Νέα

Σας έχει πιάσει η γυναίκα σας ή η γκόμενά σας στο bourdela; Πώς το σώσατε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11

Το είδε πέρσι η γκόμενά μου, καθόμασταν μαζί, και άνοιξα το ίντερνετ στο λάπτοπ. Δεν το κατάλαβα πως βγήκε γιατί βγάζει στην οθόνη σε τετραγωνάκια τις σελίδες που επισκέπτομαι συχνά. Από τη ταραχή μου μόλις βγήκε το σήμα με το κόκκινο φωτάκι (μπαμ έκανε στην οθόνη), πέταξα ένα "σόρρυ" μπροστά της, και έκανα δήθεν ότι κάτι μπέρδεψα στο λαπτοπ και καλά, απασχολημένος... Ακολούθησε μία παγωμάρα για μερικά λεπτά. Εδώ και πολύ καιρό είναι πρώην γκόμενά μου.


ΥΓ. Το άλλο το θρεντ "με πόσους λέει οτι έχει πάει η γκόμενά σας" που ήταν πριν από λίγο, που εξαφανίστηκε? Πως το βρίσκω, θέλω να κάνω δήλωση. 
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
274
Πόντοι
281
Ακριβώς αυτό: ανώνυμη περιήγηση. Ούτε ιστορικό ούτε τίποτα.

Νομιζετε... Αν πάτε στα cookies του κανονικού σας browser , θα βρείτε πολλά ωραία πράγματα απο το private browsing
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Και αμα μας πιασει τι εγινε; θα μας κανει ντα; την γραφουμε
στα φρυδια μας, και αμα της αρεσει.. Διαφορετικα λε-πουλ
:coffee:
συμφωνω τυπε αντρες με τετοιο σκεπτικο προς εξαφανιση την  σημερον εποχη ενώ από αγαπουληδες εχουυμε να φανε και οι κοτες
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Νομιζετε... Αν πάτε στα cookies του κανονικού σας browser , θα βρείτε πολλά ωραία πράγματα απο το private browsing
με ένα vpn ειμαστε καλα εκτος και μας τσακωσει την ωρα που ειμαστε μεσα
 

Geopasas

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2011
Μηνύματα
122
Κριτικές
20
Like
164
Πόντοι
11
2011 με τσίμπησε η γυναίκα μου. Είχα ξεχάσει να κλείσω τις ανοιχτές καρτέλες στο λάπτοπ και τις έψαξε. Σκοτωθήκαμε, τις είπα κάτι δικαιολογίες του κώλου αλλά τζίφος. Έκανε να μου μιλήσει κάνα δυο μήνες αλλά με τον καιρό η ιστορία ξεχάστηκε
Πότε δεν ξεχνιέται αδελφε....
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
6.490
Τελικά η μόνη σωτηρία είναι ότι οι περισσότερες γκόμενες είναι ψιλοάσχετες από υπολογιστές και Internet, αλλιώς θα είχαν γίνει φονικά τύπου Σεχίδη.
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Τα μπανεράκια με έχουν εκθέσει ουκ ολίγες φορές , κυρίως στη δουλειά.
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Παντως θα έπρεπε να έχει και ένα πιο διακριτικο theme, να το ανοιγεις απο την δουλεια και αν διαβαζεις, σαν να διαβαζεις ενα απλο forum. Αυτες οι διαφημισεις και το κοκκινο χρώμα το κάνει να κανει μπαμ απο χιλιομετρο..
Αλλα και οι διαφημησεις ειναι σημαντικες για την επιβιωση του site... οποτε... το δεχομαστε οπως ειναι....
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Πριν από δύο χρόνια με έπιασε να ξεκωλιάζω μια υφιστάμενή μου στο συζυγικό κρεβάτι και από τότε είμαστε σε διάσταση οπότε είναι άνευ σημασίας αν το ξέχασε ή όχι
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.006
Κριτικές
33
Like
7.050
Πόντοι
3.496
συμφωνω τυπε αντρες με τετοιο σκεπτικο προς εξαφανιση την  σημερον εποχη
ενώ από αγαπουληδες εχουυμε να φανε και οι κοτες
Ετσι τυπε. Ενω αυτες εχουν fb, twitter, instagram, vk, κλειδωμενα κινητα με κωδικο,
και αλωνιζουν.. Χωρια τους -ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΙ- και καλα, (για καβατζα).  :knockinb:  :S
 

SexEd

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
και ομως ..... με την γυναικα καθομασταν στον καναπε και αυτη εβλεπε το περσυνο survivor εγω στο ταμπλετ ελιωνα στο γελιο με τα θρεντ περι χεσιματος , ανεκδοτα  κλπκλπ. καποια στιγμη μπαινω στο θρεντ με τα σπολιερ και μου λεει η δικια μου : που τα βρισκεις αυτα ... και εγω τις λεω ειμαι σε ενα σιτε που λεγεται ετσι και μιλαμε με αλλα παιδια για διαφορα κλπκλπκλπκλπ ... πιπες δηλαδη)))) μια χαρα περναμε απο τοτε δεν μου ξναεκανε κουβεντα... Βεβαια για να μην τα λεω και ολα ιδανικα, δεν με εχει πετυχει να χαζευω milfs , κολοτρυπες και τσιμπουκια .. χαχαχαχαχα

χαχαχαχα σωστος ο τυπος.
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Και εγώ κάθομαι δίπλα της σε ανώνυμη περιήγηση αλλά 1 φορά με πήρε ο ύπνος..Μόλις έβαλε το κινητό να το φορτίσει και άναψε η οθόνη..Τα είδε όλα..Της είπα ότι διαβάζω και ενημερώνομαι...Δεν το συνέχισε! Αλλά όπως είπε και κάποιος κύριος πιο πάνω..Καμιά γυναίκα δεν ξεχνάει...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Και εγώ κάθομαι δίπλα της σε ανώνυμη περιήγηση αλλά 1 φορά με πήρε ο ύπνος..Μόλις έβαλε το κινητό να το φορτίσει και άναψε η οθόνη..Τα είδε όλα..Της είπα ότι διαβάζω και ενημερώνομαι...Δεν το συνέχισε! Αλλά όπως είπε και κάποιος κύριος πιο πάνω..Καμιά γυναίκα δεν ξεχνάει...
επρεπε να της πεις ''Μαρια, τι ειναι αυτα που βλεπεις? ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ !!!''  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
παλια ειχα μια γκομενα κρυφοβιζιτα ... και τελος παντων δεν μου το παραδεχοταν με τιποτα ...μεχρι που βρηκα καποια ατομα απο εδω και μεσω πμ τα εμαθα ολα μεχρι και τον αριθμο του κιν μου στειλανε ...

ε ενα μεσημερι της τα εδειξα ολα και το σιτε κτλπ ...την στριμωξα καλα μου τα ξερασε ολα. Μετα το μισησε το σιτε ... αλλα τι να πει
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Mε έχουν πιάσει κάποιες αλλοδαπές,αλλά έχω πει ότι είναι αθλητικο forum bodybuilding και τα μπανεράκια στο πλάι pop up διαφημίσεις  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom