Νέα

Σάντυ Κουτσοσταμάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ολλανδός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
η sany δεν έχει αφήσει πούτσο νεανικό χωρίς να τον έχει καβαλήσει στην θεσσαλονίκη, αν είσαι πάνω από 25 δεν κανεις για sany και εγώ που είμαι 30 τις κόλλησα και με απέφυγε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
η sany δεν έχει αφήσει πούτσο νεανικό χωρίς να τον έχει καβαλήσει στην θεσσαλονίκη, αν είσαι πάνω από 25 δεν κανεις για sany και εγώ που είμαι 30 τις κόλλησα και με απέφυγε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μηπως δεν της εκανες καλο καμακι τυπε? :think:
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
μηπως δεν της εκανες καλο καμακι τυπε? :think:

όχι είναι δηλωμένη τεκνατζού χαλκιδική που πηγαίνω συνεχεια την έχω δει 20 φορες πάντα με πιτσιρικα! θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια και φέτος και θα σε ενημερώσω!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
όχι είναι δηλωμένη τεκνατζού χαλκιδική που πηγαίνω συνεχεια την έχω δει 20 φορες πάντα με πιτσιρικα! θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια και φέτος και θα σε ενημερώσω!  :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε κανε πασα σε μενα  :sunglasses: τεκνο πρωτης διαλογης :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
όχι είναι δηλωμένη τεκνατζού χαλκιδική που πηγαίνω συνεχεια την έχω δει 20 φορες πάντα με πιτσιρικα! θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια και φέτος και θα σε ενημερώσω!  :2funny: :2funny: :2funny:
τι να το κανω ρε τυπε?
εγω ειμαι κωλογερος για αυτην :woldman:
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ειναι παντρεμενη φιλος με αυτο τον πιτσιρικα.
γαμω τα μουνια ειναι κ φοβερο παιδι..δεν υπηρχε περιπτωση απο μικρη αν την μιλουσες να μην σου απαντουσε,ακομη κ ας μην σε ηξερε. τωρα γιατι δεν σου μιλησε....ψαξτο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ειναι παντρεμενη φιλος με αυτο τον πιτσιρικα.
γαμω τα μουνια ειναι κ φοβερο παιδι..δεν υπηρχε περιπτωση απο μικρη αν την μιλουσες να μην σου απαντουσε,ακομη κ ας μην σε ηξερε. τωρα γιατι δεν σου μιλησε....ψαξτο.
τωρα μπηκαν νεα στοιχεια την κουβεντα τυπε
καλα ειπα εγω οτι ο πιλατος δεν θα εκανε καλο καμακι :S
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
η sany δεν έχει αφήσει πούτσο νεανικό χωρίς να τον έχει καβαλήσει στην θεσσαλονίκη, αν είσαι πάνω από 25 δεν κανεις για sany και εγώ που είμαι 30 τις κόλλησα και με απέφυγε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πλακωσαν και οι γαμιαδες του φραπε.
σαλτα γαμησου ρε ψευτη.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ειναι παντρεμενη φιλος με αυτο τον πιτσιρικα.
γαμω τα μουνια ειναι κ φοβερο παιδι..δεν υπηρχε περιπτωση απο μικρη αν την μιλουσες να μην σου απαντουσε,ακομη κ ας μην σε ηξερε. τωρα γιατι δεν σου μιλησε....ψαξτο.


λες να βρωμαγε η ανασα του σκορδοστουμπι?
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
ειναι παντρεμενη φιλος με αυτο τον πιτσιρικα.
γαμω τα μουνια ειναι κ φοβερο παιδι..δεν υπηρχε περιπτωση απο μικρη αν την μιλουσες να μην σου απαντουσε,ακομη κ ας μην σε ηξερε. τωρα γιατι δεν σου μιλησε....ψαξτο.
σωστος τυπε.
ετσι ακριβως ειναι.

τον αλλον δεν του μιλησε γιατι ειναι μαλακας.
δεν θελει και ερωτημα.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
τυπε λες να ειναι φιδεμπορας ο πιλατος? :think:
εντελως τυπε.
δεν το πηρες χαμπαρι ακομα? :think: :think: :think:

απο τις μαζερατι στο λονδινο και τα σκαφη στην μυκονο κατεληξε στην θεσσαλονικη να τρωει φολες απο την σαντυ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε τωρα κανει καμακι στην γυναικα του εμιρη απο το καταρ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
εντελως τυπε.
δεν το πηρες χαμπαρι ακομα? :think: :think: :think:

απο τις μαζερατι στο λονδινο και τα σκαφη στην μυκονο κατεληξε στην θεσσαλονικη να τρωει φολες απο την σαντυ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε τωρα κανει καμακι στην γυναικα του εμιρη απο το καταρ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom