Νέα

Σάντυ Κουτσοσταμάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ολλανδός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ολλανδός

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
βγαζω συμπερασματα απο το πουθενα ε δες τι διοργανωσε η αθωα περιστερα για να προβληθει και λιγο


Αυτό το έκανε ΑΦΟΥ έγινε το περιστατικό...οπότε δεν ξεκίνησε αυτή η ιστορία με δόλο...όσο γι' αυτή την κίνηση, θεωρώ μαλακία που πρέπει να βρεθεί κάποιος/κάποια να διοργανώσει ένα γεγονός για τα πάντα!Ακόμα και για πράγματα που θα 'πρεπε να είναι αυτονόητα, όπως ο δημόσιος θηλασμός...
 

Επισκέπτης
Όντως, άλλο είναι το θέμα, πού είναι αυτοί οι χώροι που γίνονται οι θηλασμοί http://[URL unfurl="true"]www.emotasia.com/wp-content/uploads/white-dog-blue-nose-emoticons-10.gif[/img[/URL]]
[/quote]

αφηνουν να βλεπουμε λες η θα μας κανουν καμια μυνηση
 
OP
OP
Ολλανδός

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Όντως, άλλο είναι το θέμα, πού είναι αυτοί οι χώροι που γίνονται οι θηλασμοί; http://[URL unfurl="true"]www.emotasia.com/wp-content/uploads/white-dog-blue-nose-emoticons-10.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Όντως...αν όλες οι μαμάδες είναι σαν την Σάντυ, τότε αξίζει να πας μια βόλτα.......για έναν καφέ ρε αδελφέ που λέει ο λόγος!
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
δεν θα ειχα προβλημα να με θηλασει οπουδηποτε...
εχω παντως Κ ΕΓΩ εναν φιλο που την ειχε γκομενα.
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
φιλοι,  το μητρικο γαλα ειναι πολυ ελαφρυ και χωνευεται αμμεσως απο το βρεφικο στομαχι,οποτε ο θηλασμος γινεται καθε 2 ωρες σχεδον, επισης ο θηλασμος δεν γινεται μονον για να φαει το μωρο αλλα και για να ηρεμησει απο το κλαμα κλπ, συν τοις άλλοις το βρεφος δεν διαπραγματευεται οταν θελησει να φαει κλαιει ασταματητα και σπαραχτικα

δεν παρεξηγω τους φιλους που διατυπωνουν αποψεις του στυλ "ας θηλαζε απο το σπιτι "κλπ
οταν γινουν γονεις θα μαθουν

τι θα επρεπε να κανει δηλαδη? ακομα και να εφευγε απο το εμπορικο κεντρο παλι δεν θα προλαβενε να παει σπιτι
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
φιλοι,  το μητρικο γαλα ειναι πολυ ελαφρυ και χωνευεται αμμεσως απο το βρεφικο στομαχι,οποτε ο θηλασμος γινεται καθε 2 ωρες σχεδον, επισης ο θηλασμος δεν γινεται μονον για να φαει το μωρο αλλα και για να ηρεμησει απο το κλαμα κλπ, συν τοις άλλοις το βρεφος δεν διαπραγματευεται οταν θελησει να φαει κλαιει ασταματητα και σπαραχτικα

δεν παρεξηγω τους φιλους που διατυπωνουν αποψεις του στυλ "ας θηλαζε απο το σπιτι "κλπ
οταν γινουν γονεις θα μαθουν

τι θα επρεπε να κανει δηλαδη? ακομα και να εφευγε απο το εμπορικο κεντρο παλι δεν θα προλαβενε να παει σπιτι

ρε φίλε είπαμε το εμπορικό έχει τέτοιους χώρους, ας ρώταγε, ή ας ανέβαινε στον πάνω όροφο στην πίσω πλευρά που δεν έχει ούτε κόσμο ούτε σεκιουριτάδες, η τύπισσα είναι ηλίθια ψωνάρα το παιδάκι φυσικά δεν φταίει
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
υπαρχουν γυρω μας απειρα πραγματα που προσβαλουν την αισθητικη και την ηθικη.
μια γυναικα που θηλαζει το παιδι της ειναι μια πολυ ωραια εικονα που δεν θα επρεπε να σοκαρει ειδικα ατομα απο εδω μεσα

ο λογος που δεν βλεπουμε συχνα τετοια περιστατικα ειναι γιατι ελαχιστες γυναικες θηλαζουν σημερα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
υπαρχουν γυρω μας απειρα πραγματα που προσβαλουν την αισθητικη και την ηθικη.
μια γυναικα που θηλαζει το παιδι της ειναι μια πολυ ωραια εικονα που δεν θα επρεπε να σοκαρει ειδικα ατομα απο εδω μεσα

ο λογος που δεν βλεπουμε συχνα τετοια περιστατικα ειναι γιατι ελαχιστες γυναικες θηλαζουν σημερα

+1000000000000000000000000

και τα δυό μου παιδιά θηλάσανε για σχεδόν πάνω από ένα χρόνο το καθένα ... η γυναίκα μου έλεγε...

"το κουβαλάς πάντα μαζί σου, είναι πάντα ζεστό, του το βάζεις στο στόμα και βρίσκεις την ησυχία σου"

και θήλασε σχεδόν σε όλα τα μέρη που έτυχε να βρεθούμε όταν αρχίζανε τις τσιρίδες (ακόμη και μέσα σε λεωφορείο της ΕΘΕΛ)... μόνο μια φορά μια θεούσα πήγε να πεί κάτι αλλά ήμουν μπροστά την αγριοκοίταξα, έβαλε την ουρά κάτω από τα σκέλια και λάκισε...
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
δεν εχω ακουσει να διαμαρτυρονται για το δημοσιο θηλασμο ακομα και σε υπερσυντηρητικες κοινωνιες ( το εχω δει σε ισλαμικες χωρες )
απλα ηταν ενας ηλιθιος σεκιουριτας σαν και εκεινον που δεν επετρεψε στη τυφλη να περασει με το σκυλο-συνοδο της στο εστιατοριο
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
δεν θα ειχα προβλημα να με θηλασει οπουδηποτε...
εχω παντως Κ ΕΓΩ εναν φιλο που την ειχε γκομενα.

star.bmp
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
δεν εχω ακουσει να διαμαρτυρονται για το δημοσιο θηλασμο ακομα και σε υπερσυντηρητικες κοινωνιες ( το εχω δει σε ισλαμικες χωρες )
απλα ηταν ενας ηλιθιος σεκιουριτας σαν και εκεινον που δεν επετρεψε στη τυφλη να περασει με το σκυλο-συνοδο της στο εστιατοριο


ενας ηλίθιος σεκιουριτάς και πιθανόν κάποιες βλακώδεις εντολές ίσως και μη σωστά δοσμένες...
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.004
Like
9.841
Πόντοι
1.406
+1000000000000000000000000

και τα δυό μου παιδιά θηλάσανε για σχεδόν πάνω από ένα χρόνο το καθένα ... η γυναίκα μου έλεγε...

"το κουβαλάς πάντα μαζί σου, είναι πάντα ζεστό, του το βάζεις στο στόμα και βρίσκεις την ησυχία σου"

και θήλασε σχεδόν σε όλα τα μέρη που έτυχε να βρεθούμε όταν αρχίζανε τις τσιρίδες (ακόμη και μέσα σε λεωφορείο της ΕΘΕΛ)... μόνο μια φορά μια θεούσα πήγε να πεί κάτι αλλά ήμουν μπροστά την αγριοκοίταξα, έβαλε την ουρά κάτω από τα σκέλια και λάκισε...
....Χμμμμμ ....τοτε μαλλον ειναι που "στραβωσες" και αρχισες να γαμας οτι "φερνει" της "λουκα"????
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
προσωπικα στ αρχιδια μου αμα θηλαζει η αλλη δημοσια.
 
OP
OP
Ολλανδός

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
φιλοι,  το μητρικο γαλα ειναι πολυ ελαφρυ και χωνευεται αμμεσως απο το βρεφικο στομαχι,οποτε ο θηλασμος γινεται καθε 2 ωρες σχεδον, επισης ο θηλασμος δεν γινεται μονον για να φαει το μωρο αλλα και για να ηρεμησει απο το κλαμα κλπ, συν τοις άλλοις το βρεφος δεν διαπραγματευεται οταν θελησει να φαει κλαιει ασταματητα και σπαραχτικα

δεν παρεξηγω τους φιλους που διατυπωνουν αποψεις του στυλ "ας θηλαζε απο το σπιτι "κλπ
οταν γινουν γονεις θα μαθουν

τι θα επρεπε να κανει δηλαδη? ακομα και να εφευγε απο το εμπορικο κεντρο παλι δεν θα προλαβενε να παει σπιτι
+1000000
Πολύ ωραίο αυτό ρε φίλε που είπες...λες και ο κόσμος μας είναι αγγελικά πλασμένος και το μόνο που θα 'πρεπε να μας ενοχλεί είναι μια μάνα να κάνει το πιο φυσιολογικό πράγμα στο νεογέννητο παιδί της...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
δεν εχω ακουσει να διαμαρτυρονται για το δημοσιο θηλασμο ακομα και σε υπερσυντηρητικες κοινωνιες ( το εχω δει σε ισλαμικες χωρες )
απλα ηταν ενας ηλιθιος σεκιουριτας σαν και εκεινον που δεν επετρεψε στη τυφλη να περασει με το σκυλο-συνοδο της στο εστιατοριο

καλά της έκανε ο σεκιουριτάς, προφανώς της είπε ότι υπάρχει κάποιος χώρος στο εμπορικό για να θηλάσει και αυτή το μεγαλοποίησε και την είδε σταυροφόρος της μητρότητας, βλαμμένη ελλεηνίδα :jerking:
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
καλά της έκανε ο σεκιουριτάς, προφανώς της είπε ότι υπάρχει κάποιος χώρος στο εμπορικό για να θηλάσει και αυτή το μεγαλοποίησε και την είδε σταυροφόρος της μητρότητας, βλαμμένη ελλεηνίδα :jerking:

ασε μας κουκλιτσα μου
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
καλά της έκανε ο σεκιουριτάς, προφανώς της είπε ότι υπάρχει κάποιος χώρος στο εμπορικό για να θηλάσει και αυτή το μεγαλοποίησε και την είδε σταυροφόρος της μητρότητας, βλαμμένη ελλεηνίδα :jerking:


σμας δατ μπιτς  :s&m_2:
 
OP
OP
Ολλανδός

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Όλο για το περιστατικό μιλάμε και κανένας δεν ανεβάζει υλικό της όμορφης μανούλας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom