχια τους, τη μιζερια τους, το κακια τους ως χαρακτηρες.

Καποια παιδια μου εχουν στειλει μηνυματα και μιλαμε σαν ανθρωποι και ισως βρεθω και μαζι τους καποια στιγμη.

Να ειστε σιγουροι οτι οχι εγω (εγω τη πλακα μου κανω και περναω ευχαριστα την ωρα μου στο φορουμ δεν τα παιρνω στα σοβαρα ουτε ψαχνομαι για μαγκιες) αλλα αυτοι μετα τη γνωριμια μας, θα σας κραξουν για την ανοησια σας.

Τοτε που θα υπαρχουν και ως μαρτυρες καποια μελη απο εδω μεσα να δω τι θα πειτε. Αυτο.

Καλη συνεχεια κυριοι και επειδη ειδα οτι το γουσταρατε τερμα, δικο σας για μια ακομα φορα.

...τελικά πες μας κάτι...

...τσίμπησε κανένας?...όχι τίποτα άλλο...αλλά κρίμα είναι να μην "κουμπώσουμε"...επιχειρηματικά πάντα ε?... :grin: :grin: :grin:...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
...εσύ αν είχες λεφτά...αυτοκίνητο...δουλειά...και σπίτι δικό σου...αλλά απλά ήσουν κατά του γάμου...και δεν γούσταρες να έχεις καμιά γαμιώλα πάνω στο κεφάλι σου...θα έψαχνες?...

...:grin: :grin: :grin:...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.515
Κριτικές
56
Like
6.266
Πόντοι
4.806
Ειναι για γελια και για κλαματα να βλεπεις τι σκεφτονται να κανουν με διαφορα τεχνασματα ωστε να κρυψουν τον αντρισμο τους και τα θελω τους τη στιγμη που ολες εχουν προφιλ στα σοσιαλ κλειδωμενα με κωδικο για να μη φανει η πουτανια τους. Και εσυ, ναι εσυ, να φοβασαι μη τυχον και σε δει και σε κανει ντα.

Selfie να στελνεις με τη καθε γκομενα που εισαι ειτε εξω ειτε σε σπιτια και να τη γραφεις στα αρχιδια σου. Τοτε και μονο τοτε ισως σε παρει στα σοβαρα και σε μετρησει για αντρα αντι για ενα φοβικο ευνουχισμενο και αμπαλο προσκυνητη.

Ακου ρε πουστη μου...τι να κανω και διαφορα κολπα χακερ κτλπ για να μη το δει η καριολα ενω η ιδια εχει ποσα προφιλ μεσα στο γαμιολικι της που το εχει ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ή μπαινει απο τη δουλεια και σου ερχεται μετα και κουρασμενη και δεν εχει και ορεξη και σου στηνεται μια φορα το μηνα και παλι καμηλα και αν.

Ξεφτιλα.

Μεσα στα μουτρα της σε home cinema οθονη θα το ειχα ανοιχτο το φορουμ αν ειχα ποτε μου μονιμη σχεση και ειχε προσβαση στο σπιτι μου. Να το βλεπει και να ξερει η γαμιολα τη πασα αληθεια. Και το fb viber ολα ξεκλειδωτα τα εχω και ποτε στο αθορυβο. Να ακουει τα ντιν ντιν και να τρωγεται ποιος εστειλε και τι εστειλε. Αρκετα συχνα μολις βαρανε το παραταω και πηγαινω τουαλετα αν ειμαι μαζι με καμια γαμιολα να τη βαλω σε πειρασμο να το ανοιξει να διαβασει και να μου πει τα δικα της.

Μερος του παιχνιδιου ειναι. Γιατι να καυλωνει με καποιον που δεν εχει επιλογες και που δεν ακολουθει τα θελω του και τον αντρισμο του και φοβαται για αυτα; Δεν κανεις κατι παρανομο ουτε ανηθικο με ανηλικα κτλπ.

Σε σαιτ για ενηλικες εισαι στη τελικη. Θελει; Καλως. Δεν θελει; Ας παει στο καλο και γαμα της οτι φιλη-ξαδερφη σου κατσει. Βρες ακομα και τις φιλες της που εχουν χαθει απο το δημοτικο, γαμα τες και αυτες και φροντισε να το μαθει και αυτο.
Σωστός!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom