Νέα

Σαν παιδιά τί φαντασιώσεις είχατε και με ποιές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 580
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.642
Like
28.804
Πόντοι
6.056
Εγω για παράδειγμα η πρώτη γυναίκα που είδα γυμνή ηταν μια θεία μου με ωραίο σώμα αλλα ένα ζευγάρι μεγάλα και βαριά βυζιά.Οπότε καταλαβαίνετε...

Την τίμησες την θεία τύπε μου;;  :wanker: :bigdick:  ;) :sunglasses:
 
OP
OP
M

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
123
Πόντοι
1
τυπε στις πρωτες καυλες μας μας φαινοταν ολες μουναρες
:wanker:
Σιγουρα τοτε ολες μουναρες τις βλέπαμε,δεν υπαρχαν και τα σημερινα πλαστικα πρότυπα στην καθημερινοτητα μας.εβλεπες βυζι τοτε στην παραλια διπλα σου και ησουν πυραυλος.
 

adon013

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
403
Κριτικές
5
Like
779
Πόντοι
81
Samantha-Fox-Live-samantha-fox-7878708-600-626.jpg


:wanker: :wanker: :wanker: :pipa1:
Τι μου θυμησατε ρε μαγκες τον ειχα κανει λαστιχο λεμε :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Λοιπόν, εγώ γύρω στα 13 καθηγήτρια αγγλικών στο φροντιστήριο, νταρντάνα αλλά όχι πολύ όμορφη..
Για χάρη της, και φαντασιωνόμενος εκείνη είχα με συμμαθητή μου σειρά ψευδοομοφυλοφυλικών εμπειριών με συμμαθητή μου (έχω ανοίξει σχετικό θρεντ).

Επίσης γειτόνισσα γυναίκα οικογενειακού φίλου (συμπαθητική κλασική ελληνίδα χαμηλοκώλα).

Γύρω στα 15 άλλη καθηγήτρια, φιλόλογος από το Γυμνάσιο. Μας διάβαζε πολύ Καβάφη. ΜΙΛΦ για την εποχή της, όχι όμορφη αλλά κάποιες φορές έρχονταν στο μάθημα με δικτυωτό καλσόν, πρώτη φορά που έβλεπα τέτοιο, εκεί γύρω στο 84-85.  :wanker:

Επίσης μια δυο γειτόνισσες από απέναντι.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Λοιπόν, εγώ γύρω στα 13 καθηγήτρια αγγλικών στο φροντιστήριο, νταρντάνα αλλά όχι πολύ όμορφη..
Για χάρη της, και φαντασιωνόμενος εκείνη είχα με συμμαθητή μου σειρά ψευδοομοφυλοφυλικών εμπειριών με συμμαθητή μου (έχω ανοίξει σχετικό θρεντ).

Επίσης γειτόνισσα γυναίκα οικογενειακού φίλου (συμπαθητική κλασική ελληνίδα χαμηλοκώλα).

Γύρω στα 15 άλλη καθηγήτρια, φιλόλογος από το Γυμνάσιο. Μας διάβαζε πολύ Καβάφη. ΜΙΛΦ για την εποχή της, όχι όμορφη αλλά κάποιες φορές έρχονταν στο μάθημα με δικτυωτό καλσόν, πρώτη φορά που έβλεπα τέτοιο, εκεί γύρω στο 84-85.  :wanker:

Επίσης μια δυο γειτόνισσες από απέναντι.
Ο,τι θηλυκό μιλφ υπηρχε τριγυρω δλδ!!!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom