Νέα

Σας αρέσει να σας γλείφουν τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
292
Like
509
Πόντοι
81
Περίεργα τα λέτε κάποιοι
 

Συνημμένα

  • gay-meter-meter.gif
    gay-meter-meter.gif
    121,7 KB · Εμφανίσεις: 21

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
O ομοφυλοφιλος ειναι Αμερικανικες μαλακιες
Εδω ξερουμε τη λουγκρα, την αδερφη, τον πουσταρα
Αυτος που εχει μονο ενεργητικο ρολο λεγεται κωλομπαρας οχι πουστης. Νταξει καυτο ανωμαλια ειναι αλλα αλλο πραγμα.
Το να γαμιεσαι ειναι ξεφτιλα ειτε σε γαμαει αντρας ειτε γυναικα παλι ξεφτιλιζεσαι
Η Ρωσσικη μαφια δεν κανουν ουτε γλυφομουνια, γιατι ετσι υποτασσεσαι σε μια γυναικα και το θεωρουν ντροπη
Γιαυτο κανουν και δυο αστερια τατουαζ στα γονατα οτι δεν γονατιζουν ποτε
Πισωκολλητά δε γαμάνε τύπε;
Ή μήπως είναι "καυτό ανωμαλία";
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Ο ομοφυλόφιλος, το λέει κ η λέξη, είναι αυτός που του αρέσουν άτομα του ίδιου φύλου. Καβλωνει με άτομα ίδιου φύλου.
Το να βάζουμε τώρα τις γκόμενες μας να μας γλείφουν το κωλοτρυπιδι πως ακριβώς το έχετε συνδέσει με την ομοφυλοφιλία ένας Θεός ξέρει.. είναι καθαρά κίνηση υποταγής της γυναίκας κ η καβλα είναι εγκεφαλική, πέρα του ότι κ η αίσθηση είναι ωραία.
Από κει κ πέρα ο καθένας κάνει ότι γουστάρει στο κρεβάτι του κ τπτ δεν είναι κατακριτέο
O ομοφυλοφιλος ειναι Αμερικανικες μαλακιες
Εδω ξερουμε τη λουγκρα, την αδερφη, τον πουσταρα
Αυτος που εχει μονο ενεργητικο ρολο λεγεται κωλομπαρας οχι πουστης. Νταξει καυτο ανωμαλια ειναι αλλα αλλο πραγμα.
Το να γαμιεσαι ειναι ξεφτιλα ειτε σε γαμαει αντρας ειτε γυναικα παλι ξεφτιλιζεσαι
Η Ρωσσικη μαφια δεν κανουν ουτε γλυφομουνια, γιατι ετσι υποτασσεσαι σε μια γυναικα και το θεωρουν ντροπη
Γιαυτο κανουν και δυο αστερια τατουαζ στα γονατα οτι δεν γονατιζουν ποτε
Φίλε Σκοτ ομοφυλόφιλος είναι όποιος λειτουργεί στο σεξ με άντρες ενώ αδυνατεί να το κάνει με γυναίκες. Είναι εγκεφαλικό το θέμα. Κάποιοι που μπορούν και με άντρες και με γυναίκες είναι που τους λέμε μπάι, βασικά είναι ομοφυλόφιλοι που το ξεπέρασαν.
Βέβαια γουστάρω και τη γνήσια βαλκανική παραδοσιακή σέβεντις ερμηνεία του Τιμωρού. Λύνει πολλά θέματα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Την πρωτη ρουφακωλαντα μου την ειχε κανει μια 19αρα ουκρανη χορευτρια (μπαλαρινα) πρωην γκομενα ρωσσου μαφιοζου, εγω 21 τοτε φοιτητης. Μεγαλη εκπληξη την πρωτη φορα νομιζα οτι ζουσα σε ονειρο την ωρα που την εκανε.
στο οτιδήποτε την πρώτη φορά βλέπουμε αστράκια τύπε μου. Εγώ θυμάμαι Β γυμνασίου -70ς- άκουσα από περπατημένους τι σημαίνει πίπα, και ανέβασα πυρετό.
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
Όλα καλά αλλά θα μας πειτε ποιες το κάνουν και μάλιστα καλά?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Ναι ρε παιδια μας πεισατε.. ειναι πολυ ανδρικο να σου γλυφουν το κωλο :confused: :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ναι ρε παιδια μας πεισατε.. ειναι πολυ ανδρικο να σου γλυφουν το κωλο :confused: :2funny:
Ειναι δεν ειναι μονο στην ιδεα να μου γλυφει (γλειφει) τη κωλοτρυπιδα καποια,αηδιαζω...Εδω ακομα και να τη μπουκωσω με σπερμα,πρωτα παει τουαλετα για γαργαρες και μετα τα φιλια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Ειναι δεν ειναι μονο στην ιδεα να μου γλυφει (γλειφει) τη κωλοτρυπιδα καποια,αηδιαζω...Εδω ακομα και να τη μπουκωσω με σπερμα,πρωτα παει τουαλετα για γαργαρες και μετα τα φιλια
Τυπε δεν ειναι μονο αηδιαστικο.. ειναι και τερμα αδερφιστικο, απλα μερικοι δεν θελουν να το καταλαβουν.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.819
Πόντοι
8.346

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.819
Πόντοι
8.346
Φίλε Σκοτ ομοφυλόφιλος είναι όποιος λειτουργεί στο σεξ με άντρες ενώ αδυνατεί να το κάνει με γυναίκες. Είναι εγκεφαλικό το θέμα. Κάποιοι που μπορούν και με άντρες και με γυναίκες είναι που τους λέμε μπάι, βασικά είναι ομοφυλόφιλοι που το ξεπέρασαν.
Βέβαια γουστάρω και τη γνήσια βαλκανική παραδοσιακή σέβεντις ερμηνεία του Τιμωρού. Λύνει πολλά θέματα.
Φίλε μου το ίδιο λέμε.. (καλά το τσίρκο τον τιμωρό αστον απέξω)
Απλά δν υπάρχει καμία σύνδεση μεταξύ ομοφυλοφιλίας και γλειφοκωλιου ετεροφυλου ζευγαριου.. μα καμία
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.819
Πόντοι
8.346
Ειναι δεν ειναι μονο στην ιδεα να μου γλυφει (γλειφει) τη κωλοτρυπιδα καποια,αηδιαζω...Εδω ακομα και να τη μπουκωσω με σπερμα,πρωτα παει τουαλετα για γαργαρες και μετα τα φιλια
Σε αηδιάζουν τα παιδιά σου τυπε???
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.891
Πόντοι
746
Ο τραβεστί Μπέτυ (Γιώργος Βακαλίδης) είχε δηλώσει στο βιβλίο του "Πόσο πάει;" ότι άμα του γλύψουν τον κώλο καυλώνει και γίνεται ενεργητικός... Έτσι γάμησε και μια Βρετανή τουρίστρια και έκανε μαζί της παιδί (το οποίο αυτή συνειδητά απέβαλλε), αλλά και γενικά γαμούσε όποιον του το ζήταγε...
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Οχι γιατι νωριτερα θα εγλυφε αλουνου.. οποτε αν γνωριζω οτι το κανει μια κοπελα, δεν θα παω καθολου με αυτην.
Όταν γλείφει ψωλές, ποιά η διαφορά ;

Εγώ επειδή πάντα φοβόμουν μικρόβια και παράσημα .. με επαγγελματίες τίποτε ακάποτο ... και φυσικά δεν αφήνω να γλείψουν τίποτε εκτός λάστιχου .
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.560
Like
6.483
Πόντοι
1.056
Είναι αηδία και ανθυγιεινό να γλύφεις και να σου γλύφουν το κώλο, πηγή μικροβίων και αρρωστιών. Το υιοθετίσαμε από τους Άραβες που γουστάρουν το πρωκτικό σεξ και τα συναφή.
Τον πλένουμε τον κωλο μας τυπε δεν πάμε με το σκατό να μας τον γλείψουν....τώρα αυτό που λες για τους Άραβες πως ξεκίνησαν να γαμανε κωλο και το διέδωσαν δεν το ξέρω ....πάντως είμαι βέβαιος πως τέτοιες " βάρβαρες " σεξουαλικές πρακτικές εφάρμοζαν και στην αρχαία Ελλάδα....μεγαλεκος και Ηφαιστίωνας πασίγνωστο ζευγάρι της εποχής ...επισης ιερός λόχος = πρώτο γκέι club που είχε σκληρή πόρτα και έμπαινες δύσκολα
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
628
Κριτικές
36
Like
1.571
Πόντοι
2.290
Μου το έκανε η Ιωαννα34 και μου άρεσε! Εγλυφε κάτω από την αρχιδοσακουλα και τσουπ πήγε η γλώσσα και στον κωλο. Όντως υπάρχει νευρικός ερεθισμός στην περιοχή αρχιδιων με κωλο.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.819
Πόντοι
8.346
Μου το έκανε η Ιωαννα34 και μου άρεσε! Εγλυφε κάτω από την αρχιδοσακουλα και τσουπ πήγε η γλώσσα και στον κωλο. Όντως υπάρχει νευρικός ερεθισμός στην περιοχή αρχιδιων με κωλο.
Εισαι πουστης τυπε κ συ σύμφωνα με τα έγκριτα μέλη του σαιτ..
Το μεγαλύτερο αστείο είναι ότι μπορεί να μας κουνάνε το δάχτυλο περι γλειφοκωλιου κ τπτ κωλομπες του σαιτ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Όταν γλείφει ψωλές, ποιά η διαφορά ;
Εγώ επειδή πάντα φοβόμουν μικρόβια και παράσημα .. με επαγγελματίες τίποτε ακάποτο ... και φυσικά δεν αφήνω να γλείψουν τίποτε εκτός λάστιχου .
 

Συνημμένα

  • condom-fullbodycondom.gif
    condom-fullbodycondom.gif
    3 MB · Εμφανίσεις: 24

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
628
Κριτικές
36
Like
1.571
Πόντοι
2.290
Εισαι πουστης τυπε κ συ σύμφωνα με τα έγκριτα μέλη του σαιτ..
Το μεγαλύτερο αστείο είναι ότι μπορεί να μας κουνάνε το δάχτυλο περι γλειφοκωλιου κ τπτ κωλομπες του σαιτ
ΩΝΣΓΜΣ!!! Δεν το ξανακάνω! Αν κάποια πάει την γλωσσάρα της εκεί πέρα, θα της την κόψω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom