Νέα

Σας έχει απορρίψει ποτέ πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
πουτανα ποτε
ουτε ελλαδα , ουτε εξωτερικο
εχω ομως 2 ιστοριες απορριψης μια απο μασατζου και μια απο στριπτιτζου

η μασατζου μου ειπε 2 απανωτες φορες που πηγα οτι ειχε τα λαιμα της και δεν μπορουσε να με "εξυπηρετησει". εκ των υστερων βεβαια εμαθα απο δω μεσα οτι απο μασατζου ειχε γινει μονο σεριφισσα και δεν επαιρνε κανεναν για να μην κανει χαλαστρα στα υπολοιπα κοριτσια

η στριπτιτζου με ειχε κλασει γιατι ειχε σκασει ενας παπαρας (μαλλον νονος της νυχτας) και της ανοιγε τη μια σαμπανια μετα την αλλη και την ειχε παρει παρτουζα κανα 3 ωρο. το ειπα και σε αυτην, το ειπα και σε ενα γκαρσονι και μου λενε ψηλε ξεχασε το εχει δουλεια τωρα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.132
Κριτικές
493
Like
61.253
Πόντοι
39.662

Ναι τυπε !

Επισης μια αλλη κορασιδα που με γνωριζε καλα και που της πουλουσα ερωτες και φουμαρα δε με πηρε δωματιο

οταν εμαθε οτι γαμουσα σε αλλη βαρδια και την αδερφη της.

(Χριστινα-Σονια)  :heavymetalbig:

 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Δε με έχουν απορρίψει, αλλα σιγουρα κάποιες δειχνουν να το γουστάρουν κ κάποιες όχι. Δε θα φας άκυρο αλλά το γαμησι θα είναι τυπική διαδικασία. Τις προάλλες μου έκατσε μια ρομαντική ψυχη που πιστεύω αν ήθελα την έπαιρνα ακάποτα, αλλα δε μου περνάει κάν σαν ιδέα απο το μυαλό.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596
να ανοιξω θεμα 'Σας εχει απορριψει ποτε γκομενα;' :think: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596

ADAM66

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
0
Εμενα βγήκε στο σαλόνι με είδε και είπε στην τσατσα στα ρωσικά ότι αυτόν δεν τον παίρνω γιατί τα έχει με φίλη της που δουλεύει στο δίπλα μπουρδελο!!!! Χαχαχα φυσικά δεν συνέβη κάτι τέτοιο, απλά η κοπέλα ήταν στανταρακι μου και είχα πολύ καλή φιλική σχέση μαζί της. Τελικά μια επόμενη μέρα με δέχτηκε με χαμόγελο αφού ξεκαθάρισα ότι με τη φίλη της ήμουν απλά καλός της πελάτης. Συμβαίνουν και αυτά στα μπου
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Δουλεύωντας επι 6 χρονια σε νυχτερινα κλαμπ και σε ενα στριπτιτζαδικο ως μπαρμαν (5 σε κλαμπ και 1 χρονο σε στριπ) καταλαβα πως ο Ελληνας (ανεξαρτητου φυλου) ειναι ελαχιστα εως καθολου ευγενικος. Κανονικα θα επρεπε να το γραψω ποστ αυτο να το συνηδητοποιησουν μερικοι αλλα τελως παντων. Ειτε μιλαμε για νεα παιδια ειτε για ηλικιωμενους, και οι 2 κατηγοριες ειναι τα ιδια χαλια. Δεν θα μηλισω για μπου γιατι δεν ξερω ποσοι αντρες τρωνε πορτα, αλλα μπορω να πω με σιγουρια πως στα στριπ οχι μονο πορτα αλλα πολλες φορες ρεζιλευονται και τελειως με την βλακεια που εχουν στο κεφαλι τους. Ο Ελληνας νομιζει πως με τα λεφτα του μπορει να κανει οτι θελει. Οσοι απο εδω περα εχουν δουλεψει σερβιτοροι (ειτε σε μερα ειτε σε νυχτα) μπορουν συσχετιστουν. Ο υπαλληλος που σε σερβιρει λοιπον  ΕΞΥπηρετει και ΔΕΝ υπηρετει. Ειτε μιλαμε για την σερβιτορα στο στριπ, ειτε μιλαμε για τον μπαρμαν, ειτε ακομα και για το παιδι στην πορτα. Οι χορευτριες λοιπον και αυτες κανουν μια εξυπηρετιση και ευτυχως η δυστηχως δεν ειναι ολες στην δουλεια απο επιλογη. Δεν ειναι ερωτευμενες μαζι σου, δεν σου εχουν καμια υποχρεωση πριν της πληρωμης και σιγουρα δεν πρεπει να εχουν την υπομονη να ανεχοντε τον καθενα. Οπως και εσυ που κανεις το 8αωρο σου στη δουλεια και πας σπιτι σου ετσι λειτουργουν και αυτες. Οποτε καλο θα ηταν την επομενη φορα που θα πατε σε καποιο εν λογω μαγαζι, να εχετε κανει μπανιο, να εχετε βαλει τα καλα σας και πανω απο ολα να ειστε ευγενικοι. Οχι με τις κοπελες μονο αλλα γενικα στην ζωη σας.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Εμενα με απέρριψε καποια γιατι τον εχω πολυ μικρό και δεν μπορούσε να τον βρει.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εμένα με έχει απορρίψει μία βυζαρου χοντρή μιλφ από το Βιργινίας Μπενάκη 31, λέγοντάς μου "πήγαινε αγόρι μου στο Μεταξουργείο με κάποια στην ηλικία σου, εγώ είμαι μεγάλη για σένα" :S :S :S

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom