Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Εντωμεταξύ Πραγματικός Πούτιν πριν λίγο στις Μπαχάμες :confused: :confused: :confused:
2195873_1~2.jpg
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
4
Like
7.414
Πόντοι
2.306

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.569
Like
2.881
Πόντοι
506
Ενώ ο Φινλανδός, ο Σουηδός η ο βελγος θα 'λθει να πολεμησει για το Αιγαίο...
Χθες ειδα το βιντεο που ανεβασε ο κμαν

Εντυπωση μου κανει οτι ο Ν. Σκιαδας (Ανχης ε.α Ειδικών Δυνάμεων) λεει στον αερα οτι οι Ελληνες μαλλον ΔΕΝ θα πολεμησουν αν μας επιτεθει η Τουρκια

Σε χωρες οπως Σουηδια, Γερμανια την επομενη μερα θα ειχε "αδειασει" η θεση του

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.177
Κριτικές
62
Like
40.778
Πόντοι
8.530
Βρυκόλακας! μπορεί να είναι και 300 ετών... Σαν τους Πυξ Λαξ και τον Ευτύχη Μπλέτσα και την Ζωζώ Σαπουντζάκη. Μάλλον πίνουν αίμα και διατηρούνται.
Και ο Έλβις ζει....μην ξεχνιόμαστε!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Δημοψηφισμα θυμαμαι οτι εγινε πριν την ποσαρτηση με πανω απο ενενητα τοις εκατο να λενε ναι στην ενωση με την Ρωσια ...

Εχω φιλο ρωσο-μολδαβο απο τα καλυτερα ατομα που εχω γνωρισει ποτε και μιλαμε συχνα ,απο οτι μου ειπε για συγγενεις του που εχει εκει ειναι αρκετα ευχαριστημενοι και εχουν πλεον καλυτερο βιοτικο επιπεδο απο πριν.
Πράβντα; Πράβντα;

Δεν θυμάσαι καλά.

1) Το δημοψήφισμα έγινε ΜΕΤΑ την Ρώσικη προσάρτηση της Κριμαίας

2) Το πσοστό υπέρ της ένωσης με την Ρωσίαα ήταν 95,5%. Εγώ όταν βλέπω τέτοια ποσοστά σκέφτομαι Μαδούρο, Κάστρο και Βόρεια Κορέα. Ακόμη και τα δημοψηφίσματα της Χούντας έδιναν ποσοστό στον Παπαδόπουλο γύρω στα 75% - 77%.

3) Για τα αποτελέσματα του δημοψηφίσματος υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ αμφιβολίες. Δεν επιτράπηκε η συμμετοχή διεθνών παρατηρητών. Αυτό εμένα κάτι μου λέει

Τέλος, καμία όρεξη δεν έχω να μπω σε κουβέντα για γνωστό του γνωστού.

Γιατί ξέρεις πόσους γνωστούς έχω εγώ;
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Η πραγματικότητα για την δημοκρατια της Δυσης


 
  • Like
Αντιδράσεις: poppop

cuntstory

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
227
Πόντοι
280
Φακοί επαφής σαν αυτούς που φοράει ο Τομ Κρουζ στο ,mission impossible τυπε :confused: :confused: :confused: :hi:
Χαχαχαχα παντος μας χαλασε την ισυχια μας ο τυπος και ακομα δεν ξερουμε πως θα εξελιχθει...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.280
Like
15.909
Πόντοι
3.656
Ολοι οι Ρώσοι πρόεδροι έχουν σωσίες.Ο Στάλιν μετά το 1946 δεν εμφανίστηκε ποτέ δημοσίως αυτοπροσώπως εμφανιζόταν ο σωσίας του.Οπότε κανείς δεν ξέρει πώς έμοιαζε πραγματικά ο Στάλιν στα 50s.
Συχνά στις εμφανίσεις του φαινόταν νεώτερος από τα 30s.

Ο σωσίας του ήταν 20 χρονών.Λογικά και με τον Πούτιν κάτι τέτοιο θα παίζει

 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.464
Κριτικές
8
Like
11.341
Πόντοι
3.786
Φιλε μου δεν θυμαμαι το ονομα του Δουκατου.....εχω παρακολουθησει αρκετες ταινιες του Πητερ Σελερς....και θυμομουνα οτι εκεινος ειχε παιξει....ειμαι Φαν του Κινηματογραφου...να φανταστεις την εποχη των Βιντεοκλαμπ ειχα γραφτει σε τρια-τεσσερα και στο ενα ειχα ρωτησει ποσες ταινιες εχω δει...και μου λεει γυρω στις 1.200.....μονο σε dvd εχω καμμια 700 χωρια της vhs που εχω καμμια 300....any Way.....
Grand Fenwick
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.620
Κριτικές
1
Like
30.320
Πόντοι
8.006
Eπέστρεψαν επιτελους οι δημοσιογραφοι του ΣΚΑΙ

Επιτελους θα σταματησει το πρηξιμο των αρχιδιων μας
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Πράβντα; Πράβντα;

Δεν θυμάσαι καλά.

1) Το δημοψήφισμα έγινε ΜΕΤΑ την Ρώσικη προσάρτηση της Κριμαίας

2) Το πσοστό υπέρ της ένωσης με την Ρωσίαα ήταν 95,5%. Εγώ όταν βλέπω τέτοια ποσοστά σκέφτομαι Μαδούρο, Κάστρο και Βόρεια Κορέα. Ακόμη και τα δημοψηφίσματα της Χούντας έδιναν ποσοστό στον Παπαδόπουλο γύρω στα 75% - 77%.

3) Για τα αποτελέσματα του δημοψηφίσματος υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ αμφιβολίες. Δεν επιτράπηκε η συμμετοχή διεθνών παρατηρητών. Αυτό εμένα κάτι μου λέει

Τέλος, καμία όρεξη δεν έχω να μπω σε κουβέντα για γνωστό του γνωστού.

Γιατί ξέρεις πόσους γνωστούς έχω εγώ;
Το ειρωνικο υφος κρατα το για τον εαυτο σου.
Καλα μας τα ειπαν και αλλοι αυτα ...

16 Μαρτιου το δημοψηφισμα και στις 18 η προσαρτηση στη Ρωσια
 

Kavliego

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
43
Like
1.692
Πόντοι
3.425
Όλοι πεινουσανε ρε θείο...ούτε χαρτί υγείας της προκοπής δεν είχανε που είχε μέσα ακίδες και ματωνανε οι άνθρωποι...τα κομματοσκυλα τρώγανε με 17 μασελες και η πλεμπα έτρωγε κρέας τον μήνα κάνα δυο φορές.
Καλά που διαλύθηκε το σύστημα τότε και ήρθε η καπιταλιστική ευημερία στον πλανήτη. Όλοι ζουν πλέον χορτάτοι και το χαρτί υγείας χαϊδεύει απαλά κάθε κωλομέρι παντού σε όλη τη γη.
Απλά δημιουργήθηκαν, με το οικονομικό άνοιγμα των χωρών αυτών, μερικές χιλιάδες ακόμη υπερ-δισεκατομμυριούχων. Δισεκατομμύρια άλλοι υποσιτίζονται (ή πεθαίνουν από πείναι και ασθένειες) και τα δεινά συνεχίζονται. Αν δε με πιστεύεις, τράβα καμιά βόλτα ως την Ομόνοια.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ακριβώς αυτο . Φυσικα και ονοματα οπως τσεχωφ ,τολστοι, ντοστογιεφσκι , θα τους ειναι αγνωστα
Ξέρουμε,όπως και η υπόλοιπη Ευρώπη τις κωλοτρυπίδες της Ρουσλάνα και της Οξάνα,
που μας έστειλε το τέλειο σοβιέτ σύστημα με ανύπαρκτα τυπικά προσόντα,υλικά απωθημένα
και αμφιλεγόμενο ήθος

Καλά που διαλύθηκε το σύστημα τότε και ήρθε η καπιταλιστική ευημερία στον πλανήτη. Όλοι ζουν πλέον χορτάτοι και το χαρτί υγείας χαϊδεύει απαλά κάθε κωλομέρι παντού σε όλη τη γη.
Απλά δημιουργήθηκαν, με το οικονομικό άνοιγμα των χωρών αυτών, μερικές χιλιάδες ακόμη υπερ-δισεκατομμυριούχων. Δισεκατομμύρια άλλοι υποσιτίζονται (ή πεθαίνουν από πείναι και ασθένειες) και τα δεινά συνεχίζονται. Αν δε με πιστεύεις, τράβα καμιά βόλτα ως την Ομόνοια.
Εσύ τράβα καμιά βόλτα στο πρώην μπλοκ να δεις που δεν μπορούν ακόμη να συνέλθουν από το κακό που τους βρήκε τότε..

Εδώ ολόκληρη Γερμανία που ενώ το πρώην δυτικό τμήμα έχει ακόμη και φόρο για την υποστήριξη
του πρώην ανατολικού, το ανατολικό δεν επανέρχεται με τίποτα.
Για να μην αναφέρω για το τείχος του Βερολίνου και τα απομεινάρια του,όπου ΟΛΕΣ οι τρύπες από σφαίρες είναι από το ανατολικό τμήμα προς το δυτικό,γιατί ΟΛΟΙ όσοι επιχείρησαν να το περάσουν ήταν από το ανατολικό τμήμα στο δυτικό
και ΠΟΤΕ αντίθετα.

Αλλά ο κλασσικός αριστεροναυάγιο Έλληνας που του έμαθαν ότι το Κατίν είναι προπαγάνδα των καπιταλιστών,
τα ξέρει καλύτερα από τους ανθρώπους που υπέστησαν κομμουνισμό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom