Νέα

Σας έχει «μυριστεί» η γυναίκα/κοπέλα σας ότι μόλις είχατε κάνει σεξ με άλλη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_limits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κοντεψατε ποτε να γινετε τσακωτος μετα απο ξενοπηδημα απο το αισθημα?

  • Ναι κοντεψα

    Ψήφοι: 15 31,3%
  • Ακομα οχι

    Ψήφοι: 33 68,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Συνήθως το καταλαβαίνουν αν δούνε καπότες στο πάτωμα ή στο κρεβάτι σου ή ίχνη μακιγιάζ στα χείλια σου,στα ποτήρια κτλ.Εχουν διαίσθηση για αυτά τα πράγματα οι γυναίκες,σου λένε ήσουνα με άλλη κοπέλα πριν από μένα.
...

Τύπε, δε χρειάζεται και πολύ διαίσθηση για να καταλάβει ότι γαμιέσαι με άλλη άμα δει καπότα στο πάτωμα...
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Τα εχω ζυγισει ολα παντως τυπαρες. Ωμα και ρεαλιστικα. Γκομενο δεν εχει γιατι μονη με φιλη μπορει να βγει μια φορα το τριμηνο. Οταν δεν δουλευει ειναι στο σπιτι. Ειναι σπιτογατος και σπιτι για διαφορους λογους δεν μπορει να βαλει καποιον. Ιταν ειναι στη δουλεια δεν μπορει να κανει κατι. Ειναι αεροσυνοδος οποτε παντα ξερω προγραμμα κλπ. Μεταξυ μας ειμαστε αψογα. Λιγο με το σεξ εχουμε αραιωσει αλλα λογω προγραμματος. Οταν βρεθει χρονος ολα οκ. Βεβαια.... Καποιες φορες πχ μια φορα το μηνα η διμηνο που εχει διανυκτερευσεις.... Μπορει να γαμηθει οσο θελει. Στανταρ μερος δεν υπαρχει. Ουτε και γκομενος απο εκει. Εχω ψαξει πολυ να δω πιλοτους κλπ. Παντα διαφορετικοι. Κινητα ενδελεχως ψαγμενα καθαρα. Τωρα.... Επειδη στη μονογαμια δεν πιστευω... Εχω συμβιβαστει οτι οπως κι εγω μπορει να γαμηθει. Αφου δεν εχω βρει κατι στανταρ τυπαρες... Και αν γαμιεται οπως οι αντρες πουτσα και αντε γεια οπιτε της κατσει... Ολα οκ για μενα. Δεν μπορω να κανω κατι αλλωστε. Και αν το μαθαινα οτι επαιξε τυχαια πουτσα... Δεν θα μιλαγα καν. Αν δεν υπαρχει συναισθηματικη ελξη αρα δεν διαλυεις το σπιτι σου.... Πιστευω οτι ειναι κατι που θα συμβει στο μεγαλυτερο ποσοστο των παντρεμενων. Αποψη μου παντα αλλα ρεαλιστικη πιστευω.... Οποτε ναι πολυ πιθανο θεωρω να εχει γαμηθει. Ουτε αποδειξεις ουτε τιποτα και σιγουρα οχι συνεχεια. Οποτε... Αν εγινε εγινε μυστες μου. Χαλαλι οποιου τη χαρηκε. Ωμα και ωραια.
 

Nodas1821

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
151
Like
520
Πόντοι
81
Τα εχω ζυγισει ολα παντως τυπαρες. Ωμα και ρεαλιστικα. Γκομενο δεν εχει γιατι μονη με φιλη μπορει να βγει μια φορα το τριμηνο. Οταν δεν δουλευει ειναι στο σπιτι. Ειναι σπιτογατος και σπιτι για διαφορους λογους δεν μπορει να βαλει καποιον. Ιταν ειναι στη δουλεια δεν μπορει να κανει κατι. Ειναι αεροσυνοδος οποτε παντα ξερω προγραμμα κλπ. Μεταξυ μας ειμαστε αψογα. Λιγο με το σεξ εχουμε αραιωσει αλλα λογω προγραμματος. Οταν βρεθει χρονος ολα οκ. Βεβαια.... Καποιες φορες πχ μια φορα το μηνα η διμηνο που εχει διανυκτερευσεις.... Μπορει να γαμηθει οσο θελει. Στανταρ μερος δεν υπαρχει. Ουτε και γκομενος απο εκει. Εχω ψαξει πολυ να δω πιλοτους κλπ. Παντα διαφορετικοι. Κινητα ενδελεχως ψαγμενα καθαρα. Τωρα.... Επειδη στη μονογαμια δεν πιστευω... Εχω συμβιβαστει οτι οπως κι εγω μπορει να γαμηθει. Αφου δεν εχω βρει κατι στανταρ τυπαρες... Και αν γαμιεται οπως οι αντρες πουτσα και αντε γεια οπιτε της κατσει... Ολα οκ για μενα. Δεν μπορω να κανω κατι αλλωστε. Και αν το μαθαινα οτι επαιξε τυχαια πουτσα... Δεν θα μιλαγα καν. Αν δεν υπαρχει συναισθηματικη ελξη αρα δεν διαλυεις το σπιτι σου.... Πιστευω οτι ειναι κατι που θα συμβει στο μεγαλυτερο ποσοστο των παντρεμενων. Αποψη μου παντα αλλα ρεαλιστικη πιστευω.... Οποτε ναι πολυ πιθανο θεωρω να εχει γαμηθει. Ουτε αποδειξεις ουτε τιποτα και σιγουρα οχι συνεχεια. Οποτε... Αν εγινε εγινε μυστες μου. Χαλαλι οποιου τη χαρηκε. Ωμα και ωραια.


:respect: :respect: :respect:
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Μια φορά είχα πει πάω για μασάζ και όταν γύρισα με περίμενε στη πόρτα, κατευθείαν πίπα για να δει εάν λειτουργώ...

Ηθικό δίδαγμα... ποτέ 2η φορά όταν σε περιμένει γκόμενα σπίτι... ή χαπάκι για αντοχές διαρκείας...
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.221
Like
4.812
Πόντοι
456
Δεν θέλω να πατρονάρω το θέμα , αλλά μιας και το φερε η κουβεντα , εγώ έχω την αντίθετη απορία.

Πoτς γκενεν και μερικοι άντρες είναι τόσο μα τόσο μαλάκες και δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ;

Κι εξηγουμαι. Γαμάω εδω και 3,5 χρονια 45ρα παντρεμενη συναδελφο (καθαρο 8ρι). Ξέρω οτι εκτος απο εμενα το διαστημα που την γνωριζω την εχουν πηδηξει τουλαχιστον 5 αλλοι. Αλλά θα μιλησω μονο για τον εαυτο μου. Ρε μυστες , δε μιλαμε για διακριτικες ξεπετες. Μιλάμε για ξενυχτια , για ταξιδια , για εξοδους...Την εχω στειλει σπιτι απειρες φορες ξημερωματα πασαλειμμενη στα χυσια , με σημαδια απο μελανιες , μαστιγια , σχοινια κλπ (γουσταρει πολυ φαση bondage).

Στον κερατά λεει οτι βγαινει με φιλες της. Ο τυπος εν τω μεταξυ υποτιθεται ειναι και πολλα βαρυς και δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του. Αλλά πόσα κιλά μαλάκας παίζει να ναι ; Και πόσοι τέτοιοι μαλάκες κυκλοφορούν άραγε αναμεσά μας προσβάλλοντας βαναυσα το ανδρικό φύλο ;
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.084
Κριτικές
50
Like
7.893
Πόντοι
8.236
Μου είχε τύχει να μυρίζω γυναικείο άρωμα και να έχω γκλιτερ στο πρόσωπο (ούτε που ήξερα τότε τι είναι το γκλιτερ )
Επίσης μετά από ραντεβού με επαγγελματία όταν γύρισα στο σπίτι μου και με περίμενε (η τότε) η  κοπέλα μου  πονηρευτηκε επειδή είχα γυρίσει φρεσκολουσμενος ... ούτε θυμάμαι τι ψέμα της είχα πει για το συγκεκριμένο γεγονός  ... Βέβαια μετά από λίγο καιρό χωρίσαμε απλά επειδή η σχέση μας είχε κάνει τον κύκλο της. Τώρα αν κατάλαβε ποτέ ότι δεν της ήμουν πιστός η αν μου είχε γενικά εμπιστοσύνη η όχι δεν το έμαθα ποτέ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.609
Πόντοι
4.546
Δεν θέλω να πατρονάρω το θέμα , αλλά μιας και το φερε η κουβεντα , εγώ έχω την αντίθετη απορία.

Πoτς γκενεν και μερικοι άντρες είναι τόσο μα τόσο μαλάκες και δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ;

Κι εξηγουμαι. Γαμάω εδω και 3,5 χρονια 45ρα παντρεμενη συναδελφο (καθαρο 8ρι). Ξέρω οτι εκτος απο εμενα το διαστημα που την γνωριζω την εχουν πηδηξει τουλαχιστον 5 αλλοι. Αλλά θα μιλησω μονο για τον εαυτο μου. Ρε μυστες , δε μιλαμε για διακριτικες ξεπετες. Μιλάμε για ξενυχτια , για ταξιδια , για εξοδους...Την εχω στειλει σπιτι απειρες φορες ξημερωματα πασαλειμμενη στα χυσια , με σημαδια απο μελανιες , μαστιγια , σχοινια κλπ (γουσταρει πολυ φαση bondage).

Στον κερατά λεει οτι βγαινει με φιλες της. Ο τυπος εν τω μεταξυ υποτιθεται ειναι και πολλα βαρυς και δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του. Αλλά πόσα κιλά μαλάκας παίζει να ναι ; Και πόσοι τέτοιοι μαλάκες κυκλοφορούν άραγε αναμεσά μας προσβάλλοντας βαναυσα το ανδρικό φύλο ;

Ήθελα να γράψω σχετικό σχόλιο αλλά με πρόλαβες τύπε μου.
Με κάλυψες απόλυτα!
Κι εγώ αυτή την γαμημένη απορία έχω.. πόσα κιλά μαλάκες τέτοιοι υπάρχουν τελικά εκεί έξω & μας ξεφτιλίζουν σαν φύλο!
   :think:
 

firesstarter

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
27
Like
17
Πόντοι
0
Δεν θέλω να πατρονάρω το θέμα , αλλά μιας και το φερε η κουβεντα , εγώ έχω την αντίθετη απορία.

Πoτς γκενεν και μερικοι άντρες είναι τόσο μα τόσο μαλάκες και δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ;

Κι εξηγουμαι. Γαμάω εδω και 3,5 χρονια 45ρα παντρεμενη συναδελφο (καθαρο 8ρι). Ξέρω οτι εκτος απο εμενα το διαστημα που την γνωριζω την εχουν πηδηξει τουλαχιστον 5 αλλοι. Αλλά θα μιλησω μονο για τον εαυτο μου. Ρε μυστες , δε μιλαμε για διακριτικες ξεπετες. Μιλάμε για ξενυχτια , για ταξιδια , για εξοδους...Την εχω στειλει σπιτι απειρες φορες ξημερωματα πασαλειμμενη στα χυσια , με σημαδια απο μελανιες , μαστιγια , σχοινια κλπ (γουσταρει πολυ φαση bondage).

Στον κερατά λεει οτι βγαινει με φιλες της. Ο τυπος εν τω μεταξυ υποτιθεται ειναι και πολλα βαρυς και δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του. Αλλά πόσα κιλά μαλάκας παίζει να ναι ; Και πόσοι τέτοιοι μαλάκες κυκλοφορούν άραγε αναμεσά μας προσβάλλοντας βαναυσα το ανδρικό φύλο ;

Το πιο πιθανό είναι να έχει και αυτός λερωμένη την φωλιά του
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Δεν θέλω να πατρονάρω το θέμα , αλλά μιας και το φερε η κουβεντα , εγώ έχω την αντίθετη απορία.

Πoτς γκενεν και μερικοι άντρες είναι τόσο μα τόσο μαλάκες και δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ;

Κι εξηγουμαι. Γαμάω εδω και 3,5 χρονια 45ρα παντρεμενη συναδελφο (καθαρο 8ρι). Ξέρω οτι εκτος απο εμενα το διαστημα που την γνωριζω την εχουν πηδηξει τουλαχιστον 5 αλλοι. Αλλά θα μιλησω μονο για τον εαυτο μου. Ρε μυστες , δε μιλαμε για διακριτικες ξεπετες. Μιλάμε για ξενυχτια , για ταξιδια , για εξοδους...Την εχω στειλει σπιτι απειρες φορες ξημερωματα πασαλειμμενη στα χυσια , με σημαδια απο μελανιες , μαστιγια , σχοινια κλπ (γουσταρει πολυ φαση bondage).

Στον κερατά λεει οτι βγαινει με φιλες της. Ο τυπος εν τω μεταξυ υποτιθεται ειναι και πολλα βαρυς και δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του. Αλλά πόσα κιλά μαλάκας παίζει να ναι ; Και πόσοι τέτοιοι μαλάκες κυκλοφορούν άραγε αναμεσά μας προσβάλλοντας βαναυσα το ανδρικό φύλο ;

Τυπε μου απο τα γραφομενα σου σχηματιζω την εξης αποψη. Η ο τυπος ζει στο συννεφακι του και νομιζει οτι η γυναικα του τον φοβαται τοσο που δεν θα τολμαγε η δεν τον ενδιαφερει καν. Εκτος και αν... Σου λεει εσενα το μωρο ολα αυτα περι ματσο, αλλα οταν γυρναει χυμενη αυτος την καθαριζει και αυτη του περιγραφει τα γαμησια που εκανε. Αν τα εχουν βρει ετσι οκ αποδεκτο, δεν κατακρινω τιποτα.
Αν στη δικη μου φαση ηταν αυτη η γυναικα σιγουρα θα την ειχα τσακωσει και θα ειχε παει σπιτι της. Οπως ειπα παλι το εχω ψαξει παρα πολυ. Το μονο που δεν μπορω να ελενξω ειναι το να γαμιεται πχ σε καθε χωρα που εχει οταν σπανια εχε διανυκτερευση με call boys,η με διαφορετικο τυχαιο. Εχω τριπλοτσεκαρει πληρωματα κλπ, σχεδον παντα διαφορετικοι πιλοτοι και πληρωμα - φιλες. Επισης μεταξυ μας ειναι ιλα φυσιολιγικοτατα και αψογα. Οπως ειπα το να ανακαλυπτα one night stand και τελος, θα το εκανα γαργαρα. Δεν γινεται να φωναζει ο κλεφτης να φωναζει κι ο νοικοκυρης. Αλλωστε οπως εγραψα ηδη δεν πιστευω στη μονογαμια και δεν μπορω να τρωω τη ζωη μου στο αν η γυναικα μου γαμιεται εφ οσον η καθημερινοτητα μας δεν της/ μου αφηνει να εχουμε κατι πιο σταθερο. Αν ειχε παραστρατησει σωματικα οπως εγω, που θεωρω οτι και αυτες μπορει να σκεφτονται οπως εμεις, το προσπερναω γιατι δεν ειμαι κι εγω αθωος. Συναισθηματικο δουλεμα ομως.... Με την καμια δεν το ανεχομουν. Στην περιπτωση που περιγραφεις παντως θεωρω πιθανοτερο σεναριο οτι αισθανεται ασφαλης λογω μπουλινγκ και εκφοβισμου στη γυναικα του. Θεωρει αδυνατο να τολμησει να του γαμηθει.

Τελος.... Ποτε μα ποτε στη ζωη μου δεν γελαω με αντρα που του γαμιεται η γυναικα, ουτε ξεφτυλιζεται στα ματια μου. Παντα υπαρχουν λογοι που μπορει να το ανεχεται αν το ξερει και να ειναι και αξιος θαυμασμου που μπορει και ριχνει την αξιοπρεπεια του ενω εγω δεν θα υπηρχε περιπτωση να το κανω. Πχ παιδια, να την αγαπαει οσο τιποτα, να φοβαται τον εξευτελισμο τον δικο του και της οικογενειας του κλπ. Δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο και σιγουρα δεν ξεφτυλιζεται κανεις τουλαχιστον στα δικα μου ματια για οτι δεν μπορει να ελενξει. Πολυ ρεαλιστικα θεωρω οτι μπορει ηδη να εχει γαμηθει η να γαμηθει στο μελλον και ειμαι προετοιμασμενος, παρα να ζω στη σφαιρα των ελαχιστων πιθανοτητων και να χασω τη γη κατω απο τα ποδια μου. Αν τυχει πιτε κατι καλυτερα να μπορω να εχω μια σχετικη ψυχραιμια και να παρω σωστες αποφασεις. Αποψη μου παντα μυστες μου και με αυτη πορευομαι.  
 

Kolala_29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τον εχω πιασει,τον εχω συγχωρεσει,και μετακομιζουμε μαζι για μια νεα αρχη ... το σπιτι αδειο ακομα κ εχω φυγει για 3ημερο στν τοπο καταγωγης μ .. κ γυρναω κ βρισκω στην κουζινα τσαντα περιπτερου με δυο καλαμακια και στο μπανιο το αντισυπτικο σαπουνακι που πλενει το οργανο του μετα απο σεξ ... λεω τι κανει το σαπουνακι εδω? Εγω το εχω σταθερα ντουλαπι .. πηγε να με βγαλει τρελλη οτι το ειχα αφησει εγω εκει πριν φυγω να μν τα πολυλογω μεταξυ καβγαδων απειλων και αλλες ομορφιες του ειπα να τα μαζευει να φυγει κ ετσι εγινε αλλα ειναι κ μπουνταλας ειχε υπογραψει το συμβολαιο του σπιτιου και τωρα πληρωνει 550 για να μενω εγω μεσα .. ψαχνω να φυγω αλλα μεχρι να βρω θα πληρωνει ... επισης θα σας πω οτι βρηκα επαγγελματια που επισκεπτοταν ο σιχαμενος της εστειλα μνμ μ απαντησε κ επιβεβαιωσε οτι τη συνανταει 6-8 φορες το χρονο ... ευχομαι καθε μερα ευλαβικα να πεθανει .... βριστε ελευθερα χεστηκα !!!!!
 

Melouris

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Τυπε μου απο τα γραφομενα σου σχηματιζω την εξης αποψη. Η ο τυπος ζει στο συννεφακι του και νομιζει οτι η γυναικα του τον φοβαται τοσο που δεν θα τολμαγε η δεν τον ενδιαφερει καν. Εκτος και αν... Σου λεει εσενα το μωρο ολα αυτα περι ματσο, αλλα οταν γυρναει χυμενη αυτος την καθαριζει και αυτη του περιγραφει τα γαμησια που εκανε. Αν τα εχουν βρει ετσι οκ αποδεκτο, δεν κατακρινω τιποτα.
Αν στη δικη μου φαση ηταν αυτη η γυναικα σιγουρα θα την ειχα τσακωσει και θα ειχε παει σπιτι της. Οπως ειπα παλι το εχω ψαξει παρα πολυ. Το μονο που δεν μπορω να ελενξω ειναι το να γαμιεται πχ σε καθε χωρα που εχει οταν σπανια εχε διανυκτερευση με call boys,η με διαφορετικο τυχαιο. Εχω τριπλοτσεκαρει πληρωματα κλπ, σχεδον παντα διαφορετικοι πιλοτοι και πληρωμα - φιλες. Επισης μεταξυ μας ειναι ιλα φυσιολιγικοτατα και αψογα. Οπως ειπα το να ανακαλυπτα one night stand και τελος, θα το εκανα γαργαρα. Δεν γινεται να φωναζει ο κλεφτης να φωναζει κι ο νοικοκυρης. Αλλωστε οπως εγραψα ηδη δεν πιστευω στη μονογαμια και δεν μπορω να τρωω τη ζωη μου στο αν η γυναικα μου γαμιεται εφ οσον η καθημερινοτητα μας δεν της/ μου αφηνει να εχουμε κατι πιο σταθερο. Αν ειχε παραστρατησει σωματικα οπως εγω, που θεωρω οτι και αυτες μπορει να σκεφτονται οπως εμεις, το προσπερναω γιατι δεν ειμαι κι εγω αθωος. Συναισθηματικο δουλεμα ομως.... Με την καμια δεν το ανεχομουν. Στην περιπτωση που περιγραφεις παντως θεωρω πιθανοτερο σεναριο οτι αισθανεται ασφαλης λογω μπουλινγκ και εκφοβισμου στη γυναικα του. Θεωρει αδυνατο να τολμησει να του γαμηθει.

Τελος.... Ποτε μα ποτε στη ζωη μου δεν γελαω με αντρα που του γαμιεται η γυναικα, ουτε ξεφτυλιζεται στα ματια μου. Παντα υπαρχουν λογοι που μπορει να το ανεχεται αν το ξερει και να ειναι και αξιος θαυμασμου που μπορει και ριχνει την αξιοπρεπεια του ενω εγω δεν θα υπηρχε περιπτωση να το κανω. Πχ παιδια, να την αγαπαει οσο τιποτα, να φοβαται τον εξευτελισμο τον δικο του και της οικογενειας του κλπ. Δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο και σιγουρα δεν ξεφτυλιζεται κανεις τουλαχιστον στα δικα μου ματια για οτι δεν μπορει να ελενξει. Πολυ ρεαλιστικα θεωρω οτι μπορει ηδη να εχει γαμηθει η να γαμηθει στο μελλον και ειμαι προετοιμασμενος, παρα να ζω στη σφαιρα των ελαχιστων πιθανοτητων και να χασω τη γη κατω απο τα ποδια μου. Αν τυχει πιτε κατι καλυτερα να μπορω να εχω μια σχετικη ψυχραιμια και να παρω σωστες αποφασεις. Αποψη μου παντα μυστες μου και με αυτη πορευομαι. 

Σωστότατος! Πιστεύω ότι είναι λάθος να θεωρείς ότι αν σε απατήσει η γυναίκα/κοπέλα σου είσαι τζάμπα άντρας. Όπως γαμάμε εμείς έτσι γαμιούνται και αυτές. Πόσες παντρεμένες έχομε πηδήξει, κάλλιστα θα μπορούσε να είναι η γυναίκα/κοπέλα μας στη θέση τους. Προσωπικά, αν δεν απατήσω μια σχέση μου και με απατήσει εκείνη τότε προφανώς θα θυμώσω, θα στεναχωρηθώ και θα χωρίσω αλλά δεν θα πέσω από τα σύννεφα, όλα είναι πιθανά. Το ζήτημα είναι να μην υπάρχει κοροϊδία και εκμετάλλευση
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.019
Κριτικές
90
Like
32.086
Πόντοι
24.700
Το 99% των γυναικών, είτε το καταλαβαίνει, είτε το υποψιάζεται. Πρέπει να είναι πολύ "αρνί" η άλλη, για να μην πάρει χαμπάρι τίποτα.

Επίσης το 99,9% των γυναικών, είναι συμφεροντολόγες. Ή "Ρεαλιστικά πραγματίστριες" όπως το "μεταφράζουν" οι ίδιες. Γι αυτό όσο απολαμβάνουν παροχές και πρωτοκαθεδρία, κάνουν τα στραβά μάτια.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.019
Κριτικές
90
Like
32.086
Πόντοι
24.700
Το 99% των γυναικών, είτε το καταλαβαίνει, είτε το υποψιάζεται. Πρέπει να είναι πολύ "αρνί" η άλλη, για να μην πάρει χαμπάρι τίποτα.

Επίσης το 99,9% των γυναικών, είναι συμφεροντολόγες. Ή "Ρεαλιστικά πραγματίστριες" και "υπεύθυνες" όπως το "μεταφράζουν" ωραιοποιημένα οι ίδιες. Γι αυτό, όσο απολαμβάνουν παροχές και πρωτοκαθεδρία, κάνουν τα στραβά μάτια.
 

akistrb

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
99
Πόντοι
0
Ο συγχωρεμένος ο πάππους μου μου είχε πει ....Όταν έχεις δίκιο θα φωνάζεις ....όταν έχεις Άδικο .... θα ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ .... Έτσι κάνω και εγώ
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Σωστότατος! Πιστεύω ότι είναι λάθος να θεωρείς ότι αν σε απατήσει η γυναίκα/κοπέλα σου είσαι τζάμπα άντρας. Όπως γαμάμε εμείς έτσι γαμιούνται και αυτές. Πόσες παντρεμένες έχομε πηδήξει, κάλλιστα θα μπορούσε να είναι η γυναίκα/κοπέλα μας στη θέση τους. Προσωπικά, αν δεν απατήσω μια σχέση μου και με απατήσει εκείνη τότε προφανώς θα θυμώσω, θα στεναχωρηθώ και θα χωρίσω αλλά δεν θα πέσω από τα σύννεφα, όλα είναι πιθανά. Το ζήτημα είναι να μην υπάρχει κοροϊδία και εκμετάλλευση

Ακριβως. Κοροιδια και εκμεταλλευσηη θεωρω μια παραλληλη σταθερη σχεση. Και απο εμενα και απο εκεινη. Στο ωμο σαρκικο σεξ δεν υπαρχει συναισθημα. Εγω μια που πηδηξα μια που σε 5 λεπτα σκεφτομαι τι θα φαω αυριο. Γι αυτο και λεω οτι αν επαιξε η παιζει ενιοτε ετσι και να το μαθαινα δεν θα μιλαγα ποτε. Οπως παιζω εχει δικαιωμα να παιξει. Ειτε μου αρεσει ειτε οχι. Αλλα αν εμπλακει συναισθημα και κατι πιο σοβαρο... Παπουτσια στο χερι και δρομο. Αφου δεν εχω πιασει κατι τετοιο με γεια της με χαρα της αν εχει κανει κατι.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.664
Like
28.867
Πόντοι
6.056
Δεν θέλω να πατρονάρω το θέμα , αλλά μιας και το φερε η κουβεντα , εγώ έχω την αντίθετη απορία.

Πoτς γκενεν και μερικοι άντρες είναι τόσο μα τόσο μαλάκες και δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ;

Κι εξηγουμαι. Γαμάω εδω και 3,5 χρονια 45ρα παντρεμενη συναδελφο (καθαρο 8ρι). Ξέρω οτι εκτος απο εμενα το διαστημα που την γνωριζω την εχουν πηδηξει τουλαχιστον 5 αλλοι. Αλλά θα μιλησω μονο για τον εαυτο μου. Ρε μυστες , δε μιλαμε για διακριτικες ξεπετες. Μιλάμε για ξενυχτια , για ταξιδια , για εξοδους...Την εχω στειλει σπιτι απειρες φορες ξημερωματα πασαλειμμενη στα χυσια , με σημαδια απο μελανιες , μαστιγια , σχοινια κλπ (γουσταρει πολυ φαση bondage).

Στον κερατά λεει οτι βγαινει με φιλες της. Ο τυπος εν τω μεταξυ υποτιθεται ειναι και πολλα βαρυς και δε σηκωνει μυγα στο σπαθι του. Αλλά πόσα κιλά μαλάκας παίζει να ναι ; Και πόσοι τέτοιοι μαλάκες κυκλοφορούν άραγε αναμεσά μας προσβάλλοντας βαναυσα το ανδρικό φύλο ;

Παραμύθι και δράκο πουλάει η γκόμενα, σιγά μην είναι βαρύς και ασήκωτος και να την αφήνει να ξενυχτάει, οι βαρύς τύποι την γυναίκα τους την θέλουν το πολύ μέχρι της 9 το βράδυ να είναι σπίτι και να ετοιμάζουν βραδινό, κατά πάσα πιθανότητα ο άνδρας της θα είναι κάνας μαλθακός αγαπουλας που τον κάνει οτι θέλει, λέει οτι είναι βαρύς για να το παίζει έξυπνη και οτι μπορει να ξεγλιστράει και ξενοπηδιέται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom