Νέα

Σαλόνικα: ποιό στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 199
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmoon

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
13
Like
13
Πόντοι
0
Είναι περίεργο να πάει μια γυναίκα να κάνει ό,τι κάνει ένας άντρας σε κάποιο στριπτιτζάδικο; Θέλω να πάω αλλά δεν έχω παρέα και μόνη μου προφανώς φοβάμαι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Είναι περίεργο να πάει μια γυναίκα να κάνει ό,τι κάνει ένας άντρας σε κάποιο στριπτιτζάδικο; Θέλω να πάω αλλά δεν έχω παρέα και μόνη μου προφανώς φοβάμαι.
Άθελά σου δείχνεις ότι είσαι άντρας και σε ανάβουν οι λεσβίες. Να θυμάσαι ότι οι περισσότερες λεσβίες δε θα χρησιμοποιήσουν τη λέξη αυτή, θα προτιμήσουν λέξεις όπως gay ή ομοφυλόφιλη. Τίποτα προσωπικό αλλά παραδέξου το, είσαι άντρας, έχεις ήδη 2-3 προφίλ εδώ και μπήκες ως λεσβία επειδή σε ανάβει η ιδέα και επειδή βαριόσουν ε? (βασικά πιο πολύ το δεύτερο)
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλημερα. Παιδια εχει μεινει κανενα εστω μετριο στη Θεσσαλονικη?
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Προς το παρον αξιζει το lacabaret. Μεγαλος χωρος, αρκετες κοπελες ολων των ειδων, εκ των οποιων 2-3 ειναι πολυ καλες (πχ Julia). Τα πριβε γινονται στον πανω οροφο. Το μονο αρνητικο ειναι οτι χορευει και ενας λακαμας αντρας αν ερθουν πελατισες. Επισης, αν σε πει ο πορτιερης ¨περαστε, θα κερασουμε και σφηνακια" ειναι b8, δεν ερχονται ποτε. Απλα πας για την καυλα σου.
Κατι ακομα, επειδη πηγαινω ανα μεγαλα τακτα διαστηματα και δεν το εχω παρατηρησει να συμβαινει συχνα, καμια φορα σου ριχνουν ακυρο για τα κουπονια, πληρωνεις κανονικη τιμη χωρου.
 

stroumfakios93

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά. Επειδή σκοπεύω να πάω με μεικτή παρέα, ξέρουμε ποιο μαγαζί στη πόλη έχει αξιοπρεπές αντρικό στριπτίζ και επίσης ποιες μέρες;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
865
Κριτικές
17
Like
2.909
Πόντοι
1.436
Προς το παρον αξιζει το lacabaret. Μεγαλος χωρος, αρκετες κοπελες ολων των ειδων, εκ των οποιων 2-3 ειναι πολυ καλες (πχ Julia). Τα πριβε γινονται στον πανω οροφο. Το μονο αρνητικο ειναι οτι χορευει και ενας λακαμας αντρας αν ερθουν πελατισες. Επισης, αν σε πει ο πορτιερης ¨περαστε, θα κερασουμε και σφηνακια" ειναι b8, δεν ερχονται ποτε. Απλα πας για την καυλα σου.
Κατι ακομα, επειδη πηγαινω ανα μεγαλα τακτα διαστηματα και δεν το εχω παρατηρησει να συμβαινει συχνα, καμια φορα σου ριχνουν ακυρο για τα κουπονια, πληρωνεις κανονικη τιμη χωρου.
ο αντρας χορευτης ερχεται πανω σου και ζηταει ποτο οπως κανουν οι κοπελες?ελπιζω οχι...LOL
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
ο αντρας χορευτης ερχεται πανω σου και ζηταει ποτο οπως κανουν οι κοπελες?ελπιζω οχι...LOL
οχι ρε. Εδω δεν παει καν στις γκομενες, θα ερθει σε μας; Μονο αν χορεψει (που θα χορεψει μονο αν εχει γκομενες το μαγαζι) τοτε θα παει να τις κανει τιποτα τσαλιμια, αλλα μεχρι εκει.
 

stroumfakios93

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε. Εδω δεν παει καν στις γκομενες, θα ερθει σε μας; Μονο αν χορεψει (που θα χορεψει μονο αν εχει γκομενες το μαγαζι) τοτε θα παει να τις κανει τιποτα τσαλιμια, αλλα μεχρι εκει.
Γνωρίζεις μήπως αν έχει στο Le Cabaret καθημερινά ; Διάβασα στο αντίστοιχο θέμα ότι γίνεται παρόμοια φάση όπως την περιέγραψες.
 

VeryPRepi

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Γειά χαρά συνάδελφοι και συναδέλφισσες, μία ερώτηση από έναν άσχετο σαν εμένα:
Εν έτη 2023 και εποχή άνοιξης, ποιό μαγαζί αξίζει για να πάει ζευγάρι άβγαλτο να περάσει καλά;
Ευχαριστώ για τις επιστημονικές τοποθετήσεις εκ των προτέρων.
 

γαμαθ???

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Ποια ιδρύματα θα προτείνατε για κάποιον που δεν έχει επαφή καθόλου με Θεσσαλονίκη;

Υπάρχουν αντίστοιχα του Αθηναϊκού στυλ, σε φάση kinky opera, alcatraz, babylon, caissa;
Δηλαδή σχετικά μουνάρες με 10 ευρώ τον απλό χορό;
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
455
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
Ποια ιδρύματα θα προτείνατε για κάποιον που δεν έχει επαφή καθόλου με Θεσσαλονίκη;

Υπάρχουν αντίστοιχα του Αθηναϊκού στυλ, σε φάση kinky opera, alcatraz, babylon, caissa;
Δηλαδή σχετικά μουνάρες με 10 ευρώ τον απλό χορό;
Καλά μούνια σχετικά μόνο στο le cabaret αλλά θα σου βγει ακριβά η φάση...δεν αξίζει κανένα μαγαζι
 

Kostas LC

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.

Θα μπορουσε καποιος να διαθεσει λιγο απο το χρονο του να μου δωσει πληροφοριές ποια ευαγή στριπ σοου ιδρυματα λειτουργουν αυτή την περιοδο Σαλόνικα και τι υπηρεσίες προσφέρουν;

Στην Αθηνα σε κάποια παρέχονται και υπηρεσιες σεξ. παιζει κατι τετοιο Σαλόνικα;

Ευχαριστω!
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
231
Like
403
Πόντοι
21
Κανένα Κώστα μου. Βασικά, υπάρχουν 3 στριπ στην πρωτεύουσα του κόμπλεξ την Θεσσαλονίκη μας. Το Caligula όπου η πιο μικρή πρέπει να ψήφισε πρώτη φορά Κωνσταντίνο Μητσοτάκη, το blue iguana που είναι σαν μεγάλο περίπτερο και το le cabaret που είναι πιο ακριβό. Αν πας le cabaret η πρόταση μου είναι είτε η Νανσυ είτε η Τζούλια.
Καλησπέρα συναγωνιστές.

Θα μπορουσε καποιος να διαθεσει λιγο απο το χρονο του να μου δωσει πληροφοριές ποια ευαγή στριπ σοου ιδρυματα λειτουργουν αυτή την περιοδο Σαλόνικα και τι υπηρεσίες προσφέρουν;

Στην Αθηνα σε κάποια παρέχονται και υπηρεσιες σεξ. παιζει κατι τετοιο Σαλόνικα;

Ευχαριστω!
ω
 
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Ισχύει το μόνο που αξίζει από άποψη εμφανίσεων είναι το le cabaret αλλά κι αυτό είναι πανάκριβο. Έχει τουλάχιστον διπλάσιες τιμές από strip clubs στην Αθήνα. Αντίστοιχα στην Αθήνα έχουν πολλές φορές το 1/3 ή και το 1/4 των τιμών του le cabaret για αυτό κάθε βράδυ είναι άδειο, οπως κι όλα τα αλλά βέβαια. Είναι μαλακια γιατί υπάρχει ζήτηση στην πόλη αλλά δεν υπάρχει αξιόλογη προσφορά.
 

Kostas LC

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Like
17
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες συναγωνιστές.

2 ερωτήσεις:
1. Τι σημαινει "εναι σα μεγαλο περιπτερο" για το blue iguana (προ 10ετιας που ημουνα παλι σαλονικα σε αυτο ειχαμε παει και ειχα μεινει με καλες εντυπώσεις)
2. Οταν λέμε ακριβό τι εννοούμε; χορος; ποτο; πριβε;
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
59
Like
143
Πόντοι
0
Μία μιλφαρα χυμώδης με κοντό μαλλί μελαχρινή με τατουάζ δούλευε πριν χρόνια στο καλοκαιρινό το πλατινουμ μήπως ξέρει κανείς αν δουλεύει και που;
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
140
Like
429
Πόντοι
21
Όπως γράφετε σε πολλά thread για στριπτητζάδικα και κωλόμπαρα, ότι έχει πέσει παρακμή που αν την έβλεπαν στις αρχές της χιλιετίας θα έκλαιγαν οι μύστες και θα σκούπιζαν τις μύξες τους σε στριγκάκια από τις θεογκόμενες που πέρασαν, να ξέρετε πως άσχετα με την ανάπτυξη που ήρθε/έρχεται κτλ, που λέει ο Κούλης, κι άσχετα με τους μπρούκληδες που έχουν λεφτά για πέταμα σε αμαξάρες και βιζιτάρες με διαστημικά σώματα που το παίζουν δήθεν ινφλουένσερες, η μεσαία τάξη (αν υπάρχει), ο μέσος Έλληνας (που υπάρχει) βιώνει συνεχόμενη απαξίωση στα "γούστα" του, τόσο από άποψη χρημάτων όσο και από άποψη χρόνου και ευκαιριών. Δείτε λίγο πόσοι 30-40άρηδες βγαίνουν πλέον σταθερά σε μπουζούκια ή μπαρ, πόσοι πάνε καλές διακοπές, πόσοι κάνουν extravaganza σε στριπ ή κωλόμπαρα. Εκτός από την ευθύνη που φέρουν οι ζαβουνοκέφαλοι ιδιοκτήτες των ευαγών αυτών ιδρυμάτων για την παρακμή που βιώνουμε, που μας έγδυναν στις καλές εποχές και τώρα πια βάζουν κοπέλες που θα ήταν καθαρίστριες παλιότερα, έχουμε και οικονομοτεχνικούς λόγους για τους οποίους δεν συμφέρει να δει κανείς σοβαρά αυτές τις επιχειρήσεις πλέον.

Σκέφτομαι μια είδηση που είχα διαβάσει πριν χρόνια, ότι σε πορνείο του Βόρνεο συνέλαβαν νταβατζή που εξέδιδε μια ξυρισμένη γορίλαινα σε ντόπιους εργάτες, που δεν είχαν λεφτά για να γ@μήσουν κανονική γυναίκα. Εντάξει, απέχουμε αρκετά από αυτό, αλλά θέλω να σας πω, όταν σε αγοραστική δύναμη σε προσπερνούν 15 χώρες που μόλις μπήκαν στην Ε.Ε, κάτι της Βαλτικής, κάτι Βαλκανικές, κάτι που πριν 20 χρόνια είχαν εμφύλιο, μην περιμένουμε να πιάνουμε τοπ Λιθουανικό μπούτι με 20€.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
Όπως γράφετε σε πολλά thread για στριπτητζάδικα και κωλόμπαρα, ότι έχει πέσει παρακμή που αν την έβλεπαν στις αρχές της χιλιετίας θα έκλαιγαν οι μύστες και θα σκούπιζαν τις μύξες τους σε στριγκάκια από τις θεογκόμενες που πέρασαν, να ξέρετε πως άσχετα με την ανάπτυξη που ήρθε/έρχεται κτλ, που λέει ο Κούλης, κι άσχετα με τους μπρούκληδες που έχουν λεφτά για πέταμα σε αμαξάρες και βιζιτάρες με διαστημικά σώματα που το παίζουν δήθεν ινφλουένσερες, η μεσαία τάξη (αν υπάρχει), ο μέσος Έλληνας (που υπάρχει) βιώνει συνεχόμενη απαξίωση στα "γούστα" του, τόσο από άποψη χρημάτων όσο και από άποψη χρόνου και ευκαιριών. Δείτε λίγο πόσοι 30-40άρηδες βγαίνουν πλέον σταθερά σε μπουζούκια ή μπαρ, πόσοι πάνε καλές διακοπές, πόσοι κάνουν extravaganza σε στριπ ή κωλόμπαρα. Εκτός από την ευθύνη που φέρουν οι ζαβουνοκέφαλοι ιδιοκτήτες των ευαγών αυτών ιδρυμάτων για την παρακμή που βιώνουμε, που μας έγδυναν στις καλές εποχές και τώρα πια βάζουν κοπέλες που θα ήταν καθαρίστριες παλιότερα, έχουμε και οικονομοτεχνικούς λόγους για τους οποίους δεν συμφέρει να δει κανείς σοβαρά αυτές τις επιχειρήσεις πλέον.

Σκέφτομαι μια είδηση που είχα διαβάσει πριν χρόνια, ότι σε πορνείο του Βόρνεο συνέλαβαν νταβατζή που εξέδιδε μια ξυρισμένη γορίλαινα σε ντόπιους εργάτες, που δεν είχαν λεφτά για να γ@μήσουν κανονική γυναίκα. Εντάξει, απέχουμε αρκετά από αυτό, αλλά θέλω να σας πω, όταν σε αγοραστική δύναμη σε προσπερνούν 15 χώρες που μόλις μπήκαν στην Ε.Ε, κάτι της Βαλτικής, κάτι Βαλκανικές, κάτι που πριν 20 χρόνια είχαν εμφύλιο, μην περιμένουμε να πιάνουμε τοπ Λιθουανικό μπούτι με 20€.
Εκλογες οπου να ναι, φιλε. Αφηνουμε τα λογια και ψηφιζουμε, οποιον και ο,τι θεωρουμε οτι δε θα μας ξεσκισει στο γαμησι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom