Νέα

Σαλονικη μόνος αξιζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevesteve2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
106
Πόντοι
280
Θα ηθελα να μου πουν τα παιδια απο σαλονικη εαν αξιζει να παει καποιος μόνος πανω.θα ηταν τελειο να ενενα σε καλο ξενοδοχειο με μασαζ(που να πηγαίνουν κ το γράμμα) και να μπορεις να βαλεις κανα μουνακι μεσα.
Ευχαριστω!!!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Θα ηθελα να μου πουν τα παιδια απο σαλονικη εαν αξιζει να παει καποιος μόνος πανω.θα ηταν τελειο να ενενα σε καλο ξενοδοχειο με μασαζ(που να πηγαίνουν κ το γράμμα) και να μπορεις να βαλεις κανα μουνακι μεσα.
Ευχαριστω!!!

απο που εισαι τυπε?
 

akas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Θα ηθελα να μου πουν τα παιδια απο σαλονικη εαν αξιζει να παει καποιος μόνος πανω.θα ηταν τελειο να ενενα σε καλο ξενοδοχειο με μασαζ(που να πηγαίνουν κ το γράμμα) και να μπορεις να βαλεις κανα μουνακι μεσα.
Ευχαριστω!!!
Αξιζει οπου και να πας αν αξιοποιησεις το χρονο σου ποιοτικα τη συγκεκριμενη περιοδο ειναι και πιο ηρεμα λογω διακοπων
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Επειδή σκοπεύω να κάνω κιέγώ αυτό το ταξίδι. Για πείτε καμιά πληροφορία, αλλά όχι για πουτάνες... Για στέκια, clubs και τέτοια που συχνάζουν Σαλονικιές ξέκωλα που το δίνουν αβέρτα...
 
OP
OP
S

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
106
Πόντοι
280
Αθηνα αλλα απο λευκαδα!!
Πειτε παιδια!και για πουτανες και για που να μείνουμε!!
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Θα ηθελα να μου πουν τα παιδια απο σαλονικη εαν αξιζει να παει καποιος μόνος πανω.θα ηταν τελειο να ενενα σε καλο ξενοδοχειο με μασαζ(που να πηγαίνουν κ το γράμμα) και να μπορεις να βαλεις κανα μουνακι μεσα.
Ευχαριστω!!!
Μόνος παντού αξίζει
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.652
Κριτικές
2
Like
5.329
Πόντοι
1.056
Επειδή σκοπεύω να κάνω κιέγώ αυτό το ταξίδι. Για πείτε καμιά πληροφορία, αλλά όχι για πουτάνες... Για στέκια, clubs και τέτοια που συχνάζουν Σαλονικιές ξέκωλα που το δίνουν αβέρτα...

Στη Θεσσαλονίκη τα κορίτσια είναι μεγαλωμένα παραδοασικά και με αρχές, δεν το δίνουν όπου κ όπου :P
 

spyros35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
επίσης για αγορές υπάρχει κάποιο μερος για καλές απομιμίσεις ρούχων όπως ειναι στην Αθήνα η Αγια Βαρβάρα;
 
OP
OP
S

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
106
Πόντοι
280
Δεν βλεπω πολυ βοήθεια απο το κοινό...
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.790
Like
3.954
Πόντοι
506
Επειδή σκοπεύω να κάνω κιέγώ αυτό το ταξίδι. Για πείτε καμιά πληροφορία, αλλά όχι για πουτάνες... Για στέκια, clubs και τέτοια που συχνάζουν Σαλονικιές ξέκωλα που το δίνουν αβέρτα...
Bedroom.....Dogs......
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Έχω και μια συμπάθεια στις Σαλονικιές ! :rockon:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ξέμπαρκος πας χωρίς κονέ και γνωριμίες δεν θα γαμήσεις κάτι άλλο εκτός από πουτάνες ή καμιά τελειωμένη γκόμενα ούτε με σφαίρες!
 
OP
OP
S

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
106
Πόντοι
280
:headbaning1: μάλλον εχεις δίκιο....
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
Θα ηθελα να μου πουν τα παιδια απο σαλονικη εαν αξιζει να παει καποιος μόνος πανω.θα ηταν τελειο να ενενα σε καλο ξενοδοχειο με μασαζ(που να πηγαίνουν κ το γράμμα) και να μπορεις να βαλεις κανα μουνακι μεσα.
Ευχαριστω!!!

σορρυ κιολας αλλα τι μλκια ερωτηση ειναι αυτη ρε φιλε
 
OP
OP
S

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
106
Πόντοι
280
Α!μη με μαλωνεις!λειπει η παντρεμένη που τραβιέμαι και εχει βαρέσει  η καυλα κατακέφαλα.χαχαχα :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αφου εχεις ελευθερο χρονο να ερθεις στα μερη μας, στο κεντρο εχουν αυξηθεί οι ξενες τουριστριες και ερασμιακες φοιτητριες , σε αυτές να την πέφτεις στην ελληνιδες θα σου σπασουν τα νευρα όπως παντου. αν είναι για πορνοτουρισμο η Αθήνα είναι πιο φτηνη εδώ τα μπουρδελα ξεκινανε από 30, αλλα τα περισσοτερα είναι νομιμα με ελεγμενες κοπελες.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
αφου εχεις ελευθερο χρονο να ερθεις στα μερη μας, στο κεντρο εχουν αυξηθεί οι ξενες τουριστριες και ερασμιακες φοιτητριες , σε αυτές να την πέφτεις στην ελληνιδες θα σου σπασουν τα νευρα όπως παντου. αν είναι για πορνοτουρισμο η Αθήνα είναι πιο φτηνη εδώ τα μπουρδελα ξεκινανε από 30, αλλα τα περισσοτερα είναι νομιμα με ελεγμενες κοπελες.

Eγώ θέλω Σαλονικιές οπωσδήποτε σύντροφε !  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom