Νέα

Σαλόνικα: ποιο στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.020
Like
210
Πόντοι
36
Σ' ευχαριστώ φίλε μου
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
συγχαρητήρια παιδιά, πολύ καλό το θρεαντ! συμφωνώ για Καμπαρέ και Καλλιγούλα. Dreams δεν έχω πάει
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
συγχαρητήρια παιδιά, πολύ καλό το θρεαντ! συμφωνώ για Καμπαρέ και Καλλιγούλα. Dreams δεν έχω πάει

Κατά τη γνώμη μου, χάνεις. Αν και δεν έχω πάει κι εγώ σε κανένα άλλο, νομίζω ότι είναι πολύ ποιοτικό.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Dreams πολυ πιτσιρικαδες,Καμπαρε και Καλιγουλα μεγαλυτερος κοσμος
 

Apathetic29

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
To cabaret ηταν τοπ,αλλα απο τοτε που ανοιξε το summer le cabaret και μοιραζονται οι κοπελες,επαιζε μετριο ροστερ.Απο τιμες ειναι μια χαρα παντως.Απ τη νεα σαιζον ελπιζουμε και σε νεες "αφιξεις"...αντε να δουμε.

Ειμαι περιεργος για το ανανεωμενο Καλιγουλα ωστοσο...χμ...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
To cabaret ηταν τοπ,αλλα απο τοτε που ανοιξε το summer le cabaret και μοιραζονται οι κοπελες,επαιζε μετριο ροστερ.Απο τιμες ειναι μια χαρα παντως.Απ τη νεα σαιζον ελπιζουμε και σε νεες "αφιξεις"...αντε να δουμε.

Ειμαι περιεργος για το ανανεωμενο Καλιγουλα ωστοσο...χμ...
τα εχουμε ξαναπει,οι κοπλες στη χαλκιδικη δεν ειναι ιδιες με αυτες της θεσ νικης.μη λεμε τα ιδια κ τα ιδια.μονο η ντινα η ξανθια με τους πλαστικους βυζους ειναι ιδια.δεν μοιραζεται τιποτα,απλα φευγουν διακοπες οι κοπελες
 

cyrus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεία σας παιδιά! Πολύ ωραίο thread. Μήπως μπορείτε να με ενημερώσετε για αυτό το cabaret στην Καλλιθέα Χαλκιδικής, είναι ανοικτό αυτό το ΣΚ που σκοπέυω να επισκευτώ την περιοχή? Και κατά πού πέφτει? (μέσα στο χωριό? -προς
Σίβιρη? προς Κρυοπηγή?)Επίσης τί τιμές παίζουν? Και αν υπάρχει τίποτα άλλο εκεί κοντά για περεταίρω εξυππηρέτηση γιατί θέλω να σκάσω με παρέα για μπάτσελορ και ποτέ δε ξέρεις...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Γεία σας παιδιά! Πολύ ωραίο thread. Μήπως μπορείτε να με ενημερώσετε για αυτό το cabaret στην Καλλιθέα Χαλκιδικής, είναι ανοικτό αυτό το ΣΚ που σκοπέυω να επισκευτώ την περιοχή? Και κατά πού πέφτει? (μέσα στο χωριό? -προς
Σίβιρη? προς Κρυοπηγή?)Επίσης τί τιμές παίζουν? Και αν υπάρχει τίποτα άλλο εκεί κοντά για περεταίρω εξυππηρέτηση γιατί θέλω να σκάσω με παρέα για μπάτσελορ και ποτέ δε ξέρεις...
ειναι απο καλιθεα προς κρυοπηγη λιγο πριν τα club.τι μες νορμαλ,20ε χορος συν την το ποτο σου 15ε νομιζω.τωρα για μπατσελορ,θα ειναι ανοιχτο βεβαια,αλλα ας παει καποιος μια μερα πιο πριν η κανα δυωρο πιο πριν κ ας κανει μια κουβεντα εκει γισ τιμες τι μπορει να κανει,τι μπορει να κοψει κ να κερασει.παιζει ομως κ σε σπιτι φαση,μονο χορο,οχι πηδημα,το ξεκαθαριζουν με 160ε
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Σαλόνικα βέβαια! Πολλές επιλογές για όλα τα γούστα!  ;)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
100% Dreams για bachelor!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

cyrus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σας ευχαριστώ για τις απόψεις και τις συμβουλές σας. Καλιθέα γιατί είναι συνδυαστικό γλέντι όλο το σαββατοκύριακο, οπότε θα αρκεστούμε σ' αυτό που υπάρχει εκεί. Σίγουρα όμως θα τσεκάρω το dreams σε κάποια άλλη φάση.
 

Επισκέπτης
Παιδιά παίζει σε κανένα στριπ κάτι παραπάνω από τα συνηθισμένα,φραπέ που λέτε ή :pipa1:;;; :think:
Λέω να ρίξω σήμερα την βόλτα μου!!! :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σαλονικιος εισαι ρε κουφαλιτσα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom