Νέα

Ρωσική ψυχολογία και προσέγγιση μέσω internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
εκει που σου δειξε τα βυζακια τι απαντησες;χαχα
Της εγραψα οτι δεν θελω σεξ απο την πρώτη φορά και τέτοιες  :jerking: οτι θελω να γνωριστουμε πρωτα....εγω απ'αυτην το μονο που ηθελα ηταν να παιξει στο βιντεάκι μου  :2funny:.Αφου δεν δεχτηκε σιγα μη τη συναντισω!
Tην χωρισε ο γκομενος;
Και εχει ηδη 1 παιδι, και ειναι εγκυος στο 2ο? Την παρατησε ο αλλος κι ας ηταν κι εγκυος;
Και εχει και απαιτησεις ε????
Δεν ξερω αν ειναι εγγυος απο τον πρώτο που εχει και το παιδι ή απο καποιον αλλον?Και ουτε και με νοιάζει κιόλας  :2funny:Εγω οπως εγραψα ηθελα να την βάλω να παιξει τη γάτα στο βιντεάκι μου  :2funny: :2funny: :2funny:
  Παντος για μια τέτοια ενας απο Ελλάδα σαν τον ψευτη θα πηγαινε 3000χλμ. και θα πέρναγε μαζι της 3-4 μέρες  :2funny: (αν και αυτος ουτε τετοιες βγαζει 35+ του καθονται :2funny:) και μετά θα μας το καυχιόταν εδω οτι εβγακε γκόμενα  :2funny:.
  Ρωσσο αυτη ειναι αδυνατον να βρει!Πρεπει να ειναι και σπαστική οπως καταλαβα,να κανει ζηλιες και μαλακίες!Παντος Ελληνα άνετα βρίσκει,εδω κυνηγάνε της 35-40 ετων  :rockon: βαλανε στο αλλο Thread μια γιαγιά και γράφανε οτι ειναι γκομενάρα  :headbang: ειχε πλάκα που κ'εδω λ'αποιοι Ελληνες (28-30 ετων) κυνηγαγανε μια 35αρα και λεγαν οτι ειναι κουκλάρα και αυτή δεν τους καθοταν κιόλας  :2funny:
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Δημητρακη μιας και το φερε η κουβεντα, μας λες λιγο ποσο 'προστατευμενες΄ειναι απο τον νομο οι γυναικες στην Ρωσια;

Πχ στην ελλαδα, αμα χωρισεις, οι γυναικες σε ξεσκιζουν με δικαστηρια και διατροφες. Πολλες χρησιμοποιουν τα παιδια ως απειλη, για να καθεται σουζα ο αντρας!
Καλα, για να παρατησεις εγγυο στην Ελλαδα, φανταζομαι θα σε μαζευε η αστυνομια... θα την πληρωνε οποιος το κανε αυτο, χρυσαφι! Δεν συζητω για εξετασεις dna, κλπ κλπ κλπ.

Στην Ρωσια, πως ειναι τα πραγματα;
Μπορει ευκολα να παρατησει ο αντρας τη γυναικα; Να την χωρισει ευκολα;
Τι γινεται με δικαστηρια-διατροφες κλπ;


Το ποση 'προστασια' δινει το κρατος στις γυναικες, παιζει σοβαρο ρολο στο πως συμπεριφερονται και απεναντι στους αντρες.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

Εγώ πάντως ξέρω Έλληνες που έχουν παιδιά με Ουκρανές/Ρωσίδες και τώρα ψάχνουν να βρουν τα παιδιά τους στις στέπες της Ζαπορίζια και στα δάση της Καμτσάτκας αντίστοιχα.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Δημητρακη μιας και το φερε η κουβεντα, μας λες λιγο ποσο 'προστατευμενες΄ειναι απο τον νομο οι γυναικες στην Ρωσια;

Πχ στην ελλαδα, αμα χωρισεις, οι γυναικες σε ξεσκιζουν με δικαστηρια και διατροφες. Πολλες χρησιμοποιουν τα παιδια ως απειλη, για να καθεται σουζα ο αντρας!
Καλα, για να παρατησεις εγγυο στην Ελλαδα, φανταζομαι θα σε μαζευε η αστυνομια... θα την πληρωνε οποιος το κανε αυτο, χρυσαφι! Δεν συζητω για εξετασεις dna, κλπ κλπ κλπ.

Στην Ρωσια, πως ειναι τα πραγματα;
Μπορει ευκολα να παρατησει ο αντρας τη γυναικα; Να την χωρισει ευκολα;
Τι γινεται με δικαστηρια-διατροφες κλπ;


Το ποση 'προστασια' δινει το κρατος στις γυναικες, παιζει σοβαρο ρολο στο πως συμπεριφερονται και απεναντι στους αντρες.
Θα απαντήσω με μια συνομηλια που ειχα με ενα φίλο μου:Ενας φιλος μου μου έδειξε ενα 100 δόλλαρο που του ειχαν δώσει και με ρωτησε αν ειναι πλαστό.Το ειδα και δεν μου άρεσε και του ειπα οτι για πλαστό μου φένεται  :think: α τότε,λέει θα το δώσω στη γυναικα μου για διατροφή για το παιδι  :2funny:εχω να της δώσω λεφτά 3 χρόνια  :2funny:.
 Στη Ρωσσία αν δεν εχεις παιδια χωριζεις με μια απλη ληξιαρχικη πραξη.....αν ο ενας απο τους δυο δεν παραστεί 2 φορές την τριτη βγαινει αυτοματα το διαζυγιο.Αν εχετε παιδια και περιουσιακα να χωρισετε τοτε γινεται δικαστηριο.
 Για τη διατροφη μπορει να παει διακαστηριο και να ζητησει και μετα να ερθουν οι δικαστικοι κλητιρες αλλα μπορουν να κατασχουν μονο περιουσια του συζηγου αν αυτος μενει με μια αλλη μπορει να πει οτι ολα ειναι δικά της!
  Το μόνο που μπορουν να πάρουν ειναι το 1/3 του μισθού του συζηγου.Αλλα και αυτο δεν ειναι ευκολο.Συνηθως δεν βγαζεις ακρη με ολα αυτα.Και πιο πολυς ειναι ο χρονος που θα χάσεις παρά αυτα που θα πάρεις.Εκτος αν ειναι κανενας μεγιστάνας!
  Προστασία  :shit: δινει το κράτος στη γυναίκα  :2funny: συνηθως όσο ξυλο και να φαει δεν βγαζει ακρη  :2funny: απλος σηκωνετε και φευγει και παει πισω στους γονεις της.
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Αυτό ποιό προγραμματάκι είναι στο κινητό;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εγώ πάντως ξέρω Έλληνες που έχουν παιδιά με Ουκρανές/Ρωσίδες και τώρα ψάχνουν να βρουν τα παιδιά τους στις στέπες της Ζαπορίζια και στα δάση της Καμτσάτκας αντίστοιχα.
Εγω με μια ειχα προβλημα απο Вологда τη δεκαετια του 90 ηταν μια αρκετα πλουσια που με ζηλευε και μου τα πριζε  :jerking:.Ερχοταν στην ντισκο και εκλεινε τη μουσικη επαιρνε το μικροφωνο και ελεγε:αυτος ειναι ενας ανωμαλος Ελληνας που το μονο που θελει ειναι να σας  :knockinb:!ή έπαιζε ξυλο με της φιλες της που ειχα πηδήξει  :2funny:Μια φιλη της παραλίγο να την πνιξει με ενα σχοινί  :2funny:Της έφερνα και φιλους μου με λουράκια σα σκυλάκια για να τη γλύψουνε και να τους κατουρίσει  :2funny: αλλα δεν ηθελε  :tickedoff:.Τελικά μια μερα επαθε κρίση και κατέληξε στο τρελλοκομείο τον πρωτο καιρο την ειχανε με ενέσεις.....μετα με χάπια και μετα απο 1,5 χρόνια την αφήσαν ελευθερη!Αλλα ειναι με χάπια σα ζαβλακωμένη πάει απο τα χάπια!Ηταν πολυ μαλακισμένη  :tickedoff:
 Το χειρότερο που μπορεις να κανεις σε μια γυναικα ειναι να μην θελεις να την πηδήξεις!Μια γ'αυτο το λόγο το 1995 έβαλε και με έκλεψαν αλλα φυσικα και τους βρηκα  :2funny:.
  Αυτη της φωτογραφίας αν βρει καποιον Πιρφόρο που την ερωτευθει θα τον σταυρώσει  :rockon:θα του κάνει τη ζωη μαρτηριο  :headbang:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
δεν είναι και λίγο για έναν executive.
Τωρα οι μισθοι εχουν πέσει εντελώς! :headbang: Πριν τα έπαιρναν μαυρα δηλαδή ενω ειχαν μισθο 60.000-80.000 ρουβλια το μήνα στα χαρτιά έπαιρναν 15.000-20.000 τα υπολοιπα σε φακελάκι.Οποτε η γυναικα θα μπορουσε να διεκδικισει το 1/3 απο της 15.000 ρουβλια!Δηλαδη 5.000  :2funny: τα κοινόχρηστα για ενα διαμέρισμα 2 δωματίων με 2 άτομα γραμμένα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Όταν παίρνεις όμως 400.000 ρούβλια όπως εγώ αλλάζει το θέμα.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Δημητράκη εχεις αποψη για Αρμενισσες; Αν ναι, για κανε μια ανάλυση. Ειναι απο Μοσχα η τυπισσα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Όταν παίρνεις όμως 400.000 ρούβλια όπως εγώ αλλάζει το θέμα.
Αν τα παίρνεις σε ρούβλια μπορεί να έχεις πρόβλημα  :2funny:αν σε Ευρώ ή $ τοτε σκίζεις!
Δημητράκη εχεις αποψη για Αρμενισσες; Αν ναι, για κανε μια ανάλυση. Ειναι απο Μοσχα η τυπισσα...
Δεν μου αρέσουνε καθολου εχουν μια συμπεριφορά σαν των Ελεηνίδων.Εκτος αυτού πολυ λιγες ειναι όμορφες.Οι Αζέρες πιό απλές είναι και δεν ζηλεύουν τόσο.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Εγώ πάντως ξέρω Έλληνες που έχουν παιδιά με Ουκρανές/Ρωσίδες και τώρα ψάχνουν να βρουν τα παιδιά τους στις στέπες της Ζαπορίζια και στα δάση της Καμτσάτκας αντίστοιχα.

Εχω ακουσει κι εγω τετοιες περιπτωσεις....καριολες υπαρχουν σε ολες τις εθνικοτητες....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εχω ακουσει κι εγω τετοιες περιπτωσεις....καριολες υπαρχουν σε ολες τις εθνικοτητες....
Συγγνώμη έχεις δει τους Ελληνες που της εχουν παντρευτει τι  :shit: ειναι? :2funny:για τι τελειωμένους κακομοίρηδες μιλαμε  :2funny:Φυσικο ειναι να σηκωθουν και να φυγουν  :2funny:
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Συγγνώμη έχεις δει τους Ελληνες που της εχουν παντρευτει τι  :shit: ειναι? :2funny:για τι τελειωμένους κακομοίρηδες μιλαμε  :2funny:Φυσικο ειναι να σηκωθουν και να φυγουν  :2funny:

Ναι, αυτο δεν το ειχα σκεφτει ειναι αληθεια.
Αμα η αλλη ειναι με εναν τελειωμενο, λογικο ειναι να εχει ημερομηνια ληξης.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Συγγνώμη έχεις δει τους Ελληνες που της εχουν παντρευτει τι  :shit: ειναι? :2funny:για τι τελειωμένους κακομοίρηδες μιλαμε  :2funny:Φυσικο ειναι να σηκωθουν και να φυγουν  :2funny:

μαλακίες. και γαμώ τα παιδιά είναι γι' αυτό εξ' άλλου και μπορούν και κάνουν σχέσεις.

όχι σαν εσένα τον δυσλειτουργικό sociοpath.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μαλακίες. και γαμώ τα παιδιά είναι γι' αυτό εξ' άλλου και μπορούν και κάνουν σχέσεις.

όχι σαν εσένα τον δυσλειτουργικό sociοpath.
Θες να βάλω φώτο τους?να γελάει όλο το σά'ι'τ με την κατάντια τους :2funny: λίγο καλητεροι απ'αυτους της Μολδαβίας είναι  :2funny: οι γυναικες τους δεν βλέπονται  :2funny: κατι σκουπίδια και της έχουνε και λένε η γυναίκα μου και περιφανευονται  :2funny: και τους έχουνε σούζα  :2funny: οταν οι Ρωσσοι πάίρνουν μεχρι 23 ετων!Της μεγαλητερες της θεωρουνε γριές  :2funny: και εκτος αυτου πανε διακοπές με της γκόμενες τους και οχι με της γυναίκες τους  :2funny:
  Εδώ έγραψα μια ανάλυση με ενα παραδειγμα για να καταλαβει ο αναγνώστης τι στυλ αντρα θελουν οι γυναικες στην Ρωσσία και τι συχαίνονται. 
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Θες να βάλω φώτο τους?να γελάει όλο το σά'ι'τ με την κατάντια τους :2funny: λίγο καλητεροι απ'αυτους της Μολδαβίας είναι  :2funny: οι γυναικες τους δεν βλέπονται  :2funny: κατι σκουπίδια και της έχουνε και λένε η γυναίκα μου και περιφανευονται  :2funny: και τους έχουνε σούζα  :2funny: οταν οι Ρωσσοι πάίρνουν μεχρι 23 ετων!Της μεγαλητερες της θεωρουνε γριές  :2funny: και εκτος αυτου πανε διακοπές με της γκόμενες τους και οχι με της γυναίκες τους  :2funny:
   Εδώ έγραψα μια ανάλυση με ενα παραδειγμα για να καταλαβει ο αναγνώστης τι στυλ αντρα θελουν οι γυναικες στην Ρωσσία και τι συχαίνονται.   

Ρε Μητσο τι κόλλημα ειναι αυτο που εχεις με τις ηλικίες  :think:  εμενα πχ δε μου αρέσουν οι μικρές τι να κάνουμε, να τις γαμησω με το ζόρι; Παρεπιπτόντως δε συμφωνώ με τα γραφόμενα σου, στα περισσότερα ζευγάρια που εχω γνωρίσει στη Μοσχα οι ηλικίες ειναι πολυ κοντα.

Στη μονη χωρα όπου εχω δει πολλα ζευγάρια με τον άνδρα μεγαλύτερο της γυναίκας ειναι η Τουρκία ( :offtopic:)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ρε Μητσο τι κόλλημα ειναι αυτο που εχεις με τις ηλικίες  :think:  εμενα πχ δε μου αρέσουν οι μικρές τι να κάνουμε, να τις γαμησω με το ζόρι; Παρεπιπτόντως δε συμφωνώ με τα γραφόμενα σου, στα περισσότερα ζευγάρια που εχω γνωρίσει στη Μοσχα οι ηλικίες ειναι πολυ κοντα.

Στη μονη χωρα όπου εχω δει πολλα ζευγάρια με τον άνδρα μεγαλύτερο της γυναίκας ειναι η Τουρκία ( :offtopic:)
Ειδες ποιούς να εχουν στη ηληκία τους?Νομιζεις δεν θα ηθελαν να εχουν μια πιο νέα? :think: :2funny:Αλλα αν ειναι 45+ και δεν μετράνε πως θα τους κατσει η νέα κοπέλα.Παντος αν δεις τους Ελληνες εδω,δυσκολο να τους κάτσει πιτσιρίκα  :think:ακομα και οι νέοι (μουσάτοι :2funny:) κατι 35+ κυνηγάνε.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εγω με μια ειχα προβλημα απο Вологда τη δεκαετια του 90 ηταν μια αρκετα πλουσια που με ζηλευε και μου τα πριζε  :jerking:.Ερχοταν στην ντισκο και εκλεινε τη μουσικη επαιρνε το μικροφωνο και ελεγε:αυτος ειναι ενας ανωμαλος Ελληνας που το μονο που θελει ειναι να σας  :knockinb:!ή έπαιζε ξυλο με της φιλες της που ειχα πηδήξει  :2funny:Μια φιλη της παραλίγο να την πνιξει με ενα σχοινί  :2funny:Της έφερνα και φιλους μου με λουράκια σα σκυλάκια για να τη γλύψουνε και να τους κατουρίσει  :2funny: αλλα δεν ηθελε  :tickedoff:.Τελικά μια μερα επαθε κρίση και κατέληξε στο τρελλοκομείο τον πρωτο καιρο την ειχανε με ενέσεις.....μετα με χάπια και μετα απο 1,5 χρόνια την αφήσαν ελευθερη!Αλλα ειναι με χάπια σα ζαβλακωμένη πάει απο τα χάπια!Ηταν πολυ μαλακισμένη  :tickedoff:
 Το χειρότερο που μπορεις να κανεις σε μια γυναικα ειναι να μην θελεις να την πηδήξεις!Μια γ'αυτο το λόγο το 1995 έβαλε και με έκλεψαν αλλα φυσικα και τους βρηκα  :2funny:.
  Αυτη της φωτογραφίας αν βρει καποιον Πιρφόρο που την ερωτευθει θα τον σταυρώσει  :rockon:θα του κάνει τη ζωη μαρτηριο  :headbang:

Φιλαράκο βλέπω έχεις πολύ θετική επίδραση πάνω στις γκόμενές σου !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom