Νέα

Σάο Πάολο - Βραζιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Darko4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1

Se ola ayta ta omorfa skhnika erxetai na prostethei
to kommati twn allodapon kai ton astegwn opos episis
kai oi polles fasaries pou ginontai syxna pukna metaksu
topikwn sumorion ths nyxtas. to thetiko einai oti i
parousia ths astynomias einai polu entoni.

Y.G oi brazilianoi einai oi megaluteroi trakadoroi
tsigarwn...ekana to lathos na kapnizw sto dromo kai
mexri na to katalabw eixa dosei perissotera aposa eixa
kapnisei

Ayta pros to paron...elpizo na kataferw na bgalw fotos.

sorry gia ta greeklish again
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
kai i kaloperasi synexizetai....siggnomi gia ta greeklish alla...you know.... loipon to sao paolo einai kati kalytero fantastiko....dystyxos den exo polu xrono gia analutikh enimerosi...tha ta anafero analytika molis epistrepso alla...gia na parete mia eikona tha sas po ayto...piga se ena magazi pou upotithetai kathe s/k exei live show...telika eixe mono kopeles pou xoreyan tragika kai kapoia stigmh bgike enas typos me mia patsoxontri kai ekanan live sex gia...7 oloklira lepta. to magazi eixe domatia ston pano orofo me krebatia gia hardcore katastaseis me..120 eyro...kapoia stigmh arxizei to paixnidi me ta koritsia kai telika kateliksa me mia braziliana sto ksenodoxeio kai...me kostos???? molis 20 eyro. 3 meres tora sto hotel mono fagito poto kai kalo sex. to thema einai oti irthe gia ena bradu kai...den leei na ksekolisei...to thetiko einai oti den zitise lefta :)))) mono sex... genika i fasi einai para  polu kali kai i epistrofh mou parateinete gia to sabbato... cu soon
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μπράβο ρε μαν για την ανταπόκριση, είναι όνειρο να πάω βραζιλία, αλλά παλαιότερα που ήμουν καλύτερα οικονομικά δεν έπαιζε συντονισμός (δεν ξεκίναγα μόνος με τίποτα, είναι ταξίδι που θα το έκανα για 20+ μέρες) με φιλαράκι και τώρα που παίζει χρόνος, κλπ. είμαι λίγο ζορισμένος και αγχωμένος και διστάζω να χώσω 3 χιλιαρικάκια.  Βέβαια εγώ θα ξεκίναγα από Ρίο αλλά με αυτά που ακούω για εκεί (τιμές) και από εσένα για Σάο Πάολο, θα το ξανασκεφτόμουν.  Keep walking.
 

shaved-1

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Και από τον "Αγιο Παύλο" να ξεκινήσεις είναι σίγουρο πως μιά βόλτα στο "Ποτάμι του Γενάρη" θα την κάνεις.....Εκεί (Rio) είναι ακόμα καλύτερα αφού μια βραδυνή περατζάδα στην κοπα καμπάνα είναι όλα τα ευρώ. Αααα και θα περάσεις οπωσδήποτε και από την "HELP" !!!!
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Kai i zoi sunexizetai...nightlife sto sao paolo ola ta $... simantiko kai para polu sobaro...sto sao paolo kukloforoun polla koritsakia me...poulaki....sumbouli...prin psarepsete kapoio koritsaki apo piatsa akoma kai apo magazi...testarete oti einai koritsaki kai oti den krybei to fidaki to diamanti mesa sto brakaki tis...

kata ta alla..ola kala...

ksexasa na sas po oti stis piatses kukloforoun koritsakkia ta opoia psonizeis akoma kai me 5 eyro...

alla opos eipame kai pio panw...prosoxi!!!

Y.G file shaved distixos rio den  tha katafero na pao...alla sigoura mpike sto programma gia thn epomenh fora...se kana 2mino

YG2...ti einai h...HELP???
 

shaved-1

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
η help ήταν (όπως μας πληροφόρησε ο εξαφανιζόλ, έκλεισε πριν 2 χρόνια) ενα disco-club στην κόπα καμπάνα στο οποίο πήγαιναν όλα τα πουτανίδια της περιοχής και ψάρευαν πελάτες.
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Η εξόρμηση στη βραζιλία έλαβε τέλος. Χθές το βράδυ επέστρεψα στην Αθήνα...Είναι πάρα πολλά αυτά που θέλω να μοιραστώ μαζί σας και μπορώ να γράψω ολόκληρο βιβλίο και δεν το θέλω...με την πρώτη ευκαιρία θα σας αναφέρω τα πιο βασικά και σημαντικά απο το 15ημερο ταξίδι μου και επίσης τι πρέπει να προσέξει κανείς στο σαο παολο..
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Η εξόρμηση στη βραζιλία έλαβε τέλος. Χθές το βράδυ επέστρεψα στην Αθήνα...Είναι πάρα πολλά αυτά που θέλω να μοιραστώ μαζί σας και μπορώ να γράψω ολόκληρο βιβλίο και δεν το θέλω...με την πρώτη ευκαιρία θα σας αναφέρω τα πιο βασικά και σημαντικά απο το 15ημερο ταξίδι μου και επίσης τι πρέπει να προσέξει κανείς στο σαο παολο..
προσωπικα αναμενω να γραψεις...το χω στο προγραμμα να παω εκει κ καθε πληροφορια (οχι απαραιτητα για σεξοτουρισμο) ειναι ευπροσδεκτη,,,, :grin: :grin:
αν δεν σου κανει κοπο,γραψε κ για κοστος εισητηριων,κοστος εκει,κτλ,,, :grin: :grin:
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
φιλε θα δωσω πλήρη αναφορα απλα είχα ενα πολυ κουραστικο ταξίδι...λόγω μπερδεματος με τα εισητηρια και ταξίδευα 40 ώρες για να ερθω αθηνα...οποτε θελω λίγο ύπνο...τις επόμενες ώρες θα έχεις όλες τις πληροφορίες που χρειάζεσαι...επίσης μπορω να σου δωσω πληροφορίες επαγγελματικης φύσης και επίσης φθηνες λύσεις διαμονής...πιστευω μεχρι το βράδυ να εχεις ολες τις πληροφορίες
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
φιλε θα δωσω πλήρη αναφορα απλα είχα ενα πολυ κουραστικο ταξίδι...λόγω μπερδεματος με τα εισητηρια και ταξίδευα 40 ώρες για να ερθω αθηνα...οποτε θελω λίγο ύπνο...τις επόμενες ώρες θα έχεις όλες τις πληροφορίες που χρειάζεσαι...επίσης μπορω να σου δωσω πληροφορίες επαγγελματικης φύσης και επίσης φθηνες λύσεις διαμονής...πιστευω μεχρι το βράδυ να εχεις ολες τις πληροφορίες
ρε συ δε βιαζομαι,οποτε μπορεις...καλωσηλθες πισω στην πατριδα...κανε το μπανακι σου,ριξε κ ενα φαΐ κ εναν υπανακο κ οταν μπορεσεις ριξε κ καμμια πληροφορια εδω στο θρεντ...να σαι καλα... :rockon: :rockon: :rockon:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
nιkos2 sex δωσε πληροφοριεσ
αν δεν με καλυψουν θα σου στειλω πμ για να τα πουμε αναλυτικοτερα
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγονιστές. Δεν σας ξέχασα αλλα μετα την επιστροφή μου απο βραζιλία είχα πολλές υποχρεώσεις και ο ελεύθερόες μου χρόνος ήταν πολύ περιορισμένος. Τωρα λοιποόν βρήκα λίγο χρόνο να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες για την κατάσταση που επικρατεί στο Σαο Παολο.

Μια γενική εικόνα σας την έχω δώσει απο τις αναφορές μου το διάστημα της παραμονής μου εκεί. Τώρα λοιπόν ας μπούμε σε βαθύτερες λεπτομέριες.

Η γενικότερη κατάσταση που επικρατεί στο Σαο Παολο είναι πολύ χαλαρή και θα έλεγα αναξέλενκτη. Σε βαθμό μεγαλύτερο απο την σημερινή κατάσταση στο κέντρο της Αθήνας,( πορνεία - ναρκωτικά - κλοπές). Η νυχτερινή ζωή στις περισσότερες περιοχές μετά τις 11 είναι αρκετά επικίνδυνη και η παρουσία της αστυνομίας τις περισσότερες φορές απλά τυπική.
Στο Θέμα της πορνείας τωρα, οι βραζιλιάνοι είναι πολύ προχωρημένοι. Περα απο τις κλασικές πιάτσες που εχουν οργανωθεί σε διάφορα σημεία κοντά σε πολύ θφηνά ξενοδοχεία, εχουν και αρκετά πολυόροφα κτίρια τα οποία τα έχουν μετατρέψει σε μπράκια-supermarket…μπαίνεις μέσα για να πιεις το ποτό σου και είτε μπορείς να πάρεις μια απο τις εκατοντάδες κοπέλες σε ένα απο τα ειδικά διαμορφωμένα δωμάτια είτε να τις πάρεις μαζί σου στο ξενοδοχείο για ολόκληρη μέρα ακόμα και για ολόκληρη εβδομάδα με ελάχιστα χρήματα. (Τα παζάρια είναι must και μπορείς να πάρεις κοπέλα ακόμα και με 100ευρώ για ολόκληρη την εβδομάδα)
Απο κεί και πέρα υπάρχουν τα κλασικά call girls οι τιμές των οποίων ξεκινούν απο 60-70 ευρώ την ώρα μέχρι 150ευρώ για vip.
Αναφορικά με τα επιχειρηματικά-επαγγελματικά, είναι ένα ιδανικό μέρος για επενδύσεις , κατασκευές και εμπόριο. 200.000.000 κάτοικοι χωρίς ιδιαίτερα οικονομικά προβλήματα και μια χώρα σε ανάπτυξη νομίζω είναι υπεραρκετά για να πάρει κάποιος την απόφαση να ξεκινήσει μια επιχειρηματική δραστηριότητα εκεί. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι έχουν πολλά γραφιοκρατικά και είναι μια χρονοβόρα διαδικασία και για να γίνουν όλα αυτά απαραίτητη προυπόθεση είναι να ξέρετε τη γλώσσα.

Αυτα απο μένα. Αν θέλετε πιο συγκεκριμένες λεπτομέριες, μπορείτε να ρωτήσετε
 

neogeo

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγονιστές. Δεν σας ξέχασα αλλα μετα την επιστροφή μου απο βραζιλία είχα πολλές υποχρεώσεις και ο ελεύθερόες μου χρόνος ήταν πολύ περιορισμένος. Τωρα λοιποόν βρήκα λίγο χρόνο να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες για την κατάσταση που επικρατεί στο Σαο Παολο.

Μια γενική εικόνα σας την έχω δώσει απο τις αναφορές μου το διάστημα της παραμονής μου εκεί. Τώρα λοιπόν ας μπούμε σε βαθύτερες λεπτομέριες.

Η γενικότερη κατάσταση που επικρατεί στο Σαο Παολο είναι πολύ χαλαρή και θα έλεγα αναξέλενκτη. Σε βαθμό μεγαλύτερο απο την σημερινή κατάσταση στο κέντρο της Αθήνας,( πορνεία - ναρκωτικά - κλοπές). Η νυχτερινή ζωή στις περισσότερες περιοχές μετά τις 11 είναι αρκετά επικίνδυνη και η παρουσία της αστυνομίας τις περισσότερες φορές απλά τυπική.
Στο Θέμα της πορνείας τωρα, οι βραζιλιάνοι είναι πολύ προχωρημένοι. Περα απο τις κλασικές πιάτσες που εχουν οργανωθεί σε διάφορα σημεία κοντά σε πολύ θφηνά ξενοδοχεία, εχουν και αρκετά πολυόροφα κτίρια τα οποία τα έχουν μετατρέψει σε μπράκια-supermarket…μπαίνεις μέσα για να πιεις το ποτό σου και είτε μπορείς να πάρεις μια απο τις εκατοντάδες κοπέλες σε ένα απο τα ειδικά διαμορφωμένα δωμάτια είτε να τις πάρεις μαζί σου στο ξενοδοχείο για ολόκληρη μέρα ακόμα και για ολόκληρη εβδομάδα με ελάχιστα χρήματα. (Τα παζάρια είναι must και μπορείς να πάρεις κοπέλα ακόμα και με 100ευρώ για ολόκληρη την εβδομάδα)
Απο κεί και πέρα υπάρχουν τα κλασικά call girls οι τιμές των οποίων ξεκινούν απο 60-70 ευρώ την ώρα μέχρι 150ευρώ για vip.
Αναφορικά με τα επιχειρηματικά-επαγγελματικά, είναι ένα ιδανικό μέρος για επενδύσεις , κατασκευές και εμπόριο. 200.000.000 κάτοικοι χωρίς ιδιαίτερα οικονομικά προβλήματα και μια χώρα σε ανάπτυξη νομίζω είναι υπεραρκετά για να πάρει κάποιος την απόφαση να ξεκινήσει μια επιχειρηματική δραστηριότητα εκεί. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι έχουν πολλά γραφιοκρατικά και είναι μια χρονοβόρα διαδικασία και για να γίνουν όλα αυτά απαραίτητη προυπόθεση είναι να ξέρετε τη γλώσσα.

Αυτα απο μένα. Αν θέλετε πιο συγκεκριμένες λεπτομέριες, μπορείτε να ρωτήσετε
 


φιλε πραγματικα εχω μπερδευτει εχω διαβασει αρκετα για βραζιλια και ολοι λενε οτι εχει χαλασει το μερος και οτι ειναι πανακριβα εσυ οπως μας γραφεις φαινεται να ειναι τζαμπα και δεν υπαρχει λογος να σκεφτω ταξιδι πος κουβαμ ερια η προς ταυλανδη με τετοιες τιμες (50 ευρω allnight)αυτο που μου εχει δημιουργησει απορια ειναι τι ποιοτητας γκομενες ειναι με αυτα τα λεφτα βρισκεις μοντελα η σε αυτα τα χρηματα ειναι τιποτα σαυρες οπως ειχα δει κατι αλλους με κατι γκομενες που ουτε να φτυσω πανω τους δεν κανανε οχι να τις πληρωσω γιατι αλλιως ποιο το νοημα αν εχεις καμια φωτο απο καμια που γαμησες ανεβασε την να δουμε περι τινος προκειται ευχαριστω
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
είτε να τις πάρεις μαζί σου στο ξενοδοχείο για ολόκληρη μέρα ακόμα και για ολόκληρη εβδομάδα με ελάχιστα χρήματα. (Τα παζάρια είναι must και μπορείς να πάρεις κοπέλα ακόμα και με 100ευρώ για ολόκληρη την εβδομάδα)
  πολυ φτηνα δεν ειναι :think:  εδω αλλοι  μας λεγαν οτι τα τελευταια 5-6 χρονια ειναι πανακριβα
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ναι ρε παιδιά είναι πολύ φθηνά γιατί οι μισθοί τους είναι πολυ χαμηλοί και μονο που τους προσφέρεις δωρεάν φαγητό και ύπνο...είναι ευχαριστημένες...οπότε οτι χρηματα καταφέρουν και πάρουν...πάλι κερδισμένες είναι και ευχαριστημένες...

Φωτογραφίες δεν εχω αλλα θα προσπαθησω να βρω τα κοριτσια απο το γραφείο που πήρα...
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
ναι ρε παιδιά είναι πολύ φθηνά γιατί οι μισθοί τους είναι πολυ χαμηλοί και μονο που τους προσφέρεις δωρεάν φαγητό και ύπνο...είναι ευχαριστημένες...οπότε οτι χρηματα καταφέρουν και πάρουν...πάλι κερδισμένες είναι και ευχαριστημένες...

Φωτογραφίες δεν εχω αλλα θα προσπαθησω να βρω τα κοριτσια απο το γραφείο που πήρα...

καλημέρα διάβαζα το θρέντη κ ήθελα να σε ρωτήσω κάτι σε πια περιοχή της Σαο Παουλο ήσουνα...γιατί ως γνωστόν οι εικονομία της Βραζιλιας έχει καλυτερέψει..κ όχι μόνο αυτό..όταν είμουνα εκεί κ εργαζόμουνα στην Σαο Παουλο να ΒΟΚΑ ΔΟ ΛΟΥΤΣΟ..αυτό είναι το ώνομα η Βίζιτα ήτανε 100 δολάρια + 2 ποτά που έπρεπε να κεράσουνε..λεμε πρήν απώ 10 χρόνια...δεν ανφιβάλο σάυτο που λές γιαυτο ροτάω σε πια περιοχή είσουνα?????πάντος οπ΄ς κ να είναι χάρηκα που περασές καλά εστην πατρίδα μου...φιλία
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
καλημέρα διάβαζα το θρέντη κ ήθελα να σε ρωτήσω κάτι σε πια περιοχή της Σαο Παουλο ήσουνα...γιατί ως γνωστόν οι εικονομία της Βραζιλιας έχει καλυτερέψει..κ όχι μόνο αυτό..όταν είμουνα εκεί κ εργαζόμουνα στην Σαο Παουλο να ΒΟΚΑ ΔΟ ΛΟΥΤΣΟ..αυτό είναι το ώνομα η Βίζιτα ήτανε 100 δολάρια + 2 ποτά που έπρεπε να κεράσουνε..λεμε πρήν απώ 10 χρόνια...δεν ανφιβάλο σάυτο που λές γιαυτο ροτάω σε πια περιοχή είσουνα?????πάντος οπ΄ς κ να είναι χάρηκα που περασές καλά εστην πατρίδα μου...φιλία
senora, είναι αλήθεια οτι και στην Βραζιλία έχετε φαγητό κρέας γύρο όπως στην Ελλάδα και το λέτε "ελληνικό barbecue";
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
senora, είναι αλήθεια οτι και στην Βραζιλία έχετε φαγητό κρέας γύρο όπως στην Ελλάδα και το λέτε "ελληνικό barbecue";

ναι ειναι αληθεια αλλα δεν σερβιρουνε στην πιτα αλλα σε ψωμη που δεν εχετε εσεις εδω..κ φυσικα οχι τζαδικι..ειναι χρεασ κ σαλατα...κ εχει στο δρόμο σούβλα αυτο το μηχάνιμα τελος παντον κανονικα...εχω φάει πολ΄υ απο ΣΟΥΧΑΣΚΟ ΓΡΕΚΟ... :2funny:...φιλια
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Στο Campos Elyseos ημουνα αλλα γυρισα σχεδόν όλες τις γύρω περιοχές...Η αλήθεια είναι ότι στο μαγαζί ισχύουν οι τιμές που αναφέρει η δανάη  100 και 2 ποτά αλλά...το παζάρι πάει σύννεφο και οι περισσότεροι τις φορτώνουν για χοτέλι....

Υ.Γ Στις περιοχές που πήγα δεν συνάντησα πουθενά Ελληνα ή ελληνική κουζίνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom