Νέα

Σαλονικη μόνος αξιζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevesteve2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
συνοδηπορε φαντάρος μπουρδελοτσαρκα φιλης αποφασισμένος να γαμησω αθηναια, περασα όταν βρηκα επιτελους ελληνιδα. μεσα στο δωματιο μου ειπε από θεσσαλονικη, τουμπα, =γιετονια μου την πατησα. αν θελετε θεσσαλονικιες μαλλον στην αθηνα θα τις βρειτε. εκτος αν δεν εννοείτε πουτανες.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
συνοδηπορε φαντάρος μπουρδελοτσαρκα φιλης αποφασισμένος να γαμησω αθηναια, περασα όταν βρηκα επιτελους ελληνιδα. μεσα στο δωματιο μου ειπε από θεσσαλονικη, τουμπα, =γιετονια μου την πατησα. αν θελετε θεσσαλονικιες μαλλον στην αθηνα θα τις βρειτε. εκτος αν δεν εννοείτε πουτανες.

Όχι δεν εννοώ πουτάνες ! Θεωρώ ότι όταν πας Σαλονίκη πρέπει να γαμήσεις Σαλονικιά γκόμενα διότι έχουν καλή φήμη ως κοκκεταρίες και πιο προσιτές από τις δικές μας εδώ κάτω! Γι'αυτό και θέλω να βρω εκείνα τα στέκια όπου συχνάζουν αυτές που το δίνουν πιο εύκολα και σε μη Σαλονικιούς..
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Όχι δεν εννοώ πουτάνες ! Θεωρώ ότι όταν πας Σαλονίκη πρέπει να γαμήσεις Σαλονικιά γκόμενα διότι έχουν καλή φήμη ως κοκκεταρίες και πιο προσιτές από τις δικές μας εδώ κάτω! Γι'αυτό και θέλω να βρω εκείνα τα στέκια όπου συχνάζουν αυτές που το δίνουν πιο εύκολα και σε μη Σαλονικιούς..

Οι Θεσσαλονικιές εσένα περιμένουν να τις γαμησεις....!!   :jerking:  :jerking:

Οποίοι έχουν σπουδάσει, τουλάχιστον εκεί, θα σου πουν ποσό κλειστός είναι κούκλος, και ειδικά στα πηδήματα...!

 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Οι Θεσσαλονικιές εσένα περιμένουν να τις γαμησεις....!!   :jerking:   :jerking:

Οποίοι έχουν σπουδάσει, τουλάχιστον εκεί, θα σου πουν ποσό κλειστός είναι κούκλος, και ειδικά στα πηδήματα...!

Άσε να μας πει καλύτερα κανάς ντόπιος τι παίζει. Εσύ μην πετάγεσαι σαν την κωλοπορδή για να κάνεις τον έξυπνο. Στο παρελθόν έχω γαμήσει κανά, δυο Σαλονικιές, αν και εκτός Θεσσαλονίκης.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Βρε ηλίθιε, Θεσσαλονίκη σπούδασα και αν δεν ήσουν αγράμματος θα το διάβαζες ..

Ντόπιος να σε ξεστραβώσει, μην περιμένεις.

Στο παρελθόν έχω γαμήσει κανά, δυο Σαλονικιές, αν και εκτός Θεσσαλονίκης.

...... από την Αλβανία θα ήταν αλλά δεν κατάλαβες την διαφορά...!!
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Επειδή σκοπεύω να κάνω κιέγώ αυτό το ταξίδι. Για πείτε καμιά πληροφορία, αλλά όχι για πουτάνες... Για στέκια, clubs και τέτοια που συχνάζουν Σαλονικιές ξέκωλα που το δίνουν αβέρτα...

τυπε τι θα πει το δινουν αβερτα;

ειναι η πλειοψηφια τους πιο δεκτικες στο πρωτο βημα σου απο οσο ειναι η πλειοψηφια τους αλλου και ιδιως στην χαβουζα

ως εκει, τα ιδια μυαλα, νοοτροπιες, ονειρα και ψευτοονειρα κουβαλανε παντου

ντυνονται πολυ πιο αστεια, κοιταζουν πολυ περισσοτερο μπροστα τους από κάτι το αφηρημένο στο υπερπέραν, απαντάνε πιο σαφώς και με περισσότερη διάθεση και αμα εισαι θαραλλεος, ντομπρος και αποφασισμενος εχεις αυξημενες πιθανοτητες από ότι αλλού
μην το κάνουμε και επιστήμη, ούτε να ψάχνουμε το μέρος ή το μαγαζί που συμβαίνουν θαύματα

θαύματα παίζουν μόνο στην παραλιακή αθήνα αν κυκλοφορείς με πεντοχίλιαρα να ξεχειλίζουν, αλλά δεν είναι θαύμα ακριβώς, είναι προσχεδιασμένο πείραμα με όλα τα απαιτούμενα συστατικά τοποθετημένα στην σωστή θέση
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Προσωπικά ούτε σε έβρισα ούτε σε προσέβαλα στο πρώτο μήνυμα.

Στο δεύτερο σε προσβάλω, αλλά επί τούτου. Διότι κωλοπορδες άφηνε η μάνα σου, όταν την παίρνανε νουμεράδα στην Φίλης.

Ήσουν μικρός όμως και δεν το θυμάσαι....

Το μόνο που έχω να σου πω είναι το προφανές, ότι είσαι ένας κοινός αλήτης του περιθωρίου με πολλά απωθημένα. Αν δεν το καταλαβαίνεις πρόβλημά σου...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
τυπε τι θα πει το δινουν αβερτα;

ειναι η πλειοψηφια τους πιο δεκτικες στο πρωτο βημα σου απο οσο ειναι η πλειοψηφια τους αλλου και ιδιως στην χαβουζα

ως εκει, τα ιδια μυαλα, νοοτροπιες, ονειρα και ψευτοονειρα κουβαλανε παντου

ντυνονται πολυ πιο αστεια, κοιταζουν πολυ περισσοτερο μπροστα τους από κάτι το αφηρημένο στο υπερπέραν, απαντάνε πιο σαφώς και με περισσότερη διάθεση και αμα εισαι θαραλλεος, ντομπρος και αποφασισμενος εχεις αυξημενες πιθανοτητες από ότι αλλού
μην το κάνουμε και επιστήμη, ούτε να ψάχνουμε το μέρος ή το μαγαζί που συμβαίνουν θαύματα

θαύματα παίζουν μόνο στην παραλιακή αθήνα αν κυκλοφορείς με πεντοχίλιαρα να ξεχειλίζουν, αλλά δεν είναι θαύμα ακριβώς, είναι προσχεδιασμένο πείραμα με όλα τα απαιτούμενα συστατικά τοποθετημένα στην σωστή θέση

Κοίτα, επειδή αν πας χωρίς κονέ και παρέες, φαντάζομαι πως είναι πιο δύσκολο να πηδήξεις, θέλω να βρω εκείνα τα στέκια όπου συχνάζουν οι πιο ξέκωλες που το δίνουν αβέρτα. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν εκεί πηγαίνουν εύκολα με ξένους δηλ. μη Σαλονικιούς.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Έχω :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:  και εσένα και την άποψη σου.

Ομωσ, Την επόμενη φορά που για κάποιον άλλο θα θελησεις να γράψεις προσβλητικό μήνυμα θα το σκεφτείς δύο φορές, διότι πάλι κάποιος θα σου απαντήσει περισσότερο προσβλητικά...
Θραθύδειλε...

Με τα σκουπίδια δεν ασχολούμαι άλλους διότι θα λερωθώ και η θέση σας είναι στη χωματερή και στη χαβούζα !!

Και για την ιστορία σου θυμίζω το πρώτο σου μηνhμα που δεν έβρισε, ούτε πρόσβαλε....

"Οι Θεσσαλονικιές εσένα περιμένουν να τις γαμησεις....!!   Jerking Off   Jerking Off "
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Σε προφίλ η φάση... ;)


Όποιος έχει μάτια, βλέπει.

Όποιος έχει αυτιά, ακούει.


Απλά.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Έχει μεγάλο επιστημονικό ενδιαφέρον το πως συνεννοούνται μεταξύ τους δύο διανοητικά καθυστερημένοι !!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Φτυστός ο Χατζηαβάτης πάντως, αν και τόσο καιρό για καραγκιόζη τον είχα...


:2funny:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τι δεν τον έχεις πια... ;
Με κανείς και ανησυχώ σοβαρά τώρα...!!
:2funny:


Και ξέρεις ποιο είναι το χειρότερο:

Να σου υποσχεθούν κάτι που δεν γίνεται, και στο τέλος να κρατάς εσύ την υπόσχεση... :S
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom