Νέα

Σας έχει «μυριστεί» η γυναίκα/κοπέλα σας ότι μόλις είχατε κάνει σεξ με άλλη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_limits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κοντεψατε ποτε να γινετε τσακωτος μετα απο ξενοπηδημα απο το αισθημα?

  • Ναι κοντεψα

    Ψήφοι: 15 31,3%
  • Ακομα οχι

    Ψήφοι: 33 68,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Δεν θέλω να πατρονάρω το θέμα , αλλά μιας και το φερε η κουβεντα , εγώ έχω την αντίθετη απορία.

Πoτς γκενεν και μερικοι άντρες είναι τόσο μα τόσο μαλάκες και δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ;

Κι εξηγουμαι. Γαμάω εδω και 3,5 χρονια 45ρα παντρεμενη συναδελφο (καθαρο 8ρι). Ξέρω οτι εκτος απο εμενα το διαστημα που την γνωριζω την εχουν πηδηξει τουλαχιστον 5 αλλοι. Αλλά θα μιλησω μονο για τον εαυτο μου. Ρε μυστες , δε μιλαμε για διακριτικες ξεπετες. Μιλάμε για ξενυχτια , για ταξιδια , για εξοδους...Την εχω στειλει σπιτι απειρες φορες ξημερωματα πασαλειμμενη στα χυσια , με σημαδια απο μελανιες , μαστιγια , σχοινια κλπ (γουσταρει πολυ φαση bondage).

Στον κερατά λεει οτι βγαινει με φιλες της. Ο τυπος εν τω μεταξυ υποτιθεται ειναι και πολλα βαρυς και δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του. Αλλά πόσα κιλά μαλάκας παίζει να ναι ; Και πόσοι τέτοιοι μαλάκες κυκλοφορούν άραγε αναμεσά μας προσβάλλοντας βαναυσα το ανδρικό φύλο ;
Ξέρεις πολλούς βαρείς και ασήκωτους που να δέχονται όλα αυτά; Το γιατί η τύπισσα επιλέγει αυτό το παραμύθι και γιατί εσύ είσαι πρόθυμος να το πιστέψεις είναι απορίας άξιο.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.383
Πόντοι
2.786
Δεν θέλω να πατρονάρω το θέμα , αλλά μιας και το φερε η κουβεντα , εγώ έχω την αντίθετη απορία.

Πoτς γκενεν και μερικοι άντρες είναι τόσο μα τόσο μαλάκες και δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ;

Κι εξηγουμαι. Γαμάω εδω και 3,5 χρονια 45ρα παντρεμενη συναδελφο (καθαρο 8ρι). Ξέρω οτι εκτος απο εμενα το διαστημα που την γνωριζω την εχουν πηδηξει τουλαχιστον 5 αλλοι. Αλλά θα μιλησω μονο για τον εαυτο μου. Ρε μυστες , δε μιλαμε για διακριτικες ξεπετες. Μιλάμε για ξενυχτια , για ταξιδια , για εξοδους...Την εχω στειλει σπιτι απειρες φορες ξημερωματα πασαλειμμενη στα χυσια , με σημαδια απο μελανιες , μαστιγια , σχοινια κλπ (γουσταρει πολυ φαση bondage).

Στον κερατά λεει οτι βγαινει με φιλες της. Ο τυπος εν τω μεταξυ υποτιθεται ειναι και πολλα βαρυς και δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του. Αλλά πόσα κιλά μαλάκας παίζει να ναι ; Και πόσοι τέτοιοι μαλάκες κυκλοφορούν άραγε αναμεσά μας προσβάλλοντας βαναυσα το ανδρικό φύλο ;

Φίλε με τέτοια quotes δεν πατρονάρεις το θέμα... το γελοιοποιείς εντελώς. Όπως καταλαβαίνεις (ή θα καταλάβεις σύντομα μιας και βλέπω είσαι νέος), το τι φίδια έχουν πει σε αυτό το site διάφορα μελη δεν περιγράφεται.

Ε, αυτό ήταν από τα χειρότερα. Ή σε δουλεύει η γκόμενα ή μας δουλεύεις εσύ (θεωρώ πιθανότερο το δεύτερο).

Τι να κάνουμε, ίσως είμαστε όλοι εμείς οι υπόλοιποι μαλάκες!!! Εσύ είσαι άλλο! :grin:
 

Kolala_29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τον εχω πιασει,τον εχω συγχωρεσει,και μετακομιζουμε μαζι για μια νεα αρχη ... το σπιτι αδειο ακομα κ εχω φυγει για 3ημερο στν τοπο καταγωγης μ .. κ γυρναω κ βρισκω στην κουζινα τσαντα περιπτερου με δυο καλαμακια και στο μπανιο το αντισυπτικο σαπουνακι που πλενει το οργανο του μετα απο σεξ ... λεω τι κανει το σαπουνακι εδω? Εγω το εχω σταθερα ντουλαπι .. πηγε να με βγαλει τρελλη οτι το ειχα αφησει εγω εκει πριν φυγω να μν τα πολυλογω μεταξυ καβγαδων απειλων και αλλες ομορφιες του ειπα να τα μαζευει να φυγει κ ετσι εγινε αλλα ειναι κ μπουνταλας ειχε υπογραψει το συμβολαιο του σπιτιου και τωρα πληρωνει 550 για να μενω εγω μεσα .. ψαχνω να φυγω αλλα μεχρι να βρω θα πληρωνει ... επισης θα σας πω οτι βρηκα επαγγελματια που επισκεπτοταν ο σιχαμενος της εστειλα μνμ μ απαντησε κ επιβεβαιωσε οτι τη συνανταει 6-8 φορες το χρονο ... ευχομαι καθε μερα ευλαβικα να πεθανει .... βριστε ελευθερα χεστηκα !!!!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.383
Πόντοι
2.786
Τον εχω πιασει,τον εχω συγχωρεσει,και μετακομιζουμε μαζι για μια νεα αρχη ... το σπιτι αδειο ακομα κ εχω φυγει για 3ημερο στν τοπο καταγωγης μ .. κ γυρναω κ βρισκω στην κουζινα τσαντα περιπτερου με δυο καλαμακια και στο μπανιο το αντισυπτικο σαπουνακι που πλενει το οργανο του μετα απο σεξ ... λεω τι κανει το σαπουνακι εδω? Εγω το εχω σταθερα ντουλαπι .. πηγε να με βγαλει τρελλη οτι το ειχα αφησει εγω εκει πριν φυγω να μν τα πολυλογω μεταξυ καβγαδων απειλων και αλλες ομορφιες του ειπα να τα μαζευει να φυγει κ ετσι εγινε αλλα ειναι κ μπουνταλας ειχε υπογραψει το συμβολαιο του σπιτιου και τωρα πληρωνει 550 για να μενω εγω μεσα .. ψαχνω να φυγω αλλα μεχρι να βρω θα πληρωνει ... επισης θα σας πω οτι βρηκα επαγγελματια που επισκεπτοταν ο σιχαμενος της εστειλα μνμ μ απαντησε κ επιβεβαιωσε οτι τη συνανταει 6-8 φορες το χρονο ... ευχομαι καθε μερα ευλαβικα να πεθανει .... βριστε ελευθερα χεστηκα !!!!!

Μάλλον φίδια μας πουλάς κι εσύ. Που δεν είσαι πραγματικό προφίλ!

(Αλλά και να είσαι, καλά σου 'κανε τέτοια σκατόψυχη που είσαι κι εύχεσαι να πεθάνει!) :grin:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.664
Like
28.862
Πόντοι
6.056
Τον εχω πιασει,τον εχω συγχωρεσει,και μετακομιζουμε μαζι για μια νεα αρχη ... το σπιτι αδειο ακομα κ εχω φυγει για 3ημερο στν τοπο καταγωγης μ .. κ γυρναω κ βρισκω στην κουζινα τσαντα περιπτερου με δυο καλαμακια και στο μπανιο το αντισυπτικο σαπουνακι που πλενει το οργανο του μετα απο σεξ ... λεω τι κανει το σαπουνακι εδω? Εγω το εχω σταθερα ντουλαπι .. πηγε να με βγαλει τρελλη οτι το ειχα αφησει εγω εκει πριν φυγω να μν τα πολυλογω μεταξυ καβγαδων απειλων και αλλες ομορφιες του ειπα να τα μαζευει να φυγει κ ετσι εγινε αλλα ειναι κ μπουνταλας ειχε υπογραψει το συμβολαιο του σπιτιου και τωρα πληρωνει 550 για να μενω εγω μεσα .. ψαχνω να φυγω αλλα μεχρι να βρω θα πληρωνει ... επισης θα σας πω οτι βρηκα επαγγελματια που επισκεπτοταν ο σιχαμενος της εστειλα μνμ μ απαντησε κ επιβεβαιωσε οτι τη συνανταει 6-8 φορες το χρονο ... ευχομαι καθε μερα ευλαβικα να πεθανει .... βριστε ελευθερα χεστηκα !!!!!

Αν λες αλήθεια το δίκιο σου το έχασες εκεί που εύχεσαι να πεθάνει.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Των φρονίμων τα παιδιά πρίν πεινάσουν μαγειρεύουν
 

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
361
Πόντοι
280
Έχεις βαλιτσάκι μικρό μάχιμο στο πάρκινγκ σου ή στο αμάξι που δεν μπαίνει ποτέ.

Έχεις μέσα το ίδιο αποσμητικό , αφρόλουτρο , οδοντόπαστα όπως και στο σπίτι και καβάτζα 2-3 δίπλα tshirts .. όπως έφυγες έτσι γυρίζεις

Και για τα αρώματα πάντα ένα καλό πούρο , και στο άναμα τον καπνό μέσα από το μπλουζάκι , πουκάμισο (2-3 φορές αρκούν) και ένα ουισκάκι για την γεύση.

Με το που θα μπεις σπίτι , θα σε στείλει αυτή απευθείας για μπάνιο χαχαχαχα
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
579
Like
375
Πόντοι
26
Έχεις βαλιτσάκι μικρό μάχιμο στο πάρκινγκ σου ή στο αμάξι που δεν μπαίνει ποτέ.

Έχεις μέσα το ίδιο αποσμητικό , αφρόλουτρο , οδοντόπαστα όπως και στο σπίτι και καβάτζα 2-3 δίπλα tshirts .. όπως έφυγες έτσι γυρίζεις

Και για τα αρώματα πάντα ένα καλό πούρο , και στο άναμα τον καπνό μέσα από το μπλουζάκι , πουκάμισο (2-3 φορές αρκούν) και ένα ουισκάκι για την γεύση.

Με το που θα μπεις σπίτι , θα σε στείλει αυτή απευθείας για μπάνιο χαχαχαχα
Το έχεις μελετήσει το θέμα.
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
Σιγα μην μας μυριστει.. τι ειναι.. σκυλος...?
Αμα προσεξεις 2-3  πραγματακια... δεν καταλαβαινουν τιποτα...
Απλα μερικοι απο μας.. ειναι λιγο μαλακες.. κ ενω κανουν την απιστια.. μετα φοβουντε.... :headbang:
Σαν τον αλλο..που εβαλε την μπλουζα αναποδα μετα το γαμησι κ πηγε σπιτι...!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Οποτε...
Προσοχη σε 2-3 πραγματακια... κινητα.. ωραρια...μυρωδιες-σημαδια... κ ολα οκ!!!Γαματε ελευθερα.. αλλιως ο γαμος δεν βγαινει!!!!  :grin:
Αλλωστε οπως σωστα λεει ο νηματοθετης... Μονογαμια  δεν υπαρχει!!!

...... Κινητα ενδελεχως ψαγμενα καθαρα.........
.. καλα.. για αυτο μην παιρνεις ορκο...
Εχω γνωστο.. που εψαχνε το κινητο της γυναικας γιατι ειχε υποψιες... κ δεν εβρισκε τιποτα... Μεχρι κανει την υπερτατη μαγκια...-Να μαθαινετε κ οι υπολοιποι..- και βαζει το viber στο PC του..με τον αριθμο της γυναικας του... ;)  κ οτι μυνυμα ερχοταν στο κινητο της..πηγαινε κ στο pc του.. ;)
Η κυρια  'μιλαγε' με εναν τυπο..με προστυχολογα.. κ απανταγε... αλλα στο καπακι τα εσβηνε...!!!για αυτο δεν εβρισκε τιποτα ο κυριος...!!!
Οποτε τα 'καθαρα' κινητα δεν λενε κατι.... :afro:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Τον εχω πιασει,τον εχω συγχωρεσει,και μετακομιζουμε μαζι για μια νεα αρχη ... το σπιτι αδειο ακομα κ εχω φυγει για 3ημερο στν τοπο καταγωγης μ .. κ γυρναω κ βρισκω στην κουζινα τσαντα περιπτερου με δυο καλαμακια και στο μπανιο το αντισυπτικο σαπουνακι που πλενει το οργανο του μετα απο σεξ ... λεω τι κανει το σαπουνακι εδω? Εγω το εχω σταθερα ντουλαπι .. πηγε να με βγαλει τρελλη οτι το ειχα αφησει εγω εκει πριν φυγω να μν τα πολυλογω μεταξυ καβγαδων απειλων και αλλες ομορφιες του ειπα να τα μαζευει να φυγει κ ετσι εγινε αλλα ειναι κ μπουνταλας ειχε υπογραψει το συμβολαιο του σπιτιου και τωρα πληρωνει 550 για να μενω εγω μεσα .. ψαχνω να φυγω αλλα μεχρι να βρω θα πληρωνει ... επισης θα σας πω οτι βρηκα επαγγελματια που επισκεπτοταν ο σιχαμενος της εστειλα μνμ μ απαντησε κ επιβεβαιωσε οτι τη συνανταει 6-8 φορες το χρονο ... ευχομαι καθε μερα ευλαβικα να πεθανει .... βριστε ελευθερα χεστηκα !!!!!
Αν αποκαλείς στα 29 σου τον πούτσο "οργανο" καταλάβαμε και τι είσαι. Βγάλε ομως την κελεμπία και ποσταρε κωλο-βυζια ποτέ δεν είναι αργά
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
611
Πόντοι
81
Δεν θέλω να πατρονάρω το θέμα , αλλά μιας και το φερε η κουβεντα , εγώ έχω την αντίθετη απορία.

Πoτς γκενεν και μερικοι άντρες είναι τόσο μα τόσο μαλάκες και δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ;

Κι εξηγουμαι. Γαμάω εδω και 3,5 χρονια 45ρα παντρεμενη συναδελφο (καθαρο 8ρι). Ξέρω οτι εκτος απο εμενα το διαστημα που την γνωριζω την εχουν πηδηξει τουλαχιστον 5 αλλοι. Αλλά θα μιλησω μονο για τον εαυτο μου. Ρε μυστες , δε μιλαμε για διακριτικες ξεπετες. Μιλάμε για ξενυχτια , για ταξιδια , για εξοδους...Την εχω στειλει σπιτι απειρες φορες ξημερωματα πασαλειμμενη στα χυσια , με σημαδια απο μελανιες , μαστιγια , σχοινια κλπ (γουσταρει πολυ φαση bondage).

Στον κερατά λεει οτι βγαινει με φιλες της. Ο τυπος εν τω μεταξυ υποτιθεται ειναι και πολλα βαρυς και δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του. Αλλά πόσα κιλά μαλάκας παίζει να ναι ; Και πόσοι τέτοιοι μαλάκες κυκλοφορούν άραγε αναμεσά μας προσβάλλοντας βαναυσα το ανδρικό φύλο ;

Ο τυπος φιλε με τη συμπεριφορα του την εχει κανει να κερατωνει. Μια γυναικα που ειναι οκ με τον συντροφο της δεν εχει λογο να γαμηθει. Οποτε το κλειδι ειναι η επικοινωνια και η σωστη χημεια
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Σιγα μην μας μυριστει.. τι ειναι.. σκυλος...?
Αμα προσεξεις 2-3  πραγματακια... δεν καταλαβαινουν τιποτα...
Απλα μερικοι απο μας.. ειναι λιγο μαλακες.. κ ενω κανουν την απιστια.. μετα φοβουντε.... :headbang:
Σαν τον αλλο..που εβαλε την μπλουζα αναποδα μετα το γαμησι κ πηγε σπιτι...!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Οποτε...
Προσοχη σε 2-3 πραγματακια... κινητα.. ωραρια...μυρωδιες-σημαδια... κ ολα οκ!!!Γαματε ελευθερα.. αλλιως ο γαμος δεν βγαινει!!!!  :grin:
Αλλωστε οπως σωστα λεει ο νηματοθετης... Μονογαμια  δεν υπαρχει!!!
.. καλα.. για αυτο μην παιρνεις ορκο...
Εχω γνωστο.. που εψαχνε το κινητο της γυναικας γιατι ειχε υποψιες... κ δεν εβρισκε τιποτα... Μεχρι κανει την υπερτατη μαγκια...-Να μαθαινετε κ οι υπολοιποι..- και βαζει το viber στο PC του..με τον αριθμο της γυναικας του... ;)  κ οτι μυνυμα ερχοταν στο κινητο της..πηγαινε κ στο pc του.. ;)
Η κυρια  'μιλαγε' με εναν τυπο..με προστυχολογα.. κ απανταγε... αλλα στο καπακι τα εσβηνε...!!!για αυτο δεν εβρισκε τιποτα ο κυριος...!!!
Οποτε τα 'καθαρα' κινητα δεν λενε κατι.... :afro:

Τυπε μου πολυ σωστος. Κοιτα. Εχω κι εγω ακρη να παγιδευσω κινητο και να μου ερχονται τα μηνυματα της, να ακουω κλησεις της, να ανοιγω καμερα και μικροφωνο χωρις να φαινεται τιποτα κλπ. Αλλα οπως ειπα γκομενο μονιμο δεν μπορει να εχει και ουτε θα ηθελε πιστευω οπως κι εγω. Τρεις μηνες τωρα που ακομα δεν δουλευει, δεν κουναει απο σπιτι. Και σπιτι δεν γινεται και να ηθελε να φερει καποιον. Αν ηθελε να δει καποιον μονιμο δεσμο θα ειχε βγει εστω για καφε. Και οχι μονο τωρα. Γρνικα ειναι ετσι το στυλ της.
Να ψαξω λοιπον να βρω οτι σε καμια διανυκτερευση γαμηθηκε με κανενα που γνωρισε? Η γαμηθηκε δυο η πεντε φορες με διαφορετικους? Και? Η οποια γενικα δεν ειναι και καμια που ψαχνεται η τρελη φαν του γαμησιου. Νορμαλ κοπελα. Οποτε μπορει και απλα να υπαρχουν μονο στη φαντασια μου. Οπως πολυ σωστα ειπες παντως δεν βγαινει αλλιως ο γαμος. Και αν ημουν κανενα αθωο περιστερακι να κανω χαμο. Τωρα να πω τι ακομα και αν εχει γαμηθει? Γαργαρα θα το εκανα. Οποτε... Αφου δεν υπαρχει κατι μονιμο και αφου μεταξυ μας ειμαστε αψογα... Εχουμε ιδια δικαιωματα. Δικαια και ωμα.
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Η άλλη δοκιμασία είναι η ποσότητα χύσεως.Αν είναι ελλιπής υποψιάζεται η γκόμενα αυτομάτως οτι πριν πας στην ίδια γαμούσες κάποια άλλη.Είναι ένα σχετικά εύκολο τεστ.
Αμα χύσεις πολύ και χοντρά σημαίνει οτι γουστάρεις και είσαι σχετικά πιστός οπότε κολακεύονται αυτόματα.
Τυπε παιζει να την εχεις κανει διατριβη ρουφωντας καβλια και παιρνοντας παραδειγμα απ την ερασιτεχνικη τσοντα με τους νοσοκομους που εχει βγει εδω και 15 χρονια με την γκομενα που τσιμπουκωνει να λεει την ατακα " το καταλαβαινω απ την ποσοτητα αν πηγες με αλλη " ουστ ρε πουσταριο  :jerking: :2funny: 

Τρως ένα πιτόγυρο με extra τζατζίκι και κρεμμύδι
αλλο "κολπο" ,ειναι πριν γυρισεις σπιτι,
σταματας σε ενα σουβλατζιδικο,χτυπας μια πιτα ,με διπλο τζατζικι,κ διπλο κρεμυδι,κ μια μπυρα...δεν προκειται να υποψιαστει τιποτε...τζατζκιλα,κ μπυρα...
Ρε πατε καλα ? τζατζικι στο πιτογυρο ? :jerking: να πανιασει ο γυρος απ το γιαουρτι ?  :vomit:
Πιτα γυρο ντοματα κρεμμυδι!! αυτο και τελος και σαν εξτρα μουσταρδα η μουκοβο αντι μουσταρδας, θα φας που θα φας αλλα να φας, σε μουχλιασμενους η χθεσινους γυρους βαζουν τζατζικι για να μην το καταλαβεις  :vomit:

και αντι για μπυρα ενα ποτηρακι ουζο που το απεχθανομαι βρωμαει περισσοτερο σε σχεση με την μπυρα  :grin:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
12
Like
6.336
Πόντοι
2.646
Τον εχω πιασει,τον εχω συγχωρεσει,και μετακομιζουμε μαζι για μια νεα αρχη ... το σπιτι αδειο ακομα κ εχω φυγει για 3ημερο στν τοπο καταγωγης μ .. κ γυρναω κ βρισκω στην κουζινα τσαντα περιπτερου με δυο καλαμακια και στο μπανιο το αντισυπτικο σαπουνακι που πλενει το οργανο του μετα απο σεξ ... λεω τι κανει το σαπουνακι εδω? Εγω το εχω σταθερα ντουλαπι .. πηγε να με βγαλει τρελλη οτι το ειχα αφησει εγω εκει πριν φυγω να μν τα πολυλογω μεταξυ καβγαδων απειλων και αλλες ομορφιες του ειπα να τα μαζευει να φυγει κ ετσι εγινε αλλα ειναι κ μπουνταλας ειχε υπογραψει το συμβολαιο του σπιτιου και τωρα πληρωνει 550 για να μενω εγω μεσα .. ψαχνω να φυγω αλλα μεχρι να βρω θα πληρωνει ... επισης θα σας πω οτι βρηκα επαγγελματια που επισκεπτοταν ο σιχαμενος της εστειλα μνμ μ απαντησε κ επιβεβαιωσε οτι τη συνανταει 6-8 φορες το χρονο ... ευχομαι καθε μερα ευλαβικα να πεθανει .... βριστε ελευθερα χεστηκα !!!!!
τύπε, νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός.  :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.730
Πόντοι
2.306
Έχεις βαλιτσάκι μικρό μάχιμο στο πάρκινγκ σου ή στο αμάξι που δεν μπαίνει ποτέ.

Έχεις μέσα το ίδιο αποσμητικό , αφρόλουτρο , οδοντόπαστα όπως και στο σπίτι και καβάτζα 2-3 δίπλα tshirts .. όπως έφυγες έτσι γυρίζεις

Και για τα αρώματα πάντα ένα καλό πούρο , και στο άναμα τον καπνό μέσα από το μπλουζάκι , πουκάμισο (2-3 φορές αρκούν) και ένα ουισκάκι για την γεύση.

Με το που θα μπεις σπίτι , θα σε στείλει αυτή απευθείας για μπάνιο χαχαχαχα

βρε φίλε αν ξαφνικά μυρίζεις πούρο, που δεν έχεις ξανακπνίσει στην ζωή σου, έχεις πιει και ένα ουίσκυ, αν ήμουν γυναίκα θα έλεγα ο άντρας μου ή πήγε στις πουτάνες και του έκαναν καλό τσιμπούκι, ή κέρδισε το τζόκερ. Εν πάση περιπτώσει θα περάσει σε αυστηρή παρακολούθηση και ανάκριση να τα ξεράσει όλα.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Εχετε ποτε σχεδον προδωθει οτι μολις ειχατε γυρισει απο ξενοπηδημα? Πως τα μπαλωσατε? Η δεν τα μπαλωσατε? Εφαγε τη δικαιολογια η φαγατε κατσαρολιες?

Μια απο τις προσωπικες μου ιστοριες. Σχολασα νωριτερα απο τη δουλεια και ειχα κανονισει ξεσκισμα με μουνακι που γαμαγα απο πολυ παλια και υπερμουναρα. Γυρναω σπιτι νωριτερα και.... Εχει γυρισει και η γυναικα μου νωριτερα. Αμηχανια αφου το καυλι μου εσταζε απο τις καυλες της αλλης αλλα αν επιτοπου πηγαινα για μπανιο ισως της φαινοταν περιεργο. Συνηθως αραζω λιγο. Απο την αλλη ομως αν, λεμε Ααααν της ερχοταν τιποτα περιεργο στο μυαλο θα μυριζε τις καυλες της αλλης και δεν θα μιλαγαμε τωρα. Η επικοινωνια ηταν στο μεσσεντζερ οπου και φυσικα ειχα διαγραψει τα παντα...
Ο διαολος??? Ανοιγει μια παλιοτερη συσκευη μου για να δει αν υπαρχουν εκει καποιες φωτο που ειχε τραβηξει για ασχετο θεμα. Οσοι εχετε δευτερο με μεσσεντζερ κλπ θα εχετε δει οτι οταν το ανοιξεις ερχονται ειδοποιησεις πιυ εχεις διαγραψει αλλα οχι ολα τα μυνηματα. Σκαει λοιπον και απο αυτη και φαινοταν το " ευχαριστω πολυ καλε μου. Κανονισε να σε δω συντομα". Μου λεει ποια ειναι αυτη? Ανατριχιλα εγω. Μια φιλη μωρε. Παταει να ανοιξουν τα μυνηματα και λεει η συνομιλια εχει διαγραφει. Με καρφωνει ασχημα. Γιατι τη διεγραψες? Εσβηνα βλακειες απο διαφορους για δουλειες (εχω συχνα τετοια μην) και μαλλον εσβησα κι αυτο.
Το ποοοολυ περιεργο???? Τελις εκει η κουβεντα. Καθισε στον καναπε και χαζευε τηλεοραση ενω εγω με πλαγια βηματα για μπανιο... Παρα πολυ περιεργο γιατι περιμενα τρελο τσαμπουκα και λεω τωρα οσες φαω και οσες μου ριξουνε... Αλλα... Πολυ παραδοξως κιχ. Και το ιδιο βραδυ γαμηθηκαμε και πολυ πολυ καλα. Τωρα το εφαγε? Εδωσε τοπο στην οργη? Δεν ειχε αρκετα στοιχεια για ματς? Αβυσσος....

Για παμε καμια δικια σας μυστες μου.

Θα σου πω τι έπαιξε. Σε έχει γραμμένο στο μουνί της φιλάρα μου.

Π
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Εγώ είμαι από τους τυχερούς που έχω το ελεύθερο να πηδήξω ό,τι γκομενάκι γουστάρω αρκεί να είναι απλά ξεπέτα για το ξεκαύλωμα. Και όχι μόνο να το κάνω αλλά γουστάρει και να το ξέρει. Το ίδιο ισχύει και για εκείνη, αν και στην πράξη επειδή είναι έντονα εγκεφαλική στο σεξ, όπως οι περισσότερες γυναίκες και επειδή για την ώρα είναι φουλ κολλημένη μαζί μου, δεν έχει προκύψει κάτι από πλευράς της.
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Υπάρχει εκατέρωθεν άνεση και ειλικρίνεια σε τέτοια ζητήματα μεταξύ μας οπότε δεν βρίσκω το λόγο να είχε συμβεί και να μην το ήξερα. Από την άλλη ο καθένας πιστεύει ό,τι θέλει βάσει των προκαταλήψεων και των προσωπικών του βιωμάτων οπότε δεκτή η άποψη του καθενός και σίγουρα δεν θα κάτσω να προσπαθήσω να πείσω κανέναν για τίποτα. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom