Νέα

SamePlace vs LimitUp Dungeon

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bodylover23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
aa δίμετρη έννοούσες την Πέρσα. ... τώρα μάλιστα...

Η Πέρσα, είναι ΑΦΕΝΤΡΑ ;;; Πές μου εσύ που είσαι ξύπνιος! Μήπως είναι μόνο φετιχίστρια ;;; Πόσων ετών είναι ;; Μήπως είναι μόλις κάπου 25 ;;; και έγινε ΑΦΕΝΤΡΑ ! Μάλιστα.

Η Λόλα σού είπα και πρίν, κοντά στο 1,67 την είχα, μπορεί και 1,70. Πάντως 1,60 ΜΕ ΤΊΠΟΤΑ.

Η Ορνέλα γύρω στο 1,62 περίπου. Αλλά αυτή ήταν άλλου ΄τύπου, όχι αφεντρα, στύλ Αφροδίτης και Πέρσας για να συνεννοούμαστε.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Σού παραθέτω και το πόστ τού μέλους MAKIS KOTSIADIS  που με ΔΙΚΑΙΩΝΕΙ πλήρως (πρίν λίγο το είδα):

'Μόλις δεύτερο σου μήνυμα για να υποστηρίξεις το limit up,Η Κυρία Θεανώ έφυγε τρέχοντας θα έχει τους λόγους της και την γνωρίζουν αρκετοί εσύ πως δεν την ξέρεις και την ακούς πρώτη φορά ποιός θα το πιστέψει?δεν έχεις διαβάσει πιό πάνω? συνέχεια γράφουνε για την Κυρία Θεανώ πανέμορφη και ανεξάρτητη, όσο για την Αφροδίτη άστα διάβασε όλα όσα γράφονται και θα καταλάβεις αν και είμαι σίγουρος ότι ξέρεις πολύ καλά και πόσα χρόνια ασχολείται 10 σαν τί?,για την Πέρσα στο Ερώτικα που έκανε σόου ήταν βαρετό δεν το έχει αλλά είναι όμορφη,το same είναι πολλά χρόνια το ξέρουν όλοι, φυσικό είναι να έχουν περάσει και κοπέλες που δεν έκαναν αλλά κρατάει γερά,το limit up για να το πεί η Κυρία Θεανώ τρώγλη κάτι θα ξέρει η κάτι θα της έκαναν,γιατί δεν έχει αναφερθεί ποτέ για άλλο dungeon ούτε αρνητικά για άλλη Αφέντρα,όσο για την Ευα η domina erica  έχουν γραφτεί τα καλύτερα από τα κανονικά προφίλ εκτός τον baggo που ξέρουμε όλοι τι ρόλο βαράει και αυτή έχει γράψει όλα αυτά για αλκοόλ,τότε γιατί ο ιδιοκτήτης της έκανε πρόταση και του χρόνου θα κάνει σόου και στα spank και στο Ερωτικα?Την γνωρίζω προσωπικά την Έρικα και δεν κάνω σκληρά,πόδια και μπότες μέχρι εκεί,ούτε ισχύουν βέβαια αυτά που γράφεις ούτε για αλκοόλ ούτε για την ηλικία της,ασχολείται απο πιτσιρίκα και δεν κάνει αρπακτές,όσο για την Αναστασία χάθηκε από τότε που έφυγε από το same όχι ότι δεν ήταν καλή μια χαρά ήταν.Και η Κάτια και η Μισέλ πολύ καλές και δεν κάνουν αρπακτές και λογικές τιμές,για την Λόλα που ξεκίνησε από το same τα καλύτερα αλλά τσιμπάει στην τιμή,δύσκολες εποχές."
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
δεν καταλαβα για ποιο λογο μου εκανες την παραθεση?

η Περσα δεν ειναι Αφεντρα λογω ηλικιας?η Λαουρα στα 20 ειναι φτασμενη αφεντρα ε?

δεν το συνεχιζω,γελαω με αυτα που γραφεις για το υψος ακομα γτ εχω παιξει με ολες.....η Ορνελα ειναι κατω του 1 60
Λολα και Αφροδιτη ακριβως το ιδιο ομως
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
να γελάς μόνο με την εμμονή σου να αποδείξεις ότι το ΛΙΜΙΤ ΑΠ έιναι καλύτερο από το SAME !
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Εμμονη χαρακτηριζεις το γεγονος οτι θελω να παω σ ενα χωρο οπου οι Κυριες εχουν τη δικη τους αξια και δε χρειαζεται να ξεκατινιαζονται καθημερινα με ολες τις Αφεντρες της ελλαδος?
ε ναι εχω εμμονη στην αξιοπρεπεια..τοσο ασχημα
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Μάγος είσαι ?
έλεγα να γράψω και εγώ γιατί έχω πάει σε όλα, same, limit, Alexandra, Βαρώνη, ακόμα και Φ 104 και παλαιότερα Τίνα, Μαίρη κλπ αλλά δεν το βλέπω.

Αν και το βλέπω λίγο δύσκολο, θα παρακαλούσα να μην ξεκατινιαστεί το thread από τις δύο κλίκες και την στρατιά τους, ............
 
OP
OP
B

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Γράψε ρε ζουγκλομήτσο αφού έχεις πάει παντού! Μην κολλάς με κάποιους και χάνουμε τις πληροφορίες όσοι ενδιαφερόμαστε!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
άλλη φορά μεγάλε.
Πάντως, σου έστειλα pm με τη δική μου επιλογή όσο αφορά το πρόσωπο.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Επειδη αρχισαμε τα ιστορικα στοιχεία η Ορνελλα τι απέγινε? και τι εννοεις άλλου τύπου???  Μπορω να πω απο τις λιγες που με ειχαν στείλει κυριολεκτικα!
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Δεν θα σου απαντησω για τα λεγομενα καποιου αλλου αλλα μονο για ιστοριες που ο ιδιος γνωριζω...

Η Κυρια Αφροδιτη επιτεθηκε οπως λες στο σειμ οταν η Νανα της εκλεψε ψωτογραφια..δεν νομιζω οτι για κανεναν αλλο λογο θα ασχολουνταν μαζι τους...οπως και δεν ξαναασχοληθηκε

αν εχεις αποριες ευχαριστως να σου τις λυσω αλλα σε πμ
Γιατί βάζουν και δικές τους φωτογραφίες 'ολες κλεμμένες 1 στις 10 είναι δική τους.
 

footstool21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2012
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρω είναι παλιό το θέμα αλλά είπα να μην ανοίξω καινούριο μιας και αφορά το ίδιο. Γνωρίζετε εχουνε κλείσει και τα δύο dungeon; και αν ναι, υπάρχει κάτι άλλο πλην της Αλεξάνδρας;;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Ξέρω είναι παλιό το θέμα αλλά είπα να μην ανοίξω καινούριο μιας και αφορά το ίδιο. Γνωρίζετε εχουνε κλείσει και τα δύο dungeon; και αν ναι, υπάρχει κάτι άλλο πλην της Αλεξάνδρας;;
Τι φλας έφαγες ρε μεγάλε αυτες που τα ειχαν αυτά είνα στα ΚΑΠΗ ήδη . Το Same εχει κλεισει εδω και χρόνια το Limit up λειτουργει περισσότερο σα χωρος που νοικιαζεται απο αφεντρες που δεν εχουν δικο τους χωρο . Εάν ψαχνεις dungeon με πολλές γκομενες για να διαλεξεις μονο της Αλεξανδρας παιζει απο εκει και πέρα βεβαια υπάρχουν αφεντρες που εχουν διαμρφωσει δικους τους χωρους και δουλευουν μονες τους όμως
 

footstool21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2012
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Τι φλας έφαγες ρε μεγάλε αυτες που τα ειχαν αυτά είνα στα ΚΑΠΗ ήδη . Το Same εχει κλεισει εδω και χρόνια το Limit up λειτουργει περισσότερο σα χωρος που νοικιαζεται απο αφεντρες που δεν εχουν δικο τους χωρο . Εάν ψαχνεις dungeon με πολλές γκομενες για να διαλεξεις μονο της Αλεξανδρας παιζει απο εκει και πέρα βεβαια υπάρχουν αφεντρες που εχουν διαμρφωσει δικους τους χωρους και δουλευουν μονες τους όμως
Στην Αλεξάνδρας ρε μεγάλε μπορεί να είναι οργανομένο πραγματικά αλλά δεν μου αρέσουν οι γκόμενές που έχει. Μπορεί να το έχουν με το femdom και τη ποδολαγνεία αλλά για τα δικά μου δεδομένα δεν είναι όμορφες και εγω θελω να ειναι. Έχω πάει με Θεανώ, Κάτια & Μισέλ, Πέρσα, Σεσίλια, και κάτι amateur από isntagram. Εάν έχεις να προτείνεις κάτι στείλε μου αδερφέ!
 

Swift08

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2022
Μηνύματα
41
Like
40
Πόντοι
0
Ποιες amateur από Instagram φίλε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom