Νέα

Σαν παιδιά τί φαντασιώσεις είχατε και με ποιές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 580
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Νοε 2015
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Με τη μάνα του κολλητού μου. Σαν οικογένειες έχουμε καλές σχέσεις και παλιότερα πηγαίναμε και διακοπές μαζί. Οπότε είχα την ευκαιρία να χαζεύω το σώμα της καλύτερα. Τις πρώτες μου φαντασιώσεις τις μονοπωλούσε αυτή.  :wanker:

Ακόμα και σήμερα στα 53 βλέπεται κάπως, άμα δε ντρεπόμουν τον κολλητό θα της την έπεφτα..
 

mikes4207

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
296
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
1
download.jpg
 

J1mb0

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Καλημέρα,

1. Καθηγήτρια αγγλικών με μεγάλο στήθος και βαθύ ντεκολτέ  :tits2: να΄ταν τότε 27-28.
2. Φιλόλογος που έκανε αρχαία (1η Λυκείου) φόραγε μακρυ φόρεμα που κούμπωνε μπροστά ().
Καθόταν στην άκρη της έδρας και ενδιάμεσα στα κουμπιά, το φόρεμα άνοιγε ελαφρώς, έως πολύ ώρες-ώρες!
Αυτή διάβαζε Αντιγόνη και εγώ...καδρόνι.
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
ΑΧΧΧΧΧ...τι μου θυμίσατε τωρα......!!! διακοπες το ετος 1994 στο Βολο σε μια πολυ οικογενιακη κατασταση ημουνα 17  και κατι ενταξη ειχα γαμησι κανα 5 φορες ενα γομενακι  που ειχα αλλα σαν την θεια του κολιτου μου......Το λοιπον σκαω μεσα ιουλιου με το κτελ χα χα και με περιμενε ο φιλος μου εκει και διπλαααααα......η μουναρα θεια !!!!
περιτο να πω οτι ητανε χωρισμενη 1,70 34χρονων με καρε ξανθω μαλλακι και ενα μπουστο :tits2:......παναγια μου..!!
φιλια κτλ..κια μπήκαμε στο αυτοκινήτο τις και πηγεναμε για το σπιτη.το βραδακι μπαρμπεκιου και τετοια σκαει με ενα σορτσακι μπιτζαμα φωτια.... μέχρι και ο πατερας του γιωργου λαλισε....χα χα χα ...και ενα δίπλωμα συνεχεια της μπουταρες ....μας εδωσε τροφη  :wanker:για το βραδυ... το ξεφαντωμα έγινε ενα απογεβα που εκανε μπανιο στο ντουζ και εμεις τα 2 κοιτουσαμε απο την χαραμαδα που ειχε η πορτα απο κατω...τη μουναρα που ητανε ....και ξυρησμενο λαμπα το μουνακι της ....και σαν γιδια οπως καναμε μας καταλαβε...και βαζη μια φωνη χα χα χα ξαφανηστικαμε.Μετα απο 2 μερες γιατη μετα απο αυτο την καναμε θα επεφτε καμεια καρπαζια απο τον πατερα του Γιωργακι ειμαστε στην παραλια και σκαει το πουταναριο με ενα μπαζιλ μαγιο και καθεται διπλα μας και λεει "" δεν πιστευω να ενοχλω τα μικρα καμακια ""....καλα μετα απο λίγο ειχαμε παρενεργειες  :erection: :erection: :erection: ο Γιωργος πήγε στην θαλασσα και εγω εκει σαν μουροχαυλο να κοιταω της βυζαρες !!!στην χαζη κατα τα αλλα κουβεντα που καναμε και λιγο οι μπυρες λιγο ο ηλιος και πολλυ οι ΒΥΖΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ....της μου λεει "σου αρεση να εισε ματακιας ...??? και μενω μαλακας...κοκκινισα ανοιξε η αμμος χα χα χα αλλα σαν ΕΛΟΥΡΑΣ....λεω δεν ειναι κακο που και που....περιτο να πω οτι μετα απο αυτο και πολλες μπυρες ΝΑΙ....χαλασα ενα ολοκληρο μπουκαλι coperton.....!!!στην κορμαρα της .....μεχρη που ηρθε το ΑΡΧΙΔΙ ο Γιωργος....!!!! αρε θεια ΑΛΕΞΙΑ....!!!
 
OP
OP
M

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
124
Πόντοι
1
:tits: :tits: :tits:
Με τη μάνα του κολλητού μου. Σαν οικογένειες έχουμε καλές σχέσεις και παλιότερα πηγαίναμε και διακοπές μαζί. Οπότε είχα την ευκαιρία να χαζεύω το σώμα της καλύτερα. Τις πρώτες μου φαντασιώσεις τις μονοπωλούσε αυτή.  :wanker:

Ακόμα και σήμερα στα 53 βλέπεται κάπως, άμα δε ντρεπόμουν τον κολλητό θα της την έπεφτα..
Και αυτή για θεία μας πιανετε.Εκεινη την εποχη όλες τις αποκαλουσαμε θείες
 
OP
OP
M

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
124
Πόντοι
1
ΑΧΧΧΧΧ...τι μου θυμίσατε τωρα......!!! διακοπες το ετος 1994 στο Βολο σε μια πολυ οικογενιακη κατασταση ημουνα 17  και κατι ενταξη ειχα γαμησι κανα 5 φορες ενα γομενακι  που ειχα αλλα σαν την θεια του κολιτου μου......Το λοιπον σκαω μεσα ιουλιου με το κτελ χα χα και με περιμενε ο φιλος μου εκει και διπλαααααα......η μουναρα θεια !!!!
περιτο να πω οτι ητανε χωρισμενη 1,70 34χρονων με καρε ξανθω μαλλακι και ενα μπουστο :tits2:......παναγια μου..!!
φιλια κτλ..κια μπήκαμε στο αυτοκινήτο τις και πηγεναμε για το σπιτη.το βραδακι μπαρμπεκιου και τετοια σκαει με ενα σορτσακι μπιτζαμα φωτια.... μέχρι και ο πατερας του γιωργου λαλισε....χα χα χα ...και ενα δίπλωμα συνεχεια της μπουταρες ....μας εδωσε τροφη  :wanker:για το βραδυ... το ξεφαντωμα έγινε ενα απογεβα που εκανε μπανιο στο ντουζ και εμεις τα 2 κοιτουσαμε απο την χαραμαδα που ειχε η πορτα απο κατω...τη μουναρα που ητανε ....και ξυρησμενο λαμπα το μουνακι της ....και σαν γιδια οπως καναμε μας καταλαβε...και βαζη μια φωνη χα χα χα ξαφανηστικαμε.Μετα απο 2 μερες γιατη μετα απο αυτο την καναμε θα επεφτε καμεια καρπαζια απο τον πατερα του Γιωργακι ειμαστε στην παραλια και σκαει το πουταναριο με ενα μπαζιλ μαγιο και καθεται διπλα μας και λεει "" δεν πιστευω να ενοχλω τα μικρα καμακια ""....καλα μετα απο λίγο ειχαμε παρενεργειες  :erection: :erection: :erection: ο Γιωργος πήγε στην θαλασσα και εγω εκει σαν μουροχαυλο να κοιταω της βυζαρες !!!στην χαζη κατα τα αλλα κουβεντα που καναμε και λιγο οι μπυρες λιγο ο ηλιος και πολλυ οι ΒΥΖΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ....της μου λεει "σου αρεση να εισε ματακιας ...??? και μενω μαλακας...κοκκινισα ανοιξε η αμμος χα χα χα αλλα σαν ΕΛΟΥΡΑΣ....λεω δεν ειναι κακο που και που....περιτο να πω οτι μετα απο αυτο και πολλες μπυρες ΝΑΙ....χαλασα ενα ολοκληρο μπουκαλι coperton.....!!!στην κορμαρα της .....μεχρη που ηρθε το ΑΡΧΙΔΙ ο Γιωργος....!!!! αρε θεια ΑΛΕΞΙΑ....!!!
Ωραίος ο φίλος.Και εγω ετσι επερνα ματι την θεία μου με κατι βυζια από αυτά που λενε μασταρια.μια φορα μου ζητησε και της εβαλα λαδι στην πλατη και όταν την ακουμπησα στα πλαγια στα βυζια της τον επαιζα ολο το καλοκαιρι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.071
Κριτικές
1
Like
29.751
Πόντοι
8.006
Ωραίος ο φίλος.Και εγω ετσι επερνα ματι την θεία μου με κατι βυζια από αυτά που λενε μασταρια.μια φορα μου ζητησε και της εβαλα λαδι στην πλατη και όταν την ακουμπησα στα πλαγια στα βυζια της τον επαιζα ολο το καλοκαιρι
side boobs τύπε?
 

plastic_guy

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
- μια βυζαρού συμμαθήτρια, όχι κάτι συγκεκριμένο σαν φαντασιωση
- μια άλλη ψιλοχαζη ξανθια συμμαθήτρια, τριάρια βυζια και καλό κωλι, ότι ειμαι φωτογραφος και αυτη γυμνο μοντελο  :headbang:
- σάρον στόουν μετά το βασικό ένστικτο, τα πάντα μεχρι και γλυφοκώλι
- λαιδη νταϊάνα πριν πεθανει
- αυτες στα σοφτ πορνο στο αλτερ, κυριως την amber newman, ψαξτε τη και θα με θυμηθειτε
- δυο αδερφες στιλιαρια με μακρια σγουρα μαλλια  :erection:
 
OP
OP
M

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
124
Πόντοι
1
- μια βυζαρού συμμαθήτρια, όχι κάτι συγκεκριμένο σαν φαντασιωση
- μια άλλη ψιλοχαζη ξανθια συμμαθήτρια, τριάρια βυζια και καλό κωλι, ότι ειμαι φωτογραφος και αυτη γυμνο μοντελο  :headbang:
- σάρον στόουν μετά το βασικό ένστικτο, τα πάντα μεχρι και γλυφοκώλι
- λαιδη νταϊάνα πριν πεθανει
- αυτες στα σοφτ πορνο στο αλτερ, κυριως την amber newman, ψαξτε τη και θα με θυμηθειτε
- δυο αδερφες στιλιαρια με μακρια σγουρα μαλλια  :erection:
μια χαρα φιλε!!!
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.985
Πόντοι
1.206
Η φαντασιωση που ειχα στα εφηβικα μου χρονια ηταν μια γειτονισα που μενει ακριβως απεναντι μου, την θυμαμαι με κατι σορτς που εβγαινε στο μπαλκονι καμια φοορα κ παθενα την πλακα μου. Δεν θα ξεχασω ενα σαββατοβραδο που γυριζα σπιτι κ αυτη καπου πηγαινε με τον ανδρα της κ φορουσε ενα ακρως αποκαλυπτικο φορεμα με σκισιμο στο μπουτι μεχρι λιγο πιο κατω απο το κωλομαγουλο κ το μπουστο της κοντευε να εκραγει. Οταν την ειδα λαλησα κ μετα γειτονισα γειτονισα σε ειδα κ τον ακονισα..Τωρα μετα απο τοσα χρονια εχει χαλασει κ δεν μου τραβα το ενδιαφερον, πλεον καμια φορα την βλεπω κ αυτη να με κοιτα καπως..Αλλα ετσι παει απο την ακμη στην παρακμη το οποιο ισχυει για ολους κ για ολες
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
παιδια εγω παλια την επαιζα με ελινα κεφη του αντ1

παολα παολινα απο το μεξικανικο


σμαραγδα απο εμεις κ εμεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom