Νέα

Σας έχει απορρίψει ποτέ πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ασε με εμενα δεν ηθελα να επικεντρωθω σ αυτο. Το θεμα ειναι οτι ο κανονας που ισχυει ειναι οτι καποιος που ειναι υπαλληλος σε μια εταιρεια, και επιλεγει ποιους πελατες να εξυπηρετησει αντι να κανει το αυτονοητο να τους εξυπηρετησει ολους δηλαδη, εχει βρεθει στον ΟΑΕΔ χτες. Και αφου καλως η κακως ετσι ειναι ο κανονας, το γιατι ειναι ετσι θελει αλλη αναλυση σε διαφορετικο θεμα, τοτε θα πρεπει αυτος ο κανονας να εφαρμοστει στην υπαλληλο της εν λογω αλυσιδας στουντιο εφοσον ο πελατης εχει παραπονα οτι δεν εξυπηρετηθηκε.

Το να κάνεις έρωτα ή σκληρό σεξ εμπεριέχει στενή σωματική επαφή, κάτι που δεν υπάρχει σε όλες τις άλλες υπηρεσίες που προσφέρονται με το αζημίωτο. Δεν είναι όλα τα επαγγέλματα ίδια! Στην ελεύθερη αγορά, ούτε ένας δικηγόρος είναι υποχρεωμένος να αναλάβει κάποια υπόθεσή σου αν δεν το θέλει!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Η λέξη "αλλαγή" και το νόημά της έχουν ενοχοποιηθεί στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια και οι περισσότεροι Έλληνες για να είναι "in" πρέπει να την απορρίπτουν ως επιλογή! Έτσι, μας οδήγησαν πριν από 10 χρόνια μέσα σε ένα βάλτο και τώρα δεν θέλουμε να βγούμε από μέσα διότι αυτό θα αλλάξει τη ζωή μας ριζικά. Φοβόμαστε κάθε αλλαγή στη ζωή μας και στη χώρα μας!

Οι Έλληνες έχουν μετατραπεί σε ζωντανούς νεκρούς!

Απο μικρη ηλικια, ευνουχιζεται ο αντρισμος τους, αυτο τους ακολουθει μετα εως το τελος της ζωης τους. Σε ολη τη ζωη τους, ζουν φοβικα. Σε ολα τα επιπεδα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Σε παρκο πριν απο κατι μερες. Ειχα παει για περπατημα. Μια γαμιολα γυρω στα 35 τραμπουκιζε ενα αγορακι που ηταν 5 ετων περιπου. Φωνες, σφαλιαρες, προσβολες, υστερικη συμπεριφορα, τρομοκρατια κανονικη. Το παιδακι ειχε τρομοκρατηθει, εκλαιγε, κοιτουσε κατω και ετρεμε. Καθημερινα φαινομενα ειτε ιδια ειτε χαμηλοτερης εντασης, συμβαινουν μεσα στα σπιτια που μεγαλωνουν τα μικρα αγορακια. Απο μαναδες εως θειες γιαγιαδες κτλπ.

Η συνεχεια θα δοθει στις δικαστικες αιθουσες οπου θα απολαυσω τις νομικες "μαπες" που θα αρπαξει. Ευτυχως για ολους μας, υπαρχουν ανθρωποι στις εδρες που ασκουν αψογα του λειτουργημα τους και θα αποδωσουν αυτα που πρεπει στην εν λογω καριολα.
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.179
Σε παρκο πριν απο κατι μερες. Ειχα παει για περπατημα. Μια γαμιολα γυρω στα 35 τραμπουκιζε ενα αγορακι που ηταν 5 ετων περιπου. Φωνες, σφαλιαρες, προσβολες, υστερικη συμπεριφορα, τρομοκρατια κανονικη. Το παιδακι ειχε τρομοκρατηθει, εκλαιγε, κοιτουσε κατω και ετρεμε. Καθημερινα φαινομενα ειτε ιδια ειτε χαμηλοτερης εντασης, συμβαινουν μεσα στα σπιτια που μεγαλωνουν τα μικρα αγορακια. Απο μαναδες εως θειες γιαγιαδες κτλπ.

Η συνεχεια θα δοθει στις δικαστικες αιθουσες οπου θα απολαυσω τις νομικες "μαπες" που θα αρπαξει. Ευτυχως για ολους μας, υπαρχουν ανθρωποι στις εδρες που ασκουν αψογα του λειτουργημα τους και θα αποδωσουν αυτα που πρεπει στην εν λογω καριολα.
σου βγάζω το καπέλο  :hi:
 

Επισκέπτης
Σε παρκο πριν απο κατι μερες. Ειχα παει για περπατημα. Μια γαμιολα γυρω στα 35 τραμπουκιζε ενα αγορακι που ηταν 5 ετων περιπου. Φωνες, σφαλιαρες, προσβολες, υστερικη συμπεριφορα, τρομοκρατια κανονικη. Το παιδακι ειχε τρομοκρατηθει, εκλαιγε, κοιτουσε κατω και ετρεμε. Καθημερινα φαινομενα ειτε ιδια ειτε χαμηλοτερης εντασης, συμβαινουν μεσα στα σπιτια που μεγαλωνουν τα μικρα αγορακια. Απο μαναδες εως θειες γιαγιαδες κτλπ.

Η συνεχεια θα δοθει στις δικαστικες αιθουσες οπου θα απολαυσω τις νομικες "μαπες" που θα αρπαξει. Ευτυχως για ολους μας, υπαρχουν ανθρωποι στις εδρες που ασκουν αψογα του λειτουργημα τους και θα αποδωσουν αυτα που πρεπει στην εν λογω καριολα.

Το παραπάνω περιστατικό εξηγεί και την γεροντοφιλία και το στραπονάρισμα των σημερινών Ελλήνων αντρών. Στη ζωή όλα είναι συνήθεια (Νόμος της Αδράνειας που ισχύει και για τους ανθρώπους, αφού είναι και αυτοί μέρος της Φύσης!).
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
σου βγάζω το καπέλο  :hi:


Εχουμε ηδη νομικους συμβουλους στην εταιρια, θα μας κοστισει ελαχιστα. Στην αρχη καλεσα την αστυνομια και εναν απο τους δικηγορους μας. Οι ανθρωποι ηρθαν επιτοπου, αψογοι. Για κακη τυχη της καριολας, εχω κανονισει και ειδικο παιδοψυχιατρο να εξετασει το παιδακι.

Επελεξα να μεινω εκτος γαμου-οικογενειας. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν αγαπω τα παιδακια, ποσο μαλλον να τα προστατευω απο τετοιες καταστασεις.

Θα της γαμησω τη ψυχη της καριολας, θα τη κανω να καθεται στη γωνια και να τρωει τα σκατα της.

Δεν με νοιαζει ποσο θα κοστισει, στα αρχιδια μου. Και λεφτα να μην ειχα, θα εβρισκα μονο και μονο για να της γαμησω οτι εχει και δεν εχει.

Αν εβλεπες το παιδακι σε τι κατασταση βρισκοταν, θα μπορουσες να καταλαβεις την οργη μου.

Ευτυχως που κρατησα τον εαυτο μου και δεν τη κοπανησα κατω σαν χταποδι, τωρα μεσω του νομου θα φαει χειροτερο ξυλο. Αυτο που πραγματικα θα της γαμησει την υπαρξη.
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.179
Εχουμε ηδη νομικους συμβουλους στην εταιρια, θα μας κοστισει ελαχιστα. Στην αρχη καλεσα την αστυνομια και εναν απο τους δικηγορους μας. Οι ανθρωποι ηρθαν επιτοπου, αψογοι. Για κακη τυχη της καριολας, εχω κανονισει και ειδικο παιδοψυχιατρο να εξετασει το παιδακι.

Επελεξα να μεινω εκτος γαμου-οικογενειας. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν αγαπω τα παιδακια, ποσο μαλλον να τα προστατευω απο τετοιες καταστασεις.

Θα της γαμησω τη ψυχη της καριολας, θα τη κανω να καθεται στη γωνια και να τρωει τα σκατα της.

Δεν με νοιαζει ποσο θα κοστισει, στα αρχιδια μου. Και λεφτα να μην ειχα, θα εβρισκα μονο και μονο για να της γαμησω οτι εχει και δεν εχει.

Αν εβλεπες το παιδακι σε τι κατασταση βρισκοταν, θα μπορουσες να καταλαβεις την οργη μου.

Ευτυχως που κρατησα τον εαυτο μου και δεν τη κοπανησα κατω σαν χταποδι, τωρα μεσω του νομου θα φαει χειροτερο ξυλο. Αυτο που πραγματικα θα της γαμησει την υπαρξη.
και καλά θα κάνεις... μαζί σου  :hi:
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
Τυπε περίπου το 90% των μελών του bou τις μισές φορές τρώει απόρριψη λόγω υπερβολικά μεγάλου μεγέθους.  :bigdick:

Μην είσαι τόσο επιεικής.... :gay:
Η πραγματικότητα είναι πως το 98-99,5% των μελών του περιφημου σάιτ bourdela.com απορρίπτονται ως χοντομακροψωλαράδες.  :tn04: :takethis: :erection: :wanker: :bigdick: :alivedick: :alivedick: :alivedick:

Ίσως  :think: δικαιολογημένα, απ τη μεριά των πορνοκορασίδων....
Πως να κάνει τη δουλίτσα της η άλλη, με παλαμάρια 25cm τουλάχιστον???
Ελάχιστα μέλη, είναι κάτω των 25-26cm  :happy: :2funny: :grin: :bounce-glasses: :tooth: :tooth:
 

Συνημμένα

  • ΜΠΟΥΤΣΟΣ3QAU5dwNipw.jpg
    ΜΠΟΥΤΣΟΣ3QAU5dwNipw.jpg
    67,7 KB · Εμφανίσεις: 50
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Μη ξεφευγουμε απο το θεμα μας που ειναι η Εμμανουελλα που επιλεγει πελατες στο στουντιο και γενικα αλλες αλλοκοτες συμπεριφορες απο πουτανες. Εδω πως θα ερθει η δικαιωση για κατι τετοιο? Νομικα δεν γινεται να κινηθω γιατι δεν μιλαμε για μια νομιμη συμβαση παροχης υπηρεσιων.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Μια φορα στο μεταξουργειο ενα μαγαζακι ειχε 3 κοπελες εν ετη 2015. Ηταν και αλλοι τυποι μεσα και περιμενανε. Εγω επειδη ειχα συνηθισει οτι παλι τιποτα πατσαβουρες θα σαλοναρουνε, ειχα το βλεμμα μου χαμηλα και μονο οταν ερχονταν πολυ κοντα η κοπελα, τοτε την κοιταζα. Η τριτη κοπελα ομως παρολο που ειχε κοσμο το μαγαζακι, δεν βγηκε να σαλοναρει. Η τσατσα τη ρωτησε γιατι δεν βγαινει, και απαντησε οτι "εκεινος εκει δεν θελει να με δει". Και οντως δε βγηκε. Εγω μονο γελασα και εφυγα.
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Δεν ξερω αν εχει τυχει σε αλλον , εμένα κοπέλα που δουλευε σε στούντιο ( απο τα πιο hot ονοματα ) αφου είχα παρει πολλες φορες στο στουντιο σαν πελάτης , ξεκινήσαμε να βγαίνουμε εξω για ποτο και φαγητο  φιλικα και κάναμε  πολύ παρέα , μου απαγόρευσε να πηγαινω στο στουντιο . . .
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.093
Πόντοι
11.836
Δεν ξερω αν εχει τυχει σε αλλον , εμένα κοπέλα που δουλευε σε στούντιο ( απο τα πιο hot ονοματα ) αφου είχα παρει πολλες φορες στο στουντιο σαν πελάτης , ξεκινήσαμε να βγαίνουμε εξω για ποτο και φαγητο  φιλικα και κάναμε  πολύ παρέα , μου απαγόρευσε να πηγαινω στο στουντιο . . .

Hot name....Δυνατη φιλε?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Δεν ξερω αν εχει τυχει σε αλλον , εμένα κοπέλα που δουλευε σε στούντιο ( απο τα πιο hot ονοματα ) αφου είχα παρει πολλες φορες στο στουντιο σαν πελάτης , ξεκινήσαμε να βγαίνουμε εξω για ποτο και φαγητο  φιλικα και κάναμε  πολύ παρέα , μου απαγόρευσε να πηγαινω στο στουντιο . . .
Σου απαγορευσε και καλως εκανε.Εξω δεν την επαιρνες.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ναι, διότι σε προηγούμενο γαμησι της είχα κάνει τον κωλο σαν του μπαμπουινου...
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Συνήθως το αντίθετο συμβαίνει
 

doBronx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
169
Πόντοι
280
Μια φορά σε στούντιο όπου ξαφνικά αφού είχαμε περάσει στο δωμάτιο συνειδητοποιήσαμε και οι δύο ότι είμασταν παλιοί συμμαθητές και φίλοι από τη γειτονιά πριν από 15 χρόνια. Ειμασταν και φίλοι στο fb. Μου είπε ότι δε μπορώ να κάνω κάτι μαζί σου και έφυγε από το δωμάτιο και η τσατσά μου έδωσε τα λεφτά πίσω. Μου έστειλε μετά μύνημα στο messenger και μου είπε να μη πω σε κοινούς γνωστούς τίποτα και μετά με διέγραψε. Έτσι κατάλαβα γιατί είχε εξαφανιστεί ξαφνικά από τη γειτονιά και κανείς δε ήξερε τι έχει απογίνει. Το σκέφτηκα να ξαναπάω αλλά λέω άστο. Μικρός που είναι ο κόσμος, σκέψου να είσαι παντρεμένος η να έχεις τίποτα παράξενα γούστα και να έχεις κοινούς γνωστούς με την πουτανα.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Μια φορά σε στούντιο όπου ξαφνικά αφού είχαμε περάσει στο δωμάτιο συνειδητοποιήσαμε και οι δύο ότι είμασταν παλιοί συμμαθητές και φίλοι από τη γειτονιά πριν από 15 χρόνια. Ειμασταν και φίλοι στο fb. Μου είπε ότι δε μπορώ να κάνω κάτι μαζί σου και έφυγε από το δωμάτιο και η τσατσά μου έδωσε τα λεφτά πίσω. Μου έστειλε μετά μύνημα στο messenger και μου είπε να μη πω σε κοινούς γνωστούς τίποτα και μετά με διέγραψε. Έτσι κατάλαβα γιατί είχε εξαφανιστεί ξαφνικά από τη γειτονιά και κανείς δε ήξερε τι έχει απογίνει. Το σκέφτηκα να ξαναπάω αλλά λέω άστο. Μικρός που είναι ο κόσμος, σκέψου να είσαι παντρεμένος η να έχεις τίποτα παράξενα γούστα και να έχεις κοινούς γνωστούς με την πουτανα.
στειλε μου το μεσεντζερ αν μπορεις
 

doBronx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
169
Πόντοι
280
στειλε μου το μεσεντζερ αν μπορεις
Το fb της δε το χρησιμοποιούσε για διαφήμιση,πιο πολύ έκανε post με θέματα γενικού ενδιαφέροντος και τραγούδια. Ακόμα και οι φωτογραφίες που ανέβαζε ήταν νορμάλ και σεμνές. Προφανώς κρατά κρυφή τη δουλειά της. Και λόγω παλιάς γνωριμίας δεν πρόκειται να την εκθέσω από σεβασμό και μόνο. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom